Mooi he? Denk het wel, vanbinnen zit er geen vlekje op de bekleding, hij ruikt nieuw, alle boekjes zitten erbij, kofferbak is smetteloos. Verder hele kleine krasjes, wat wel normaal is na 12 jaar gebruik. Er was natuurlijk ook maar 88000 km mee geredenquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 18:44 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Nette lak! Oud vrouwtje geweest?
Omdat dat niet lukt, of ...?quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 20:08 schreef twiFight het volgende:
Mooie bak. Nodigt vast uit tot scheuren! Dat is wel het voordeel van een oud barrel voor je deur hebben, ik ben nog nooit over de max snelheid heengegaan
Ik ken iemand die 10 jaar geleden zijn auto nieuw kocht en nu nog maar 10 000 km (!!!) heeft gereden.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 20:17 schreef Purdey het volgende:
Verder hele kleine krasjes, wat wel normaal is na 12 jaar gebruik. Er was natuurlijk ook maar 88000 km mee gereden![]()
Haha zoietsquote:
Ik heb vandaag in een auto van 40 jaar oud gereden, met nog maar 28000 km op de teller!quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 22:00 schreef trainfreak het volgende:
Ik ken iemand die 10 jaar geleden zijn auto nieuw kocht en nu nog maar 10 000 km (!!!) heeft gereden.
Wel een extreem geval dus...
okee. ik vond het een wat rare opmerking. Maar ik ben het met je eens dat op kantoor zitten saai is. Daarom heb ik ook buitendienstquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 19:32 schreef JJH het volgende:
[..]
Het geen ontzettend saaie kutbaan. Op kantoor zitten, dat is pas saai. Voor mij dan.
En dat you lose sloeg opdat ik meer kilometers gedraaid heb, niets anders.
Ik ben anders aardig gelukkig met mn kantoorbaanquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 22:22 schreef Markster het volgende:
[..]
okee. ik vond het een wat rare opmerking. Maar ik ben het met je eens dat op kantoor zitten saai is. Daarom heb ik ook buitendienst
Ziet er netjes uit!quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 15:28 schreef Purdey het volgende:
Tatatadaaaaa:
[ afbeelding ]
Met m'n Hello Kitty
Vind ik ook! Dankjewelquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:02 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Ziet er netjes uit!
Gefeliciteerd.
Dank jequote:Op vrijdag 20 augustus 2010 22:41 schreef EMCioran het volgende:
Ik niet zo, maar helaas kan niet iedereen een superspannend beroep hebben![]()
Supermooie Lancer trouwens, zo in het wit en met die wielen eronder. Rijdt het ook een beetje?
M'n pa rijdt ook onwijs weinig. De auto is van '96 en er staat nog niet eens 50.000 op de teller. Ik denk dat wij daar ongeveer de helft van hebben gereden. Wij hebben hem nu 12 jaar. Dus 25.000 km in 12 jaarquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 22:00 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Ik ken iemand die 10 jaar geleden zijn auto nieuw kocht en nu nog maar 10 000 km (!!!) heeft gereden.
Wel een extreem geval dus...
Daar is een hele simpele oplossing voor: Niet rijden waar je ouders naast zittenquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 21:54 schreef jacobras het volgende:
[..]
Omdat dat niet lukt, of ...?
Vandaag weer 'ns een stuk met m'n ouders gereden, natuurlijk weer de nodige lading kritiek over mijn rijstijl ("zie je die scooter wel?!", "let op dit is een lastige bocht!", "wat ga je hier hard!" en muzieksmaak ("wat is dit voor herrie?!" gekregen.
Kom je daar bij zo'n tuincentrum aanrijden. "Parkeer 'm maar waar je wil". Doe ik dat, vonden ze 't te ver (bij de ingang was zegmaar vrij, maar ik ging 'm aan de andere kant van parkeerterrein neerzetten).
Geen commentaar op mijn inparkeerkunsten thuis. Zijn zo 2 vakken in de lengte achter elkaar, ik rij half over 't eerste vak het 2e vak in, en dan achteruit het eerste vak in. Draai eerst naar rechts, dan naar links, en dan nog 3x naar rechts en links maar kom uiteindelijk perfect recht te staan
.
Bij mij gaan die opmerkingen gewoon het ene oor in en het andere oor uit.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 13:21 schreef Purdey het volgende:
[..]
Daar is een hele simpele oplossing voor: Niet rijden waar je ouders naast zitten![]()
Het is misschien wat rigoreus, maar het bevalt mij tot nu toe prima. Ik heb in totaal drie keer een minuut of tien in de auto van m'n pa gereden, en daar kreeg ik suïcidale neigingen van. 'Draai aan dat stuur, draaien, DRAAIEN!!' Tot zover de ritjes met m'n pa.
quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 13:21 schreef Purdey het volgende:
'Draai aan dat stuur, draaien, DRAAIEN!!' Tot zover de ritjes met m'n pa.
Haha, daar had ik het laatst over met m'n ouders. Teminste, m'n pa kwam er mee, die zei 'Nou, ik ben niet zoals die belg, met die zoon.' Nouuu, echt welquote:
Precies zo'n opmerking kreeg ik ook al ja.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 13:33 schreef Purdey het volgende:
[..]
Haha, daar had ik het laatst over met m'n ouders. Teminste, m'n pa kwam er mee, die zei 'Nou, ik ben niet zoals die belg, met die zoon.' Nouuu, echt wel
Grapje toch? Al die lui met oldtimers die nóg minder rijden?quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 13:35 schreef JJH het volgende:
Zo weinig kilometers op jaarbasis is bijna slecht voor de auto!
Nou, niet helemaal. Alles word gebouwd om gebruikt te worden. En als dat relatief veel stilstaat gaan rubbers enzo uitdrogen, opgehoopt vocht kan voor roest gaan zorgen en nog meer van die dingetjes.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 13:39 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Precies zo'n opmerking kreeg ik ook al ja.![]()
[..]
Grapje toch? Al die lui met oldtimers die nóg minder rijden?
Uw auto is geen olifant...quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 18:52 schreef trainfreak het volgende:
Vanmorgen bijna een accident (=ongeval) gehad op de autostrade.
Nederlander met fietsrek op de trekhaak begon vol te remmen op de autostrade.
Ik dus ook vol in de remmen (2x mijn banden voelen blokkeren op de weg).
De auto achter mij (die volgens mij dicht genoeg reed) ook vol in de remmen.
Ok, ik reed zelf misschien ook wel iets te dicht (geen 2 seconden afstand), maar dat schol slechts enkele cm, zowel aan de voorkant als aan de achterkant...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |