Ik heb vandaag wel een paar plaatjes geschoten, maar mijn camera ligt nog daarquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 17:29 schreef Blurred86 het volgende:
oh Cali: wanneer krijgen we foto's?
Inderdaad, je hebt gelijk, net als al die dikke mensen met een te hoog vetpercentage en hun succesvolle vermagerdieten. Ik ben dan ook maar 60 kilo afgevallen in jaartje of 3, van 130 kilo naar 70 en van 50%+ vet naar 8% vet en zit inmiddels al een jaar stabiel op gewicht door gemiddeld 3500 kcal per dag te eten en het enige wat ik doe aan beweging is een kwartiertje heen en kwartiertje teruglopen naar de supermarkt.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 17:28 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
Als je dan toch de moeite neemt om zo'n lange verhaal te typen, zorg dan in ieder geval dat het klópt!
Ben benieuwd waar je de wijsheid vandaan hebt dat je per se iedere maaltijd eiwitten, koolhydraten én vet moet eten omdat anders alles wat je eet als vet wordt opgeslagen? Wat een onzin!
En om vet te verbranden hoef je helemaal niet te bewegen, juist in rust is vet de voornaamste brandstof van je lichaam.
Moet nu boodschappen doen dus geen tijd om er uitgebreider op in te gaan, maar wil er later gerust nog een keer op terug komen..
Knap hoorquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 18:14 schreef kvkamp het volgende:
Ik ben dan ook maar 60 kilo afgevallen in jaartje of 3, van 130 kilo naar 70 en van 50%+ vet naar 8% vet en zit inmiddels al een jaar stabiel op gewicht door gemiddeld 3500 kcal per dag te eten en het enige wat ik doe aan beweging is een kwartiertje heen en kwartiertje teruglopen naar de supermarkt.
Dank je!quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 18:20 schreef sigme het volgende:
[..]
Knap hoor.
Waardoor was je zo moddervet geworden? (Niet onaardig bedoeld, ik meen de vraag serieus).
Geloof me, ik ben ook een voorstander van goed, gevarieerd, en genoeg eten! De redenen die jij er voor aandroeg klopten alleen niet. Je zegt nu iets heel anders dan in je vorige post. Natúúrlijk verbrand je meer als je beweegt dan als je niet beweegt. In je vorige post stelde je echter dat je alleen vet kunt verbranden als je beweegt omdat het een aeroob proces is, en dat is nonsens.quote:
Nee, is geen nonsens, hoogstens incompleet. Bij aerobe training wordt meer zuurstof dan normaal door het lichaam gepompt. Dit verstrekt het cardiovasculaire systeem en stimuleert o.a. de aanmaak van het enzym LPD, wat als belangrijke functie heeft: het afbreken van vetten in vetzuren.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 18:35 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
In je vorige post stelde je echter dat je alleen vet kunt verbranden als je beweegt omdat het een aeroob proces is, en dat is nonsens.
Respect dat je zoveel bent afgevallen hoor, echt waar, maar dat maakt je nog geen voedingskundige.
Behalve dat verhaal over dat je per se alles bij elke maaltijd móet eten, (dus KH's, eiwitten, vetten) wat echt complete nonsens is heeft hij het ook over en ik quote:quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 18:54 schreef Viking84 het volgende:
Ik vind het nog wel meevallen met het irritantheidsgehalte en dat zegt wat, want ik ben vrij snel geïrriteerd.
gast, zit niet zo op de kast joh. niemand zegt dat jouw manier niet werkt, bravo voor je gewichtsverlies etc. maar je zie gewoon heel kort door de bocht dingen die niet waar waren. niemand hier propageert wienig eten - je doet aannames zonder op de hoogte te zijn van wat er in dit topic speelt.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 18:14 schreef kvkamp het volgende:
[..]
Inderdaad, je hebt gelijk, net als al die dikke mensen met een te hoog vetpercentage en hun succesvolle vermagerdieten. Ik ben dan ook maar 60 kilo afgevallen in jaartje of 3, van 130 kilo naar 70 en van 50%+ vet naar 8% vet en zit inmiddels al een jaar stabiel op gewicht door gemiddeld 3500 kcal per dag te eten en het enige wat ik doe aan beweging is een kwartiertje heen en kwartiertje teruglopen naar de supermarkt.
Maar dat komt dan vast omdat ik aids heb of een of andere ziekte! Zal helemaal niks te maken hebben met het feit dat ik wel snap hoe afvallen werkt
(okay misschien stelde ik het iets te basaal; het is allemaal een stuk ingewikkelder). Uiteraard gaat dat voedsel niet direct naar je vetcellen voor opslag als je niet alles binnenkrijgt, het gaat erom dat je de optimale omstandigheden kunt creëren door je lichaam gewoon alles te geven wat het nodig heeft en niet minder). Je moet je stofwisseling op gang houden en gevarieerde voeding aan blijven leveren uit eten zodat je lichaam niet op het idee komt dat er een tekort aan voedsel is en daarop maatregelen gaat nemen door je stofwisseling te verlagen.
Je ruststofwisseling is hoger als je minimaal om de drie uur eet en is nog hoger als je zorgt dat wat je binnen krijgt niet te eenzijdig is, dus een combinatie van voeding ipv alleen koolhydraten, alleen eiwit of alleen vet.
En in rust is vet de VOORNAAMSTE brandstof ja, wat niet betekent dat je in rust méér vet verbrand dan als je aan het lopen of fietsen bent...
Wat de meeste mensen hier aan het doen zijn is hun ruststofwisseling te VERLAGEN door te dieten terwijl je pas effectief afvalt als je je ruststofwisseling verhoogt. Ruststofwisseling verlagen is wat beren doen tijdens hun winterslaap; heb je wel eens gezien hoeveel lichaamsvet die dieren hebben?![]()
Maar goed, geloof vooral de specialisten die geen werk meer zouden hebben als jij uiteindelijk niet terug zou vallen op je oude gewicht
nou vooruit, omdat je een beetje ziek bent van je antibiotica misschien... maar geen eetlust is geen echt goeie reden he? ik heb ook wel eens geen zin om mn tanden te poetsen, mn haar te wassen of mn kleren aan te trekken...quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 19:10 schreef Goodbye het volgende:
Ik heb echt zó geen eetlust meer sinds mijn lunch![]()
O: meergranen kaiserbroodje met hagelslag, glaasje jus d'orange
L: panini met zalm en roomkaas
T: waterijsje
T: 1 blokje chocola (dat is echt een first)
D: kopje soep en twee crackers met een dun laagje hummus
T: zuivel
GMTAquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 19:08 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
gast, zit niet zo op de kast joh. niemand zegt dat jouw manier niet werkt, bravo voor je gewichtsverlies etc. maar je zie gewoon heel kort door de bocht dingen die niet waar waren. niemand hier propageert wienig eten - je doet aannames zonder op de hoogte te zijn van wat er in dit topic speelt.
edit: wat Co zegt dus
Lange avondwandelingen met het vriendjequote:Op zaterdag 21 augustus 2010 19:11 schreef kwakz0r het volgende:
overigens zag ik mezelf net op bewegend beeld terug (filmpje van mn proefles)
over de les ben ik tevreden, over mn stem ben ik tevreden, over mn reet wat minder (zacht uitgedrukt). er móet echt sport ingebouwd worden in mn nieuwe ritme van studie - voorbereiding - werk - vriendje - zingen...
quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 19:13 schreef conleche het volgende:
[..]
GMTA![]()
En wat ontzettend fijn dat het zo fijn is met het vriendje!! Ik doe er gewoon nog één, omdat het kan!:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |