quote:Op maandag 9 augustus 2010 12:54 schreef innepin het volgende:
Het vorige deel: Het dreumestopic (1 - 2 jaar) deel 69
De dreumessen:
22 augustus 2008: Sten, zoon van Kaarr
7 september 2008: Luca Roan Kris, zoon van DevilsChase
15 september 2008: Isis, dochter van Jojogirl
21 oktober 2008: Mavie Cecilia Louise, dochter van geppie en poepoog
18 november 2008: Maarten Alexander, zoon van marie79
20 november 2008: Avalon, dochter van Owlet
10 december 2008: Merel Joanna Elisabeth, dochter van Fuente en Buurvrouw_Rietman
24 december 2008: Bastiaan Jens, zoon van Jose81 en Pianoman
28 december 2008: Jan Junior, zoon van DJMO
03 januari 2009: Elin Milo Rose, dochter van Dakota
04 januari 2009: Fee Anne Reine, dochter van Cattie
05 januari 2009: Annicka Maria, dochter van GreatWhiteSilence
06 januari 2009: Sebastian Julius (Seb), zoon van Estrys en Tubby
06 januari 2009: Lola, dochter van Floria
11 januari 2009: Mila, dochter van Raissa en Milanese
11 januari 2009: Elodie, dochter van Bass-Miss
23 januari 2009: Lennon Thom Jeb, zoon van Diaan en peaceman
23 januari 2009: Ruben Sebastiaan, zoon van Jelief
23 januari 2009: Levi Dinand zoon van admiraal-anaal
28 januari 2009: Danique Nova, dochter van Fruppel
02 februari 2009 Jair Amitai, zoon van Tinuviel & Iamredleader
06 februari 2009: Joshua, zoon van Joshua.
28 maart 2009: James Joseph Danyel, zoon van S_oepstengel
*** 30 maart 2009: Hannah Niesje, dochter van Texelonia en Micha ***
09 april 2009: Julian, zoon van nummer_zoveel
20 mei 2009: Robin en Viggo, zoons van MamaNik
07 juni 2009: Kobus, zoon van Oeke
08 juni 2009: Tess, dochter van Vicky
14 juni 2009: "tweeling", zonen van mikoxx
20 juni 2009: Graeme James, zoon van Tessie
09 juli 2009: Finn, zoon van Flower-Ti-Amo
12 juli 2009: Thijs, zoon van McLaura
*** 20 juli 2009: Senna, dochter van miss_sly en het_fokschaap ***
01 augustus 2009: Timo Ruben, zoon van Chan
03 augustus 2009: Iris, dochter van Nijna
07 augustus 2009: Roy, zoon van Bar
08 augustus 2009: Willow, dochter van innepin
Ik wil ons bescheiden Appartement wel beschikbaar stellen. Dan word het wel Amstelveen. Hoe zitten jullie op zondag 5 september?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 11:12 schreef sedano het volgende:
Wanneer is er een Amsterdam meet?
:-)
Hebben jullie kids trouwens vaak nachtmerries?
Dan doe ik maar een keer een zelf een Bumba pak aan.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 13:41 schreef seilram het volgende:
LangeLans, ik zou zelf nog een jaartje wachten. Denk dat ze het bos of park net zo leuk vindt.
Raissa ik zit met hetzelfde dilemma. Heb nog geen leuke jassen gezien in de winkels maar zo ja welke maat moet ik hebben? Hij zit nu tussen 74 en 80 in. Als het echt voor de winter is, moet ik denk ik wel 86 hebben of toch liever nog groter? Vaak zitten de maten tot 80 of 86 ook bij de babys en als het groter moet zijn, moet ik dus de kindermaat hebben.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 14:41 schreef Raissa het volgende:
Advies nodig!
Mila heeft nu maat 86 met shirtjes (maat 80 past ze ook nog maar vind ik wat karig zitten), ik heb een leuke winterjas voor haar gevonden maar weet niet welke maat ik moet kiezen.. Wat zouden jullie doen?
Normaal gesproken zou ik dat ook doen maar ik kwam nu eindelijk een leuke tegenquote:Ik heb ook nog niet zo nagedacht over een winterjas. Ik ga ook tegen de tijd dat het winter wordt eens kijken en me dan ook bedenken welke maat. Sowieso maar even passen dus.
te laat...quote:Op woensdag 11 augustus 2010 10:09 schreef cattie het volgende:
kd, wat knap van Elin! Maar kijk uit met de tv, voordat je het weet lacht je dreumes naar Bumba. Schattig en verontrustend tegelijkertijd. Ik vind het een kloteclown.
Hier ook te laat, dat schijnt ze t leukst te vindenquote:Op woensdag 11 augustus 2010 10:09 schreef cattie het volgende:
kd, wat knap van Elin! Maar kijk uit met de tv, voordat je het weet lacht je dreumes naar Bumba. Schattig en verontrustend tegelijkertijd. Ik vind het een kloteclown.
MeNicole, welkom hier. Wat naar allemaal, sterkte.
Kleine Fee update:
Het is een geweldig meisje. Ze slaapt langzaamaan steeds iets beter (maar nog steeds niet door). Ze loopt als de beste, brabbelt veel en gaat steeds meer praten. Kleuren vindt ze helemaal geweldig. Samen met Ive heeft ze veel lol. En ze eet bijna alles, klein smikkelkontje.
ja die is hier ook favoriet. Handjes draaien en dan meedoen met zijn handjesquote:Op woensdag 11 augustus 2010 10:39 schreef Kleurdoos het volgende:
hier eigenlijk net zo. op bumba en de tubbies na, kan het haar niet zoveel boeien allemaal
ze vraagt nog wel steeds de hele dag om 'handjies ???!' en dan moet K3 weer op met handjes draaien..
nu ook, al voor de 5e keeren de andere liedjes wil ze niet, (ik probeerde lollipopland enzo en dan schreeuwt ze NEEEEEEEEEEEEEEEE HANDJIES'
ik negeer t meeste (zoals dat trappen tijdens t verschonen.. ze lijkt het alleen maar grappig te vinden als ik au roep of er iets van zeg, dus dan negeer ik het trappen en probeer haar een liedje te laten zingen oid, afleidenquote:Op woensdag 11 augustus 2010 10:45 schreef DJMO het volgende:
Handjes ? die ken ik niet *gaat zoeken op youtube*
Overigens echte driftbuien heb ik hier nog zelden nooit gezien. Of hij nou zo makkelijk is, of dat ik hem zo goed ken dat ik het gewoon voor ben, ik weet het niet. De laatste tijd doet Jan af en toe wel weer met zijn hoofd tegen het raam of de vloer aan slaan als hij boos wordt, maar hey, dat doet toch pijn en dat is dan ook snel afgelopen voor dat moment![]()
Toch kan hij af en toe flink het bloed onder mijn nageles vandaan halen als hij voor de 100e keer in de kattenbak drollen aan het zoeken is () of mijn laatjes probeert leeg te klauwen. Ook schoppen tijdens het luier verschonen is niets nieuws hier. Hoe gaan jullie daar mee om, behalve alleen maar verbieden en nee zeggen ?
hahah Elin kan al zappen met de AB! En ze zet zelf de T.V aan als ik het aan haar vraag (ze zet hem ook vaak uit als ik het niet vraag overigensquote:Op woensdag 11 augustus 2010 11:29 schreef Tinuviel het volgende:
Hier is het helaas ook voor de zoveel honderd keren steeds weer wegplukken en nee zeggen. Dat mag je niet doen en uitleggen waarom. Na honderd keer ongeveer gaat het er wel in hoor. Inmiddels laat hij bijvoorbeeld meestal de plant en de aarde met rust. Die gaat helaas nu naar een nieuwe plek toe, dus maar hopen dat het daar net zo goed gaat. Nou heeft hij een nieuw speeltje gevonden. De knopjes op de televisise. Als ik eens wat aan het kijken ben waar hij bij is. Dat komt toch niet vaak voor. Nu gaan wij die denk ik maar afdekken met een plastic schermpje en andere dingen zoals afstandsbediening, mobiele telefoon etc. moeten wij gewoon niet laten liggen. Als hij het ziet en niet mag krijgt hij weleens driftbuien.
Nijna wat een leuke foto van je meiden![]()
Elin ben je lekker aan het zingenDat meezingen is lief. Dat doet Jair nog niet. Hij vind liedjes wel geweldig en met klap eens in je handjes, doet hij de handjes op zijn hoofd.
Estrys wil je alsjeblieft even afkloppen. Gisteren was even voorlopig genoeg herfst en winter
Zappen met de afstandsbediening is ook Jairs grootste hobby. Tevens als mama iets wil gaan kijken. Hij kan hem ook aanzetten, weet niet of hij het op bevel kan of dat hij gewoon per toeval het goede knopje heeft gevonden. Hij zapt ook ongevraagdquote:Op woensdag 11 augustus 2010 11:38 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
hahah Elin kan al zappen met de AB! En ze zet zelf de T.V aan als ik het aan haar vraag (ze zet hem ook vaak uit als ik het niet vraag overigens
jan haalt dus het klepje los, en probeert de batterijen op te vreten (en ja, hij krijgt toch heus genoeg te etenquote:Op woensdag 11 augustus 2010 14:33 schreef Kleurdoos het volgende:
O, ze vermaakt zich er prima mee en ze molt ze niet, prima bezigheidstherapie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |