Dat kan ik me voorstellen. Maar wij zijn beide 1.80 +quote:Op donderdag 16 september 2010 14:22 schreef SacreCoeur het volgende:
Ik ben 1.58 & vriend ook niet zo groot dus wij vinden de Bugaboo heel fijn.
Droom nog maar even verder hoorquote:Op vrijdag 17 september 2010 10:16 schreef Vanyel het volgende:
Ben ervan overtuigd dat we daar met onze Joolz geen last van gaan hebben hoor.
Tenminste, niet meer dan we met een Bugaboo zouden hebben, zonder wagen is natuurlijk altijd handiger.
Welke Mutsy bedoel je nu? De 4-rider of de Slider? Als ik weer zwanger zou worden zou ik kiezen tussen de Slider en de Joolz Day... Mooi, praktisch (voor mijn eisen dan) en compact.quote:Op vrijdag 17 september 2010 13:30 schreef Vlindur het volgende:
Ja, een groot nadeel aan de mutsy is wel dat de 2 achterwielen echt *naast* de wagen zitten. Ik blijf regelmatig haken in een winkel/centrumMaar ik ben ook best wel lomp enzo, kijk niet waar ik loop
4riderquote:Op zaterdag 18 september 2010 12:49 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
Welke Mutsy bedoel je nu? De 4-rider of de Slider? Als ik weer zwanger zou worden zou ik kiezen tussen de Slider en de Joolz Day... Mooi, praktisch (voor mijn eisen dan) en compact.
Ik vind het opvallend hoeveel ouders op een bepaald moment een buggy (erbij) kopen 'voor het praktische'. Dat probleem hebben we met de Bugaboo Bee niet, want die klapt net zo eenvoudig op als een buggy en neemt weinig ruimte in beslag. De wagen gaat trouwens naar veel plekken mee maar juist niet tijdens het winkelen.quote:Op vrijdag 17 september 2010 11:09 schreef Vanyel het volgende:
Moet bekennen dat ik vooral reageerde op het in- en uitklappen, gezien mijn grafhekel aan winkelen denk ik dat ik daar een stuk minder last van ga krijgen.
Maar goed om te weten. Jij hebt de Day?
herkenbaarquote:Op vrijdag 17 september 2010 13:30 schreef Vlindur het volgende:
Ja, een groot nadeel aan de mutsy is wel dat de 2 achterwielen echt *naast* de wagen zitten. Ik blijf regelmatig haken in een winkel/centrumMaar ik ben ook best wel lomp enzo, kijk niet waar ik loop
En de Bee kan ook mee op de fiets?quote:Op zondag 19 september 2010 11:44 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vind het opvallend hoeveel ouders op een bepaald moment een buggy (erbij) kopen 'voor het praktische'. Dat probleem hebben we met de Bugaboo Bee niet, want die klapt net zo eenvoudig op als een buggy en neemt weinig ruimte in beslag.
.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 08:16 schreef mefke79 het volgende:
sc en zorgt dat nieuwe zitje er dan voor dat je kan klappen of moet je dan het nieuwe frame hebben?
Wat zijn verder de voordelen van deze buggy? Wij zijn nog op zoek naar een buggy zodat we eventueel met 2 koters in wagen op pad kunnen. Mijn schoonmoeder betaalt, dus het mag wat kosten.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 00:21 schreef SacreCoeur het volgende:
En hij is er hoor! finaly
De Quinny Zapp met ligstand: Quinny Zapp Xtra.
De zitting van deze buggy kan zowel voorwaarts als achterwaarts gericht geplaatst worden. Voorwaarts heeft het zitje drie standen en achterwaarts twee ligstanden.
Prijs; 239,- zelfde model, vormgeving etc.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik heb dus de oude variant voor de 2de keer, dus met 't stoeltje weet ik de voordelen nietquote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:07 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Wat zijn verder de voordelen van deze buggy? Wij zijn nog op zoek naar een buggy zodat we eventueel met 2 koters in wagen op pad kunnen. Mijn schoonmoeder betaalt, dus het mag wat kosten.
Zal morgen eens goed gaan wroeten onder die achterbank dan! Ik zie wel isofix in de optielijst staan voor 121 euro maar dat zal dan die passagierstoel optie zijn.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 21:03 schreef Keshet het volgende:
Als ik het goed heb zit het bij Audi achterin standaard in en voorin is het dan een optie.
Als je je passagiersairbag voorin uit kunt zetten heb je het voorin ook.
Pin me er niet op vast, je kunt het beter even gaan testen!
Hmm alles overhoop gehaald maar geen isofix beugeltjes...quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 21:03 schreef Keshet het volgende:
Als ik het goed heb zit het bij Audi achterin standaard in en voorin is het dan een optie.
Als je je passagiersairbag voorin uit kunt zetten heb je het voorin ook.
Pin me er niet op vast, je kunt het beter even gaan testen!
Wtf, mijn audi a6 is full options. Mag ik iets verwachten.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 07:24 schreef laiveneertiekje het volgende:
Niet alle auto's hebben isofix.. Onze (splinternieuwe) C1 heeft het ook niet, kwestie van de goedkopere uitvoering kiezen...
quote:de verkoper was er ook van overtuigt, die had dus nog even wat goed te maken toen we er bij het ophalen achterkwamen dat het er niet in zat, en ook niet in te zetten valt..Op woensdag 20 oktober 2010 15:28 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Wtf, mijn audi a6 is full options. Mag ik iets verwachten.
quote:Op woensdag 20 oktober 2010 15:32 schreef Keshet het volgende:
In mijn A3 zit het wel.![]()
![]()
Ik zie in je ondertitel staan dat je uit Belgie komt, wellicht dat er op dat gebied dan verschil zit tussen NL en BE.
Als ik jou was zou ik even contact opnemen met je dealer en het laten regelen.
1 voordeel: De kinderwagen past in ieder geval wel in je kofferbak!
quote:Dat is ook zuur :/Op woensdag 20 oktober 2010 16:46 schreef laiveneertiekje het volgende:
[..]
de verkoper was er ook van overtuigt, die had dus nog even wat goed te maken toen we er bij het ophalen achterkwamen dat het er niet in zat, en ook niet in te zetten valt..
Maar in jouw geval is het ook wel vreemd..
quote:Op woensdag 20 oktober 2010 20:24 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Ja misschien wel een verschil tussen NL en Belgie.. Tja ik ga eens langs de dealer om te kijken wat die beugeltjes kosten. Zou ze er zelf liefst inlassen.
Achterin de kofferbak zit Indy!
[ afbeelding ]
[..]
Dat is ook zuur :/
Je krijgt er ook een andere zitting bij die dat niet heeftquote:Op zondag 7 november 2010 13:39 schreef SacreCoeur het volgende:
Ik zou in het vervolg wel voor Bugaboo gaan, wij zijn erg klein dus dat 'ie laag is maakt niet uit.
Quinny zou ik nooit kiezen want ik vind de buggyinzet een heel vies stofje hebben, zo gladjes.
Mutsy vond ik juist goed inklapbaar en is ook erg licht met zijn 10,4 kg. De bugaboo is inderdaad wel ietsjes lichter met zijn 9,3kg maar dan had je de Koelstra ook kunnen overwegen al vonden wij die wat te fragiel.quote:Op zondag 7 november 2010 14:51 schreef Juud79 het volgende:
Wij gaan ook voor een Bugaboo Cameleon. Ik heb bijna alle wagens bekeken, ik moet hem regelmatig meenemen in de auto, dus alle grote driewielers en bijv de Mutsy vallen dan al af, die zijn te groot, niet klein in te klappen en vooral heel zwaar.
Bleven over de Joolz, Mura 4 en de Bugaboo. Alle drie uitvoerig bekeken, en het grootste nadeel van Joolz en Mura is het onderstel, dat blijft namelijk als je het inklapt en optilt, niet ingeklapt.
Bugaboo heeft daar een clipje voor en is het meest licht van de drie. Daarnaast heeft ie een grote bak, daar ik liggen tot maand 6/7 toch wel belangrijk vind en het dan winter is, dus lekker warm.
Ook de bak en het zitgedeelte wegen niets en zijn zeer makkelijk te plaatsen en te verwijderen.
Minpunten kon ik aan de wagen niet echt ontdekken, wij zijn 1.76 en 1.83 en dat is ook te doen, ja tis lager dan de Joolz, maar voor de rest weegt ie niet tegen de andere wagens op, voor wat betreft de eisen die wij aan een wagen stellen...
Deze gaat t denk ik worden.
[ afbeelding ]
Belangrijk voor all- terrain: luchtbanden !quote:Op zondag 7 november 2010 15:25 schreef rotsje het volgende:
Wat een meningen en goede tips, heerlijk om te lezen.![]()
Ik moet een kinderwagen hebben die we minimaal 5 dagen in de week gaan gebruiken voor zowel het bos als in de stad. Ik vind het wel heel moeilijk moet ik eerlijk zeggen.
Ik moet 4 keer per dag aan de schoolpoort staan. Hier de straat uit is het bos.quote:Op zondag 7 november 2010 15:30 schreef mrien het volgende:
Daarom heb ik toen de quinny speedy gekozen, ik vind hem zowel in het bos als in de stad prima!
De wandelwageninzet kan echter alleen van je af staan
De Urban Jungle of het iets goedkopere alternatief de Easywalker.quote:Op zondag 7 november 2010 15:25 schreef rotsje het volgende:
Wat een meningen en goede tips, heerlijk om te lezen.![]()
Ik moet een kinderwagen hebben die we minimaal 5 dagen in de week gaan gebruiken voor zowel het bos als in de stad. Ik vind het wel heel moeilijk moet ik eerlijk zeggen.
Daar hebben wij geen problemen mee.quote:Op zondag 7 november 2010 17:05 schreef J-net het volgende:
En als ik dat lees van de Mura3 dat hij niet goed ingeklapt blijft valt hij voor mij af, want ik moet voorlopig nog 2,5 trappen op naar osn appartement (of de onderkant in de kelder zetten en dan moet ik dus eerst een trap af.......
Heb je het over de 2010? Die is anders dan de vorige uitvoering. Wij hebben de 2010 en inklappen kent maar 1 positie bestaande uit 2 handelingen. (1: twee zwarte ontgrendelingen links en rechts op duwbeugel verschuiven en duwbeugel naar voor duwen - 2: rood handvat inknijpen in het midden en frame samenvouwen.) Halverwege stoppen kan wel maar daar heb je zo weinig aan...quote:Op zondag 7 november 2010 17:24 schreef het-is-mij het volgende:
[..]
Daar hebben wij geen problemen mee.
MAar je kunt de mura 2x inklappen zeg maar.
1x waarbij hij tegen wordt gehouden en vast geklemd zit zeg maar en nog 1 stand verder voor bijv. in de auto.
Ik zou even in verschillende zaken gaan kijken en ook hoe ze inklappen etc.
Onze mura staat dus nu te koopwe hadden/hebben er plezier mee maar zonde straks als we hem nauwelijks tot niet gebruiken.
We hebben nu een kees k2 in bestelling staan.
[ afbeelding ]
Dat vind ik onzin, vroeger lagen kinderen tot 8/9 maand plat, tegenwoordig zijn de bakjes vaak zo klein dat mensen met 4/5 maand al overstappen naar een zitje en dat is fijn want dan 'willen' ze volgens ouders ook vaak niet meer liggen , waardoor een kind enorm veel prikkels binnenkrijgt. Mijn beste vriendinnetje haar dochter kon tot 8 maand liggen in de bugaboo en ik kan me niet indenken hoe een kind vanaf zijn rug met het dekje er overheen overeind zou kunnen komen.quote:Op zondag 7 november 2010 17:10 schreef Leandra het volgende:
Juud, ik lees dat je er vanuitgaat dat de baby er tot een maand of 6 a 7 in kan liggen en het dan winter is en een grote bak dan dus belangrijk is, maar ik denk eerlijk gezegd dat de meeste kinderen met die leeftijd niet meer in de kinderwagenbak liggen, al was het alleen al vanwege het gevaar dat de lage rand van een kinderwagenbak en de beweeglijkheid van een kind met die leeftijd gecombineerd opleveren.
Nou dat kan ik me wel indenkenquote:Op zondag 7 november 2010 18:44 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Dat vind ik onzin, vroeger lagen kinderen tot 8/9 maand plat, tegenwoordig zijn de bakjes vaak zo klein dat mensen met 4/5 maand al overstappen naar een zitje en dat is fijn want dan 'willen' ze volgens ouders ook vaak niet meer liggen , waardoor een kind enorm veel prikkels binnenkrijgt. Mijn beste vriendinnetje haar dochter kon tot 8 maand liggen in de bugaboo en ik kan me niet indenken hoe een kind vanaf zijn rug met het dekje er overheen overeind zou kunnen komen.
Ik heb die nog nooit in een showroom gezien, ook stom.quote:Op zondag 7 november 2010 14:22 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Je krijgt er ook een andere zitting bij die dat niet heeft
Wacht effe...ik heb een mura, weliswaar uit 2009, maar ik snap em niet. Ik duw de beugel naar voren en dan klapt ie in. Je zet em dan vast met een klipje rechts. Vervolgens kan je dan nog het rode handvat inknijpen en dan gaat ie verder in. Dat laatste kan je inderdaad niet vastzetten, maar wij hebben het in de ene auto niet nodig en in de andere auto voldoet een sjorbandje om het frame.quote:Op zondag 7 november 2010 17:40 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Heb je het over de 2010? Die is anders dan de vorige uitvoering. Wij hebben de 2010 en inklappen kent maar 1 positie bestaande uit 2 handelingen. (1: twee zwarte ontgrendelingen links en rechts op duwbeugel verschuiven en duwbeugel naar voor duwen - 2: rood handvat inknijpen in het midden en frame samenvouwen.) Halverwege stoppen kan wel maar daar heb je zo weinig aan...
Om te vergrendelen moet je de klip vastzetten over de twee framebuizen maar ook al zou hij dan ingeklapt moeten blijven, het blijft een beweeglijk hoopje metaal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |