Oh wat spannend Claudiaquote:Op donderdag 23 september 2010 09:16 schreef Claudia_x het volgende:
Wij hebben gister getekend! De verwachting is dat 1 oktober 70% van de huizen verkocht is (dat was het streefaantal) en er nog voor het einde van het jaar met de bouw gestart zal worden.
Volgens de website is de 70% gehaald! We wachten nu op de 'hoera'-brief en we verwachten dat de start van de bouw snel bekend wordt!quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 22:16 schreef wickie het volgende:
Spuit elf reactie hier: Gefeliciteerd![]()
![]()
Spannend zeg, is er al wat meer bekend over wanneer ze beginnen met bouwen?
Wat spannend allemaal!quote:Op woensdag 6 oktober 2010 09:39 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Volgens de website is de 70% gehaald! We wachten nu op de 'hoera'-brief en we verwachten dat de start van de bouw snel bekend wordt!
Jullie ook verhuisplannen, zag ik!
Er moet ruimte zijn voor de tv, daar kijken we toch wel graag naar. Hij staat nu zo (op een kastje dat 80cm breed is):quote:Op maandag 1 november 2010 16:07 schreef RanTheMan het volgende:
ah ik vraag het en je post t net :0 niet alle maten staan er op, maar -hoe graag kijk je tv? ik meen ook ergens te lezen dat je terrasdeuren krijg, waar zitten die dan? ik zie ze niet op de tekeing hope kom je in je tuin?
Er staat op de tekening een schuifdeur naar de tuin.quote:Op maandag 1 november 2010 16:07 schreef RanTheMan het volgende:
ah ik vraag het en je post t net :0 niet alle maten staan er op, maar -hoe graag kijk je tv? ik meen ook ergens te lezen dat je terrasdeuren krijg, waar zitten die dan? ik zie ze niet op de tekeing hope kom je in je tuin?
Het verbaast mij juist zo dat het weglaten van de muren feitelijk niet zoveel winst oplevert terwijl de ruimte wel zoveel groter aanvoelt! Ineens staat de tafel niet krap meer en is er zelfs nog genoeg ruimte om de kast door te trekken of een dressoir neer te zetten.quote:Op maandag 1 november 2010 16:07 schreef k_man het volgende:
Een trap in de woonkamer vind ik ook niks. Het levert je ook nauwelijks extra ruimte op. Het gaat om ongeveer een vierkante meter, zo te zien.
Nou, dat laatste vind ik dus het lastigste van al dit soort beslissingen. Ze zijn zo abstract! Ik zou graag door de ruimte willen lopen en voelen wat voor consequenties bepaalde beslissingen hebben, maar dat is niet mogelijk. Wat ik ook in mijn hoofd probeer te houden is dat de keuzes die ik maak niet te extreem zijn, want we willen het huis ook ooit weer verkopen.quote:Op maandag 1 november 2010 15:53 schreef bl0emetjE het volgende:
Een deur voor de trap komt vaker voor, dat zou zeker een oplossing kunnen zijn voor het 'opentrap' probleem.
Is er misschien niet iemand die je kent met een deur voor de trap? Dan kun je daar een paar keer op en neer van de trap lopen om te kijken hoe dat gaat
Mijn voorkeur gaat ook naar een open opstelling uit; ik vind ruimte en een prettige 'flow' door ruimtes heen heel belangrijk. Het idee van wickie is heel gaaf en ook realiseerbaar in de laatste tekening van mezelf die ik liet zien. Het nadeel eraan vind ik dat we een deel van de huidige meubels weg moeten doen en ervoor in de plaats iets op maat moeten laten maken. Dat kost gewoon veel geld. Het idee van de lengte benadrukken kan ook op een wat minder rigoureuze manier door de kastenwand door te trekken bijvoorbeeld.quote:De keuken opstelling van Wickie vind ik trouwens echt super gaaf, dat zou ik ook wel willen!
Die van Leonietje is ook zeker leuk, maar dan loop je wel de hele tijd om dat ding heen tijdens het koken denk ik. Dingetje snijden, afwassen, in de pan doen etc. Ik heb het idee dat je heen en weer eromheen blijft lopenDan is de opstelling van Wickie praktischer denk ik.
Eigenlijk zou je in een huis gewoon eerst moeten kunnen gaan wonen en dan pas bepalen wat je relaxed vindtquote:Op maandag 1 november 2010 16:19 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nou, dat laatste vind ik dus het lastigste van al dit soort beslissingen. Ze zijn zo abstract! Ik zou graag door de ruimte willen lopen en voelen wat voor consequenties bepaalde beslissingen hebben, maar dat is niet mogelijk. Wat ik ook in mijn hoofd probeer te houden is dat de keuzes die ik maak niet te extreem zijn, want we willen het huis ook ooit weer verkopen.
[..]
Mijn voorkeur gaat ook naar een open opstelling uit; ik vind ruimte en een prettige 'flow' door ruimtes heen heel belangrijk. Het idee van wickie is heel gaaf en ook realiseerbaar in de laatste tekening van mezelf die ik liet zien. Het nadeel eraan vind ik dat we een deel van de huidige meubels weg moeten doen en ervoor in de plaats iets op maat moeten laten maken. Dat kost gewoon veel geld. Het idee van de lengte benadrukken kan ook op een wat minder rigoureuze manier door de kastenwand door te trekken bijvoorbeeld.
Het heeft dus mijn voorkeur om wat conservatief te beginnen, de meubels die we al hebben mee te nemen en genoeg ruimte te laten om later nog wat te schuiven of voor een net iets andere opstelling en inrichting te kiezen.
Lijkt me niet handig, in verband met alle geplande leidingen en aansluitingen. De aannemer moet dan echt alles omgooien. Bovendien ligt de badkamer nu waarschijnlijk boven de keuken en in jouw voorstel niet meer.quote:Op maandag 1 november 2010 16:37 schreef RanTheMan het volgende:
[ afbeelding ]
of
[ afbeelding ]
Alles kan afhankelijk van je wensen en smaak,
het enige dat ik aan wil geven is dat je de keuken ook in de in eerste instantie gedefinieerde woonkamer kunt plaatsen, of ergens halverwege
en dat je je keuken aan de muur hoog kunt maken maar bijv de ruimtes enigzins scheiden maar open kunt houden door bijv alleen onder kastjes oid te plaatsen
niets is op schaal, maar qua ruimte is dit wel realiseerbaar,
je kunt bijv de 2e ook spiegelen of wat dan ook
Drinkwateraansluitingen, rioolaansluitingen, standleiding, afzuigkanaal, diverse wcd's, alle bijbehorende sparingen. Vermenigvuldig dat alles met de tarieven voor meerwerk van de aannemer en je kunt je lol op.quote:Op maandag 1 november 2010 17:30 schreef RanTheMan het volgende:
hoezo alles aanpassen, alleen water en afzuigkanaal, maar als je beneden spiegelt, kun je uiteraard ook boven spiegelen...
Ik heb een stoomreiniger.quote:Op dinsdag 2 november 2010 09:44 schreef Guppyfriend het volgende:
Dat hoekje in het bad (optie 1), niet doen! Het is echt rot met schoonmaken, probeer dat te vermijden waar mogelijk!
Ik ben jaloers!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |