abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_85563605
quote:
Op zaterdag 21 augustus 2010 22:20 schreef L0we het volgende:

[..]

Uw auto is geen olifant... ;)

Zo zie je het belang van afstand houden maar eens
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Normaal hou ik wel afstand hoor, maar je gaat toch niet beweren dat jij altijd 2 seconden afstand houdt he, dan komt iedereen er zomaar invoegen...
  zondag 22 augustus 2010 @ 10:22:45 #177
251095 Purdey
Better off alone..
pi_85564148
quote:
Op zondag 22 augustus 2010 00:03 schreef Piles het volgende:
Weer terug uit Rotterdam en ik heb het overleefd *O* Geen Micra tegen gekomen B-)

Ik zag wel dat ze op de Coolsingel voorzorgsmaatregelen genomen hadden, met allemaal extra vangrails enzo :7
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haha, als je op de Coolsingel reed zat je ook wel een aardig stukje bij mij vandaan ;)
Vermoeiend die Coolsingel hé? Zeker op zaterdagmiddag. Mijn sociale interactie om mensen voor te laten wordt op een gegeven moment een stuk minder :{w
So, here is the truth about the truth. It hurts, and so we lie.
  zondag 22 augustus 2010 @ 11:13:28 #178
314372 Goddelijker
Zonder grootheidswaanzin!
pi_85564884
Soms moet je asociaal zijn, anders proppen 3 mensen de auto voor de jouwe.
  zondag 22 augustus 2010 @ 11:45:09 #179
28225 twiFight
Pain cleanses the body
pi_85565417
Nou ik heb er inmiddels al aardig wat kilometers opzitten voor een nieuweling. Vandaag gaan we naar Almere rijden, deze keer wel mèt navigatie.

Het rijden ging gister prima. Ik was te laat en ik moest snel richting vrienden, dus het optrekken ging wat oncomfortabel, maar het rijden ging heerlijk. Eigenlijk snelweg van begin tot eind, dus ik kon heerlijk doorkarren, ik was er zo! Vlak voor de woonwijk waar ik heen moest ging een auto voor mij de weg op, terwijl ik er met 50 km/u aankwam. Hij kon niet doorrijden, had mij blijkbaar niet gezien en stond stil midden op de rijbaan! Dat was wel even schrikken, maar gelukkig had ik alles ruim op tijd gezien en kon ik er rekening mee houden. Ik vond het een gevaarlijke actie, maar daarentegen is het mij ook wel meerdere keren overkomen met rijles, dus ik was niet boos. Ik vond het wel wat aso.

Daarna met vrienden naar een zwembad. Een meid begon constant te zeuren over van alles en nog wat, god wat is dat irritant! Ik snap je frustraties met je pa helemaal Purdey... "Schakelen. Je moet rechts. Remmen!" AAAAAAAAARGH ja doos, dat weet ik zelf ook wel, ik ga niet vol gas in de eerste versnelling rechtdoor hoor. Alles wat ze zei daarna negeerde ik en een andere vriend ging maar uitleggen hoe ik moest rijden (was onbekend dorp).

Op de terugweg eerst maar half uurtje gewacht, want die vrienden wonen een steenworp van het voetbalstadion en de wedstrijd was net voorbij, dus topdrukte. Even later in het donker teruggereden. Ik was best moe, maar had de blower in de auto aan en kon prima alert blijven, viel me reuze mee. Was wel de eerste keer 'echt' rijden in het donker, is toch wel even wennen! Borden en wegen zien vind ik alleen maar makkelijker, maar inschatten hoe snel autos rijden en of je ingehaald gaat worden is wel wat lastiger. Uiteindelijk prima thuisgekomen en zelfs in één keer goed geparkeerd.

Straks naar almere, ben benieuwd!
He created a new world of rave in which he gave rebirth to elements of melody and positivity.
He named this world: Forbidden Paradise
  zondag 22 augustus 2010 @ 11:47:44 #180
251095 Purdey
Better off alone..
pi_85565478
quote:
Op zondag 22 augustus 2010 11:13 schreef Goddelijker het volgende:
Soms moet je asociaal zijn, anders proppen 3 mensen de auto voor de jouwe.
Nou, het gaat hier om voetgangers op zebrapaden. Er zijn ongeveer wel 10 zebrapaden op die Coolsingel, en er blijven mensen oversteken, dus op een gegeven moment komt er een moment dat je langzaam op gaat trekken.

Net anderhalf uur op een industrieterrein vlakbij m'n huis lekker geoefend O+
Een enorm gebied, waar op zondagmorgen geen hond te vinden is. Alhoewel er nu mensen balonnen aan het ophangen waren aan een kantoorpand van Flügel, die hebben mij een keer of 20 voorbij zien komen :')
Enniewee, de auto is twee keer afgeslagen, valt dus mee. Elke keer gestopt, en weer opgetrokken in z'n één. Wat heb ik geleerd? Het aangrijppunt van de koppeling ligt hoooog, als je eerst lekker wat gas geeft, rij je met zo'n heerlijk 'Waammmmmm!!' geluid weg O+ Hij rijd heel lekker, mijn Nissy :) Daarna de normale weg op gegaan, tussen al het andere verkeer. De auto sloeg 1 keer af bij een rotonde, maar er stond niemand achter me ;) Het ging goehoed! Oooh ja! En m'n parkeersteek voor de deur ging ook vlekkeloos :{ Had al sinds eind april niet meer geparkeerd, maar ik blijk een natuurtalent ;)

Zo, de heren hier ook weer blij gemaakt met een Cherry of Purdey de weg op verhaal ;)
So, here is the truth about the truth. It hurts, and so we lie.
pi_85565491
quote:
Op zondag 22 augustus 2010 10:22 schreef Purdey het volgende:

[..]

Haha, als je op de Coolsingel reed zat je ook wel een aardig stukje bij mij vandaan ;)
Vermoeiend die Coolsingel hé? Zeker op zaterdagmiddag. Mijn sociale interactie om mensen voor te laten wordt op een gegeven moment een stuk minder :{w
Hij was nu helemaal afgesloten, dus we hebben er alleen gelopen :P
Heb je al veel gereden met die nieuwe kar van je? :)

@twiFight: goed bezig ^O^ In het donker rijden had ik gelukkig al eens met rijles gedaan, maar dat is wel ff wennen ja :P
  zondag 22 augustus 2010 @ 12:07:24 #182
251095 Purdey
Better off alone..
pi_85565901
quote:
Op zondag 22 augustus 2010 11:48 schreef Piles het volgende:

[..]

Hij was nu helemaal afgesloten, dus we hebben er alleen gelopen :P
Heb je al veel gereden met die nieuwe kar van je? :)

@twiFight: goed bezig ^O^ In het donker rijden had ik gelukkig al eens met rijles gedaan, maar dat is wel ff wennen ja :P
Nee :@ Vrijdagochtend opgehaald, en ben toen de hele middag in de auto gaan zitten, om de praktische kant te bekijken. Knopjes, inrichten, beetje schoonmaken. Gister moest ik werken, en nu vandaag eigenlijk pas weer tijd gehad. Heb nu maandag tot woensdag vrij, dus kan lekker de weg op :s)
Kan 'm helaas niet naar m'n werk meenemen, aangezien alles in een straal van 2 km betaald parkeren is, 2,50 per uur }:|
So, here is the truth about the truth. It hurts, and so we lie.
  zondag 22 augustus 2010 @ 23:22:38 #183
28225 twiFight
Pain cleanses the body
pi_85589795
Nou, vandaag naar Almere op en neer, 260 km bij elkaar. Schiet lekker op op de snelweg ^O^ .
Op de heenweg best wat idioten tegengekomen. In een week rijden nu al meer 'situaties' tegengekomen dan al mijn lessen bij elkaar. Snelweg bevalt me prima, ik merkte wel dat in de buurt van drukkere steden ik wel iets brutaler mag rijden, maar die zag ik ook wel aankomen. Soms moet je 'm er gewoon even subtiel tussen plempen, anders kun je 5 minuten wachten. Navigatie in de auto is wel fijn, de weg was achteraf prima te vinden, maar als zekerheidje is het wel fijn. En de max. snelheid stond ook in beeld, voor het geval ik een bord gemist had ;)

Eenmaal aangekomen bij mijn broer even 'boodschappen gedaan', als slap excuus om even in zijn auto te rijden. Superfijne Toyota Auris diesel 6-bak, vergelijkbaar met mijn lesauto. Ik reed wel superberoerd, maar ik moest weer helemaal switchen van een oude benzinebak zonder snufjes naar een nieuwe diesel met stuurbekrachtiging, goede remmen, etc. Nou goed, even rondje Almere gedaan met wat slecht schakel- en stuurwerk, maar geen gevaarlijke situaties of zo. Stiekem verlangde ik daarna een beetje terug naar die oude rammelbak :@ maar het is maar net wat je gewend bent natuurlijk.

Terugweg in het donker ging ook fijn, lekker doorkarren, niet te druk. Ramen waren wel vuil en dat icm. regen leverde nogal wat irritatie op als andere autos met hun koplampen op het raam schenen, dus ik moet die ramen maar even schoonmaken. Plusminus 1,5 uur heen en dito terug, maar ik kon het prima volhouden. Was absoluut niet moe. Jammer dat de auto niet zo heel lang meer bij ons voor de deur staat ;)

Tank gaat wel snel leeg trouwens. Had 'm volgetankt vanaf 40%-45% tot vol voor we weggingen a ¤37. Almere heen en terug (130 km x 2) en de tank was alweer bijna half leeg *slurp*
He created a new world of rave in which he gave rebirth to elements of melody and positivity.
He named this world: Forbidden Paradise
pi_85589989
Die Auris schakelt zoooooo fijn. Ik mis m'n lesauto!
Rui Pereira: "You're an artist, you don't give a fuck!"
  zondag 22 augustus 2010 @ 23:43:24 #185
28225 twiFight
Pain cleanses the body
pi_85590620
Zeker, maar het was wel wennen. Hij zit op een fijne plek en het schakelt lekker soepel, maar ik miste een beetje feedback in welke versnelling ik zat. Ach, een week in die auto en je wilt niet meer terug natuurlijk.
He created a new world of rave in which he gave rebirth to elements of melody and positivity.
He named this world: Forbidden Paradise
pi_85595393
Nog een newbie :W

Ik heb meteen een klein vraagje... ik kom dagelijks van en naar mijn werk langs wegwerkzaamheden. Op zich niets mis mee, maar nu bevinden zich daar enkele flinke richels. Je kent ze wel, stukken waar ineens het asfalt afgeschraapt is en je dus een cm of 10 naar beneden klapt. Ik kom vier van die richels tegen [twee op, twee af] en daarnaast ligt er nog een onafgewerkte 'stoeprand' van een cm of 6-7. Nu is het er 30, en ik hou me daar altijd netjes aan maar ik kwam er op een avond voor het eerst langs, en aangezien die hobbels niet aangegeven werden klapte ik er met mijn Golfje vol overheen. Eerst al naar beneden, daarna verwachte ik de tweede al, maar die stoeprand en die tweede set richels miste ik vervolgens ook.

Nu weet ik dat er wegwerkzaamheden waren, maar moet ik dan dit soort dingen verwachten en zelf rekening mee houden? Of moeten ze dat aangeven? Ik reed dus netjes 30/35 maar de klappen waren niet mis, en kwam zelfs met die stoeprand met de bodem aan de grond [naja, aan die stoeprand].

Kan ik eventuele schade aan bodem, uitlaat en draagarmen verhalen op de gemeente wegens het niet aangeven, of is dat voor eigen rekening?
Nogmaals, ik reed niet te hard. Als ik er met 60 overheen zou knallen, dan was het uiteraard mijn fout.
Sometimes the journey is the goal
I don't care about my soul
Sometimes life is just pure rock 'n roll!!
  maandag 23 augustus 2010 @ 07:41:25 #187
202014 JJH
Knetter. O+
pi_85595827
quote:
Op maandag 23 augustus 2010 05:13 schreef The_Dean het volgende:
Nog een newbie :W

Ik heb meteen een klein vraagje... ik kom dagelijks van en naar mijn werk langs wegwerkzaamheden. Op zich niets mis mee, maar nu bevinden zich daar enkele flinke richels. Je kent ze wel, stukken waar ineens het asfalt afgeschraapt is en je dus een cm of 10 naar beneden klapt. Ik kom vier van die richels tegen [twee op, twee af] en daarnaast ligt er nog een onafgewerkte 'stoeprand' van een cm of 6-7. Nu is het er 30, en ik hou me daar altijd netjes aan maar ik kwam er op een avond voor het eerst langs, en aangezien die hobbels niet aangegeven werden klapte ik er met mijn Golfje vol overheen. Eerst al naar beneden, daarna verwachte ik de tweede al, maar die stoeprand en die tweede set richels miste ik vervolgens ook.

Nu weet ik dat er wegwerkzaamheden waren, maar moet ik dan dit soort dingen verwachten en zelf rekening mee houden? Of moeten ze dat aangeven? Ik reed dus netjes 30/35 maar de klappen waren niet mis, en kwam zelfs met die stoeprand met de bodem aan de grond [naja, aan die stoeprand].

Kan ik eventuele schade aan bodem, uitlaat en draagarmen verhalen op de gemeente wegens het niet aangeven, of is dat voor eigen rekening?
Nogmaals, ik reed niet te hard. Als ik er met 60 overheen zou knallen, dan was het uiteraard mijn fout.
Hmm ja. Het is zo dat je veilig met de maximumsnelheid over dat soort dingen heen moet kunnen met een normale auto. Niet dat ik verwacht dat je schade hebt, maar ik denk dat je het wel zou moeten kunnen verhalen.

Net als dat je over een scheefliggende stoeptegel valt en 3 maanden de ziektewet in moet. Dan kun je de gemeente ook aansprakelijk stellen.
  maandag 23 augustus 2010 @ 07:47:51 #188
202014 JJH
Knetter. O+
pi_85595862
quote:
Op zondag 22 augustus 2010 23:22 schreef twiFight het volgende:
-knip-

Tank gaat wel snel leeg trouwens. Had 'm volgetankt vanaf 40%-45% tot vol voor we weggingen a ¤37. Almere heen en terug (130 km x 2) en de tank was alweer bijna half leeg *slurp*
Hoeveel liter is je tank, en wat voor auto is het? :@

Trouwens, vandaag voor het eerst met de nieuwe Vivaro aan de slag geweest. :) Voor mijn 940 of een E gaat men rap aan de kant, maar voor zo'n zwarte Vivaro nog sneller. :D
pi_85595975
quote:
Op zondag 22 augustus 2010 08:34 schreef trainfreak het volgende:

[..]

Normaal hou ik wel afstand hoor, maar je gaat toch niet beweren dat jij altijd 2 seconden afstand houdt he, dan komt iedereen er zomaar invoegen...
Ik heb meestal wel 1,5 sec afstand ja. En ja, dr komen zat mensen invoegen, maar daar kan ik niet zo mee zitten :+
quote:
Op zondag 22 augustus 2010 11:45 schreef twiFight het volgende:

Daarna met vrienden naar een zwembad. Een meid begon constant te zeuren over van alles en nog wat, god wat is dat irritant! Ik snap je frustraties met je pa helemaal Purdey... "Schakelen. Je moet rechts. Remmen!" AAAAAAAAARGH ja doos, dat weet ik zelf ook wel, ik ga niet vol gas in de eerste versnelling rechtdoor hoor. Alles wat ze zei daarna negeerde ik en een andere vriend ging maar uitleggen hoe ik moest rijden (was onbekend dorp).
_O- Heel vervelend, zulk commentaar ja.
quote:
Op zondag 22 augustus 2010 11:47 schreef Purdey het volgende:

[..]

Net anderhalf uur op een industrieterrein vlakbij m'n huis lekker geoefend O+
*succesverhaal*
Zo, de heren hier ook weer blij gemaakt met een Cherry of Purdey de weg op verhaal ;)
Goed bezig! ^O^
quote:
Op maandag 23 augustus 2010 05:13 schreef The_Dean het volgende:

Kan ik eventuele schade aan bodem, uitlaat en draagarmen verhalen op de gemeente wegens het niet aangeven, of is dat voor eigen rekening?
Nogmaals, ik reed niet te hard. Als ik er met 60 overheen zou knallen, dan was het uiteraard mijn fout.
Je kan gewoon een brief naar de gemeente sturen waarin je die aansprakelijk stelt. Kassa heeft daar volgens mij wel eens aandacht aan besteed.
Ik zou foto's maken van de situatie, foto's van de schade, prijsopgave (op papier) van de schade door een garage, en in een briefje typen dat je je normaal aan de regels hield maar toch schade reed, en dat je verwacht dat de reparatiekosten binnen 2 weken op je rekening zijn bijgeschreven.
pi_85596071
quote:
Op maandag 23 augustus 2010 07:47 schreef JJH het volgende:

[..]

Hoeveel liter is je tank, en wat voor auto is het? :@

Trouwens, vandaag voor het eerst met de nieuwe Vivaro aan de slag geweest. :) Voor mijn 940 of een E gaat men rap aan de kant, maar voor zo'n zwarte Vivaro nog sneller. :D
Ja, omdat er meestal een bepaald soort mensen in rijden... :+.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 23 augustus 2010 @ 08:27:03 #191
202014 JJH
Knetter. O+
pi_85596132
quote:
Op maandag 23 augustus 2010 08:21 schreef L0we het volgende:

[..]

Ja, omdat er meestal een bepaald soort mensen in rijden... :+.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sorry, ik wilde errug graag naar huis toe. :@

En het is ook wel erg groot, zwart en vierkant. :D
pi_85596536
quote:
Op maandag 23 augustus 2010 08:27 schreef JJH het volgende:

[..]

Sorry, ik wilde errug graag naar huis toe. :@

En het is ook wel erg groot, zwart en vierkant. :D
Die is inderdaad best wel groot en vierkant ja :D. Ik ben dr alleen niet zo meer van onder de indruk :P.
  maandag 23 augustus 2010 @ 09:01:00 #193
202014 JJH
Knetter. O+
pi_85596608
quote:
Op maandag 23 augustus 2010 08:57 schreef L0we het volgende:

[..]

Die is inderdaad best wel groot en vierkant ja :D. Ik ben dr alleen niet zo meer van onder de indruk :P.
Ik ben alleen nog onder de indruk als de auto zo laag is dat ik alleen nog een randje van het dak zie in de binnespiegel. :Y
  maandag 23 augustus 2010 @ 10:14:09 #194
251095 Purdey
Better off alone..
pi_85597965
quote:
Op zondag 22 augustus 2010 11:45 schreef twiFight het volgende:
Daarna met vrienden naar een zwembad. Een meid begon constant te zeuren over van alles en nog wat, god wat is dat irritant! Ik snap je frustraties met je pa helemaal Purdey... "Schakelen. Je moet rechts. Remmen!" AAAAAAAAARGH ja doos, dat weet ik zelf ook wel, ik ga niet vol gas in de eerste versnelling rechtdoor hoor. Alles wat ze zei daarna negeerde ik en een andere vriend ging maar uitleggen hoe ik moest rijden (was onbekend dorp).
Dat is zo ontzettend vervelend. Het is niet zozeer het commentaar, dat kun je nog redelijk oor in, oor uit laten gaan. Maar het gevoel dat er wordt getwijfeld aan je kunnen op het gebied van rijden is heel vervelend. Met m'n pa is het vooral irritant omdat hij het zelf tegenwoordig heel roekeloos doet allemaal. In z'n 4 op een rotonde afgaan, alleen terug naar z'n drie, en als hij dan merkt dat de rotonde leeg is, met een kilometer of 50 eroverheen rijden :{ Van de week even naar m'n broer gereden, om de plantjes water te geven (Is met vakantie..) en toen reden we in die woonwijk, komt er een fietser van rechts, en hij rijdt gewoon door. En toen ik zei 'Hé, die mevrouw had voorrang hoor!' 'Ja, dat weet ik. Maar ik had even geen zin meer om te stoppen, en ze stond toch stil.' Ja, heel gek, als een auto met 50 km p/u op je af komt rijden :')

Toch bijt ik op zulke stukken liever het puntje van m'n tong af, als dat ik er iets van ga zeggen. Zo ben ik dan weer niet. Tenzij het echt gevaarlijk wordt. Heel vreemd eigenlijk, m'n vader reed altijd heel netjes, maar hoe ouder hij wordt, hoe roekelozer. Rijdt in een 30 zone rustig 50, die rotondes, geeft geen richting aan. Levensgevaarlijk..
So, here is the truth about the truth. It hurts, and so we lie.
  maandag 23 augustus 2010 @ 11:03:26 #195
314372 Goddelijker
Zonder grootheidswaanzin!
pi_85599177
Morgen naar Duitsland, heb er nu al zin in om over de autobahn te gaan _O_
  maandag 23 augustus 2010 @ 11:09:42 #196
251095 Purdey
Better off alone..
pi_85599369
quote:
Op maandag 23 augustus 2010 11:03 schreef Goddelijker het volgende:
Morgen naar Duitsland, heb er nu al zin in om over de autobahn te gaan _O_
Even een vraag van huishoudelijke aard, ben jij Mstr? Aangezien jullie allebei 'Jonge Goden' zijn?
So, here is the truth about the truth. It hurts, and so we lie.
  maandag 23 augustus 2010 @ 11:19:40 #197
314372 Goddelijker
Zonder grootheidswaanzin!
pi_85599686
quote:
Op maandag 23 augustus 2010 11:09 schreef Purdey het volgende:

[..]

Even een vraag van huishoudelijke aard, ben jij Mstr? Aangezien jullie allebei 'Jonge Goden' zijn?
Scherp.
  maandag 23 augustus 2010 @ 11:28:05 #198
251095 Purdey
Better off alone..
pi_85599982
quote:
Op maandag 23 augustus 2010 11:19 schreef Goddelijker het volgende:

[..]

Scherp.
Als een mes ;)
Mstr is ineens verdwenen uit het autorijtopic, en Jonge goden zijn zeldzaam..
So, here is the truth about the truth. It hurts, and so we lie.
  maandag 23 augustus 2010 @ 11:32:00 #199
314372 Goddelijker
Zonder grootheidswaanzin!
pi_85600120
quote:
Op maandag 23 augustus 2010 11:28 schreef Purdey het volgende:

[..]

Als een mes ;)
Mstr is ineens verdwenen uit het autorijtopic, en Jonge goden zijn zeldzaam..
Gebeurd ook niet elke dag inderdaad.

Hoe rijdt je autootje? :)
Wanneer ga je hem wassen en helemaal glimmend poetsen? :9
pi_85600174
quote:
Op maandag 23 augustus 2010 11:32 schreef Goddelijker het volgende:

[..]

Gebeurd ook niet elke dag inderdaad.

Hoe rijdt je autootje? :)
Wanneer ga je hem wassen en helemaal glimmend poetsen? :9
Nóg glimmender? Op die foto blonk hij al heel mooi! :D
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')