Oke ouwe lul, dus dan valt er nog wel wat te lachen?quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 12:59 schreef klnvntrbyt het volgende:
[..]
Pas maar op baby, nu je weer terug bent kan ik al mijn meligheid weer op jou afreageren![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 13:01 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
Oke ouwe lul, dus dan valt er nog wel wat te lachen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ben gewoon een sjonnie. Veel skijt, ken geen sorry.
NEE! Dat is de zus van kutkabouter.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 13:12 schreef BarrieButsers het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk nou jouw wijf staat er ook op!
Wijd genoeg ofniet?quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 13:21 schreef klnvntrbyt het volgende:
[..]
NEE! Dat is de zus van kutkabouter.
Ze heeft een wijde kut.
quote:
Wist je dat nog niet? Best lekker hoor. Ik heb hier in dit topic al uitgebreid verslag gedaan over mijn familie. Al mijn kinderen en vrouwen komen aan bod, inclusief de kinderen veroorzaakt uit een incestueuze relatie.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 14:01 schreef BarrieButsers het volgende:
Klnvntrbyt doet aan incest!![]()
Of stak je dochter dr tong uit toen je standje 68 wou proberen?
Valt tegen. Tis net een echoputquote:Op zaterdag 28 augustus 2010 14:06 schreef klnvntrbyt het volgende:
[..]
Trouwens, ik ben wel benieuwd of jij ook een strak kutje hebt:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ben gewoon een sjonnie. Veel skijt, ken geen sorry.
quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 14:12 schreef klnvntrbyt het volgende:
Gadverdamme, dan moet het wel een sletje zijn, die BB.
quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 14:15 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]!!!!
Dat wijf op de foto wel. Heb ik uit een betrouwbare bron
Sportdag?????quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 14:35 schreef BarrieButsers het volgende:
Jouw hobbelende dochter lijkt me een heel aardig kutwijf.
Rare smaak? Mallerd ik geil op mannen met roze wangetjes met een bloem op de kop. En helemaal als ze ook nog eens met een moeilijk gezicht een foto van zichzelf proberen te maken.
Ga je trouwens naar de sportdag van de Sjang?
quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 14:15 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]!!!!
Dat wijf op de foto wel. Heb ik uit een betrouwbare bron
Onepack? Da's toch minimaal een krat pils!quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 14:38 schreef klnvntrbyt het volgende:
[..]
Sportdag????? [ afbeelding ]
Dat is helemaal niet goed voor mijn one-pack!!
[ afbeelding ]
"Interessante" vriendin heb je, bijdehand:quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 14:50 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Onepack? Da's toch minimaal een krat pils!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |