quote:Op donderdag 16 september 2010 20:29 schreef flugeltje het volgende:
@son ja he, hij lijkt ook echt groeistuipen te hebben nu. Was vanmiddag bij het CB ook alweer 5290gram, gaat helemaal de goeie kant uit dus.
Gek idee he dat ze volgend jaar zomer gewoon alweer een jaar oud zijn, als Willem een beetje op mij lijkt loopt hij al in mei ofzo, lijkt me echt bizar... Heerlijke dikke billen in het zand, dat kinderfototopic gaat tof worden
@sserpente, hij kan inderdaad heel erg ontwapenend zijn...
kontschuivenquote:Op vrijdag 17 september 2010 13:31 schreef Lieszdraaijer het volgende:
Ja of ze ontdekken nieuwsgierig zijn vanaf hun billen en willen nog niet lopen..:) Shenaya was ook meteen zo nieuwsgierig maar liep pas met bijna 2 jaar! Denk er nog maar even niet aan want kruipen en lopen betekend nog veeeeeeel meer in de gaten houden hihi
Nanique ontdekt elke keer leuke en lieve geluidjes! Ze is ook een stuk rustiger geworden dus wat genieten! Ook erg prettig voor Henk die het straks 2 avonden en 2 dagen alleen moet doen met de kindjes!
Plasluiers in de gaten houden pessie. Dat is een hele goede maattabel.quote:Op zaterdag 18 september 2010 17:28 schreef pessie het volgende:
Maffe, ik hoop dat het morgen beter gaat!
Hier ook de HAP maar gebeld. Nathan is nog steeds verkouden en slaapt eigenlijk al de hele dag. Toch maar getemperatuurd, 38.1, de HAP wilde hem toch wel graag even zien dus zo even heen. Ik heb zelf het idee dat hij minder drinkt, maar daar kan ik niet echt iets over zeggen omdat ik geen maattabel op mn borst heb staan.
Een hele dikke knuffel voor julliequote:Op vrijdag 17 september 2010 16:36 schreef maffemuts het volgende:
Hallo allen, even een berichtje van ons,
Diego is vanmiddag met spoed opgenomen in het ziekenhuis met koorts/dehydratatie en nog n rits ellende, een hele rits onderzoeken gekregen en hangt nu aan de infuzen met antibiotica en vocht. staat een hele boel op kweek en we zijn hier dus de komende 3 dagen op zeker.
Ik houd jullie geupdate
liefs
Maffe
Zo ook hier, al houd ik er wel van om aan tafel te eten, manlief dekt bijna altijd de tafel en doet dit het liefst op de bank.quote:Op zaterdag 18 september 2010 20:04 schreef Sonnetje85 het volgende:
tijdens het eten ligt floris hier altijd tussen ons in op het voedingskussen, wij eten dus echt nooooit aan de eettafel. das vooral kamervullingals floris mee gaat eten zullen we wel moeten
ik heb net buiten gewandeld met floris. hij was heeeel erg moe, maar wilde niet slapen. en was aan het huilen en niet te troosten. hij ligt nu nog steeds in de wagen te slapen, omdat ik bang ben dat ie wakker wordt als k m overleg in zn bed.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gewoon n stuiterballetje
http://youtu.be/JI-o25K6B-E
Floris heeft er volgens mij ook nog niet echt iets aan om in zo'n stad rond te banjeren... Hoe lang wil je gaan eigenlijk?quote:Op zondag 19 september 2010 12:30 schreef Sonnetje85 het volgende:
nou ik wil per se naar londen. heeft niet eens te maken met met zn 2en wegwillen, maar gewoon veel telang niet geweest. en een baby mee naar londen vind k niet handig.
Ik snap wat je bedoelt, lastig... Als je op stel en sprong terug wilt is dat nog niet zomaar gebeurd inderdaad. De trein een idee anders? Ik weet niet hoe vaak die rijdt en of je zo op kunt stappen zonder reservering...quote:Op zondag 19 september 2010 12:34 schreef Sonnetje85 het volgende:
nee precies
we willen 3dagen gaan (en ik wil dus vliegen, want donderdagavond heen en maandagochtend terug vind ik te lang
Dat was het ook echt. En voor mijn broertje een hele ervaring om nog 1-2 keer per nacht wakker te worden door een hongerige baby.quote:
Wij slapen altijd met zijn drieen in een kamer, dus we zijn het gewend. Eigenlijk zouden we nu moeten gaan, mijn broertje heeft op het moment geen huisgenoot, dus die kamer staat al een tijd leeg.quote:Op zondag 19 september 2010 13:51 schreef Claudia_x het volgende:
Wij hebben onze citytrip juist afgeblazen omdat we het niet zagen zitten om met z'n drietjes op een hotelkamer te slapen.
Dat herken ik sterk. Mijn vriend is er zelfs nog minder aan toe. We zijn nu met zijn drieen zegt hij dan. Elke keer als ik iets dergelijks voorstel. En daar ben ik dan stiekem heel blij om.quote:Ik heb er trouwens nog steeds geen behoefte aan, weggaan met mijn lief maar zonder Ivan. Ik ben één keer noodgedwongen alleen naar het buitenland gegaan voor mijn werk en ik was erdoor verrast hoe lekker ik dat vond, maar ik heb nog steeds niet het gevoel dat ik daar echt aan toe ben of het nodig heb.
Als je het gewend bent is het een ander verhaal! Maar iets om rekening mee te houden is dat een hotel een heel andere omgeving is dan je eigen huis en dat het op pad gaan ook invloed op je baby kan hebben. We hebben met Ivan één keer in een hotel met één kamer geslapen toen we naar Zuid-Frankrijk gingen. Hij was toen duidelijk uit zijn ritme en was wat huilerig en wij voelden ons héél bezwaard om hem te laten huilen in verband met de andere hotelgasten. Op het moment dat we in ons huisje waren was dat meteen anders. Op de terugweg ging het in een hotel met twee kamers trouwens weer prima.quote:Op zondag 19 september 2010 13:55 schreef oeke het volgende:
Wij slapen altijd met zijn drieen in een kamer, dus we zijn het gewend. Eigenlijk zouden we nu moeten gaan, mijn broertje heeft op het moment geen huisgenoot, dus die kamer staat al een tijd leeg.
Haha, hier hetzelfde! Ik stel het ook wel eens voor, maar we maken nooit concrete plannen, klaarblijkelijk omdat we er niet echt behoefte aan hebben. Ik kan me wel goed voorstellen dat anderen die behoefte wel hebben, trouwens. Ik zie het niet als een 'verdienste' van ons of zo. Sterker nog, ik zag mezelf vantevoren als een moeder die vrij gauw behoefte zou hebben aan meer vrijheid. Nu het eenmaal zo ver is voelt het heel anders en denk ik ook niet in termen van (on)vrijheid: Ivan is er en hij hoort er gewoon bij.quote:Dat herken ik sterk. Mijn vriend is er zelfs nog minder aan toe. We zijn nu met zijn drieen zegt hij dan. Elke keer als ik iets dergelijks voorstel. En daar ben ik dan stiekem heel blij om.
Voor Ko was het denk ik niet speciaal leuk. Of althans zo leuk als het kan zijn om de hele tijd bij je ouders te zijn die in een vrolijke bui zijn. Of dat nou in Lutjebroek of Londen is, dat maakt hem verder niet uit.quote:Op zondag 19 september 2010 14:06 schreef Sonnetje85 het volgende:
ik heb ook niet de behoefte om alleen met R weg te gaan, maar wel de behoefte aan Londen en dat leek me voor Floris dus niet leuk
quote:Mereltje, ik denk dus dat het eraan komt door een bepaald gevoel in mijn onderbuik. misschien komt t wel helemaal nog niet. ach we zien welde 23 zou wel grappig zijn, dat was de laatste keer.
het is of ongesteld of zwangeren dat laatste lijkt me helemaal vreselijk op dit moment
heb k 2kinderen binnen een jaar
Ja dat.quote:Op zondag 19 september 2010 14:29 schreef Claudia_x het volgende:
Haha, hier hetzelfde! Ik stel het ook wel eens voor, maar we maken nooit concrete plannen, klaarblijkelijk omdat we er niet echt behoefte aan hebben. Ik kan me wel goed voorstellen dat anderen die behoefte wel hebben, trouwens. Ik zie het niet als een 'verdienste' van ons of zo. Sterker nog, ik zag mezelf vantevoren als een moeder die vrij gauw behoefte zou hebben aan meer vrijheid. Nu het eenmaal zo ver is voelt het heel anders en denk ik ook niet in termen van (on)vrijheid: Ivan is er en hij hoort er gewoon bij.
Ik heb je vanaf moment één dat het niet zo fijn ging, gezegd dat je me moest bellen en dat ik zou komenquote:Op zondag 19 september 2010 20:07 schreef maffemuts het volgende:
*zondagavondupdate*
Diego heeft een goede nacht gehad, nachtvoeding van 3uur via de sonde gekregen aangezien we beide ongv in katzwijm lagen. Temp blijft redelijk stabiel rond de 37.6 en 37.1 wel houd ie nog de paracetamol voor t comfort.
Hij is sinds het eind van de middag van de zuurstof af dat is ook alvast een stap in de goede richting, en vanavond net voor de voeding was ie met zn speentje in de weer en trok ie de sonde er uit met zn pink![]()
Morgen krijgen we de meeste uitslagen op 1 onderzoek na, die uitslag duurt 3 weken (entero-virus)
Vanmorgen met lief van plek gewisseld, hij slaapt vannacht bij Diego en ik bij Rachel.
Rachel blijft rond de 40 graden hangen met paracetamol, wel weer wat gedronken niet megaveel, maar hopelijk genoeg om eens een goeie luier te produceren.
En DJMO onwijs bedankt voor het oppassen vanmiddag zodat ik toch nog even naar het ziekenhuis kon:*
En Pessie ook succes met Nathan natuurlijk !!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |