Van mij mag je dat 'misschien' weglaten. Sjeez.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:33 schreef ToT het volgende:
<snip>
Mijn reactie hier is misschien wat kinderachtig en over the top, <snip>
Nee, want dan had ze net zo goed in deel 4 kunnen blijven. Maar ja, daar kreeg ze geen gelijkquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 12:26 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Daar zit wel wat in![]()
Maar voor de 'balans' zou het wel weer goed zijn. Maar ja, dan moet er wel serieus op ingegaan worden door ToT, Bastard e.d. ipv bagetalliseren
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:43 schreef senesta het volgende:
[..]
Je hoeft toch niet te rijden straks he?
Sorry, maar als ik al 5 keer uitleg hoe de vork in de steel zit, word ik er gewoon ondertussen goed gallisch van.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:44 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Van mij mag je dat 'misschien' weglaten. Sjeez.
Haal anders even diep adem & zo langzaam mogelijk uitademen. Oooohmmmmm.
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:38 schreef ToT het volgende:
Yup, je hebt gelijk, je kunt het nooit zeker weten. Er zullen echt wel Reiki-mensen rondlopen die mensen er mee benadelen, er zullen echt wel mensen zijn die het ongevraagd sturen, er zullen daardoor ook echt wel ongelukken gebeuren. Reiki is ideaal om mensen er negatief te beïnvloeden als je pissig op ze bent. Met Reiki kun je inderdaad de boel bewust, maar ook onbewust verprutsen als je even iets verkeerd doet tijdens een behandeling of je aandacht even verslapt.
Gelijk in wat?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:45 schreef vogeltjesdans het volgende:
Nee, want dan had ze net zo goed in deel 4 kunnen blijven. Maar ja, daar kreeg ze geen gelijk
Er zijn hier een aantal mensen die al een hele tijd aan reiki doen. Masters. Wie zijn jullie? Weten jullie sceptici het beter?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 13:31 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ik vatte jouw post ook op alsof het HEEL GEVAARLIJK is om ongevraagd en onvoorbereid reiki te geven omdat er dan DRAMATISCHE ONGELUKKEN konden gebeuren. Is toch niet zo gek dat dit dan vragen oproept?
De vraag of je bewust mensen kwaad kunt doen met reiki is dan de meest voor de hand liggende maar ook andere vragen die ik voorbij heb zien komen en de vraag of mensen wel eens meegemaakt hebben dat hun goedbedoelde reiki verkeerd overkwam zijn dan legitieme vragen.
Als de waarschuwing gegeven moet worden dat het alleen voorbereid en met toestemming mag dan zijn er dus blijkbaar ook evidente risico's. Dat, of de waarschuwing gaat echt helemaal nergens over en is alleen bedoeld om de eigen mening over de kracht van reiki kracht bij te zetten.
Energie op een negatieve manier gebruiken is geen Reiki, maar zwarte magie.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:43 schreef MinderMutsig het volgende:
Waarom zou neutrale energie niet gebruikt kunnen worden om mensen bewust kwaad te doen?
Waarom zou neutrale energie die met de beste bedoelingen gestuurd wordt niet per ongeluk mensen kwaad kunnen doen?
Hell, als het concentratieverlies door het ontvangen van reiki vergelijkbaar is met bellen tijdens het autorijden dan zou je zelfs iemands carrière volledig kunnen dwarsbomen door iedere keer als iemand een sollicitatiegesprek heeft reiki te sturen. Ontvanger bakt niks van het gesprek omdat hij afgeleid is en krijgt de baan niet. Herhaal dat een aantal maal en je komt toch aardig dicht bij iemands leven verstieren.
In dit voorbeeld zou dat zelfs zowel bewust negatief als goedbedoeld kunnen.
Ja maar goed, je weet toch om wie het gaat? Dan weet je toch al bij voorbaat dat daar geen discussie mee mogelijk is omdat ze met haar non-argumenten en uit de context getrokken hersenspinsels elk topic verziekt?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 13:39 schreef ToT het volgende:
[..]
Pfff ik had geen idee dat mijn woorden zó verkeerd opgevat konden worden. Daarbij heb ik ondertussen wel ongelooflijk vaak verteld dat het allemaal echt wel meevalt, ook in het andere topic al! Ik blijf mezelf steeds herhalen hier.
Precies, Reiki is gewoon een energie die ontzettend liefdevol kan aanvullen en die jarenlang vastzittende ellende kan weghalen. Ik heb er echt wonderen mee mogen meemaken, en hier wordt ENORM vastgebeten op zeer onwaarschijnlijke scenario's.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:50 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Er zijn hier een aantal mensen die al een hele tijd aan reiki doen. Masters. Wie zijn jullie? Weten jullie sceptici het beter?
Als jullie denken het beter te weten dan mensen die al jaren behoorlijk door de wol geverfd zijn, please go ahead en roep, niet gehinderd door ook maar enige kennis, dat elke reiki beoefenaar een potentiele moordenaar is.
True, maar ze krijgt zo te zien bijval van anderen en dát vind ik gewoon rot.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:52 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Ja maar goed, je weet toch om wie het gaat? Dan weet je toch al bij voorbaat dat daar geen discussie mee mogelijk is omdat ze met haar non-argumenten en uit de context getrokken hersenspinsels elk topic verziekt?
dat laatste van dat bellen heb ik gezegd. Ik zei dat je het beter kan vergelijken met het concentratieverlies wat je ook krijgt van bijvoorbeeld bellen in de auto dan dat je helemaal in de war raakt en gaat slingeren. Want volgens mij lazen meerdere mensen dat autorij verhaal meer op de laatste manier.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:50 schreef ToT het volgende:
[..]
Energie op een negatieve manier gebruiken is geen Reiki, maar zwarte magie.
Reiki is universele LEVENSenergie. Ja, als je het in één of andere voodoo-achtig ritueel zou gebruiken, zet je dat wel extra kracht bij, ja, maar dan ben je niet meer met Reiki bezig.
@ verprutsen: met Reiki vul je iemand's energie aan, haal je blokkades weg en vul je chakra's op. Hoe wil je dat verprutsen?
@ concentratieverlies vergelijkbaar met bellen tijdens het autorijden: waar wordt dat gezegd? Het kan alleen in de meest uitzonderlijke gevallen een keertje voor wat desoriëntatie of whatever zorgen, maar dat komt echt nagenoeg nooit voor. Ook....voor de zoveelste keer....ben je als je ergens geconcentreerd mee bezig bent eigenlijk altijd gewoon afgeschermd tegen externe energieën.
Een zeer onwaarschijnlijk scenario wordt hier ongelooflijk uitgediept en opgeblazen.
Zoals ook in het andere topic:quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 14:02 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Kan gebeuren.Geeft verder niks maar een beetje meer uitleg over waarom we er zo vreselijk naast zitten zou dan wel fijn zijn.
[..]
Eigenlijk is er daarna alleen maar gezegd dat het helemaal niet kon omdat reiki neutraal is. Om een vergelijking te maken: elektriciteit is ook neutraal. Niet goed, niet slecht. Maar afhankelijk van hoe je het gebruikt kán je er wel negatieve dingen mee doen.
Het is mij niet duidelijk waarom dit niet ook voor reiki op zou gaan. Het draait toch allemaal om degene die het stuurt en de intentie waarmee die het stuurt? Ik snap niet waarom reiki, in tegenstelling tot andere energievormen en zwarte magie-achtige dingen, dan niet negatief gebruikt zou kunnen worden.
Ik beschuldig dus niemand hier ervan dat ze het ook daadwerkelijk doen maar het gaat om de vraag of het kan en zo niet, waarom dan niet.
Dit is natuurlijk gewoon taalkundig gemierenneuk in de trant "guns don't kill people, people do".quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:44 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Nou, even heel simpel dan: reiki kan geen schade berokkenen. Wat je eventueel bewust aan negatieve intenties meestuurt wel. Het een heeft niets met het ander te maken.
Van mij wel, en dit was een redelijk acceptabel antwoord op de 'waarom' (kan het geen kwaad) vraag geweest ... 150 posts geledenquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:48 schreef Laysa het volgende:
De doorgegeven energie zou een voedende en harmoniserende werking hebben op energiebanen (nadi's) en chakra’s. Het doorgeven van deze energie zou zowel kunnen plaatsvinden door directe handoplegging als op afstand. Dit doorgeven van energie zou een positieve invloed uitoefenen op disharmonie in ieder deel van het menselijk wezen. Het zou een alomvattende harmoniserende uitwerking hebben op alles waaraan energie ten grondslag ligt, zowel mensen, dieren, planten, objecten als situaties.
Bron : Wiki
Of mag je wiki hier niet aanhalen?
Ze is de enige niet.quote:
Je merkte de sarcasme niet op in mijn post?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:56 schreef MinderMutsig het volgende:
Zit ik alleen nog met het punt dat jij zegt dat de intentie het belangrijkst is en dat ToT zegt dat onvoorbereid en ongevraagd reiki sturen gevaarlijk is. Dat spreekt elkaar een beetje tegen imho.
Vertel het me eens! Vertel me eens concreet, in stappen, hoe je een reiki sessie kan verprutsen. Je bent kennelijk goed op de hoogte, en ik altijd bereid om van anderen te leren, dus vertel het maar eens.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:05 schreef R0N1N het volgende:
Door te expirimenteren ?
Het niet goed te doen ?
Een foutje te maken ?
De verkeerde 'snaar' te raken ?
Op het verkeerde moment ?
Niet geconcentreerd (genoeg) ?
Door het ongevraagd te doen ?
Het enige wat ik deed was vragen stellen en heb niks uit de context getrokken.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:52 schreef vogeltjesdans het volgende:
Ja maar goed, je weet toch om wie het gaat? Dan weet je toch al bij voorbaat dat daar geen discussie mee mogelijk is omdat ze met haar non-argumenten en uit de context getrokken hersenspinsels elk topic verziekt?
Was ik _Led_ maar, dan zat ik de hele dag met mijn pik te spelenquote:
Tja verder dan tijdens autorijden of sollicitatiegesprekken kunnen ze blijkbaar niet komen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:59 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Vertel het me eens! Vertel me eens concreet, in stappen, hoe je een reiki sessie kan verprutsen. Je bent kennelijk goed op de hoogte, en ik altijd bereid om van anderen te leren, dus vertel het maar eens.
Of als Joepiepoepie met een kort rokje op een brug boven de snelweg gaat staan enz.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:28 schreef senesta het volgende:
Mensen kunnen al ongelukken veroorzaken als ze een vogel zien vliegen en daardoor niet opletten.
Ah nee jij bent 'master' !!!quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:59 schreef vogeltjesdans het volgende:
Vertel het me eens! Vertel me eens concreet, in stappen, hoe je een reiki sessie kan verprutsen. Je bent kennelijk goed op de hoogte, en ik altijd bereid om van anderen te leren, dus vertel het maar eens.
En wanneer gaan we dat oefenen op Joepie?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:33 schreef ToT het volgende:
Goed, Reiki is fucking levensgevaarlijk zoals ik al eerder zei. Je kunt er de grootste ongelukken mee krijgen, je verneukt iemands aura en karma er mee en ook in het hieramaals zal diegene de gevolgen van jouw gepruts als amateurtje in energiewerken ondervinden.
Dat over dat geconcentreerd moeten zijn enzo was gewoon, net als de rest van die hele post, compleet sarcastisch bedoeld, voor als dat niet duidelijk was.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 17:04 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Ah nee jij bent 'master' !!!
Die maakt NOOOOOOIT fouten, is ALTIJD geconcentreerd e.d.
& uiteraard, IEDEREEN is goody 2 shoes master, anders doe je geen Reiki![]()
![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |