Nee...quote:Nee, Bill had opdracht gegeven om Pam te vermoorden. Dat is mislukt, vervolgens heeft Pam Eric uit het nog natte beton gehaald.
Als ie op volle kracht is en heel veel ouder dan Bill, hoezo kon ie zich dan niet lostrekken of uit het cement werken? Of mis ik nu weer iets?quote:Op donderdag 16 september 2010 07:38 schreef GI het volgende:
Eric daarintegen was weliswaar geschokt en had zilver om zijn armen maar was gewoon op volle kracht.
Ik vind die inteelt panters maar een vies gebeuren.quote:Op donderdag 16 september 2010 13:01 schreef Ang3l het volgende:
Vond het een seizoen wat vol actie begon en met wat minder actie aflieep, maar over het hele seizoen heen vond ik 't een erg fijn seizoen!
Volgend seizoen? Een boel heksen in ieder geval! Lala, Jesus en... hoe heet ze? Holly?
En ik denk dat Jason met z'n bende pantertjes nog wel van zich laat horen.
En Tara.... zou ze weg zijn?
Hij belde ene "rupert/ruben" oid (was lastig om te verstaan, maar het was zeker een kerelquote:Op donderdag 16 september 2010 08:55 schreef PhalanX het volgende:
Ik geloof dat Bill een mens had gebeld, die lesbische Svetlana volgens mij, om Pam uit de weg te ruimen.
Als we Eric en Pam zien dan zegt Pam iets in de strekking van "Ik heb de borsjt door de wc gespoeld".
Pam heeft dus eerst een aanslag overleefd, en is daarna pronto richting Eric gegaan om hem te bevrijden uit het beton. Hoe wist Pam waar Eric lag? Omdat Pam de progeny is van Eric.
speelde ook in The Rockquote:Op donderdag 16 september 2010 14:15 schreef -Peach het volgende:
Booh ik dacht de hele tijd, waar ken ik die pa van Crystal van??? Maar hij speelt dus die ontzettende slaapkop Melvin en Renaissance Man![]()
Vind 'm er hier echt smerig uit zien
Ruben. Zie eerste episode van seizoen 3 (daar was de naam goed te verstaan) net voor de douche scene van Bill en Sam meen ik (zo uit mijn hoofd). En Ruben is een vampier denk ik. Eric maakt een opmerking over "fix het snel want daglicht komt eraan".quote:Op donderdag 16 september 2010 14:37 schreef Baszh het volgende:
[..]
Hij belde ene "rupert/ruben" oid (was lastig om te verstaan, maar het was zeker een kerel), ene hitman van Eric.
Tis al geregeldquote:Op woensdag 22 september 2010 01:18 schreef Maureentje het volgende:
Ik zoek de Rolling Stone uitgave van 2 sept (met voorkant Eric,Sookie & Bill ) ,iemand enig idee hoe ik daar (nog ) aan kan komen?
Hier in mijn stad iig niet verkrijgbaar en heb ook al zitten googlen
Keb er nog een paar, maar tis niet echt mijn smaak om eerlijk te zijn. Bloed sinasappel met veel cafaine d'r in.quote:
In Londen heb je dat ook. Ik wilde bijna een Merlotte's shirtje kopen, maar vond het wel erg duur.quote:Op zaterdag 25 september 2010 14:04 schreef Ericjuh het volgende:
Meegenomen uit New York. Leuke HBO shop hebben ze daar met allemaal true-blood dingen, zoals merlots shirtjes.
[ afbeelding ]
owh, afbeelding is een beetje groot
Een vriendin van me kent Harris.quote:Op zondag 3 oktober 2010 17:47 schreef wonderer het volgende:
Schreef Harris die boeken trouwens met Skarsgard in gedachten? Want hij is het wel perfect, he...
Heheh. Ja, dat gebeurt.quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:26 schreef PhalanX het volgende:
[..]
Een vriendin van me kent Harris.
Harris en haar moeder waren goed bevriend een eeuwigheid geleden, en Harris heeft een hele rits aan manuscripten laten lezen, en veel van het spul kwam niet verder dan standaard detective... en toen was er dat eerste boek over Sookie... en sindsdien is mevrouw net iets te hip om haar oude vrienden nog te kennen...
Mjeh lijkt me niet. Of weet jij meer Phalanx? Overigens is ze wel echt een luie schrijfster (herhaalt vaak dingen, maakt ook nog eens fouten in die herhalingen) De serie is echt stukken beter en gelaagder.quote:Op zondag 3 oktober 2010 17:47 schreef wonderer het volgende:
Schreef Harris die boeken trouwens met Skarsgard in gedachten? Want hij is het wel perfect, he...
Ik ben inmiddels met boek vier bezig. Sookie is godzijdank net neit zo'n chicklitwijf, anders had ik het neit getrokken.quote:Op maandag 4 oktober 2010 17:37 schreef Ang3l het volgende:
Heb gister met een paar boeken in handen gestaan... wilde de box kopen van m'n boekenbonnen. Maar als ik dat zo hierboven weer lees dan denk ik: Neh. Eerst maar ff boek 1 lezen (die heb ik al) als trial en dan beslissen of ik de rest uberhaubt wel WIL lezen of dat het wel erg veel simpeler doktersromanneriger is dan de serie.
Ze volgen de boeken en daar komen ze ook in voor. Overigens wordt in seizoen 2 wordt er al gesproken over Panter-sightings.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:59 schreef Rahl het volgende:
Wat een bizar slecht seizoen zeg. Jezus christus.
Weerpanters? Daar jumpte de serie echt over de shark voor mij.
ik zie overal de film Red Hill opduiken, geen idee of het wat is maar Jason Stackhouse speelt er een hoofdrol inquote:
juni 2011quote:Op maandag 22 november 2010 16:38 schreef Oksel het volgende:
Ik heb Red Hill thuis, nog niet gezien. Zag idd dat Stackhouse er in speelt.![]()
Wanneer gaat S04 lopen? Daar waren we toch?
quote:
quote:
Helaas niequote:Op dinsdag 14 december 2010 21:34 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik dacht dat het in februari al terug zou zijn ?
Geen idee over Tara ik heb hier zelf ook een Engelstalig boek liggen maar ben naar het einde toe toch maar gestopt . Ik hoop dat die moeder van Tara snel de serie verlaat en nooit meer terug komt .quote:Op dinsdag 14 december 2010 21:40 schreef Piepje het volgende:
Ben nu de boeken aan het lezen (nu halverwege boek 1), maar had niet door hoe dicht de serie bij het boek gebleven is. Alleen Tara is er in de TV-serie blijkbaar compleet bij verzonnen? Of komt die nog later in de boekenserie?
Nog anderen die de boeken ook hebben gelezen? Blijven de boeken en de serie zo gelijk, of zijn er ook nog verschillen? En lopen de seizoenen gelijk met de boeken? (Boek 1 = seizoen 1, enz?)
zoetsappig versus sappig van het bloedquote:Op zaterdag 8 januari 2011 17:49 schreef June. het volgende:
Ik ben maar weer begonnen met kijken van de Vampire Diaries, maar dat is het toch nèt niet vergeleken met True Blood. Toch kijkt het wel lekker weg
Komt nog wel. Die serie is echt ver gekomen!quote:Op zaterdag 8 januari 2011 17:49 schreef June. het volgende:
Ik ben maar weer begonnen met kijken van de Vampire Diaries, maar dat is het toch nèt niet vergeleken met True Blood. Toch kijkt het wel lekker weg
Nou, ik heb ze bijna allemaal al gezien. Dus nee, ik denk niet meer dat het komtquote:Op zaterdag 8 januari 2011 18:49 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Komt nog wel. Die serie is echt ver gekomen!
T/m seizoen 2?quote:Op zaterdag 8 januari 2011 18:57 schreef June. het volgende:
[..]
Nou, ik heb ze bijna allemaal al gezien. Dus nee, ik denk niet meer dat het komt
Nee maar ik vond hem wel leukquote:Op dinsdag 21 december 2010 10:06 schreef GI het volgende:
Ja, want True Blood heeft natuurlijk erg veel zombies in de verhalen...
Dat is juist het leuke van True Blood.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 19:21 schreef Ang3l het volgende:
Maar TB vind ik af en toe iets te veel sex en goedkoop.
Het leuke was dat ie wat verder ging dan andere series. Alleen het begint steeds meer de gimmick te wordenquote:Op zaterdag 8 januari 2011 20:04 schreef Redisformurder het volgende:
[..]
Dat is juist het leuke van True Blood.
Zo heel veel verder of opzienbarender dan andere series vind ik True Blood nou ook weer niet. Spartacus en The L Word kunnen er bijvoorbeeld ook wat van, wat goedkope seks betreft. The Vampire Diaries is weer precies het tegenovergestelde. Een hoop 'romantisch' geneuzel.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 20:10 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Het leuke was dat ie wat verder ging dan andere series. Alleen het begint steeds meer de gimmick te wordenEen one trick pony. Ik hoop dat ze dat in S4 weer een beetje laten varen.
Jup, t/m seizoen 2. Het zijn inderdaad ook 2 verschillende series, maar TB vind ik meer 'realistischer' in de verhaallijnen. Het is rauwer en sexy'er. VD vind ik meer romantischer en waarbij je heerlijk kan wegzwijmelen bij de acteursquote:Op zaterdag 8 januari 2011 19:21 schreef Ang3l het volgende:
[..]
T/m seizoen 2?
Ik vind dat de serie echt een heel eind is gekomen.
Ja tis heel anders dan TB. Het feit dat het over vampieren gaat maakt een serie niet ineens hetzelfde.
Buffy is ook weer totaal anders.
Ik vind VD af en toe iets te teenage. Al die mensen zijn mooi
Maar TB vind ik af en toe iets te veel sex en goedkoop.
Ik vind hem van "twilight the series" in de eerste 5 afleveringen toch wel echt naar een spannende serie gegaanquote:Op zaterdag 8 januari 2011 21:05 schreef June. het volgende:
[..]
Jup, t/m seizoen 2. Het zijn inderdaad ook 2 verschillende series, maar TB vind ik meer 'realistischer' in de verhaallijnen. Het is rauwer en sexy'er. VD vind ik meer romantischer en waarbij je heerlijk kan wegzwijmelen bij de acteurs. En ik hou ook wel van dat romantische, maar daar heb je al zoveel series van..
Inderdaad, ik was in het begin ook een beetje bang voor Twilight-de-serie, maar naarmate het seizoen vorderde, vond ik de afleveringen wel sterker worden. Ik weet nog dat ik ongeveer rond dezelfde tijd de season finale van VD s1 en TB s2 zag, en VD zelfs beter vond.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 21:28 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik vind hem van "twilight the series" in de eerste 5 afleveringen toch wel echt naar een spannende serie gegaanmet ook best wel wat grove gewelddadige momenten.
Gelukkig hebben we Alan Ball die her en der wat aanpast of verzint danquote:Op zondag 16 januari 2011 10:28 schreef wonderer het volgende:
Ik heb net het vijfde boek uitgelezen... Ze worden wel minder, qua plot en qua karakters, maar nog steeds wel onderhoudend.
Ja, tering, in de serie gebeurt echt honderd keer meerquote:Op vrijdag 11 maart 2011 08:01 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we Alan Ball die her en der wat aanpast of verzint dan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja! Gaat het toch sneller dan verwachtquote:
Is dat die tijger vriend van Sookie of is dat iemand anders ?quote:Op vrijdag 11 maart 2011 19:18 schreef wonderer het volgende:
Ik hoop dat Claude ook zijn opwachting gaat maken in de serie![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 14 maart 2011 10:28 schreef Johnny Blaze het volgende:
Nee, Claude is het neefje van de (half-menselijke/half-fee) opa van Sookie.Ai, zover was ik nog niet in de boeken. (Of heb ik ergens gemist dat hij het neefje van haar opa was?)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.People live to learn things, and I learn to live...
Ik ben halverwege boek zes en ik wist het nog niet, maar dat wil ook niet precies alles zeggenquote:Op maandag 14 maart 2011 11:36 schreef Johnny Blaze het volgende:
Ik dacht dat dat in boek 5 staat, maar weet het niet zeker.
ben ik ook niet echt over te spreken. In S1 was het nog uniek dat er vampieren waren waarvan de hele wereld wist. Nu kan je een complete dierentuin vullen met allerlei verschillende rassen, en daar weet de wereld niets van?quote:Op maandag 14 maart 2011 12:53 schreef Ang3l het volgende:
Tijgervriend?
Gaan we er nog eens oort bijhalen?
Het wordt wel echt een vergaarbak van fantasy-wezens he
100% met je post eensquote:Op maandag 14 maart 2011 13:13 schreef Ang3l het volgende:
Nou ja, het is voor meneer Ball natuurlijk een beetje roeien met de riemen die je hebt. Gelukkig is het niet de minste schrijver (Six Feet Under, American Beauty) en dat is ook wel te zien. Ik geloof niet dat het boekmateriaal erg enorm hoogstaand is (niet gelezen hoor, pure hear-say en vooroordelen) en toch weet ie er een heel boeiend best sarcastisch-slim zichzelf-niet-te-serieus-nemend verhaal van te knopen met extra verhaallijnen en karakters. Dat is wel knap.
Ik had bij de weerwolven zoiets van "Oke, snap ik".
De heksen ook. De weerpanters zat ik al ff achter m'n oor te krabben. De feetjes al helemaal. Maar ik vind de zelfspot reactie van Sookie dan ook echt briljant. Hoe anders kun je een feetje introduceren in een serie zonder dat het te belachelijk wordt?
Dus ik heb er ook wel vertrouwen in dat ie tijgers, zeekoeien en weerpauwen kan introduceren op een slimme manierUitgangspunt blijf ik echter een beetje stom vinden uiteindelijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |