Bij de Pebble toch ook niet?quote:Op zaterdag 13 november 2010 21:12 schreef mefke79 het volgende:
pfff J-net, wil je perse de pebble dan? Want een gewone maxi cosi doet het ook en dan heb je niet altijd een onderstel nodig en ben je dus veeeeel goedkoper uit.
We hebben het hier over een familyfix dan wel easybase toch?quote:Op zaterdag 13 november 2010 21:15 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Bij de Pebble toch ook niet?
'Bovendien is het ook mogelijk om het de Maxi Cosi Pebble door middel van de 3- punts autogordel te instaleren. Bij wijze van uitzondering mag de Maxi-Cosi Pebble daarom, in een vliegtuig met een 2-punts gordel worden bevestigd.'quote:Op zaterdag 13 november 2010 21:24 schreef mefke79 het volgende:
volgens mij kan een pebble alleen op een familyfix en als je dan twee auto's hebt en die beide gebruikt zou je in theorie dus twee van dingen moeten hebben. Ik denk dan: goede deal voor die winkel. Koop 1 gewone mc en het kost je minder dan de helft.
http://www.duimelandshop.(...)-21010000000080.aspxquote:Op zaterdag 13 november 2010 21:24 schreef mefke79 het volgende:
volgens mij kan een pebble alleen op een familyfix en als je dan twee auto's hebt en die beide gebruikt zou je in theorie dus twee van dingen moeten hebben. Ik denk dan: goede deal voor die winkel. Koop 1 gewone mc en het kost je minder dan de helft.
nog veel minder:
familifix: 139 (x2) = 280
Peblle: 170
Gewone mc: 99
Ja, die bedoel ik.quote:Op zaterdag 13 november 2010 21:35 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Een easybase wordt bevestigd met een driepuntsgordel dus ik vermoed dat je de familyfix bedoelt Juud. De easybase past namelijk dus in elke auto. De familyfix maakt gebruik van isofix wat lang niet elke auto heeft.
Maar ik heb niet het idee dat ze voor veiligheid zijn maar meer voor gebruiksgemak. Het is één klik i.p.v. de gordel er helemaal omheen wurmen wat in sommige auto's alleen op de bijrijdersstoel gaat ook nog i.v.m. de lengte van de gordel.
Wij hebben heel decadent in onze beide auto's identieke stoeltjes, die dus niet elke keer losgehaald hoeven worden.quote:Op zaterdag 13 november 2010 21:39 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Ja, die bedoel ik.![]()
Ik laat tzt mijn stoel zoveel mogelijk in de auto staan, daar is ie tenslotte ook voor.
Voor het verdere vervoer, op de arm, in de draagdoek of in de kinderwagen.
Waarom zou het niet passen dan?quote:Op zaterdag 13 november 2010 21:42 schreef mefke79 het volgende:
kleine correctie: easybase past helaas ook niet overal in. Bijvoorbeeld niet in een twingo, volgens mij. En ook niet in een volvo 850.
Bugaboo is echt geen 1200 hoorquote:Op zaterdag 13 november 2010 21:41 schreef Spanky78 het volgende:
Weetje, koop gewoon eent weedehands maxi-cosi. DIe dingen zijn zo stevig en duur gebouwd, je ziet het niet eens.
Ik vertik het om 1200 euro te betalen voor een bugaboo (nog lelijk ook) omdat het nu eenmaal dat merk is. Snap er niets van. Als je dan geld utigeeft is een camerababyfoon wél handig, terwijl bij een kinderwagen de mand binnen een paar maanden te klein is, de wagen zelf eigenlijk te groot en lomp en je in de praktijk zo snel mogelijk een buggy gaat gebruiken.
Die site is irritant. Ons model is te oud en staat er bijvoorbeeld niet opquote:Op zaterdag 13 november 2010 21:44 schreef mefke79 het volgende:
DML, heeft te maken met de poot van de easybase die dan niet onder de juiste hoek/ op de juiste manier in de auto past en dan zit het niet veilig genoeg. Je kan het zo opzoeken op de site van MC, er staat een autolijst op.
Wij hadden een twingo met maar 2 gordels achterin, die in het midden vast moesten. Dat is te breed om een mc stevig en veilig vast te zetten. Van de voorstoelen weet ik niet of het zou passen.quote:Op zaterdag 13 november 2010 21:46 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Die site is irritant. Ons model is te oud en staat er bijvoorbeeld niet op
Toch wel. Wij hadden voor de jongste de Babysafe plus isofix, en die is dus ook met een 'base' voor het isofix-systeem. Is nu trouwens uitgeleend, maar misschien dat ik 'm over een half jaar ofzo doorverkoop.. hij is nog helemaal goed.quote:Op zaterdag 13 november 2010 21:33 schreef Juud79 het volgende:
Ik begrijp dat mensen graag heel veilig hun kind vervoeren, maar ik vraag me af of zo'n easybase nu echt zoveel veiliger is dan de 3 punts gordel.
Ik denk namelijk dat het vooral een grote marketing campagne is, met als doel, geld verdienen.
Volgens mij is Romer nog altijd degene die de meest veilige stoelen maakt, al ben ik daar niet exact van op de hoogte, die maken geen base voor hun stoelen voor zover ik weet.
Nou ja, ze vermeldt zelf de prijs en zegt dat ze het mee vond vallen. Mijn mond viel open bij het bedrag.quote:Op zondag 14 november 2010 00:21 schreef Sonnetje85 het volgende:
mja als iemand t niet onzin vindt moet diegene t toch zelf weten.
iedereen weet voor zichzelf wat zijn budget is...vind t een beetje stom om zo te reageren eigenlijk
niet echt leuk als je blij komt vertellen wat je gekocht heb...maar goed das mijn mening...
Nou DML, dat was precies hoe ik het ook zag. Nou blijkt J-net een heel weloverwogen keuze te maken, maar je wilt niet weten hoe vaak mensen in een babyzaak zich vanalles laten aansmeren, gewoon omdat verkopers zeggen dat het zo handig/veilig/noodzakelijk is.quote:Op zondag 14 november 2010 15:11 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Nou ja, ze vermeldt zelf de prijs en zegt dat ze het mee vond vallen. Mijn mond viel open bij het bedrag.
Zo'n babyzaak zal je alleen maar laten proberen zoveel mogelijk te kopen natuurlijk dus als mensen hier menen dat je ook met één base af kan dan is dat toch gewoon goed bedoelt advies?
In ieder geval krijg je bij babydump de maxi cosi gratis dus dat scheelt weer 120 euro.
Als ik de maxi cosi op de wagen heb staan (Quinnny Speedi) zit hij echt wel vast en kan hij niet wippen volgens mij (even uit m'n hoofd van bij Lotte, nu staat hij nog met wandelwageninzet)quote:Op donderdag 9 december 2010 18:49 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Bij ons is de Easywalker Qtro vorige week bezorgd.
[ afbeelding ]
We hebben meteen alle drie de versies even uitgeprobeerd. Ik vroeg me alleen af...
Als de maxi cosi er op zit met de adapters, dan zit deze niet muurvast. Als in je kan de MC heel lichtjes wippen. Is dit normaal?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |