quote:Speciale relatie Bridget en Johnny
Uitgegeven: 7 september 2010 20:34
Laatst gewijzigd: 7 september 2010 20:34
AMSTERDAM - Bridget Maasland en Johnny de Mol hebben het meer dan gezellig met elkaar. De twee werden in een innige omhelzing gespot op het strand van Ibiza.
© Alphons Nieuwenhuis
De Mol laat doorschemeren dat er wel iets speelt tussen de twee, zo weet Shownieuws te melden. Maar de 31-jarige De Mol wil zeker niet over een relatie spreken. Volgens de presentator zijn Bridget en hij er zelf nog niet uit hoe ze hun band willen noemen. Maasland ontkent overigens in alle toonaarden dat er sprake is van liefde tussen de twee.
Johnny en Bridget reisden deze zomer samen af naar Suriname voor de opnames van het programma Waar Is De Mol? Daar zou de vonk tussen de twee presentatoren zijn overgesprongen.
Vrijgezel
De 35-jarige Maasland werd in december vrijgezel toen zij en haar vriend Pepijn definitief een punt achter hun relatie zetten. Ze hebben samen een zoontje van bijna 2 jaar. In de nieuwe serie Hoe Vind ik een Vent? Gaat Maasland op zoek naar een geschikte partner.
Ja. Ze vinden het geniaalquote:Op woensdag 8 september 2010 11:25 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
psst. Hoe vindt de poes het kattenmeubel? Jij had die toch gekocht of niet?
Dat is een vraag aan jezelf?quote:Op woensdag 8 september 2010 12:01 schreef nienja het volgende:
Ik vind ze helemaal niet bij elkaar passen?
Wellicht is Bridget daar heul niet naar op zoek. En Johnny zal toch ook op moeten groeien lijkt me?quote:Op woensdag 8 september 2010 13:18 schreef Northside het volgende:
Nou, als je op zoek bent naar een langdurige stabiele relatie en een goede vader voor je kind moet je dus NIET johnny hebben lijkt me.
Het kind heeft al een vader.quote:Op woensdag 8 september 2010 13:18 schreef Northside het volgende:
Nou, als je op zoek bent naar een langdurige stabiele relatie en een goede vader voor je kind moet je dus NIET johnny hebben lijkt me.
Waar ben je als 34 jarige single-mom dan wel naar op zoek? En Johnny zal ooit op een dag wel opgroeien, maar de kans dat hij zich bij Bridget (+kind) zal vastleggen schat ik niet heel groot in.quote:Op woensdag 8 september 2010 13:22 schreef Loveless85 het volgende:
Wellicht is Bridget daar heul niet naar op zoek. En Johnny zal toch ook op moeten groeien lijkt me?
Nou, wooptiedoe. Jij zou het in mevr. Maasland d'r situatie dus niet belangrijk vinden dat je partner goed met je kind kan omgaan?quote:
Je gaat niet op zoek naar een soort van 2e vader voor je kind lijkt mij. Je wordt verliefd op een man/vrouw/pony weet ik veel omdat je die aantrekkelijk vindt.quote:Op woensdag 8 september 2010 13:46 schreef Northside het volgende:
[..]
Nou, wooptiedoe. Jij zou het in mevr. Maasland d'r situatie dus niet belangrijk vinden dat je partner goed met je kind kan omgaan?
Ik denk inderdaad dat vrouwen bij hun partnerkeuze rekening houden met hun kind ja. Volgens mij speelt de overweging "zou hij een goede vader voor mijn kind zijn" een heel grote rol. Of het kind al een vader heeft... tsja, een biologische wel, maar ook qua opvoeding?quote:Op woensdag 8 september 2010 14:13 schreef Noek het volgende:
Je gaat niet op zoek naar een soort van 2e vader voor je kind lijkt mij. Je wordt verliefd op een man/vrouw/pony weet ik veel omdat je die aantrekkelijk vindt.
Jij maakt ervan dat zij op zoek is naar een goede vader. Dat is toch raar, hij heeft nl al een vader.
Dat dus!quote:Op woensdag 8 september 2010 14:16 schreef Paarse_Kiwi het volgende:
Vind het zo'n raar koppel. Ik zie bij Johnny nog steeds als een 16-jarige voor me en bridget als een oude doos...
nouquote:Op woensdag 8 september 2010 14:21 schreef Northside het volgende:
Ik kan er ook helemaal naastzitten hoor, we kunnen het eens in [OUD] vragen.
Jouw kinderen krijgen toch heel wat jaren (misschien wel 10+) met jouw partnerkeuze te maken...quote:Op woensdag 8 september 2010 15:32 schreef lily het volgende:
noubij deze mijn mening:
Ik zou op zoek zijn naar een partner in eerste instantie. Niet naar een vader voor mijn kinderen.
Het moet wel klikken natuurlijk maar ik zou zeker geen vadertype zoeken want die hebben ze al.
Maar gelukkig is dit hypothetisch voor mij
Same here!quote:Op woensdag 8 september 2010 14:16 schreef Paarse_Kiwi het volgende:
Vind het zo'n raar koppel. Ik zie bij Johnny nog steeds als een 16-jarige voor me en bridget als een oude doos...
Zou mij ook niets verbazen.quote:Op vrijdag 10 september 2010 11:31 schreef Copycat het volgende:
Ik blijf erbij dat het gaat om een publiciteitsstuntje voor het nieuwe programma van Maasland. Ook als ik ze erover hoorde praten bij Blvd, mij net iets te gespeeld.
quote:VIDEO - Johnny de Mol ziet Bridget voor zijn ogen voet breken op feestje
Dit bericht is geplaatst op 12-09-2010 om 01:00:00
Bridget Maasland heeft zaterdag haar voet gebroken. Dat gebeurde op het huwelijksfeest Marnix Bal, de organisator van Loveland waar ze met Johnny de Mol was.
Volgens de 37-jarige presentatrice brak ze haar middenvoetsbeentje toen iemand op haar hak stond en ze daardoor haar voet verzwikte.
Hoe lang de revalidatie gaat duren weet Bridget niet precies. "Over een week krijg ik loopgips, dat duurt dan ook weer drie weken.
Het gezamelijk bezoek van Bridget en Johnny an het huwelijksfeest voedt andermaal de geruchten dat zij een liefdespaar zijn.
Bridget Maasland is in ieder geval welkom bij de familie De Mol. Dit zei mediamagnaat John de Mol, de vader van Johnny, zondagavond in Life 4 You.
“Heb je een nieuwe schoondochter?” vroeg Irene Moors aan de vader van Johnny de Mol. “Dat is nog wat voorbarig,” antwoordde De Mol hierop. “Maar als het zo is, dan is ze welkom.”
Dat het wat is lijkt zo langzamerhand duidelijk Johnny is al zo kind aan huis bij Bridget dat hij ook alleen in haar woning vertoeft.
Zelf zwijgen ze nog als het graf. Bridget gaf wel toe dat ze samen met Johnny op het huwelijksfeest was. " Ja, hij was er bij.."
Dat Bridget en Johnny het gezelig samen hebben is ook wel duidelijk. Zo werd Johnny de Mol zaterdag, de dag van het huwelijksfeest van zijn vriend Marnix, op beeld (video) vastgelegd toen hij uit het huis van Bridget Maasland kwam. Dat maakte ook duidelijk dat Bridget Johnny al vertrouwt als woonden zij samen, want Bridget zelf was al een uur eerder vertrokken....
Johnny de Mol gaf ook al toe gezoend te hebben met Bridget. En ook Bridget heeft inmiddels toegegeven Johnny wel te zien zitten.
Ze werden vorige maand ook al samen op het strand op liefdesieland Ibiza gespot.
De 31-jarige De Mol, die bekend staat als een flirt, vroeg de blondine voor zijn programma Waar is de Mol? eerder dit jaar mee naar Suriname. De twee zijn daar een week samen geweest.
De 35-jarige Maasland liet daarna weten dat het fantastisch was. Ze wilde naar Suriname voor de vele straathonden en haar werk voor haar stichting Dutchypuppy.
In oktober werd bekend dat Maasland haar vriend en vader van zoon Mees na negen jaar uit elkaar gingen.
De Mol had eerder een relatie met musicalster Chantal Janzen.
Het is wel vrij triest als je Johnny nodig hebt om je carriere uit het slop te trekkenquote:Op donderdag 16 september 2010 07:56 schreef AnnaStesia het volgende:
Ik gok op een stunt.
In het Veronica magazine van volgende week een interview met het koppel,zal echt wel voor haar nieuwe programma zijn
Bridget is dan ook vrij triestquote:Op donderdag 16 september 2010 08:11 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Het is wel vrij triest als je Johnny nodig hebt om je carriere uit het slop te trekken![]()
.
Johnny +1
Fridget -100.000.000
quote:Johnny de Mol opmerkelijk openhartig over Bridget Maasland van onze redactie
AMSTERDAM - Johnny de Mol liet tijdens Paul de Leeuws Madiwodovrijdagshow in niet mis te verstane woorden weten dat hij zich enorm vermaakt met Bridget Maasland.
Johnny was in het programma te gast om de nieuwe afleveringen van Waar is De Mol? te promoten, en deed dat op effectieve wijze... Hij begon vrijwel meteen over zijn affaire met Bridget, met wie hij voor het programma naar Suriname afreisde.
"Doe je het met haar?", vroeg Paul direct. "Ja zeker wel!", riep Johnny verheugd. Hij zwoer dat het geen publiciteitsstunt betreft, maar van echte liefde wil hij nog niet spreken. "We hebben nog geen relatie, we zijn aan het daten. Het is nog pril, maar ik vind haar onwijs leuk."
Tijdens hun reis naar Suriname klikte het al wel, maar pas daarna liep het 'uit de klauwen'. "Ik had het toen nog niet zo door. Toen zijn we gaan daten."
Paul vertelde dat hij wel eens een aanvaring heeft gehad met Bridget: "Ze is wel een felle hé? Ik ben een keer door haar klem gezet tegen een muur. Ik was doodsbang. Ik had iets over haar geschreven in een column. Ik stond echt met mijn bek vol tanden." "Ja, dat heb ik ook af en toe met haar", reageerde Johnny fijntjes...
ik denk dan ook dat Bridget met gemak over Johnny heenwalst.quote:Op dinsdag 21 september 2010 18:56 schreef Ole het volgende:
[..]
Paul vertelde dat hij wel eens een aanvaring heeft gehad met Bridget: "Ze is wel een felle hé? Ik ben een keer door haar klem gezet tegen een muur. Ik was doodsbang. Ik had iets over haar geschreven in een column. Ik stond echt met mijn bek vol tanden." "Ja, dat heb ik ook af en toe met haar", reageerde Johnny fijntjes...
Ik zal deze kwestie van nabij proberen te volgen, want volgens één van mijn buren woont Johnny sinds kort een paar huizen verderop. Ik heb hem nog niet gezien, Bridget ook niet, maar het zijn belachelijk dure appartementen (de benedenverdieping wordt verhuurd voor 5000 euro per maand), dus wie weet is dit het nieuwe liefdesnestjequote:Op dinsdag 21 september 2010 19:27 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Kwalbert geloofde er ook niets van!
Klopt, dat is op tv geweest dat ze bij die specialist was.. Het zijn gewoon hoofdharen en die groeien gewoon door..quote:Op woensdag 22 september 2010 00:37 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Ik vind Johnny trouwens wel leuk. Bridget minder. Ik las ergens dat ze haar wenkbrauwen heeft laten implanteren of zoiets, er schijnen echte haren uit te groeien die zij dan met een nagelschaar moet bijknippen om ponyvorming te voorkomen, en dat beeld laat me sindsdien niet meer losEvengoed gun ik haar en Johnny natuurlijk het allerbeste
quote:Bridget Maasland over haar Johnny: 'We vinden elk echt echt leuk'
Dit bericht is geplaatst op 03-10-2010 om 01:00:00
Het lijkt er nu toch echt op dat Bridgetr Maasland en Johnny de Mol een paar zijn...
Bridget vindt Johnny echt echt leuk...Bridget is nog niet bij de vader van Johnny, mediatycoon John de Mol, thuis geweest vertelde de blondine vandaag in het programma Life 4 You. "Nee, ik ben niet bij John de Mol thuis geweest, maar ik heb veel met hem samengewerkt," aldus Bridget. "Eigenlijk kende ik hem beter dan Johnny."
Bridget onthulde wel hoe de vonk tussen haar en Johnny is overgesprongen. "We zijn samen voor Waar is de Mol naar Suriname geweest. Maar toen voelde ik nog helemaal niks voor hem. Dat kwam pas later toen we in Nederland uit eten gingen. Ik liep binnen, zag hem zitten en ineens kreeg ik een klap die ik niet zag aankomen. Ik voelde vlinders en vond hem leuk. Dat is die avond ontstaan."
Dat de vermeende relatie een publiciteitsstunt zou zijn ontkende Maasland: "Ik durf te zweren voor alles wat ik heb dat het geen stunt is. We vinden elkaar echt leuk," aldus Bridget.
D'r ex ookquote:
Ja, bedankt voor dit beeld.quote:Op woensdag 22 september 2010 00:37 schreef Nadine26 het volgende:
Ik las ergens dat ze haar wenkbrauwen heeft laten implanteren of zoiets, er schijnen echte haren uit te groeien die zij dan met een nagelschaar moet bijknippen om ponyvorming te voorkomen,
Wtfquote:Op woensdag 22 september 2010 00:37 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Ik zal deze kwestie van nabij proberen te volgen, want volgens één van mijn buren woont Johnny sinds kort een paar huizen verderop. Ik heb hem nog niet gezien, Bridget ook niet, maar het zijn belachelijk dure appartementen (de benedenverdieping wordt verhuurd voor 5000 euro per maand), dus wie weet is dit het nieuwe liefdesnestje![]()
Ik vind Johnny trouwens wel leuk. Bridget minder. Ik las ergens dat ze haar wenkbrauwen heeft laten implanteren of zoiets, er schijnen echte haren uit te groeien die zij dan met een nagelschaar moet bijknippen om ponyvorming te voorkomen, en dat beeld laat me sindsdien niet meer losEvengoed gun ik haar en Johnny natuurlijk het allerbeste
true! Heb ik ook gezien! Haar wenkbrauwen groeien net zo snel als heur haarquote:
adres please!quote:Op woensdag 22 september 2010 00:37 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Ik zal deze kwestie van nabij proberen te volgen, want volgens één van mijn buren woont Johnny sinds kort een paar huizen verderop. Ik heb hem nog niet gezien, Bridget ook niet, maar het zijn belachelijk dure appartementen (de benedenverdieping wordt verhuurd voor 5000 euro per maand), dus wie weet is dit het nieuwe liefdesnestje![]()
Ik vind Johnny trouwens wel leuk. Bridget minder. Ik las ergens dat ze haar wenkbrauwen heeft laten implanteren of zoiets, er schijnen echte haren uit te groeien die zij dan met een nagelschaar moet bijknippen om ponyvorming te voorkomen, en dat beeld laat me sindsdien niet meer losEvengoed gun ik haar en Johnny natuurlijk het allerbeste
quote:kloptOp zondag 24 oktober 2010 17:09 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
Ik denk dat het de Van Breestraat is.
quote:John de Mol: 'Bridget Maasland is topwijfie'.
John de Mol is blij met zijn nieuwe schoondochter Bridget Maasland. Zijn zoon Johnny gaf deze week toe dat de twee van het stadium 'daten' naar 'vriendje en vriendinnetje' gegaan zijn.
"Het is een topwijfie", reageert John in het AD."Als je mij tien jaar geleden had gezegd: die wordt het, had ik al gezegd: fantastisch! Ik ken haar natuurlijk al jaren." De mediamagnaat riep al vanaf de eerste geruchten dat Bridget welkom is in de familie. Toch heeft de presentatrice nog geen voet over de drempel van villa De Mol gezet. "Iedereen heeft het steeds zo druk. De feestdagen zijn straks een mooie gelegenheid om eens een keer rustig te gaan zitten met elkaar."
Johnny geeft toe dat hij en Bridget tien jaar geleden niet dachten ooit een relatie te krijgen. "Ik vond haar wel een lekker wijf met een grote bek, maar ook een beetje een tutje", biecht de 31-jarige presentator op. "Zij vond mij een verwend eikeltje.
quote:Bridget Maasland: 'Johnny is ideale vader'.
De klik tussen Johnny de Mol en Bridget Maasland is zo goed dat een stille kinderwens bij de blonde presentatrice langzaam begint te borrelen. ”Een betere vader dan Johnny kan ik me niet voorstellen."
"Ik zou best een broertje of zusje voor Mees willen, dus tja… De tijd zal het leren", zegt de presentatrice in de Viva.
Na haar reis naar Suriname wist Bridget het nog niet helemaal zeker, maar nu weet ze dat Johnny toch echt helemaal de ware voor de blondine is. Toen de twee tortelduifjes afspraken in een restaurant sloeg de liefdesbliksem bij de bellende Bridget finaal in.
“Fuck, wat vind ik hem leuk! Bam! Alsof de bliksem insloeg. Ik hing op, gaf hem een zoen op zijn mond en dacht: dit is ‘m gewoon. En hij had precies hetzelfde. Dat had ik niet zien aankomen.”
Nadat haar relatie met Pepijn vorige jaar rond de feestdagen op de klippen liep voorspelde Bridget samen met een vriendin dat de kerst van 2010 een betere zou worden.
"Een vriendin van me maakte in die periode precies hetzelfde mee. Vorig jaar zei ik tegen haar: volgend jaar met kerst zijn we weer gelukkig. Mijn voorspelling is nog uitgekomen ook."
Ik ook niet. Sterker: ik geloof het nog steeds helemaal nietquote:Op woensdag 8 december 2010 09:18 schreef NouMooiNiet het volgende:
En toch ergens geloof ik t nog steeds niet helemaal.
Je bent gewoon jaloers!quote:Op woensdag 8 december 2010 09:20 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik ook niet. Sterker: ik geloof het nog steeds helemaal niet.
quote:Op woensdag 8 december 2010 09:20 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik ook niet. Sterker: ik geloof het nog steeds helemaal niet.
Oh die break-up zie ik wel ja, 5 jaar is wel een goeie max, maar eerst nog een babyquote:Op woensdag 8 december 2010 15:47 schreef Northside het volgende:
30 jarige Johnny en 37 jarige Bridget... Ik zet mijn geld in op een break-up binnen 5 jaar.
Yes, 37 is een mooie leeftijd voor een 2e. En dan is ze straks dus een single 40'er met 2 kinderen van 2 verschillende mannen. Wat een moderne vrouw!quote:Op woensdag 8 december 2010 15:56 schreef Pisces29 het volgende:
Oh die break-up zie ik wel ja, 5 jaar is wel een goeie max, maar eerst nog een baby
Dat gaat weer een leuk tv-programma opleveren, denk ik zo!quote:Op woensdag 8 december 2010 16:01 schreef Northside het volgende:
[..]
Yes, 37 is een mooie leeftijd voor een 2e. En dan is ze straks dus een single 40'er met 2 kinderen van 2 verschillende mannen. Wat een moderne vrouw!
quote:Bridget en Johnny 'helemaal niet klef'
Uitgegeven: 14 december 2010 17:31
Laatst gewijzigd: 14 december 2010 17:57
AMSTERDAM – Bridget Maasland en Johnny de Mol zijn in het dagelijks leven totaal niet klef. Op de set van de nieuwe Nederlandse serie Walhalla al helemaal niet. "Je speelt eigenlijk een dubbelrol.”
Bridget en JohnnyFotoserie
Dat vertellen Bridget en Johnny aan NU.nl op de set van de nieuwe BNN-serie.
Eigenlijk is het stel wel blij dat ze samen in de serie spelen; ze zien elkaar nu veel vaker. “We hebben allebei een erg druk schema. Deze serie was het perfecte excuus om elkaar meer te zien”, aldus Johnny.
Het is echter niet zo dat het stel daarom extra klef is op de set: “We zijn niet klef, niet op de set en in het algemeen niet.”
Samenwerken
Het koppel vindt het geen probleem met elkaar samen te werken. Johnny: “Je bent professioneel. Dat is dan geen obstakel.” Bridget voegt daaraan toe dat het buiten de opnames om een soort dubbelrol was.
Vóór de camera was het voor beiden geen probleem hun privéleven aan de kant te zetten. In de serie is dan ook niets terug te zien van spanning tussen de twee. “Daar lenen de rollen zich totaal niet voor”, vindt Johnny, die zelf een losbandige twintiger speelt zonder baan. Bridget vult de rol in van een rijke vrouw. “Eén met een groot hart, maar een nog grotere mond. Dat past wel bij me, dat laatste”, grapt Bridget.
Acteren
Het was voor Bridget overigens wel prettig om Johnny als vriend te hebben bij haar eerste echte acteerklus. “Het is fijn om iemand om je heen te hebben die ervaren is. Het is ook fijn dat veel van zijn familie ervaring heeft met acteren. Je kan er dan toch makkelijker over praten.”
Johnny denkt zelf niet dat hij Bridget geholpen heeft: “Zij is zelf gevraagd voor deze rol, al voor wij iets kregen. Deze rol past haar perfect, ze heeft geen hulp nodig.”
Walhalla is vanaf 3 januari te zien op Nederland 3 en gaat over een groep Amsterdamse vrienden die wonen of werken op de wallen. Ze komen bij elkaar in café Walhalla.
© NU.nl/Colin van Hoek
+1quote:Op woensdag 8 december 2010 09:20 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik ook niet. Sterker: ik geloof het nog steeds helemaal niet.
Kan ze daar ook weer een programma over maken...quote:Op woensdag 8 december 2010 16:01 schreef Northside het volgende:
[..]
Yes, 37 is een mooie leeftijd voor een 2e. En dan is ze straks dus een single 40'er met 2 kinderen van 2 verschillende mannen. Wat een moderne vrouw!
Ik wil dirty details!quote:Bridget en Johnny uit elkaar?Shownieuws heeft uit betrouwbare bron vernomen dat de prille liefde tussen Johnny de Mol en Bridget Maasland over zou zijn. Op zijn minst zou de liefde bekoeld zijn, aldus ingewijden.
Hun verblijf op Bali, waar Johnny en Bridget vakantie vierden, zou uitgelopen zijn op een ware nachtmerrie. Het plan was om na Bali samen naar Australië af te reizen waar Bridget zou worden voorgesteld aan het halfzusje van Johnny. Maar naar verluidt heeft de RTL-presentatrice op Bali haar koffers gepakt om terug te keren naar Nederland.
Volgens bronnen in Amsterdam-Zuid zouden Bridget en Johnny het nieuws over de breuk tot vrijdag voor zichzelf willen houden, omdat Bridget het nieuws dan zelf kenbaar zou willen maken
Zowel Johnny als Bridget waren woensdagavond onbereikbaar voor commentaar. Het management van Bridget wilde niet reageren
dat is al snelquote:Op woensdag 2 februari 2011 19:47 schreef cinnamongirl het volgende:
Het schijnt nu over te zijn, meldt men in SBS6 Shownieuws.
quote:Op woensdag 2 februari 2011 20:15 schreef Greys het volgende:
Bummer, ik zag ze al een beetje als de Nederlandse Ashton en Demi
Nou al overquote:Op woensdag 2 februari 2011 19:47 schreef cinnamongirl het volgende:
Het schijnt nu over te zijn, meldt men in SBS6 Shownieuws.
Ze heeft net met kerst de schoonouders ontmoetquote:Op woensdag 2 februari 2011 22:40 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Nou al overomg dat is toch gauw..
quote:‘Liefde Johnny de Mol en Bridget Maasland over’.
De liefde tussen Johnny de Mol en Bridget Maasland zou voorbij zijn. De twee hebben tijdens een vakantie op het Indonesische eiland Bali knallende ruzie gehad en zouden besloten hebben om een punt achter de relatie te zetten.
Johnny was al een poosje in Bali om zijn 32e verjaardag te vieren en Bridget vloog hem achterna omdat ze geen drie weken vrij kon krijgen. Het stel zou vanaf het Indonesische eiland doorvliegen naar Australië waar Johnny de blonde presentatrice zou voorstellen aan zijn halfzusje. De mooie vakantie eindigde echter in een nachtmerrie.
“Johnny en Bridget hebben ontzettende ruzie gehad,” vertellen bronnen uit Amsterdam Zuid aan Shownieuws. “Na een explosief diner heeft Bridget woedend haar koffers gepakt en is ze zonder Johnny terug gevlogen naar Nederland. Hij is doorgevlogen naar Australië.”
De bronnen beweren dat het stel besloten heeft om een punt achter de relatie te zetten. “Ze hebben afgesproken om er nog niks over te zeggen en het nieuws vrijdag bekend te maken.” Het management van de twee bevestigt dat Johnny zich in Australië bevindt en Bridget weer terug in Nederland is, maar wil verder geen commentaar geven op de situatie.
Bridget en Johnny hebben sinds september 2010 een relatie. De twee gingen voor opnames van het programma Waar is de Mol naar Suriname. Eenmaal terug in Nederland sloeg de vonk over.
Ja gelukkig maar lijkt mequote:Op donderdag 3 februari 2011 11:29 schreef Northside het volgende:
Nog voordat er een kind in het spel is...
Nee, alleen bij SBS Shownieuws kwam het langs.quote:Op woensdag 2 februari 2011 23:08 schreef Marloes het volgende:
Hm.. zo even de herhaling van RTL boulevard bekijken! Of is daar niks gezegd hierover?
misschien horen we er morgen bij RTL Boulevard meer overquote:Op donderdag 3 februari 2011 11:30 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Nee, alleen bij SBS Shownieuws kwam het langs.
Misschien spaart Boulevard hun dame-aan-tafelquote:Op donderdag 3 februari 2011 11:56 schreef roos85 het volgende:
[..]
misschien horen we er morgen bij RTL Boulevard meer over
Misschien zit sbs shownieuws er wel naast, of is het nieuws bevestigd?quote:Op donderdag 3 februari 2011 12:16 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Misschien spaart Boulevard hun dame-aan-tafel
Daarom zei Albert er niks over omdat Bridget af en toe de vervangster van Albert is en bij RTL5 werkt.quote:Op donderdag 3 februari 2011 12:16 schreef Pisces29 het volgende:
Misschien spaart Boulevard hun dame-aan-tafel
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |