Dat zou best eens kunnen ja, wij rijden volgens mij iets 'vrijer' rondquote:Op zaterdag 4 september 2010 17:14 schreef Goddelijker het volgende:
Ik denk dat je dan op te late leeftijd bent gaan rijden, dan zie je de risico's meer in.
Ja, precies. Als ik ergens boos om ben, dan ben ik dat 10 seconden en daarna ben ik het vergeten.quote:Op zaterdag 4 september 2010 17:15 schreef Piles het volgende:
[..]
Dat zou best eens kunnen ja, wij rijden volgens mij iets 'vrijer' rond
Dan gaat bij jou het verhaal op van genetische aanleg, of het gebrek daaraan.quote:Op zaterdag 4 september 2010 17:17 schreef CherryLips het volgende:
M'n zus heeft ook domme acties hoor, en die was 23 ofzoDie reed een tijdje terug zonder nadenken achter haar voorganger aan, alleen reed de voorganger een verkeerde weg in zodat ze aan het spookrijden was
Daar is ze nog een tijdje van over de zeik geweest.
Bij mij blijft het soms ook wel wat langer hangen hoorquote:Op zaterdag 4 september 2010 17:16 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Ja, precies. Als ik ergens boos om ben, dan ben ik dat 10 seconden en daarna ben ik het vergeten.
Wat bij mij wel een half uur is blijven hangen is dat ik van de week tegen die andere auto aan zat. Daar was ik een half uur lang echt even goed ziek van.quote:Op zaterdag 4 september 2010 17:21 schreef Piles het volgende:
[..]
Bij mij blijft het soms ook wel wat langer hangen hoorMaar het is niet zo dat ik dan met tegenzin in de auto stap
Oh, dan wordt het verhaal inderdaad ietsje andersquote:Op zaterdag 4 september 2010 16:05 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Midden op de snelweg, goed idee ja.
Ik zou meteen denken van: Wat heb ik zojuist gedaan? Is er iets met m'n auto?quote:Op zaterdag 4 september 2010 17:51 schreef jacobras het volgende:
[..]
Oh, dan wordt het verhaal inderdaad ietsje anders.
Ik las trouwens in de Telegraaf vandaag dat de politie had gecontroleerd op auto's van belastingwanbetalers o.i.d. Stond in dat politiemotoren STOP POLITIE-teken gaven, en dan je gegevens gingen controleren. Ik zou toch echt behoorlijk zenuwachtig worden als ik STOP POLITIE opeens voor me zie verschijnen.
Vanmiddag reed ik over zo'n weg, staan er kinderen aan de kant. En tuurlijk springt er eentje voor de auto met z'n hand en roept "stop!". Irritant grut dat de gevaren niet inzit, idiote ouders die hun kinderen langs die weg laten spelen.
Gewoon lekker een paar keer gaan rijden, en toch heel duidelijk maken dat als men 'mee gaat rijden' ze een andere chauffeur moeten gaan zoekenquote:Op zaterdag 4 september 2010 17:20 schreef CherryLips het volgende:
Niet meer aan denken, niet meer aan denken![]()
Laat het achter je, adem in, adem uit.
Als ik een dubbeltje zou krijgen voor elke aanrijding die ik heb kunnen voorkomen doordat iemand anders een fout maakte zou ik nu een rijk man zijn.quote:Op zaterdag 4 september 2010 17:03 schreef CherryLips het volgende:
Nu voel ik me kut, want het had echt een aanrijding kunnen zijn gewoon.
Jij mag dat stukje ook uitprinten nadat je eea aangepast hebt aan je situatie, denk niet dat je pa mij gaat leren strijken.quote:Op zaterdag 4 september 2010 18:42 schreef Purdey het volgende:
Zou zoiets genetisch zijn?Zou een hoop verklaren. Mijn pa rijdt gewoon heel 'natural' als een tweede natuur. In elke auto. Ook in mijn auto reed hij van de week voor de eerste keer, alsof hij er al tien jaar in reed
Enniewee, m'n moeder heeft nu al een jaartje of 28 niet meer gereden. Ik rijd dus in principe niet meer met m'n pa naast me omdat hij dus zo schreeuwt tegen me, en bij m'n moeder deed hij dat dus ook, waardoor ze dus is gestopt met autorijden
![]()
Ik heb dus de rij skills (Of het ontbreken daaraan dus) van m'n moeder. Die is met haar eerste lesauto (Van de 5
) in het water gereden
![]()
Ik ben ook behoorlijk chagerijnig hoor, als er iets is misgegaan in het verkeer. Ik had het vooral met m'n pa naast me. Als ik dan ging parkeren, zat hij mij 'aan te moedigen'. Maar op een dusdanige manier dat ik daar schijtonzeker van werd. En dan vooral thuis nog even zeggen: 'Dat parkeren hé, dat sloeg nergens op. Daar moeten we nog aan werken.' Vooral dat 'We'Ik heb geen idee hoe hij denkt dat ik m'n rijbewijs heb gehaald
Van de week zei hij 'Al met al ben ik best tevreden hoor, maar dat sturen, daar moeten we nog even aan werken.' Forget it pa
quote:Op zaterdag 4 september 2010 20:07 schreef vannelle het volgende:
En het volgende mag je uitprinten en aan je moeder laten lezen:
Laat hem dan een kratje pils langsbrengenquote:Op zaterdag 4 september 2010 20:09 schreef vannelle het volgende:
[..]
Jij mag dat stukje ook uitprinten nadat je eea aangepast hebt aan je situatie, denk niet dat je pa mij gaat leren strijken.
Dat hoeft hij mij ook niet te leren.quote:Op zaterdag 4 september 2010 20:20 schreef hollander87 het volgende:
[..]
Laat hem dan een kratje pils langsbrengen
Dat is zo denk ik ja. Maar op den duur komt er routine in het rijden, waardoor je op sommige punten minder (hoeft) op te letten. Of dat denk je iigquote:Op zaterdag 4 september 2010 20:30 schreef vannelle het volgende:
[..]
Dat hoeft hij mij ook niet te leren.
Maar jouw voorbeeld over die rotonde vind ik wel een mooie eigenlijk.
Ik ben van mening dat de meeste mensen die al langer hun rbw hebben minder goed opletten of in de gaten hebben wat ze veroorzaken met hun lakse gedrag.
Mensen die hun rbw net hebben letten in de regel beter op.
Ik zeg niet dat ze daarom ook beter rijden, gaat me ff om de alertheid.
En als je dan én routine hebt, én op blijft letten, ben je imho een goeie chauffeurquote:Op zaterdag 4 september 2010 20:33 schreef Piles het volgende:
[..]
Dat is zo denk ik ja. Maar op den duur komt er routine in het rijden, waardoor je op sommige punten minder (hoeft) op te letten. Of dat denk je iig
Klopt als een bus, ik kom soms thuis en dan vraag ik me echt af wat er allemaal gebeurd is tijdens de ritquote:Op zaterdag 4 september 2010 20:30 schreef vannelle het volgende:
[..]
Dat hoeft hij mij ook niet te leren.
Maar jouw voorbeeld over die rotonde vind ik wel een mooie eigenlijk.
Ik ben van mening dat de meeste mensen die al langer hun rbw hebben minder goed opletten of in de gaten hebben wat ze veroorzaken met hun lakse gedrag.
Mensen die hun rbw net hebben letten in de regel beter op.
Ik zeg niet dat ze daarom ook beter rijden, gaat me ff om de alertheid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |