Nou, een breuk binnen het CDA en het daaruit ontstaan van een conservatieve en een progressieve christelijke partij ligt volgens mij wel degelijk binnen de mogelijkheden.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Duimen maar! Ik zou het echt prachtig vinden als een kamerlid van 1 van de drie partijen de stekker eruit trekt vlak nadat het kabinet officieel aangetreden is... En vervolgens als onafhankelijk kamerlid doorgaat natuurlijk, anders heeft het geen zin (een kamerzetel is persoonsgebonden) AIs een soort protest...
Gaat niet gebeuren natuurlijk, maar toch
Blijven duimen dus maarquote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:24 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Nou, een breuk binnen het CDA en het daaruit ontstaan van een conservatieve en een progressieve christelijke partij ligt volgens mij wel degelijk binnen de mogelijkheden.
En dan noemen we ze CHU en ARPquote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:24 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Nou, een breuk binnen het CDA en het daaruit ontstaan van een conservatieve en een progressieve christelijke partij ligt volgens mij wel degelijk binnen de mogelijkheden.
En misschien beginnen de katholieken een eigen partij. Ik stel de naam Katholieke Volkspartij voor. KVP! Bekt goed!quote:
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:28 schreef Ferdo het volgende:
[..]
En misschien beginnen de katholieken een eigen partij. Ik stel de naam Katholieke Volkspartij voor. KVP! Bekt goed!
Wat een ongelooflijk domme postquote:Op woensdag 18 augustus 2010 17:41 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Gelovigen die kritiek op de PVV hebben zijn per definitie hypocriet (wel eens de bijbel of de koran gelezen waarop ze de eed hebben afgelegd en voor hen de absolute waarheid is). Het is dat ze door aparte wetgeving beschermd worden anders zaten ze allang achter slot en grendel.
Ach, je weet wie het zegt toch??quote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat een ongelooflijk domme post
Nee, eerlijk gezegd nietquote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ach, je weet wie het zegt toch??
Verder ook iets inhoudelijks op te melden?quote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat een ongelooflijk domme post
Nee. Elke user met een beetje verstand weet dat het ronduit onzinnig is om te stellen dat het hypocriet is van een gelovige om kritiek te hebben op de PVV. Dat behoeft geen uitleg. Althans, daar mag ik toch vanuit gaan.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:45 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Verder ook iets inhoudelijks op te melden?
HH?quote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:47 schreef remlof het volgende:
Mwah, de verzuiling tussen hervormden, protestanten en katholieken hebben we ondertussen wel gehad, maar een splitsing van het CDA in een rechts/conservatieve en een links/progressieve partij lijkt me niet denkbeeldig.
Tja, voor de linkse CDA'ers zal de eveneens min of meer linkse ChrustenUnie geen optie zijn vanwege de gereformeerde signatuur van die partij, en hetzelfde geldt voor de rechtse SGP als vluchtheuvel voor de rechtse CDA'ers.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:47 schreef remlof het volgende:
Mwah, de verzuiling tussen hervormden, protestanten en katholieken hebben we ondertussen wel gehad, maar een splitsing van het CDA in een rechts/conservatieve en een links/progressieve partij lijkt me niet denkbeeldig.
Hersteld Hervormden? Die voelen zich juist wel bij de SGP thuis.quote:
Daarom, dus zal het iets worden als:quote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:53 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Tja, voor de linkse CDA'ers zal de eveneens min of meer linkse ChrustenUnie geen optie zijn vanwege de gereformeerde signatuur van die partij, en hetzelfde geldt voor de rechtse SGP als vluchtheuvel voor de rechtse CDA'ers.
Ow, sorry, ik ben niet zo thuis in christelijke stromingenquote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:53 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Hersteld Hervormden? Die voelen zich juist wel bij de SGP thuis.
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Ow, sorry, ik ben niet zo thuis in christelijke stromingen
Want christenen hebben allemaal respect voor mensen met een andere levensovertuiging, of, ik noem maar iets, seksuele geaardheid?quote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:47 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nee. Elke user met een beetje verstand weet dat het ronduit onzinnig is om te stellen dat het hypocriet is van een gelovige om kritiek te hebben op de PVV. Dat behoeft geen uitleg. Althans, daar mag ik toch vanuit gaan.
Dat hangt er vanaf welk aantal posts per pagina je hebt ingesteld.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Ik bedoelde een herhaling van standpunten.. Zie de eerste post van Ferdo op deze blz
Excuus: De post van Ferdo van 18:24 uurquote:Op woensdag 18 augustus 2010 19:00 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Dat hangt er vanaf welk aantal posts per pagina je hebt ingesteld.
Wat een grap, ik spring in de bres voor christenen, dat ik dat nog eens mag meemaken. Nee, je hebt gelijk. Bepaalde christenen hebben middeleeuwse opvattingen met betrekking tot homoseksualiteit, abortus en euthenasie. Echter, je kunt moeilijk alle christenen over een kam scheren en stellen dat het hypocriet is wanneer zij kritiek uiten op de PVV. Niet alle christenen zijn intolerant tegen homo's, net zoals niet alle moslims terroristen zijn.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:59 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Want christenen hebben allemaal respect voor mensen met een andere levensovertuiging, of, ik noem maar iets, seksuele geaardheid?
En niet alle PVV'ers notoire moslimhaters.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 19:04 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat een grap, ik spring in de bres voor christenen, dat ik dat nog eens mag meemaken. Nee, je hebt gelijk. Bepaalde christenen hebben middeleeuwse opvattingen met betrekking tot homoseksualiteit, abortus en euthenasie. Echter, je kunt moeilijk alle christenen over een kam scheren en stellen dat het hypocriet is wanneer zij kritiek uiten op de PVV. Niet alle christenen zijn intolerant tegen homo's, net zoals niet alle moslims terroristen zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |