Heb je haar al gesproken McLaura? Whoei, ik ben zo benieuwd! Kom snel posten mijsje! waarom moet ik uitgerekend nu van huisquote:Op woensdag 18 augustus 2010 09:10 schreef McLaura het volgende:
Mijsje, wat klink je leuk!
Ze komt zo wel ff updaten
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 09:10 schreef McLaura het volgende:
Mijsje, wat klink je leuk!
Ze komt zo wel ff updaten
ja hoor, dit was heel goed nieuws... ik had echt tranen van opluchting en gelukquote:Op woensdag 18 augustus 2010 10:28 schreef IslaBonita het volgende:
Oh Mijsje je was me voor!
Da's toch wel goed nieuws? Of nog niet om dat die kleine follikels nog niet groot genoeg waren?
Nee, van die enorme activiteit bij je eierstokken... tel al die millimeters eens bij elkaar op.. dat zit nu extra in je buik!quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:16 schreef mijsje het volgende:
[..]
die krampen ken ik ook wel ja, ongesteldheidskrampen heb ik ook, (achter in m'n rug...) heb ik nog nooit gehad voor een eisprong... en dat drukke dikke gevoel en ja, ik herken ze allemaal... komt dat van de medicatie?
Inderdaad. En voorheen was het natuurlijk zo dat ze er maar 1 wilde hebben. 1 goede follikel.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 11:26 schreef McLaura het volgende:
[..]
Nee, van die enorme activiteit bij je eierstokken... tel al die millimeters eens bij elkaar op.. dat zit nu extra in je buik!
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 11:26 schreef McLaura het volgende:
[..]
Nee, van die enorme activiteit bij je eierstokken... tel al die millimeters eens bij elkaar op.. dat zit nu extra in je buik!
ow, vandaar... ja, inderdaad, er zitten wel wat extra cm's op rond die streek jaquote:Op woensdag 18 augustus 2010 11:31 schreef Tally het volgende:
[..]
Inderdaad. En voorheen was het natuurlijk zo dat ze er maar 1 wilde hebben. 1 goede follikel.
En nu zo veel mogelijk (binnen de beperkingen natuurlijk) goede follikels.
ik vind het ook vreemd. ik snap 1 dag nog wel qua labgebeuren en als er spoed is, dan is er zo iemand opgetrommeld voor het lab hier, maar 2 dagen... op zaterdagen kon ik gewoon heen voor echo's en IUI's, maar voor een echo kan ik ook op zondagen hier. (heb ik het lab niet bij nodig...quote:Op woensdag 18 augustus 2010 12:56 schreef DuchessX het volgende:
Mijsje & IslaHet gaat goed, het gaat goed!!!
En natuurlijk duim ik door voor jullie!
Ik vind het zo vreemd, ziekenhuizen die weekendsluiting hebben bij dergelijke belangrijke behandelingen?! Wij zijn voor echo's en IUI's ook in het weekend in het ziekenhuis geweest. (Catharina in Eindhoven)
heel spannend allemaal!!! Is het al morgen ongeveer de tijd van de echo?quote:Op woensdag 18 augustus 2010 13:31 schreef Fannetje het volgende:
Mijsje, wat een goed nieuws! Wat fijn! En spannend ook!![]()
En voor Isla ook al goed nieuws, ik duim mee dat het allemaal goed valt.
Ik hou m'n mond dicht, hoorquote:Op woensdag 18 augustus 2010 15:02 schreef mijsje het volgende:
heel spannend allemaal!!! Is het al morgen ongeveer de tijd van de echo?ik wil zograag weten waar ik aan toeben, wanneer de punctie is, wanneer ik erop moet rekenen... maar ook heel fijn inderdaad, dat m'n lijf nou eindelijk eens een keertje doet wat het hoort te doen...
![]()
(en mocht je m'n vader/broer(kleinekans)/zusje tegenkomen...die weten van niks nog onder het mom van verrassing...)
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 16:03 schreef prinseszondererwt het volgende:
Isla en mijsje hadden goed nieuws! Wat fijn dames.![]()
Ik ook: ik had 1 ei van 14,5mm. Vrijdag terugkomen en dan zaterdag of maandag de IUI.
Wat goed, ik ga ook voor jou duimenquote:Op woensdag 18 augustus 2010 16:03 schreef prinseszondererwt het volgende:
Isla en mijsje hadden goed nieuws! Wat fijn dames.![]()
Ik ook: ik had 1 ei van 14,5mm. Vrijdag terugkomen en dan zaterdag of maandag de IUI.
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 15:57 schreef Jose81 het volgende:
[..]
Ik hou m'n mond dicht, hoor![]()
![]()
En dat je lijf nou inderdaad doet wat het moet doen is helemaal super natuurlijk!!
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 11:58 schreef J-net het volgende:
Goed nieuws dames. K blijf meeduimen!!!!
Ja, ik had wel door dat het niet voor mij bestemd was, maar ik kon het niet laten om even te reageren...quote:Op woensdag 18 augustus 2010 18:59 schreef mijsje het volgende:gek!
ik had het tegen Fannetje
hahahaha
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |