Gemiddeld hier? rond de 6 a 10 jaar voor 1 gezinswoningen, rond de 4 a 6 voor flat (woonnet-rijnmond). Hier in Poortugaal is het het meest erg tov Rhoon, Hoogvliet, Rotterdam of Barendrecht, omdat het een heel rustige gemeente is, helemaal los van Rotterdam, maar toch met op 2km toegang tot R'dam en de ring ervan.quote:Op maandag 20 september 2010 21:51 schreef Sessy het volgende:
[..]
Heh ja idd, toen mijn ouders naar een nieuwe flat verhuisden toen ik iets van 1,5 was hebben ze vervolgens de ambulance mogen bellen omdat mijn moeder een halve minuut afgeleid werd door de bel en ik ondertussen een super bijtend stofje in m'n mond had gedaan. Met kleintjes in de verbouwing...
Anderzijds, wat is de gemiddelde inschrijfduur bij jullie alvorens je iets kunt krijgen en hoeveel inschrijfduur heb je?
heb 'm een pm gestuurd. thnx voor de tipquote:Op dinsdag 21 september 2010 08:48 schreef Rewimo het volgende:
Vraag Vonkenboer even naar de meterkast, die weet daar ongetwijfeld meer over te vertellen.
Het ziet er allemaal niet echt best uit, ik zou er goed over nadenken. Het lijkt me geen lolletje met twee kleintjes in een huis waar zoveel aan gedaan moet worden.
Hoop ik voor je, maar zelfs als ze 't niet doen hoeft t in principe ook geen probleem te zijn. Kijk wat precies de wattage is wat je groepen aankunnen (hier is dat bijv 3500w) en kijk heel goed naar wat je apparaten precies verbruiken - bij een wasmachine verschilt dit tussen programma's, neem je boekje erbij - een programma op 90 graad verbruikt veel meer dan eentje op koud wassen. Als je een beetje plant met wanneer je de was draait (bijv. 's nachts) en met op welke groep je wat hangt (dat niet je diepvries aanslaat terwijl de was draait op dezelfde groep) is het nog wel te doen zo lang je geen grote stroomverbruikers hebt (elektrische verwarming, plasma-tv, niet te vergeten dingen als strijkbout magnetron etc.) Als je wasmachine bijv 2000w (2Kwh/u) verbruikt op piekverbruik, ik zeg maar wat hoor, dan heb je bij 3500w nog 1500 wat om mee te "spelen". Dat kan precies genoeg zijn om de waterkoker erbij aan te zetten, of de magnetron bijvoorbeeld, plus nog wat extra voor verbruik zoals spaarlampjes etc overal.quote:Op dinsdag 21 september 2010 07:31 schreef DJMO het volgende:
`cv-ketel zit er wel in, is van 97 uit mijn hoofd, en in elke kamer zit een verwarmingsplaat. (in de woonkamer zelfs 2, onder elk raam één) De onveilige dingen worden in orde gemaakt door de wbv (dat zijn ze nl wél verplicht). Die groepenkast had ik zelf ook al mijn twijfels over, aangezien een wasmachine bv een eigen groep moet hebben en die is er nu niet terwijl er wel een wasmachine aansluiting is in het huis. Ik verwacht dus dat de groepenkast ook wel vervangen zal worden om eerlijk te zijn. (wat er nu hangt is geloof ik 20 jaar oud, dat komt niet meer door een keuring heen als je t mij vraagt)
ze mogen je niet op straat zetten. Dus ja, er komt als we hier uitmoeten, een ander huis voor in de plaats. of dat per definitie beter is? ik denk het wel ...quote:Op dinsdag 21 september 2010 11:21 schreef Rewimo het volgende:
Wat gebeurt er eigenlijk na die 5 of 6 jaar? Krijg je dan automatisch een ander huis, als ze dit gaan slopen? Is misschien ook iets om mee te nemen. Als je een toezegging krijgt dat je na dit huis iets beters krijgt, is die periode voor jullie mogelijk wel te overbruggen in dit huis.
ik neig gewoon nog steeds naar een ja, mede omdat ik best veel vrienden/familie heb die mee kunnen én willen klussen (omdat ze weten in wat voor situatie we zitten) en omdat ik zo ontzettend graag naar een grotere woning / rustigere buurt wil. Ik heb vanmorgen de wbv nog gesproken en daarbij ook aangegeven dat als in ieder geval die groepenkast vervangen wordt, ik waarschijnlijk wel ja ga zeggen. Ik heb het vermoeden dat ze het huis nu wel eens willen verhuren, ze zijn al met de vierde kandidatenronde bezig, en leegstand levert ze helemaal geen moer op natuurlijkquote:Op dinsdag 21 september 2010 11:27 schreef Rewimo het volgende:
Zou ik zeker nog even naar informeren dan. En vooral op papier laten zetten als dat lukt
op dit moment is er gewoon géén keus. Ja nog drie jaar of misschien langer nog wachten tot we weer eens hoog genoeg op de lijst staan .. met twee kinderen in een twee kamer appartement is dat vooruitzicht nou niet echt aanlokkelijk ..quote:Op dinsdag 21 september 2010 14:24 schreef JK het volgende:
Vergeet ook niet de stookkosten bij zo'n huis, door weinig isolatie verlaat ook veel de woning. Het is dan wel 100 euro lager, maar wat worden de maandelijkse energiekosten?
Ik zou er liever ook niet aan beginnen, alles wat je hier in steekt (incl. kosten isoleren) is zonde van het geld, ook omdat het waarschijnlijk gesloopt wordt, maar bij geen (of heel weinig) keus moet je wel..
Met een paar pakken reflecterende isolatiefolie, piepschuim, spuit-isolatieschuim en kit kom je ook al heel ver. Het ziet er dan alleen niet uit maar goed als het toch over 5 jaar gesloopt wordt dan plak je daar behang overheen en zij het maar zo.quote:Op dinsdag 21 september 2010 14:24 schreef JK het volgende:
Vergeet ook niet de stookkosten bij zo'n huis, door weinig isolatie verlaat ook veel de woning. Het is dan wel 100 euro lager, maar wat worden de maandelijkse energiekosten?
Ik zou er liever ook niet aan beginnen, alles wat je hier in steekt (incl. kosten isoleren) is zonde van het geld, ook omdat het waarschijnlijk gesloopt wordt, maar bij geen (of heel weinig) keus moet je wel..
Ik ben dus absoluut NIET alleen. Ik heb buiten mijn man, schoonvader, nog diverse mensen die me kunnen helpen, ook met (modernere) spullen etc.quote:Op dinsdag 21 september 2010 18:34 schreef Vonkenboer het volgende:
Ik heb even een blik geworpen, maar ik zelf zou het niet doen. Niet omdat de woning elektrotechnisch gezien onveilig zou zijn maar het één en ander is wel zwaar gedateerd.
Dat geld voor de meterkast, elektra, sanitair. Ik denk dat als je kijkt naar wat je allemaal investeren moet voordat het een beetje bewoonbaar is; en het feit dat je alles alleen wilt doen, denk ik dat je beter in je oude woning kunt blijven.
Zeker voor een zwangere vrouw alleen lijkt mij het allemaal niet haalbaar.
De installatie voldoet nog gewoon aan aan de eisen die toen gesteld waren en mag je dus ook niet vergelijken met de huidige elektrische installaties in woningen vanaf 2000 ofzo, zolang het allemaal veilig is hoeft de woningbouwvereniging er in ieder geval niet wat aan te doen; exlurker gaf dat ook al aan
in de op staat dat ik eigenlijk vorige week een urgentieverklaring aan wilde vragen vanwege de huidige situatie (2kamer app) en dat deze aanbieding echt overwelkom wasquote:Op dinsdag 21 september 2010 19:41 schreef Vonkenboer het volgende:
Sorry, ik meen ergens gelezen te hebben dat je een zwangere vrouw alleen was en kon verhuizen naar dit huis. Mijn excuses !
als er wat in de gaten valt te houden ofcquote:Op dinsdag 21 september 2010 19:38 schreef Beijtje het volgende:
Gewoon lekker doen als dit nu de beste optie is! En maak er wat moois van! Met een beetje hulp (al dan niet van de wbv) moet dat toch lukken? Likje verf (edit: niet alleen op muren, maar bijv. ook tegels. En wat nieuwe vloerbedekking her en der (bijv. ook op de trap) en op de moeilijk te verven muren wat behang) doet al een hoop hoor! Succes en ik hou het in de gaten![]()
Waarom is die groepenkast een dealbreaker voor je? Zoals iemand hierboven ook aangaf, kan je het met een beetje handig gebruik maken van de groepen misschien best redden met twee? (Ter illustratie: in mijn vorige huis (soort studentenhuis) woonden we met zijn 3en en zaten er een vaatwasser, wasmachine, droger, 4 tv's, 3 pc's en twee laptops en allerlei andere apparaten (koffiezetapparaten, frituur, waterkokers, fohns, etc) op drie groepen... Op wasmachine en droger zat zo'n wisselschakelaar en voor het overige ging alles gewoon tegelijk aan... :-))quote:Op dinsdag 21 september 2010 20:01 schreef DJMO het volgende:
[..]
als er wat in de gaten valt te houden ofcik weet het nog steeds niet zeker, hoewel ik persoonlijk naar een ja neig .. tis een beetje afhankelijk van die groepenkast denk ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |