Ikea zie ik alleen maar zonder mouwtjes. Ze zijn wel leuk iddquote:Op donderdag 16 september 2010 21:42 schreef RockabeIIa het volgende:
Misschien Ikea? Daar heb ik wel leuke mouwloze gehaald een tijdje terug, misschien hebben ze voor de winter wel met mouw?
Klopt heb ik ook in huis gehaald, helaas waren ze heel snel weg !!quote:Op donderdag 16 september 2010 22:48 schreef Shirley het volgende:
Ik heb 2 weken terug nog een winterslaapzak met lange mouwen bij de Kruidvat gehaald voor 10 euro van Bambino. Misschien dat ze ze nog hebben?
Heb zojuist het nieuwe Trekpleisterkrantje binnen gekregen en daar zijn ze ook voor een tientje te halen! Sowieso leuk babyspul staat erin.quote:Op vrijdag 17 september 2010 13:27 schreef dolphinqueen het volgende:
[..]
Klopt heb ik ook in huis gehaald, helaas waren ze heel snel weg !!
http://www.trekpleister.n(...)eister/magazine.htmlquote:Op zaterdag 18 september 2010 17:17 schreef Shirley het volgende:
[..]
Heb zojuist het nieuwe Trekpleisterkrantje binnen gekregen en daar zijn ze ook voor een tientje te halen! Sowieso leuk babyspul staat erin.
De nieuwe krant staat alleen nog niet op de website...
Helaas geen trekpleister in de buurt hier Lindaquote:Op donderdag 23 september 2010 20:43 schreef Linda2205 het volgende:
Ja! Wie is er zo lief (en woont dicht bij een Trekpleister) om voor Lotte 3 slaapzakjes te halen?
Das wel meteen 21¤ verschil, aangezien ik er 3 nodig heb. Maar FTA gaat even voor me kijkenquote:Op vrijdag 24 september 2010 19:58 schreef Shirley het volgende:
Helaas, de TP bij mij heeft ze niet meer....zag ze trouwens net ook bij de HEMA voor 17 euro.
Pssst, 't is gamma.comquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 12:25 schreef flowerbox het volgende:
Net een nieuwe folder van de Gamma binnen met een reistentje in de aanbieding voor 34,95 euro.
Als je wilt weten hoe hij eruit ziet dan kun je het beste naar www.gamma.nl gaan en dan op de laatste pagina van de folder kijken.
quote:
quote:Ze zijn vaak nog duurder dan andere webshops (helaas). Althans bij de Lego.Op zondag 24 oktober 2010 21:28 schreef flowerbox het volgende:
Bij bol.com heel veel speelgoed in de aanbieding zag toen ik er even snel langs surfde. Tot wel 70% korting.
Ideetje voor de komende?
quote:Onder andere met Play Doh dan weer niet.Op maandag 25 oktober 2010 21:18 schreef kahlanamnell het volgende:
[..]
Ze zijn vaak nog duurder dan andere webshops (helaas). Althans bij de Lego.
quote:verzendkosten bij bol.com zijn vaak wel lager dan bij andere webshops.Op maandag 25 oktober 2010 21:32 schreef SacreCoeur het volgende:
Onder andere met Play Doh dan weer niet.
Voor de rest heb ik nog niet verder gekeken.
quote:Geen verzendkosten nuOp maandag 25 oktober 2010 21:35 schreef kahlanamnell het volgende:
[..]
verzendkosten bij bol.com zijn vaak wel lager dan bij andere webshops.
O, ja vergeten te bedanken!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 22:44 schreef Ireth het volgende:
**TIP**TIP**TIP**
Bestel je gratis fotoboek via www.neboweb.nl
Klein fotoboek, formaat 14x13, 26 pagina's.
Normaal 9,95 alleen in de maand oktober gratis, ook geen bezorgkosten.
Vul bij de actiecode grfotoboek1010 in.
Zojuist gemaakt en besteld!
Als je de bon nog hebt gewoon terugbrengenquote:Op zondag 14 november 2010 17:07 schreef mefke79 het volgende:
Komende week, Little People Kerststal bij de Trekpleister voor 24,95! Ook online
grm..eergisteren bij de blokker gekocht voor de volle prijs
Wij willen er ook een en hadden dat aangegeven voor sint bij de schoonouders en mijn schoonmoeder zei dat er ook heel veel voor een leuke prijs op MP staan! Met LP spullen misschien ook een idee.quote:Op zondag 14 november 2010 17:07 schreef mefke79 het volgende:
Komende week, Little People Kerststal bij de Trekpleister voor 24,95! Ook online
grm..eergisteren bij de blokker gekocht voor de volle prijs
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |