quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 15:42 schreef Mylene het volgende:
[..]
Gelukkig zeg. Laat Hans maar fijn bij SBS blijven.
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 15:42 schreef Mylene het volgende:
[..]
Gelukkig zeg. Laat Hans maar fijn bij SBS blijven.
Klopt, handdoekjes liggen op de vloer.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 15:56 schreef bascross het volgende:
[..]
![]()
Je kijkt alleen VI voor die Tijl zeker?
Bah.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:02 schreef Mylene het volgende:
[..]
Klopt, handdoekjes liggen op de vloer.
Dat dus. Damn mensen die Hans niet terug willen zijn VI niet waardig.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 15:56 schreef bascross het volgende:
[..]
![]()
Je kijkt alleen VI voor die Tijl zeker? Blijf dan aub weg uit dit topic.
Tijl.![]()
![]()
![]()
Hansie.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
inderdaad.....ik heb verder niets tegen tijl, maar ik mis gewoon de chemie en uitstraling van hansie hansie! DAT is voor mij het ware VI!quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:12 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Dat dus. Damn mensen die Hans niet terug willen zijn VI niet waardig.
Inderdaad, de hand van Gijp op de arm van hem; "Hansie, hansie, rustig!"quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 17:18 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
inderdaad.....ik heb verder niets tegen tijl, maar ik mis gewoon de chemie en uitstraling van hansie hansie! DAT is voor mij het ware VI!
ik vond Hansie 8 van de 10 keer zinnige dingen zeggen.....dat Johan hem daarna in het belachelijke trekt en dit keer op keer herhaalt, wil natuurlijk niet zeggen dat Johan gelijk heeftquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 17:55 schreef marcodej het volgende:
Als Hansie weer eens een domme uitspraak doet of weer aan het overacten is, dan zit je je te verbijten. Maar nu hij niet meer aan tafel zit, voel je pas het gemis.
Dat komt doordat Hans het niet op een normale manier kan brengen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 18:07 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
ik vond Hansie 8 van de 10 keer zinnige dingen zeggen.....dat Johan hem daarna in het belachelijke trekt en dit keer op keer herhaalt, wil natuurlijk niet zeggen dat Johan gelijk heeft
Kraay jr. is een schreeuwende adhd-malloot met een afgrijselijk ego.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:12 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Dat dus. Damn mensen die Hans niet terug willen zijn VI niet waardig.
niet mee eens. hij legt het in mijn ogen bijna altijd op een logische simpele wijze uit met het nodige enthousiasme waar ik zelf wel van houd.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 18:27 schreef VerrekteZakHooi het volgende:
[..]
Dat komt doordat Hans het niet op een normale manier kan brengen.
Waarom dat??quote:
Betere kwaliteit:quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:05 schreef bascross het volgende:
[..]
Bah.
Dit is de reden dat Hansie in VI moet.
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 18:43 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
niet mee eens. hij legt het in mijn ogen bijna altijd op een logische simpele wijze uit met het nodige enthousiasme waar ik zelf wel van houd.
alleen laat ie zich veel te snel provoceren door Johan....maar goed, dat maakt(e) het programma wel extra leuk om naar te kijken uiteraard!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |