abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_86348759
quote:
Op zondag 12 september 2010 10:43 schreef T-Force het volgende:
kapot!
Dat

Omdat we met een redelijke groep waren heb ik besloten er maar een gezelligheidsfeestje ipv kwaliteitsfeestje van te maken. Op het begin Brennan Heart, draaide wel een aantal leuke nummers maar het deed me niet veel. Psyko Punkz waren aardig, Noisecontrollers vond ik niks aan, Alphaverb was goed _O_ Maar lang niet al m'n favo artiesten gezien dus ;(

Yellow Minute remix 4x
Just As Easy 3x
Feel the Rhythm 3x
Chemical 2x
In & Out 2x

[ Bericht 18% gewijzigd door Deeltjesversneller op 12-09-2010 17:50:55 ]
  zondag 12 september 2010 @ 17:32:01 #202
258885 Solique
I Kill You !
pi_86348854
Net uit coma gekomen na een goede nacht Q-base.
Vond eerlijk gezegd vorig jaar beter maar kan aan mij gelegen hebben.
Eigenlijk geen idee of ik fokkers ben tegen gekomen, zat met mensen staan praten.
| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique
pi_86350314
Als de blaren onder je voetjes zitten dan weet je dat je goed je best gedaan hebt :P

Toppers:

Alphaverb
J&W (Vet dat ze ook bij Deepack nog even langskwamen!)
Da Tweekaz
En toch wel een beetje Heatzone, ondanks dat ik bevooroordeeld ben..

Voor de rest was zowat overal het geluid ronduit kut, de helft van het drinken om half 6 al niet meer te krijgen en de meeste DJ's de naam DJ verre van waardig. Ik kan wel een hele rant er over schrijven maar daar schieten we toch niks mee op en al met al was het een prima feestje :)

De enigste stage met een ziek geluid was die van Vage Gasten, vage muziek maar best lekker om gewoon eens een half uurtje bij te staan :)
  zondag 12 september 2010 @ 19:00:56 #204
197724 NLS04
moeilijk hard
pi_86351957
oef wat een fokking hell om vandaag trappen te moeten lopen :'( Desondanks heerlijke nacht gehad met erg vette sets van zatox, Alpha2 & Ran-D, Zany (vet hoor dat nieuwe speeltje van hem *; ) en Pavelow. Ook die vage gasten area had erg aangename muziek zeg :)

Rest mij niks anders dan koepert,T-K & Rip ook nog te bedanken voor de reis en de gezelligheid ^O^
Hard Tripping, Overclipping, Psykomatik Beatz Skipping,
Straight Jacket, Rage Package, This is how we used to have it.
  zondag 12 september 2010 @ 19:46:36 #205
213010 haakon
Bier moet. Bier doet je goed.
pi_86353664
quote:
Op zondag 12 september 2010 19:00 schreef NLS04 het volgende:
\ Ook die vage gasten area had erg aangename muziek zeg :)

Rest mij niks anders dan koepert,T-K & Rip ook nog te bedanken voor de reis en de gezelligheid ^O^
Welke 'vage gasten area bedoel je ? :)

Vet dat jullie het allemaal zo gaaf hebben gehad !

Eerste aankomende feest Fusion ?
The Outside Agency
pi_86355399
http://www.vagegasten.nl/

Hun mochten een kleine open air hosten bij de ammo bunkers :)
  zondag 12 september 2010 @ 20:58:32 #207
177079 incognitoomuch
Kin op je borst!
pi_86357135
Pffff mijn hart voor DJ Thera blijft toch iedere keer weer harder kloppen....
Hardstyle zoals het hoort! _O_
[ tribute to Fedor ]
[ tribute to Jon Jones ]
Casual MMA fan :')
  zondag 12 september 2010 @ 21:01:14 #208
112790 Koepert
Parttime Nutcase
pi_86357282
Zo ik ben weer 'fit' ... Wat een feestje...

Gisteren om half 3 vanuit Emmen vertrokken (na Ripper bij het station op te hebben gepikt) om van daaruit naar Nijmegen te rijden om T-Killer NLS en aanhang op te pikken. (bij deze, NLS, Rinske is tof) Na een klein drankje deze uiterst relaxte rit vervolgd en uiteindelijk rond 19u aangekomen in Weeze. Parkeren ging weer soepel, naar binnen ook uitermate relaxed. Spul in kluisjes gedropt, QBase App ff gecheckt (de papieren versie vind de nostalgicus in mij toch wat aangenamer) om vervolgens Josh&Wesz maar eens op te zoeken. Erg oké setje, vooral omdat we dien jongens toch niet al te vaak zien, maar toch bleef er een 'gebrek' knagen, alsof er iets aan de set niet helemaal ok was (buiten dat het geluid vrij lomp stond afgesteld waardoor hoge tonen overstemd werden door brommende bassen) maar verder knalde het sehr toll... Inmiddels ook de nodige andere Fok!kers tegengekomen (nogmaals Hoi) en na enige overleg na deze set ons begeven richting Brennan Heart, wat een heldenset..........oh nee wacht, WAT DE FUCK DENK JE ZELF!!! Na een tijdje Digital Punk rondje gelopen, tijd tot Zatox (22.15u) vol gemaakt met eten (weer uitstekend ^O^ ) en toen dus naar Zatox. WAT EEN HELD!.. Nu helpt het ook dat de zal meeging, maar erg lekkere mix van erg lekkere platen, ik mag zijn beukwerk wel :) Tijdens deze set hebben we de Psyko Punkz ook nog ff gecheckt, maar dat was TE druk en NIET relaxed. Dus jammer, maar terug naar Zatox.

Na deze heldenset waren de Noisecontrollers aan de beurt. Misschien omdat het inmiddels gevestigde namen zijn, misschien om een andere reden, maar ik vond de platen, makkelijk, goedkoop en KUT.. Daardoor de hele set ook om te huilen.. Showtekplaten, Brennan Heart platen, algehele niveau bedroevend. En begrijp me niet verkeerd, Face The Enemy (BH) en Stereophonic vind ik technisch goede platen, en kan ik prima op stampen. Maar de vocals/breaks/andere meuk halen het tempo en de energie eruit. Ik vond t niks iig.

Tijdens de Noisecontrollerset maar even rondgelopen en gekeken bij Panic (Oldschool Neophyte Record 99-06) wat klonk als een erg lekkere set, maar binnen te vol, en buiten niet relaxed. Vervolgens ook nog een tijdje (toen toch? of tijdens t 'voor-Zatox-Rondje' ?) bij de Vage Gasten staan kijken, een beetje achteraf weggemoffelde stage, maar erg vet, erg chill en erg prima! Niet geheel verwacht. Wel uitstekend vermaakt.

Vervolgens het setje van Zany gecheckt. Die was ook zeker erg nice.. Goed staan rammen. Zn speeltje is idd leuk ;) Mijn oren begonnen inmiddels echter toch een beetje te protesteren ( oordoppen in de auto laten liggen FTW!!!) dus na een korte break naar Pavelow gegaan voor a change of pace. Uitermate relaxte set gehoord. Melbourne Shuffle (mits goed uitgevoerd) past uitermate goed op deze muziek (tip vd Duitsers, ga naar Pavelow en aanverwante, dan val je minder uit de toon! ;) ) Na een klein stukje Thilo&Evanti naar de Scantraxx area voor Alpha2 vs Ran-D. Hoewel Ran-D soms een beetje teveel met het wegdraaien vd bass (rest vd muziek) aan het kutten was, uitermate lekkere en HARDE set gehoord! Heerlijk. 'Afsluiten' met een soort Hardstyle Remix van La Roux - In For The Kill was ook een uitermate chille verrassing. Mijn benen wilden toch echter NIET MEER. NLS-vrouw was inmiddels ook al een tijd kapot! dus wij maar richting auto begeven om de rest vd jongens de kans te geven even heerlijk af te sluiten. Nadat zij op Crypsis zich hebben leeg staan stampen (naar ik begreep iig) hebben wij in de auto nog ff liggen luisteren naar een erg hard gaande Panic om vervolgens te beginnen aan de hel die 'van het parkeerterrein afkomen' heet. Het ging wel, maar niet snel.... Damn...


De hieropvolgende terugreis naar Nijmegen was prima, met een NLS die zn bek NIET kon houden ;) en een ietwat timide rest. Eenmaal aangekomen bij de woonruimte waar NLS nog korte tijd vertoefd werd er een heerlijk ontbijt voor ons geprepareerd (NLS daarvoor nogmaals grote dank) met gebakken ei, koffie en croissants. NLS-vrouw was inmiddels haar eigen nestje al in gekropen. Na afscheid van T-K en NLS te hebben genomen zijn Rip en ik vertrokken richting Emmen. Bij Apeldoorn was echter mijn pijp leeg. Na een goede bak koffie (waarvoor dank Rip) bij een tankstation kon ik er echter weer ff tegenaan en zijn we naar Emmen gereden zonder verdere problemen. Eenmaal bij het station Rip en goede reis gewenst en mijn eigen bedje opgezocht. Inmiddels was het toen dus half 2 ofzo. K kon goed slapen :) maar het was een grandioos feest. Met als hoogtepunt.... de-Huig die er toch was!!!!!! Bravo kerel! Te weinig gesproken/samen gestampt, maar held dat je er was.
It starts with a shiver, an itch, a slow boil
pi_86363411
Gister naar Qbase geweest en het volgende viel me op.

Vanaf zany de hele tijd in de hangar gestaan. Super tijd gehad maar wat me opviel dat iedere nummer een goede qlimax heeft en een soort pauze van 10/15 seconde.

Is dit de nieuwe raw hardstyle, vooral alphaverb had veel van zulke nummers.
pi_86363831
Ow en er werd weer "down with hardstyle" gedraaid..... tis wel zo'n tekst die verdomd makkelijk meezingt..... :P
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
pi_86367134
Zo. Ik ben eens weer op Fok! Afgelopen week te veel gefeest en dergelijke, dus moet morgen even bijlezen.
Mixes onder de naam Khadber
  maandag 13 september 2010 @ 07:10:25 #212
285940 Krulliewullie
Come on, dance with me!
pi_86371618
quote:
Op zondag 12 september 2010 17:29 schreef Deeltjesversneller het volgende:

[..]

Dat

Omdat we met een redelijke groep waren heb ik besloten er maar een gezelligheidsfeestje ipv kwaliteitsfeestje van te maken. Op het begin Brennan Heart, draaide wel een aantal leuke nummers maar het deed me niet veel. Psyko Punkz waren aardig, Noisecontrollers vond ik niks aan, Alphaverb was goed _O_ Maar lang niet al m'n favo artiesten gezien dus ;(

Yellow Minute remix 4x
Just As Easy 3x
Feel the Rhythm 3x
Chemical 2x
In & Out 2x
Dat is wel gek, ik heb alleen pull your string 2x gehoord. Bij wie heb je ze dan zo vaak gehoord? Toch verkeerde plekkie? :9
Just close your eyes...Forget your name...Forget the world...Now go insaneee
  maandag 13 september 2010 @ 09:24:03 #213
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_86373171
Leuke Q-base verhalen, ik begrijp dat het een goed feest was maar niet legendarisch (maar dat kon ook niet want ik was er niet bij :+ )

Ook de tracklists die ik gezien heb bevestigen deze verhalen, niet allemaal uiteraard ;)
Vooralsnog spreekt die van Zany me ,zo op het eerste gezicht, het meest aan; gevarieerd, oud en nieuw etc..
Die van Crypsis en Zatox zien er ook goed uit, die van BH en HHZ vs Wildstylez zijn echt :')

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


http://www.a-lusion.com/facebook5000/

Allemaal op Like klikken graag :Y

Voor een free release van A-lusion, nou ja lees het zelf maar :P

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

P.s Dikke props voor Alphaverb omdat hij Radio Alarm draait _O_

[ Bericht 41% gewijzigd door Tha_Bartman op 13-09-2010 09:35:56 ]
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
pi_86373726
quote:
Op maandag 13 september 2010 09:24 schreef Tha_Bartman het volgende:

Ook de tracklists die ik gezien heb bevestigen deze verhalen, niet allemaal uiteraard ;)
Vooralsnog spreekt die van Zany me ,zo op het eerste gezicht, het meest aan; gevarieerd, oud en nieuw etc..
Die van Crypsis en Zatox zien er ook goed uit, die van BH en HHZ vs Wildstylez zijn echt :')

Waar zijn die tracklists te vinden?
Bobby Robson forever!
Stadio Oreste Granillo ---- Stadio Angelo Massimino ---- Stadio Euganeo ---- Stadio Olimpico
pi_86373758
quote:
Op maandag 13 september 2010 09:24 schreef Tha_Bartman het volgende:
P.s Dikke props voor Alphaverb omdat hij Radio Alarm draait _O_
dat was inderdaad zo geniaal, wat een rammelen daar in de Hangar _O_ :9~

P.S.: mijn verdere reactie op Q-Base komt nog wel, hier en/of in het Q-Base topic :+
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  maandag 13 september 2010 @ 10:08:01 #216
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_86374184
quote:
Op maandag 13 september 2010 09:48 schreef kollie het volgende:

[..]

Waar zijn die tracklists te vinden?
http://hardstyle.harderst(...)weeze-t2172-240.html

Nog lang niet compleet, maar toch...
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
pi_86374286
Hardheadz was trouwens een lekkere set om mee binnen te komen vond ik ^O^
En zingen wij....of juichen wij.....of stel je ons teleur
Oranje is...oranje blijft.....de allermooiste kleur!
pi_86374328
quote:
Op maandag 13 september 2010 10:12 schreef eNGine10 het volgende:
Hardheadz was trouwens een lekkere set om mee binnen te komen vond ik ^O^
Hardheadz waren er niet eens :{w
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
pi_86374427
quote:
Op maandag 13 september 2010 10:13 schreef ReMcOrE het volgende:

[..]

Hardheadz waren er niet eens :{w
:?
Dan heb ik geen idee wie er rond die tijd op de open air aan het draaien was. Door wie zijn die vervangen volgens jou dan?
En zingen wij....of juichen wij.....of stel je ons teleur
Oranje is...oranje blijft.....de allermooiste kleur!
pi_86374689
quote:
Op maandag 13 september 2010 10:17 schreef eNGine10 het volgende:

[..]

:?
Dan heb ik geen idee wie er rond die tijd op de open air aan het draaien was. Door wie zijn die vervangen volgens jou dan?
Hardheadz = Pavo & The Prophet... en van wat ik heb begrepen, stond alleen Pavo er ;)
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
pi_86374974
quote:
Op maandag 13 september 2010 10:29 schreef ReMcOrE het volgende:

[..]

Hardheadz = Pavo & The Prophet... en van wat ik heb begrepen, stond alleen Pavo er ;)
Oké zou goed kunnen. Dan draaide Pavo prima :P
Alhoewel ik toch echt meen dat ze met z'n 2e waren. Misschien heb ik DV8 voor the prophet aangezien ofzo :D

[ Bericht 8% gewijzigd door engine op 13-09-2010 10:49:39 ]
En zingen wij....of juichen wij.....of stel je ons teleur
Oranje is...oranje blijft.....de allermooiste kleur!
pi_86375327
quote:
Op maandag 13 september 2010 10:42 schreef eNGine10 het volgende:

[..]

Oké zou goed kunnen. Dan draaide Pavo prima :P
Alhoewel ik toch echt meen dat ze met z'n 2e waren. Misschien heb ik DV8 voor the prophet aangezien ofzo :D
The Prophet zou ten tijde van de set bij de Scantraxx merchandise hebben gestaan :P en Hardheadz staan bij mij voor early hardstyle (net als Stana dat doet), maar als de 4e plaat al Gangstah is, dan doe je toch iets verkeerd in mijn ogen -O-
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
pi_86376998
Nummer van de dag:
Kende hem nog niet en wel 2 keer gehoord op Q-Base :Y)
pi_86377565
quote:
Op maandag 13 september 2010 11:51 schreef eQuaL het volgende:
Nummer van de dag:
Kende hem nog niet en wel 2 keer gehoord op Q-Base :Y)
The Vision draaide hem (origineel of remix, weet ik zo niet) en Alphaverb draaide natuurlijk zijn remix, wat een geweld zit er in die plaat _O_
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  maandag 13 september 2010 @ 12:31:11 #225
285940 Krulliewullie
Come on, dance with me!
pi_86378126
quote:
Op maandag 13 september 2010 10:54 schreef ReMcOrE het volgende:

[..]

The Prophet zou ten tijde van de set bij de Scantraxx merchandise hebben gestaan :P en Hardheadz staan bij mij voor early hardstyle (net als Stana dat doet), maar als de 4e plaat al Gangstah is, dan doe je toch iets verkeerd in mijn ogen -O-
wij hebben bij hh gestaan, The prophet is wel langs geweest, kwam achter het podium doorlopen, en dat was het. Pavo begon met early maar daarna ouwe en nieuwe platen door elkaar. Weet nog steeds niet goed of ik dat nu een succes vond eigenlijk, maar sowieso goed vermaakt daar.

The Prop is volgens mij een zwaar arrogant kerel

Edit: Deze track hoor ik vandaag voor het eerst! Melodie die erin komt op 1.32 geeft fijne kriebels O+



[ Bericht 11% gewijzigd door Krulliewullie op 13-09-2010 15:44:42 ]
Just close your eyes...Forget your name...Forget the world...Now go insaneee
  maandag 13 september 2010 @ 15:49:41 #226
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_86384329
:')

ongelofelijk... wat een kindergenre is dit aan het worden :X
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
  maandag 13 september 2010 @ 15:58:10 #227
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_86384699
quote:
Op maandag 13 september 2010 15:49 schreef Tha_Bartman het volgende:
:')

ongelofelijk... wat een kindergenre is dit aan het worden :X
:|W
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
  maandag 13 september 2010 @ 16:05:58 #228
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_86384993
quote:
Op maandag 13 september 2010 15:58 schreef mstx het volgende:

[..]

:|W
:|W naar mij of naar het nummer? :P ):O

nog een goed voorbeeld:

|:( :r
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
  maandag 13 september 2010 @ 16:06:59 #229
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_86385036
quote:
Op maandag 13 september 2010 16:05 schreef Tha_Bartman het volgende:

[..]

:|W naar mij of naar het nummer? :P ):O
Dat nummer natuurlijk oO<
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
  maandag 13 september 2010 @ 16:11:12 #230
285940 Krulliewullie
Come on, dance with me!
pi_86385216
Het piratennummer + praatje van 1:16-1:36 doen me toch wel hard aan deze lyrics denken :7 :

So this is for everybody right now
If you're in your car or you're outside
I need everybody to get ready
We gonna all sing along
Just like this
Everybody, come on

en etc..

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Just close your eyes...Forget your name...Forget the world...Now go insaneee
  maandag 13 september 2010 @ 16:13:47 #231
200922 Sqoudson
Cookiemonsterrrr!
pi_86385335
Waar heb je dit shirt vandaannnnn :o

quote:
Op zaterdag 11 september 2010 15:37 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Thx de rest ook :)

<--- dit shirt
= Cause we'll hit you hard with yet another classic =
  maandag 13 september 2010 @ 16:16:23 #232
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_86385441
quote:
Op maandag 13 september 2010 16:06 schreef mstx het volgende:

[..]

Dat nummer natuurlijk oO<
gelukkig maar anders zou ik niet weten wat ik met mezelf aan zou moeten :+

@ KW:

het syndroom van Down met de hardstyle is idd erg toepasselijk.




Ik heb nu Dailucia - Hardbass full, en het is nog een grotere ripoff dan ik dacht.. gewoon vanaf seconde 1 hoor je magic :P

[ Bericht 12% gewijzigd door Tha_Bartman op 13-09-2010 16:38:39 ]
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
pi_86387432
quote:
Op zondag 12 september 2010 21:01 schreef Koepert het volgende:na enige overleg na deze set ons begeven richting Brennan Heart, wat een heldenset..........oh nee wacht, WAT DE FUCK DENK JE ZELF!!!
wut

Rip, NLS waarom naar Brennan Heart in vredesnaam? :'(

Leuk verslag verder, klinkt alsof jullie het gezellig hebben gehad met z'n allen! ^O^

quote:
Op maandag 13 september 2010 15:49 schreef Tha_Bartman het volgende:
:')

ongelofelijk... wat een kindergenre is dit aan het worden :X
:r in navolging van syndroom van Down with the hardstyle weer een mooi staaltje uit de Scantraxx stal.

Noisecontrollers tracklist @ Q-base :N zelfde set als in Arnhem op een klein feestje paar weken terug. Weer die Brennan Heart plaat en Electronic Stereophonic etc.. Snap niet waarom sommige 'artiesten' het niet eens op kunt brengen een leuke set samen te stellen. Het is niet alsof ze er niet goed voor betaald krijgen ofzo... en materiaal hebben ze ook genoeg. Jammer dat ze zo afglijden.

[ Bericht 25% gewijzigd door 16meter op 13-09-2010 17:17:05 ]
pi_86388638
quote:
Op maandag 13 september 2010 10:54 schreef ReMcOrE het volgende:
The Prophet zou ten tijde van de set bij de Scantraxx merchandise hebben gestaan :P en Hardheadz staan bij mij voor early hardstyle (net als Stana dat doet), maar als de 4e plaat al Gangstah is, dan doe je toch iets verkeerd in mijn ogen -O-
Ten eerste: Stana = Hardtrance
Ten tweede: Pavo draaide eerst toch echt een stuk of 8 Early Hardstyle nummers (oa. Cocaine MF, Derb) en gooide er toen Gangsta in. Ik liep gelijk naar voren naar de booth (samen met willekeurig andere liefhebbers van EHS) en hebben Pavo toen duidelijk gemaakt dat dit niet kon. Na Gangsta was het nog 1 nieuwe plaat en daarna meteen Motherfuck van de Donkeys. En toen bleef het weer voor een tijdje Early en daarna ging hij pas Early & normaal door elkaar draaien.

Al met al gewoon een goede set van de man en hij luisterde dus naar de liefhebbers :Y

Nog meer mensen die de strobo's in de Hangar echt vreselijk irritant vonden? Heb dit normaal nooit, maar in combinatie met het kapot zijn, slaap tekort en het nog door willen gaan werd ik op een gegeven moment echt kei dol! Ben toen maar even weggelopen anders was ik zeker flauw gevallen -O-
  maandag 13 september 2010 @ 18:23:31 #235
112790 Koepert
Parttime Nutcase
pi_86389867
quote:
Op maandag 13 september 2010 17:06 schreef 16meter het volgende:

[..]

wut

Rip, NLS waarom naar Brennan Heart in vredesnaam? :'(


Beter lezen knul ;)


we zijn niet naar BH geweest ;) Kijk wel uit.. (nou ja, onderweg n paar minuten blijven staan geloof ik)
It starts with a shiver, an itch, a slow boil
pi_86390134
Toen ik richting BH liep hoorde ik Just as easy, maar wat lees ik nou op twitter van deze man:

quote:
Q-base was massive!thnx everyone!At Q-base 2009 the cdj1000 broke during 'Just as Easy',this time no technical failure(played with Traktor!)
Oftewel hij hij heeft 'm vorig jaar ook gedraaid.... :X
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
pi_86390847
quote:
Op maandag 13 september 2010 18:23 schreef Koepert het volgende:

[..]

Beter lezen knul ;)


we zijn niet naar BH geweest ;) Kijk wel uit.. (nou ja, onderweg n paar minuten blijven staan geloof ik)
quote:
wat een heldenset..........oh nee wacht, WAT DE FUCK DENK JE ZELF!!!
Dat laatste kan natuurlijk ook alleen over zijn set gaan. ;)
  maandag 13 september 2010 @ 19:08:47 #238
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_86391387
quote:
Op zondag 12 september 2010 17:29 schreef Deeltjesversneller het volgende:

[..]

Dat

Omdat we met een redelijke groep waren heb ik besloten er maar een gezelligheidsfeestje ipv kwaliteitsfeestje van te maken. Op het begin Brennan Heart, draaide wel een aantal leuke nummers maar het deed me niet veel. Psyko Punkz waren aardig, Noisecontrollers vond ik niks aan, Alphaverb was goed _O_ Maar lang niet al m'n favo artiesten gezien dus ;(

Yellow Minute remix 4x
Just As Easy 3x
Feel the Rhythm 3x
Chemical 2x
In & Out 2x
Gangsta ook paar keer gehoord :( 3x dat ik iig weet
Bum papi ook 3x eerste keer wast echt van :s) maar bij de laatste keer mog die wel weer uit

BH :r
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_86391756
quote:
Actie van Hysteria Outdoor:
Om bezoekers tegemoet te komen, twijfelaars over de streep te trekken, Binnenmaas groots op zijn kop te zetten en de zomer knallend af te sluiten, mogen er op elk ticket tot 17.00 uur twee personen tegelijk naar binnen (gastenlijst en vrijkaarten/winacties zijn uitgesloten van deze actie). Dit betekent 50% korting op de entree oftewel nog geen 20 euro per persoon. De organisatie verwacht met deze actie een volle bak. Wacht dus niet te lang!
Iemand die met mij mee wil voor 20 euro?
Eventueel ook met Krulliewullie (weet ik niet zeker, maar ik denk dat ze niemand anders vind die mee wil helaas)
Echt wel een dijken-line-up :D
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 13 september 2010 @ 19:25:15 #240
258885 Solique
I Kill You !
pi_86392027
Blijf vinden dat het opnoemen wat ruwer kan. Maar we mogen weer dingen stemmen.

| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique
pi_86392095
Ze geven echt superveel kaartjes weg, en dan ook nog zo'n actie. Klinkt onzeker...

Maar ik heb mijn gewonnen kaartjes toch al verkocht want het is toch te ver weg en dan heb ik wat meer geld voor Fusion :D
  maandag 13 september 2010 @ 19:26:51 #242
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_86392097
@ T-Force , ik ga sowieso , is voor mij 2 sloten verder op :P
Maar ik koop een eige kaartje en neem me broertje fzo mee

quote:
Op maandag 13 september 2010 19:25 schreef Solique het volgende:
Blijf vinden dat het opnoemen wat ruwer kan. Maar we mogen weer dingen stemmen.

ik vond em toch wel errrug hard knallen zaterdag
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_86392413
Pfffff, voor de liefhebbers van Early Hardstyle een setje van Norman @ Early Hardstyle Megamix vol.1 op LSDB die echt fucking dik is _O_
pi_86394008
Woei! Saifam begint ineens (weer) bommetjes te maken!
na Hear This en Yeah! ook al deze:
Mixes onder de naam Khadber
  maandag 13 september 2010 @ 20:17:38 #245
112790 Koepert
Parttime Nutcase
pi_86394522
quote:
Op maandag 13 september 2010 20:06 schreef ElDani het volgende:
Woei! Saifam begint ineens (weer) bommetjes te maken!
na Hear This en Yeah! ook al deze:
Hij kickt lekker, maar dat hele seduction-vocalenwerk heb ik toch echt eerder gehoord, en das nie goed in dit geval..

Onder andere in
It starts with a shiver, an itch, a slow boil
  maandag 13 september 2010 @ 20:37:16 #246
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_86395568
waarom duwen ze altijd van die kansloooooze tekst in tracks

SMD – Helemaal Kapot
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_86397497
quote:
Op maandag 13 september 2010 19:18 schreef T-Force het volgende:

[..]

Iemand die met mij mee wil voor 20 euro?
Eventueel ook met Krulliewullie (weet ik niet zeker, maar ik denk dat ze niemand anders vind die mee wil helaas)
Echt wel een dijken-line-up :D
Wij willen ook gaan. Effe kijken hoe het met de centjes zit...

Die line up is er wel 1 om je vingers bij af te likken. :9 Ben heel benieuwd naar die gasten van Theracords, allen nog nooit live gezien/gehoord. Een uur lang AVIO erbij.. yum!

Fusion (icm hotelletje) en Happy Hardcore staan ook nog op de planning komende tijd. Wordt dus krap 'an.
pi_86398324
quote:
Op maandag 13 september 2010 21:15 schreef 16meter het volgende:
Wij willen ook gaan. Effe kijken hoe het met de centjes zit...

Die line up is er wel 1 om je vingers bij af te likken. :9 Ben heel benieuwd naar die gasten van Theracords, allen nog nooit live gezien/gehoord. Een uur lang AVIO erbij.. yum!
Nou, voor 20 euro wil ik zo'n line-up absoluut niet missen hoor! (Voor 40 ook niet, KW en ik hadden al een kaartje :P ) En AVIO gaat echt geweldig worden inderdaad. Evenals Geck-O vs. Thera _O_ En Acti :9~ En zie dat Deepack & Crypsis ook komen, hoe vetttttt. Zo'n zin! :D
  maandag 13 september 2010 @ 21:32:36 #249
301430 Baronpilsener
twitter.com/black_outmedia
pi_86398570
quote:
Op maandag 13 september 2010 20:37 schreef Sc0tTy het volgende:
waarom duwen ze altijd van die kansloooooze tekst in tracks

SMD – Helemaal Kapot
Helden track man!
Aka Black/Out
http://twitter.com/black_outmedia
Zany | B-Front | Titan | Chris One | Zatox | Donkey Rollers | Noisecontrollers | Digital Punk | Ran-D | The Machine | 4v10 | Max Enforcer | Beholder | Alpha² | Crypsis | A-lusion
pi_86398680
quote:
Op maandag 13 september 2010 21:32 schreef Baronpilsener het volgende:
Helden track man!
Klopt, maar die vocals :r Net zoals de vocals van Harde Rag (Stone Island Edit)...waar de fuck slaat dat op? " Yo bradda, alles gut? Check die vest die ik gekocht heb, Stone Island vriend! Jeweettoch" :?
pi_86399412
quote:
Op maandag 13 september 2010 21:28 schreef T-Force het volgende:

[..]

Nou, voor 20 euro wil ik zo'n line-up absoluut niet missen hoor! (Voor 40 ook niet, KW en ik hadden al een kaartje :P ) En AVIO gaat echt geweldig worden inderdaad. Evenals Geck-O vs. Thera _O_ En Acti :9~ En zie dat Deepack & Crypsis ook komen, hoe vetttttt. Zo'n zin! :D
Net vriendin gesproken... gaat 'm financieel niet worden helaas. Andere prioriteiten.

Balen. -O-
  maandag 13 september 2010 @ 21:47:18 #252
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_86399441
quote:
Op maandag 13 september 2010 21:34 schreef T-Force het volgende:

[..]

Klopt, maar die vocals :r Net zoals de vocals van Harde Rag (Stone Island Edit)...waar de fuck slaat dat op? " Yo bradda, alles gut? Check die vest die ik gekocht heb, Stone Island vriend! Jeweettoch" :?
Die vocals zijn een verwijzing naar de internet hype van het stone island filmpje :Y

_O_
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
  maandag 13 september 2010 @ 21:47:47 #253
301430 Baronpilsener
twitter.com/black_outmedia
pi_86399472
Humor dit dat. Komt de tracks niet ten goede, maargoed :P
Aka Black/Out
http://twitter.com/black_outmedia
Zany | B-Front | Titan | Chris One | Zatox | Donkey Rollers | Noisecontrollers | Digital Punk | Ran-D | The Machine | 4v10 | Max Enforcer | Beholder | Alpha² | Crypsis | A-lusion
  maandag 13 september 2010 @ 21:50:14 #254
238230 em-dee-em-aa
methyleendioxymethamfetamine
pi_86399637
quote:
Op maandag 13 september 2010 15:49 schreef Tha_Bartman het volgende:
:')

ongelofelijk... wat een kindergenre is dit aan het worden :X
Ik vind hem eerlijk gezegd best aardig :@

Tuurlijk de vocals slaan nergens op en duren bovendien te lang. Toch is dit duidelijk een track gemaakt voor de fun en moet je de vocals daarom ook niet al te serieus nemen. Intro klinkt goed en ook de melodie is best aardig.

Kan een track als deze beter waarderen als de voor mij echte kuttracks zoals "A Decade of Dedication" en het gros van de Brennan Heart trackjes. Tis zeker geen goede track maar echt slecht vind ik hem ook niet.

quote:
Op maandag 13 september 2010 20:06 schreef ElDani het volgende:
Woei! Saifam begint ineens (weer) bommetjes te maken!
na Hear This en Yeah! ook al deze:
Klinkt goedt ^O^

Prima track weer van TNT
-----------------------------------------------------------------------------------------
I'd rather live it, cause dreamers always chase but never get it
-----------------------------------------------------------------------------------------
  maandag 13 september 2010 @ 21:51:00 #255
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_86399687
mjah de tracks zijn prima, maar gewoon die vocals nie, te kansloos
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_86399788
quote:
Op maandag 13 september 2010 21:47 schreef Tha_Bartman het volgende:
Die vocals zijn een verwijzing naar de internet hype van het stone island filmpje :Y
Tjuu toch, wat ben ik een n00b. Ik maar denken, waar slaat dit op maar dit verklaart alles :@
kk strak :')

@ 16m, moet je per se met vriendin gaan dan? Ik bedoel, je kunt toch ook een maat meevragen ofzo? :)
  maandag 13 september 2010 @ 22:01:57 #257
112790 Koepert
Parttime Nutcase
pi_86400440
Ik vind die Sail the seas-track eigenlijk wel vet..

Punt 1, de track an sich klinkt niet slecht
Punt 2, het is toch fun dat die lui 'live' wat doen ipv cdtje aan, play, skip track, shuffle...
Punt 3, zie Da Syndrome weer losgaan dan... Zoveel betere en vooral leukere MC dan Ruf*BRAAK*ian
Punt 4, Het is goddomme feest, ook de dj's en mc's mogen dan toch lol hebben en wat aankutten als ze zin hebben?

Check die comments ook...

quote:
rofllzz
4 uur geleden

Maak de hardstyle maar kapot met je kinderlijke bagger, stelletje mongolen. Bah...
Hoe zo'n ontzettende bladhark ben je dan!
It starts with a shiver, an itch, a slow boil
pi_86400821
Lees een tijdje geleden op Theracords-forum @ Partyflock dat onze vriend JDX vroeger plaatjes maakte onder de (alombekende) naam: Thalamus _O_
Wat een heldenplaten _O_
  maandag 13 september 2010 @ 22:10:57 #259
238230 em-dee-em-aa
methyleendioxymethamfetamine
pi_86401071
quote:
Op maandag 13 september 2010 22:07 schreef T-Force het volgende:
Lees een tijdje geleden op Theracords-forum @ Partyflock dat onze vriend JDX vroeger plaatjes maakte onder de (alombekende) naam: Thalamus _O_
Wat een heldenplaten _O_
Was wel algemeen bekend toch?

Wel heerlijke plaatjes inderdaad ^O^
-----------------------------------------------------------------------------------------
I'd rather live it, cause dreamers always chase but never get it
-----------------------------------------------------------------------------------------
pi_86401199
quote:
Op maandag 13 september 2010 21:52 schreef T-Force het volgende:

[..]

Tjuu toch, wat ben ik een n00b. Ik maar denken, waar slaat dit op maar dit verklaart alles :@
kk strak :')

@ 16m, moet je per se met vriendin gaan dan? Ik bedoel, je kunt toch ook een maat meevragen ofzo? :)
Nee hoeft niet per sé, maar ik heb er gewoon geen geld voor nu. :(
pi_86401811
quote:
Op maandag 13 september 2010 22:12 schreef 16meter het volgende:
Nee hoeft niet per sé, maar ik heb er gewoon geen geld voor nu. :(
Ach so, ja dat is gewoon balen -O- Nouja, Fusion wordt ook heel vet :Y)
  maandag 13 september 2010 @ 22:23:46 #262
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_86402039
Hier een HQtje
hard banging bass (?) / Train to nowhere (een edit) / KYHU / Digital Society
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_86402349
quote:
Op maandag 13 september 2010 22:23 schreef Sc0tTy het volgende:
Tatarola ft. Da Rook MC - Insane / Train To Nowhere (French Edit) / KYHU (Wildstylez Remix) / Digital Society
:Y
  maandag 13 september 2010 @ 22:31:23 #264
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_86402559
quote:
Op maandag 13 september 2010 22:27 schreef T-Force het volgende:

[..]

:Y
ahh geen wonder dak er geen kut van versta en verstond :+

vette avatar btw :P
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_86402635
quote:
Op maandag 13 september 2010 22:31 schreef Sc0tTy het volgende:
ahh geen wonder dak er geen kut van versta en verstond :+

vette avatar btw :P
C'est le train, pour nulle part :)
En dankjewel :P
  maandag 13 september 2010 @ 22:41:31 #266
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_86403149
Ik heb ook nog ergens pounding sences gehoord ergens, weet alleen echt niet in welke set, was et Zatox ?
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
  maandag 13 september 2010 @ 22:47:23 #267
195309 de_huig
Koning van het Universum
pi_86403483
quote:
Op maandag 13 september 2010 22:41 schreef Sc0tTy het volgende:
Ik heb ook nog ergens pounding sences gehoord ergens, weet alleen echt niet in welke set, was et Zatox ?
ik ook..moet noisecontrollers of begin van zany geweest zijn :Y
The only limit is your own imagination
  maandag 13 september 2010 @ 22:50:44 #268
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_86403710
quote:
Op maandag 13 september 2010 22:07 schreef T-Force het volgende:
Thalamus _O_

Wat een heldenplaten _O_
IQ 2006 *; _O_

Wat een feest was dat :Y
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
  maandag 13 september 2010 @ 23:03:48 #269
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_86404441
quote:
Op maandag 13 september 2010 22:47 schreef de_huig het volgende:

[..]

ik ook..moet noisecontrollers of begin van zany geweest zijn :Y
ah einde van nc's jah, toen loepen we weg, stampend de hangar uit :P
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_86404834
quote:
Op maandag 13 september 2010 19:33 schreef T-Force het volgende:
Pfffff, voor de liefhebbers van Early Hardstyle een setje van Norman @ Early Hardstyle Megamix vol.1 op LSDB die echt fucking dik is _O_
Downloading O-)

quote:
Op maandag 13 september 2010 20:06 schreef ElDani het volgende:
Woei! Saifam begint ineens (weer) bommetjes te maken!
na Hear This en Yeah! ook al deze:
*O*
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
  maandag 13 september 2010 @ 23:13:17 #271
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_86404932
die norman set is idd lekker :D snel gemixt ook O+
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
  maandag 13 september 2010 @ 23:15:16 #272
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_86405001
quote:
Op maandag 13 september 2010 21:34 schreef T-Force het volgende:

[..]

Klopt, maar die vocals :r Net zoals de vocals van Harde Rag (Stone Island Edit)...waar de fuck slaat dat op? " Yo bradda, alles gut? Check die vest die ik gekocht heb, Stone Island vriend! Jeweettoch" :?
Gast... Doe eens normaal :')?

Low E en AE wilden volgens mij gewoon ff de draak steken met die video en dat doen ze op deze manier. Ik moet elke keer hard lachen als ik die edit hoor :D.
There is no rehab for stupidity.
pi_86405031
quote:
@JoshWesz waar was "Brokkie Hard" nou? Ik had me er helemaal op verheugd...... Afgezien dat het wel een top set was met oude en nieuwe HS!
quote:
@DailymomentsNL helemaal vergeten! Net als ive lost you btw. Sorry!
:|W

Hoe kun je die track nou vergeten }:|
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
pi_86407939
quote:
Op maandag 13 september 2010 17:06 schreef 16meter het volgende:
:r in navolging van syndroom van Down with the hardstyle weer een mooi staaltje uit de Scantraxx stal.
Mwua dit heeft niks met Scantraxx te maken. Dit is puur een gek idee geweest en ze hebben veel lol gehad bij het maken. Je moet dit gewoon bij het rijtje zoals Gevaarlijke Daan en Harry Herrie zien. Wss zal hij nog wel paar keer hier of daar gedraaid worden (Bv op de SWAT in Denemarken) en dan weer vergeten worden of als free release. De ene keer komt er wat beters uit als de andere keer, maar het begint gewoon steeds met een beetje aankloten... En 90% van hun tracks is wel serieus :) En eerlijk is eerlijk, ik vond het nr live toch net wat aan kracht verloren hebben :)

quote:
Op maandag 13 september 2010 17:40 schreef T-Force het volgende:
Nog meer mensen die de strobo's in de Hangar echt vreselijk irritant vonden? Heb dit normaal nooit, maar in combinatie met het kapot zijn, slaap tekort en het nog door willen gaan werd ik op een gegeven moment echt kei dol! Ben toen maar even weggelopen anders was ik zeker flauw gevallen -O-
Ja! Die krengen waren gruwelijk irritant.

quote:
Op maandag 13 september 2010 23:15 schreef Boy_Snakeye het volgende:

[..]


[..]

:|W

Hoe kun je die track nou vergeten }:|
Achja, ik heb Kartong ook nergens gehoord, had die best graag eens op een PA systeem gehoord :) maar het kan best dat ik hem gewoon misgelopen ben.

quote:
Op maandag 13 september 2010 19:18 schreef T-Force het volgende:

[..]

Iemand die met mij mee wil voor 20 euro?
Eventueel ook met Krulliewullie (weet ik niet zeker, maar ik denk dat ze niemand anders vind die mee wil helaas)
Echt wel een dijken-line-up :D
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klopt! Ik zit al een week of 2 met een schuin oog er naar te kijken, vooral omdat het relatief dichtbij is. Als ik ga zal het wss een last minute beslissing worden. Maar ik wil eigenlijk gewoon Activator op herhaling hebben na Decibel *O* :+ 8-)
  dinsdag 14 september 2010 @ 00:36:04 #275
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_86408537
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 00:18 schreef StM het volgende:

[..]

Ja! Die krengen waren gruwelijk irritant.
[..]
zeker niet bij de Vage gasten geweest ? Het enige wat ze daar hadden waren die dingen, stond ook continue met me ogen dicht of omgedraait... Die dingen moeten niet richting het publiek maar vanaf achteren fzo, veel beter
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_86408878
Ik ben wel een poos bij Vage Gasten geweest maar ik kan me niet herinneren dat ik er daar veel last van had... Maar dat was rond 23:00. Als je moe bent zijn ze volgens mij veel hinderlijker?
pi_86410070
Welk feest in de HMH afgelopen jaar had nou ook van die strobo's die continu op de auto-pilot stonden, oftewel continu te flitsen.. Volgens mij XQ: HHZ, of misschien Qountdown?
Ik ben op een gegeven moment maar even de gang opgelopen omdat de hoofdpijn, veroorzaakt door die teringdingen, als maar erger werd en ik het op een gegeven moment echt niet meer hield.

Grote pupillen en een herhaald overdosis licht is niet goed!
pi_86410555
Qountdown was wel overdadig met de strobes ja.
pi_86410628
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 00:36 schreef Sc0tTy het volgende:
Die dingen moeten niet richting het publiek maar vanaf achteren fzo, veel beter
Inderdaad, zodat de DJ niet meer weet wat voor of achter is :+

Die EHS Megamix van Norman is trouwens echt episch :9~ Heerlijk snel doorgemixt en alle knallers komen gewoon voorbij :Y)

[ Bericht 24% gewijzigd door T-Force op 14-09-2010 07:33:02 ]
  dinsdag 14 september 2010 @ 08:21:51 #280
197724 NLS04
moeilijk hard
pi_86411238
quote:
Op maandag 13 september 2010 17:06 schreef 16meter het volgende:

wut

Rip, NLS waarom naar Brennan Heart in vredesnaam? :'(

Goed te praten valt het niet maar we hadden wat gegeten en waren op ons gemak het hele terrein aan het verkennen toen we van die vage gasten area af kwamen om het hoofdpodium te bekijken. We wisten dat Brennan Heart draaide maar waren verbaasd dat we al 3 tracks waaronder paranoid achter elkaar hadden gehoord die niet van hemzelf waren.. Dus wij iets naar voren om het nog eens van dichterbij bekijken toen we door hadden dat het een valstrik was.. Gelukkig waren we net op tijd weg voor de eerste klanken van in the end.. :+

quote:
Op zondag 12 september 2010 21:01 schreef Koepert het volgende:
Zo ik ben weer 'fit' ... Wat een feestje...
prima beschreven ^O^ Ik vond het trouwens ook een prachtig moment toen we aan het begin voor het eerst de hangar in liepen en rip gewoon zichtbaar kippevel kreeg bij de eerste diepe basslijn die we hoorden, held _O_
Hard Tripping, Overclipping, Psykomatik Beatz Skipping,
Straight Jacket, Rage Package, This is how we used to have it.
pi_86411267
quote:
Op maandag 13 september 2010 23:15 schreef Just_Shut_Up het volgende:

[..]
Low E en AE wilden volgens mij gewoon ff de draak steken met die video en dat doen ze op deze manier. Ik moet elke keer hard lachen als ik die edit hoor :D.
Deed me beetje denken aan deze gouwe ouwe :D

  dinsdag 14 september 2010 @ 09:54:00 #282
246608 T_Killer
Rochelle, Rochelle
pi_86412686
Zo ook weer even tijd om te posten.

Q-Base was een goed feestje. Bijna constant in de Hangar geweest en was daar goed toeven.
Minpunten waren: Die stroboscopen (ook die schijnwerpers die af en toe het publiek indraaide). Mateloos irritant en kreeg dr soms n beetje koppijn van. Ook even getwijfeld om de drum n bass bunker in te gaan, maar ook daar stonden constant stroboscopen aan. Toen er iemand naar buiten werd gedragen met een epileptische aanval toch maar besloten door te lopen.
Ik snap niet waarom ze die dingen ophangen. Ze hebben geen enkele toegevoegde waarde aan de lichtshow. Kan me er best aan ergeren.
De Dirty Workz/Scantraxx Bunker was ook vet (A2 vs Ran-D). Jammer dat het te druk was tijdens Psyko Punkz. Maar wat een tam publiek stond daar dan, bijna niemand ging los.
En idd we hebben 3 nummers lang bij BH gestaan :@ Even sfeer proeven en weer doorgelopen.
"A young girl's strange erotic journey from Milan to Minsk"
  dinsdag 14 september 2010 @ 10:10:08 #283
285940 Krulliewullie
Come on, dance with me!
pi_86413003
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 00:49 schreef StM het volgende:
Ik ben wel een poos bij Vage Gasten geweest maar ik kan me niet herinneren dat ik er daar veel last van had... Maar dat was rond 23:00. Als je moe bent zijn ze volgens mij veel hinderlijker?
Kan best ja, want ik had er tijdens mijn dipje, net voor Zany ineens ook last van, maar verders niet/nauwelijks eigenlijk :?

Die Franse edit van onzen trein is een slimme zet, nu zie je ineens ook Fransen losgaan, treintje spelen en wat gezelliger worden, dat zie je eigenlijk nooit :D

Ik heb nog iemand die misschien dat kaartje voor Hysteria wel wilt voor 20 eurie, zoniet kan een van jullie de korting krijgen :) het kan btw niet anders dan dat het een vet feest gaat worden met die line-up _O_
Just close your eyes...Forget your name...Forget the world...Now go insaneee
  dinsdag 14 september 2010 @ 10:48:16 #284
112790 Koepert
Parttime Nutcase
pi_86414013
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 08:21 schreef NLS04 het volgende:

[

prima beschreven ^O^ Ik vond het trouwens ook een prachtig moment toen we aan het begin voor het eerst de hangar in liepen en rip gewoon zichtbaar kippevel kreeg bij de eerste diepe basslijn die we hoorden, held _O_
Thnx.... en dat kippevel kreeg Rip onderweg naar Nijmegen in de auto ook al ;)
It starts with a shiver, an itch, a slow boil
  dinsdag 14 september 2010 @ 11:12:59 #285
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_86414642
Iemand nog tips voor setjes die ik absoluut op m'n mp3-spelert moet hebben staan voor in het vliegtuig? :9
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
pi_86414677
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:12 schreef mstx het volgende:
Iemand nog tips voor setjes die ik absoluut op m'n mp3-spelert moet hebben staan voor in het vliegtuig? :9
wanneer vertrek je dan? :D
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 14 september 2010 @ 11:16:09 #287
20211 Da_Ripper
Follow your bliss
pi_86414736
Tjowwww luitjes, ben ik weer ff :D
Q-base was top! Ondanks dat de sfeer af en toe ver te zoeken was, was ik blij dat ik samen met jullie hiero alles heb staan geven _O_ In 1 woord: kippenvel O+
Had naast krampen in mien poten ook krampen in mien vingers vanwege de vele pianoriedeltjes
plingeplong plingeplingplingeplong

zal later (deze week) wanneer ik langer toegang tot I-net heb mijn verhaaltje wat langer maken.

Rip-Uit
:W
Wat je vindt, ...
  dinsdag 14 september 2010 @ 11:18:48 #288
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_86414795
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:14 schreef ReMcOrE het volgende:

[..]

wanneer vertrek je dan? :D
Morgenochtend
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
pi_86414913
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:18 schreef mstx het volgende:

[..]

Morgenochtend [ afbeelding ]
ik wens je een hele bak met plezier toe ;) maak ze gek daar Down Under :Y)
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 14 september 2010 @ 11:24:49 #290
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_86414982
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:22 schreef ReMcOrE het volgende:

[..]

ik wens je een hele bak met plezier toe ;) maak ze gek daar Down Under :Y)
Thanks ^O^ Maar nu moet ik nog wel tips voor setjes hebben o|O
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
  dinsdag 14 september 2010 @ 11:26:07 #291
285940 Krulliewullie
Come on, dance with me!
pi_86415018
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:18 schreef mstx het volgende:

[..]

Morgenochtend [ afbeelding ]
Neilio @ My Favourites 2003-2010
Norman @ Early Hardstyle Megamix Vol.1
Fausto & Dj Frisky @ Crossover Show 034
DJ Thera & Geck-o @ Theracords Radio Show #88 Hysteria Special
DJ Thera @ The Magic Show
Crypsis @ Gearbox Thanks RHR
Titan @ HardStation.FM Defqon.1 2010 Re-run
The Magic Show @ The Magic Show Thank You RHR

Kom je hier je vliegreis mee door? Of zal ik nog even doorgaan? ;)
Just close your eyes...Forget your name...Forget the world...Now go insaneee
pi_86415058
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:24 schreef mstx het volgende:

[..]

Thanks ^O^ Maar nu moet ik nog wel tips voor setjes hebben o|O
AVIO Podcasts
Atmozfears - Defqon.1 2009
Psyko Punkz - Defqon.1 2009
B-Front & Digital Punk - In Qontrol 2010
Alphaverb - In Qontrol 2010

zoiets ):O
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
pi_86415154
Frontliner live - Defqon.1 2010
Slim Shore - Defqon.1 2010
Zany - Defqon.1 2010

^O^
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 14 september 2010 @ 11:37:05 #294
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_86415328
B-front @ Q-base 2009
Zatox @ Q-base 2009
Titan rerun zoals KW al zei
Psyko Punkz @ Mysteryland
Alpha twins @ IQ 2006
Vince @ Qlimax 2005
Promo @ Qlimax 2006
Donkeys setjes
NC @ emporim o.i.d
Activator @ Q-base 2007
Alles van XQ Holland vs Italy

Denk dat je zo wel weer even vooruit kan :P
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
  dinsdag 14 september 2010 @ 11:40:30 #295
197724 NLS04
moeilijk hard
pi_86415435
Koldsa @ Septembermix 2010
The Magic Show presents Arboza
Henzel, Disco Nova & OJ System @ Q-base Warming up mix

:s)
Hard Tripping, Overclipping, Psykomatik Beatz Skipping,
Straight Jacket, Rage Package, This is how we used to have it.
  dinsdag 14 september 2010 @ 11:43:27 #296
112790 Koepert
Parttime Nutcase
pi_86415518
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:40 schreef NLS04 het volgende:

Henzel, Disco Nova & OJ System @ Q-base Warming up mix

:s)
Die is zoooo dik _O_ Ok geen HS, maar wel... oh dik _O_
It starts with a shiver, an itch, a slow boil
pi_86415780
Mind Illusion setjes van de afgelopen tijd _O_

bijv:
quote:
01. Hardstyle Masterz - B Cool (Hardstyle Masterz vs. Technoboy Mix)
02. Zatox - Vintage
03. Black & White - Dirty Games (Tatanka Mix)
04. Technoboy - Guns 'N Noses (Super Bass Mix)
05. Zatox - Tanz Elektric (Original Mix)
06. Headhunterz & Wildstylez - Project One
07. Tat & Zat - Gold Medley With Strange
08. D-Block & Stefan vs. Josh & Wesz - Let It Go
09. Max Enforcer - Loudness (Hardstyle Masterz Remix)
10. The R3bels - Tempation
11. Catatonic Overload - The Sexual Thrill
12. Zero Vision & Balistic ft. MC Jeff - Upgrade The Noize
13. Zatox & Vamper - The Crew
14. The R3bels - Motherland
15. Francesco Zeta - Fairyland
16. 2 Sidez - Magic Spell
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
  dinsdag 14 september 2010 @ 11:54:47 #298
285940 Krulliewullie
Come on, dance with me!
pi_86415843
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:27 schreef ReMcOrE het volgende:

[..]

AVIO Podcasts
Hoe kon ik die vergeten :@
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:43 schreef Koepert het volgende:

[..]

Die is zoooo dik _O_ Ok geen HS, maar wel... oh dik _O_
Dezen ook dik? Henzel , Disco Nova & OJ Symstem @ Q-BASE - Vage Gasten Mix
Ben benieuwd maar kon de WarmUp-set niet vinden, anders doe ik gewoon deze even luisteren :)

quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:52 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Mind Illusion setjes van de afgelopen tijd _O_

bijv:
[..]


Yuaa idd, die is góéd bezig! ^O^ Zoals ook Mind.Illusion @ Hardtraxx Community Sessions #2

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Just close your eyes...Forget your name...Forget the world...Now go insaneee
  dinsdag 14 september 2010 @ 12:03:20 #299
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_86416129
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:27 schreef ReMcOrE het volgende:

[..]

AVIO Podcasts
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:37 schreef Tha_Bartman het volgende:
Vince @ Qlimax 2005
Promo @ Qlimax 2006
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:52 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Mind Illusion setjes van de afgelopen tijd _O_
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:54 schreef Krulliewullie het volgende:

[..]

Hoe kon ik die vergeten :@
[..]

Dezen ook dik? Henzel , Disco Nova & OJ Symstem @ Q-BASE - Vage Gasten Mix
Ben benieuwd maar kon de WarmUp-set niet vinden, anders doe ik gewoon deze even luisteren :)
[..]

Yuaa idd, die is góéd bezig! ^O^ Zoals ook Mind.Illusion @ Hardtraxx Community Sessions #2
Deze had ik al :+ Die setjes van Mind.Illusion zijn idd altijd wel lekker. ^O^
Ik zal de rest ook eens gaan binnenhalen. _O_
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
pi_86416179
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:54 schreef Krulliewullie het volgende:

[..]

Hoe kon ik die vergeten :@
ja, dat wil ik wel eens weten :(
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')