De veredelde loverboychick uithangen voor hierquote:Op zondag 22 augustus 2010 22:18 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Jordeh kwam er mee![]()
En we hebben meer chicks nodig hier. Kun jij niet wat regelen? =$
Bij mij staat ie allang op the pact jonghequote:
Ik ga mee doen, net alsof er andere mensen zijn die uberhaupt aandacht verdienen als jij er bent =$ =$ =$quote:Op zondag 22 augustus 2010 22:20 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Bij mij staat ie allang op the pact jonghe
Ja gewoon zeggen dat het aardige jongens zijn die gewoon gezellig wat slowchattenquote:Op zondag 22 augustus 2010 22:20 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
De veredelde loverboychick uithangen voor hier? 'Ja het zijn leuke jongens hoor, ze willen alleen maar gezellig een avondje met je zijn
' en dan zit ze hier vast en komt ze er nooit meer uit
Crackjequote:
1 asspic voor deez =$quote:Op zondag 22 augustus 2010 22:21 schreef Mozy het volgende:
[..]
Ik ga mee doen, net alsof er andere mensen zijn die uberhaupt aandacht verdienen als jij er bent =$ =$ =$
watquote:
Iets is beter dan nietsquote:Op zondag 22 augustus 2010 22:23 schreef Lakitu het volgende:
[..]
1 asspic voor deez =$
[ afbeelding ]
Ik kon geen goeie vinden
te oud.quote:
ja primaquote:
Nu je het zegt, daar is ook niks aan. Hosselen moet wel nog een beetje moeilijk blijven, BT hoef je alleen te vragen of ze wil neuken en je bent al binnen.quote:
quote:Op zondag 22 augustus 2010 22:25 schreef Mozy het volgende:
[..]
Nu je het zegt, daar is ook niks aan. Hosselen moet wel nog een beetje moeilijk blijven, BT hoef je alleen te vragen of ze wil neuken en je bent al binnen.
Jonghe ze gaat loverboyen voor ons we moeten slijmenquote:Op zondag 22 augustus 2010 22:25 schreef Mozy het volgende:
[..]
Nu je het zegt, daar is ook niks aan. Hosselen moet wel nog een beetje moeilijk blijven, BT hoef je alleen te vragen of ze wil neuken en je bent al binnen.
Ik wilde haar eerst geld opsturen, maar ik ben bang dat ze me verkeerd begrijpt.quote:Op zondag 22 augustus 2010 22:26 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Jonghe ze gaat loverboyen voor ons we moeten slijmen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |