quote:Op woensdag 1 september 2010 20:23 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Ja. Met spijt in het hart overigens, want ik hoopte op een goed rechts kabinet.
Via een fractielid van het CDA natuurlijk, misschien Klink zelf wel. Het verhelderdt de situatie wel behoorlijk.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:28 schreef IHVK het volgende:
Vraag me af hoe die brief is uitgelekt trouwens, hoe dan ook een interessante dag.
Goede vraag..quote:De vraag is, als de #brief een getrouwe weergave is van het gevecht aan de onderhandelingstafel, waarom Rutte en Verhagen blijven zitten
Dat denk ik ook. Het is een heldere brief van de "troonopvolger".quote:Op woensdag 1 september 2010 20:38 schreef Boldface het volgende:
Nu de geweldige brief van Klink openbaar is, zullen nog veel meer CDA'ers van standpunt wisselen en de lijn van Klink volgen.
Hier iig wel zo te zienquote:Op woensdag 1 september 2010 20:27 schreef Toad het volgende:
[..]
Ik denk dat na het lekken van deze brief de situatie en het beeld verandert in het voordeel van Klink.
Wilders zal de brief ontkennen natuurlijk. En Klink is een leugenaar, een grove landverrader die ons land verkoopt aan de islamitische tsunami die blablablaquote:Op woensdag 1 september 2010 20:37 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Zeker, maar daar hebben ze dus de steun van WIlders voor nodig. Als WIlders zich zo opstelt wordt dat in feite onwerkbaar. De enige lijmpoging die er nog kan worden ondernomen is Wilders uit zijn hoofd te praten dat hij zich zo opstelt. Maar ja, dat zal Klink ook wel geprobeerd hebben...
Inderdaad een HELE GOEDE vraag!!!quote:Op woensdag 1 september 2010 20:34 schreef Compatibel het volgende:
Halsema stelt terecht dat het de vraag is waarom Verhagen en Rutte wel aan de onderhandelingstafel bleven zitten.
Klink is van oorsprong een bonder. Die liegen niet.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:43 schreef Klaudias het volgende:
[..]
Wilders zal de brief ontkennen natuurlijk. En Klink is een leugenaar, een grove landverrader die ons land verkoopt aan de islamitische tsunami die blablabla
Zo ging het ook met dat debat over het gesprek met de AIVD wat hij had over zijn Windows-Movie-Maker-projectje
Nogal, hier gaat ie zich niet uitlullen naar z'n achterban denk ik.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:43 schreef KingOfMars het volgende:
Rutte heeft idd ook eea uit te leggen lijkt me.
Vraagt bijna om een nieuw topic met de verwachte reactie van Wilders op 'de brief'.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:43 schreef Klaudias het volgende:
[..]
Wilders zal de brief ontkennen natuurlijk. En Klink is een leugenaar, een grove landverrader die ons land verkoopt aan de islamitische tsunami die blablabla
Zo ging het ook met dat debat over het gesprek met de AIVD wat hij had over zijn Windows-Movie-Maker-projectje
Als dit het hele verhaal is is de conclusie natuurlijk dat Wilders niet wil samenwerken. Ik heb mij overigens al eerder aan Wilders geïrriteerd, hij gedraagt zich als een klein kind bijvoorbeeld met die tweet dat de CDA vicevoorzitter een zeurpiet is, dat is toch geen taal die je uit slaat als je met iemand wil samenwerken.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:37 schreef remlof het volgende:
Brief net gelezen, en zo te zien ligt de schuld geheel bij Wilders, dacht ie nou echt dat dit soort gedrag gepikt zou worden? Het regeerakkoord uitleggen als dat de de-islamisering van Nederland is begonnen
Ik denk dat het wel mee zal vallen. Even goede vrienden dat het beoogde kabinet nu niet door gaat, de VVD gewoon zoveel mogelijk van zijn bezuinigingsprogramma zien te realiseren. Ik zie overigens geen enkele aanleiding voor onrust binnen de VVD, waar zou dat precies vandaan moeten komen?quote:Ik vind het frappant dat het binnen de VVD tot nu toe zo rustig is gebleven maar ik denk dat deze brief daar wel verandering in gaat brengen.
Wilders is een schreeuwer. Die weet mensen wel te overtuigen dat andere mensen liegen.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:44 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Klink is van oorsprong een bonder. Die liegen niet.
Nou ja, ik snap wel waarom ze het geprobeerd hebben. Het was een gouden kans om de koers te wijzigen: en stevig bezuinigen, en goed werk maken van integratie etc, en geen PvdA in de regering als dwarsligger. Maar er zijn natuurlijk grenzen.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:45 schreef remlof het volgende:
[..]
Nogal, hier gaat ie zich niet uitlullen naar z'n achterban denk ik.
En Verhagen al helemaal niet.
Ik denk dat je gewoon moet concluderen dat Wilders er alles aan gedaan heeft om vooral maar niet te hoeven samen werken.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:46 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Als dit het hele verhaal is is de conclusie natuurlijk dat Wilders niet wil samenwerken. Ik heb mij overigens al eerder aan Wilders geïrriteerd, hij gedraagt zich als een klein kind bijvoorbeeld met die tweet dat de CDA vicevoorzitter een zeurpiet is, dat is toch geen taal die je uit slaat als je met iemand wil samenwerken.
Als ik Rutte zou zijn zou ik nu met Nova bellen en roepen dat de formatie afgeblazen wordt. Vóór dat Klink in een persconferentie de held gaat uithangen op TV.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:45 schreef remlof het volgende:
[..]
Nogal, hier gaat ie zich niet uitlullen naar z'n achterban denk ik.
En Verhagen al helemaal niet.
In dit geval niet denk ik. Het verhaal is afgewogen en helder, en past bij het beeld dat we van WIlders hebben. Hoogstens kan hij zich redden door exact uit te leggen wat hij onder dat andere geluid verstond. Als dat acceptabel is, kan er wellicht enige nuancering optreden.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:47 schreef Klaudias het volgende:
[..]
Wilders is een schreeuwer. Die weet mensen wel te overtuigen dat andere mensen liegen.
Ja, inderdaad. Ik kan daar overigens echt niet bij, je zit toch in de politiek om uiteindelijk zoveel mogelijk van je ideeën te realiseren. Dat gaat Wilders niet lukken op deze manier.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:47 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Ik denk dat je gewoon moet concluderen dat Wilders er alles aan gedaan heeft om vooral maar niet te hoeven samen werken.
Dat dus. Er zijn voor de PVV gewoon 3 scenario's:quote:Op woensdag 1 september 2010 20:47 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Ik denk dat je gewoon moet concluderen dat Wilders er alles aan gedaan heeft om vooral maar niet te hoeven samen werken.
Zou best kunnen dat Rutte nog wel hoop heeft. Hij heeft zich al zo snel en volledig aan een kabinet over rechts gecommiteerd dat een mislukking ook een aardig imagoprobleem voor hem zal worden.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:48 schreef Klaudias het volgende:
[..]
Als ik Rutte zou zijn zou ik nu met Nova bellen en roepen dat de formatie afgeblazen wordt. Vóór dat Klink in een persconferentie de held gaat uithangen op TV.
Wat is er aantrekkelijk aan optie 3 als je toch geen invloed op het beleid uit kunt oefenen? Dan begint het op een werkgelegenheidsproject te lijken.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:50 schreef KingOfMars het volgende:
Mag jij gokken waar de voorkeur naar uit gaat.
quote:Op woensdag 1 september 2010 20:51 schreef Holograph het volgende:
Ik heb het idee dat het verhaal iets anders ligt dan dat Klink beweert, ik geloof niet dat maar 3 CDA-kamerleden hier bezwaren tegen hadden. Ik hoor ook graag de kant van Verhagen.
http://nos.nl/artikel/182(...)-brief-reageren.htmlquote:CDA-fractieleider Verhagen wil niet inhoudelijk reageren op de brief van mede-onderhandelaar Klink, die schrijft dat samenwerking met de PVV voor hem definitief een onbegaanbare weg is. Hij zegt dat de brief aan de fractieleden is gestuurd en dat hij daarom eerst met de fractie wil overleggen.
Verhagen zegt dat hij blijft proberen de fractie op één lijn te krijgen." Ik geef de hoop niet zo gauw op", zei hij.
Minister Donner bemiddelt op dit moment tussen de CDA-fractieleden. Mogelijk komt de fractie later vanavond weer bijeen om te praten over de ontstane situatie.
Zoveel mensen zitten er niet bij de belangrijkste formatieonderhandelingen. Dan lekt er namelijk nog sneller van alles en nogwatquote:Op woensdag 1 september 2010 20:51 schreef Holograph het volgende:
Ik heb het idee dat het verhaal iets anders ligt dan dat Klink beweert, ik geloof niet dat maar 3 CDA-kamerleden hier bezwaren tegen hadden. Ik hoor ook graag de kant van Verhagen.
quote:Op woensdag 1 september 2010 20:48 schreef Klaudias het volgende:
[..]
Als ik Rutte zou zijn zou ik nu met Nova bellen en roepen dat de formatie afgeblazen wordt. Vóór dat Klink in een persconferentie de held gaat uithangen op TV.
Och, Wilders behoort zo'n beetje tot het meubilair van de Tweede Kamer. Die zit daar prima, beetje schreeuwen, beetje schelden, daarmee stemmen halen en hey, weer van vier jaar inkomen verzekerd.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:51 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Wat is er aantrekkelijk aan optie 3 als je toch geen invloed op het beleid uit kunt oefenen? Dan begint het op een werkgelegenheidsproject te lijken.
Mijn idee. Ik ben - zoals de Engelsen zeggen - flabbergasted.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:49 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Ik kan daar overigens echt niet bij, je zit toch in de politiek om uiteindelijk zoveel mogelijk van je ideeën te realiseren. Dat gaat Wilders niet lukken op deze manier.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |