ik hoop voorlopig niet meer te (hoeven) verhuizenquote:Op maandag 4 oktober 2010 18:53 schreef Vonkenboer het volgende:
Voordeel van verhuizen is dat je sneller afscheid neemt van spullen, mensen die vaker verhuizen hebben ook altijd steeds minder spullen te verhuizen is mijn ervaring
Is de woningbouwvereniging al langs geweest ?
Piet Jan Piraat!quote:Op maandag 4 oktober 2010 19:51 schreef DJMO het volgende:
ik denk dat ik hét thema voor de kamer van Jan heb gevonden![]()
[ afbeelding ]
ik zou het zo 1,2,3 niet weten. ik zoek denk ik nog een (pas)spiegel voor in m'n slaapkamer. en wat ik nog wel nodig heb zijn twee (mdf) planken om in mijn computerhoekje op te hangen/te plaatsen voor mijn hele pc zooi. Maar daar weet ik de afmetingen nog niet van. En kinder plafondlampen! (maar die zal je ongetwijfeld zelf ook nodig hebben nuquote:Op woensdag 6 oktober 2010 15:35 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Piet Jan Piraat!Daar kan je vast heel veel leuke spulletjes bij vinden!
Ik ben trouwens eindelijk even de schuur voor je in gedoken, helaas... die kraan is er niet meer... Sorry!
Zijn er nog meer dingen die jullie nodig hebben eigenlijk? Wie weet ligt er hier nog het e.e.a. na de verbouwing/verhuizing!
ik zou wel willen, maar dat gaat (denk ik) ten koste van m'n borgsom. Ze zijn nl. geplaatst door de wbv hier dus dat zit er ben ik bang niet inquote:Op woensdag 6 oktober 2010 15:49 schreef lady-wrb het volgende:
kan je de kranen niet omwisselen met je huidige woning?
ja, ze moeten werkende kranen plaatsen. Ik wil (in de douche) echter een thermostaatkraan, en dat doen ze niet, is te duur. Ik krijg gewone mengkranenquote:Op woensdag 6 oktober 2010 16:03 schreef Ml-etje het volgende:
Zijn kranen niet de verantwoording van de woningbouw?
quote:Op woensdag 6 oktober 2010 15:49 schreef DJMO het volgende:
[..]
ik zou het zo 1,2,3 niet weten. ik zoek denk ik nog een (pas)spiegel voor in m'n slaapkamer. en wat ik nog wel nodig heb zijn twee (mdf) planken om in mijn computerhoekje op te hangen/te plaatsen voor mijn hele pc zooi. Maar daar weet ik de afmetingen nog niet van. En kinder plafondlampen! (maar die zal je ongetwijfeld zelf ook nodig hebben nu)
Oja dat hebben wij toen ook zelf moeten vervangen.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 16:19 schreef DJMO het volgende:
[..]
ja, ze moeten werkende kranen plaatsen. Ik wil (in de douche) echter een thermostaatkraan, en dat doen ze niet, is te duur. Ik krijg gewone mengkranen
soms hebben ze bij bouwmarkten en zelf bij aldi of lidl thermostaatkranen in de aanbieding/opruimingquote:Op woensdag 6 oktober 2010 16:19 schreef DJMO het volgende:
[..]
ja, ze moeten werkende kranen plaatsen. Ik wil (in de douche) echter een thermostaatkraan, en dat doen ze niet, is te duur. Ik krijg gewone mengkranen
marktplaats in de gaten houdenquote:Op woensdag 6 oktober 2010 15:49 schreef DJMO het volgende:
[..]
ik zou het zo 1,2,3 niet weten. ik zoek denk ik nog een (pas)spiegel voor in m'n slaapkamer. en wat ik nog wel nodig heb zijn twee (mdf) planken om in mijn computerhoekje op te hangen/te plaatsen voor mijn hele pc zooi. Maar daar weet ik de afmetingen nog niet van. En kinder plafondlampen! (maar die zal je ongetwijfeld zelf ook nodig hebben nu)
rabo heb ik al persoonlijk bij de bank geregeldquote:Op donderdag 7 oktober 2010 13:44 schreef maffemuts het volgende:
Vergeet ook zeer zeker niet je bank(en)
Die hebben namelijk nogal de vervelende eigenschap om op hun post "niet doorzenden" te zetten omdat ze via je oude adres nog een paar handtekeningen willen om je rekeningen etc. daadwerkelijk te verhuizen
heeft hier geduurd tot dit jaar (vanaf 2007) om een simpele verhuizing bij de postbank/ing voor elkaar te krijgen inclusief een opheffing rekening
En ja de verhuizing was al ruim optijd doorgegeven, maar zij zijn nogal traag met verwerken, we kregen nog wel een brief op beide adressen dat de verhuizing binnengekomen was en dat ze het in orde gingen brengen, maar na 3 maanden sturen ze dan een 2e brief omdat je handtekening niet exact hetzelfde is als bij het openen van de rekening x jaar geleden en of je het nogmaals wilt bevestigen.. en dit natuurlijk naar het oude adres waar je niet woont. geen sleutel van hebt en de makelaar weigert de post-stukken af te geven en doodleuk zegt "dan moet u maar een verhuisbericht doorgeven" etc etc etc
quote:Op zondag 10 oktober 2010 12:14 schreef DJMO het volgende:
het inpakken en opruimen vordert langzaam maar zeker. Doos nummer tien is ingepakt. nog 3 nachtjes slapen dan krijgen we de sleutel
eerst klussenquote:Op zondag 10 oktober 2010 12:28 schreef Beijtje het volgende:
[..]
Wat leuk! Gaan jullie dan ook meteen over of eerst nog klussen? (Heb je misschien al gezegd, ben het ff kwijt)
nee helaas, het is een gewone mengkraanquote:Op woensdag 13 oktober 2010 15:49 schreef twentemeisje het volgende:
Fijn meis!!! Hebben ze er stiekem ook een thermostaankraan opgezet?
jeeejquote:Op woensdag 13 oktober 2010 13:21 schreef DJMO het volgende:
even kort: er zit een hele nieuwe groepenkast in, gasleiding is vervangen, nieuwe wc-pos/bril, nieuw douche armatuur, nieuwe wastafel, en nieuw plafond in de voorkamer boven.
we zijn BLIJ!
sleutels gekregenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:59 schreef Mixende_match het volgende:
[..]
jeeej
![]()
inmiddels de sleutel gekregen, en aan het verhuizen geslagen?
Netjes.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 13:21 schreef DJMO het volgende:
even kort: er zit een hele nieuwe groepenkast in, gasleiding is vervangen, nieuwe wc-pos/bril, nieuw douche armatuur, nieuwe wastafel, en nieuw plafond in de voorkamer boven.
He bloemquote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:43 schreef bl0emetjE het volgende:
Gefeliciteerd met de sleutels!
Fijn dat ze van de woningbouw zoveel geregeld hebben!
Ben super benieuwd wat jullie ervan gaan maken, maar volgens mij kan het sowieso alleen maar mooier erop worden dus dat scheelt
een tante van mij heeft nog wandtegels over, een doos blauwe en een doos witte .. het zit er denk ik eerder in dat we dat gaan gebruiken in de douche, dan nieuwe stickersquote:Op donderdag 14 oktober 2010 13:43 schreef Vlindur het volgende:
Nice!
En voor die stickers; bij de Xenos hebben ze van die stickers voor op wc's en badkamers! Echt heel veel motiefjes!
we zitten echt op de grens van het dorp, aan het einde van de straat. (wel vlakbij de groene kruisweg maar hey, een kniesoor die daarop letquote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:43 schreef nummer_zoveel het volgende:
Mooi uitzicht vanuit de babykamer! Het ziet er landelijk uit.
Wel fijn hoor. Ik woon in een dorp maar hier in de omgeving zijn alleen maar kleine dorpjes en stadjes. Voor een échte stad moet je toch minimaal een uur rijden.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:47 schreef Lottekoekkie het volgende:
Klopt! Het is hier een paradijs van veel groen en natuurgebieden vlak bij de grote stad
ik denk dat we met het ov, 10 minuten van rotterdam (zuid) afzitten, en met de auto een klwein kwartiertje. Echt, wat lotte al zegt, het is hier ideaal!quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:49 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Wel fijn hoor. Ik woon in een dorp maar hier in de omgeving zijn alleen maar kleine dorpjes en stadjes. Voor een échte stad moet je toch minimaal een uur rijden.
ach, ik kan dat geen minpunt noemen hoorquote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:20 schreef Lottekoekkie het volgende:
Mijn hub doet het met de auto idd in 10 minuten welliswaar om half 7.... tot aan de Westblaak. Met de metro is het idd 15/20 minuten dus midden in het groen en midden in de grote stad .
Maar wel natuurgebied, heel veel groen en rust en alle leuke dingen op haast loopafstand
Dat ik er in de buurt woon is dan wel weer een minpunt maar vooruit, iets moet tegenzitten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |