quote:Op zondag 8 augustus 2010 12:33 schreef Donderkonijn het volgende:
Had niet door dat het de laatste post was... je mag me er wel weer bij zetten hoor, beetje kinderachtig dit.
je doet het precien omgekeerd zoals ik het doequote:Op zondag 8 augustus 2010 13:21 schreef Nuck.Chorris het volgende:
nuck.chorris - Xalithian#351
ik zal iedereen gelijk maar even toevoegen voor wat actie. Speel momenteel alleen nog 2vs2 online in de bronze league en ben een klein beetje begonnen aan de campaign. Heerlijk spel!
Youtube maar eens starcraft 2 tutorialsquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:40 schreef Game_Error het volgende:
Heeft iemand ook nog suggesties voor goede 1v1 guides? Ik speel nogsteeds die oefenpotjes en ben ondertussen op de helft.
Nee, nog nooit. Maar werd eigenlijk gewoon meegetrokken in online matches door mijn huidige teamgenoot en had toen geen tijd meer voor de campaignquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:38 schreef kahlanamnell het volgende:
[..]
je doet het precien omgekeerd zoals ik het doe![]()
zeker veel starcraft 1 gespeeld?
Haha, da's echt lame, en idd, als je 4v4 speelt is dat toch makkelijker om te doen (die tactiek). Wel all-in, en als 't mislukt ben je de sjaakquote:Op zondag 8 augustus 2010 14:35 schreef CantFazeMe het volgende:
Gisteren ben ik met 3 anderen op een belachelijke manier aangevallen, maar ik heb terug kunnen slaan en gewonnen.
Het begon zo, Megaton map; de vijand kende elkaar waarschijnlijk, alle 4 kwamen ze met hun drones, SVC's enzovoort naar onze basis en begonnen onze SVU's aan te vallen tot ze allemaal dood waren.
We hergroepeerden onze SVC's echter snel, en gingen in de aanval in onz eigen basis en ik liet er één achter om baracks te bouwen uit hun zicht. (4 barracks later en wat marines) ben ik gaan rushen en had toen hun basis vernietigd.
muhhaaha ik trek je meequote:Op zondag 8 augustus 2010 14:10 schreef Nuck.Chorris het volgende:
[..]
Nee, nog nooit. Maar werd eigenlijk gewoon meegetrokken in online matches door mijn huidige teamgenoot en had toen geen tijd meer voor de campaign
Ik zou overigens wel mee willen spelen in een 4 man team. iemand interesse?
Ga gewoon online spelen! tegen de computer is toch lang niet zo leuk. Maakt niet uit als je verliest bekijk de replay wat je beter kon doen. Je kan nog even de filmpjes op youtube kijken van i suck at starcraft 2 dan kom je ookal een heel eind. Tegen de computer is denk ik zoiezo niet te vergelijk tegen een mensquote:Op zondag 8 augustus 2010 15:41 schreef TwenteFC het volgende:Ik heb nog steeds 0 online matches gedaan, ben alleen maar aan het oefenen tegen de AI. Medium versla ik makkelijk maar van Hard kan ik nog nauwelijks winnen
K zal online dan ook wel gigantisch slecht zijn.
Alleen in de campaign heb je medics. Medics zijn makkelijker, aangezien je neit een hele starport hoeft te bouwen. Maar als je nog gebruik wilt maken van de drop functie van een medivacs neem je die.quote:Op zondag 8 augustus 2010 15:56 schreef ASSpirine het volgende:
Wat is beter te gebruiken als je een klein legertje marines hebt, medics of medivacs?
Je kan je builds wel makkelijker oefenen tegen de computer.quote:Op zondag 8 augustus 2010 16:20 schreef BObNL het volgende:
[..]
Ga gewoon online spelen! tegen de computer is toch lang niet zo leuk. Maakt niet uit als je verliest bekijk de replay wat je beter kon doen. Je kan nog even de filmpjes op youtube kijken van i suck at starcraft 2 dan kom je ookal een heel eind. Tegen de computer is denk ik zoiezo niet te vergelijk tegen een mens
quote:Op zondag 8 augustus 2010 18:20 schreef Game_Error het volgende:
Ik own zo hard he, bij die eerst 50 oefenpotjes,
Wat maakt het uit waar je zit.quote:
ik bedoel dat die koreanen mad skills hebbenquote:Op zondag 8 augustus 2010 19:17 schreef YoshiBignose het volgende:
Je weet toch niet of je tegen een koreaan speelt of niet. Bij mij denken ze vaak ook dat ik Japans ben
Ik zit in gold maar kan niet van jou winnenquote:Op zondag 8 augustus 2010 19:58 schreef GoodGawd het volgende:
Iemand van gold platinum diamond, zin om beetje te spelen? Oefening baart kunstZie OP mijn naam.
Ja, en trots ook nog. Ik speel het spel net en ik ben alles nog aan het ontdekken.quote:
moet je wel online komenquote:Op zondag 8 augustus 2010 20:14 schreef Nuck.Chorris het volgende:
ik ga zo maar weer eens een potje spelen, wie doet er mee?
ben jij dat?quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:49 schreef Nuck.Chorris het volgende:
ik ben online. ben zelfs met je aan het praten op mumble
lees dit ff door en probeer het nog eens (aan het eind zit ook een linkje naar een YT filmpje)quote:Op zondag 8 augustus 2010 22:19 schreef Rikketik het volgende:
Damn, na jarenlang vooral Warcraft III gespeeld te hebben (niet constant trouwens) is dit toch wel even wennen.Ben ook maar begonnen met de campaign, krijg je alle nieuwe dingen niet tegelijk op je afgevuurd. Normal gaat me tot nu toe erg makkelijk af, maar op hard faal ik al episch bij die derde missie, Zero Hour.
Ik wil namelijk die achievement halen, dat je vier van die hatcheries moet vernietigen. Maar zelfs als ik er met een leger van 70 man naartoe ga, stuit ik op hordes met Zerg, terwijl uiteraard ook tegelijkertijd mijn basis aangevallen wordt. Ik bouw en repareer me scheel aan bunkers (twee à drie per choke point), ik ben constant marines en medics aan het trainen (bouw daar vaak nog een derde barracks voor bij), maar het mag allemaal niet baten, ik ga constant ten onder aan de eindeloze Zerg rush. Frustrerend, want ik weet simpelweg niet hoe ik het nog beter kan doen.
TL;DR: Leuk spel, maar soms knettertjemoeilijk.
Speel je 'm op normal?quote:Op zondag 8 augustus 2010 22:53 schreef ASSpirine het volgende:
Ik heb momenteel wel wat problemen met de laatste? missie All In af te ronden. Ik kom nog niet verder dan 77%, alles gaat ook zo snel he. Ik moet nu rekening houden met air, heb de nydus worms vernietigd in de voorgaande missie.
Veel Anti-Air maken, en die flame-turrets (indien gekozen) zijn nice tegen swarms, en gewoon hier en daar wat siege tanks.quote:Op zondag 8 augustus 2010 22:53 schreef ASSpirine het volgende:
Ik heb momenteel wel wat problemen met de laatste? missie All In af te ronden. Ik kom nog niet verder dan 77%, alles gaat ook zo snel he. Ik moet nu rekening houden met air, heb de nydus worms vernietigd in de voorgaande missie.
quote:Op zondag 8 augustus 2010 22:49 schreef Casino.Bob het volgende:
[..]
lees dit ff door en probeer het nog eens (aan het eind zit ook een linkje naar een YT filmpje)
link
Thanx beiden, ik zal het eens doorlezen.quote:Op zondag 8 augustus 2010 22:46 schreef Zodie het volgende:
Om die achievement te halen bij zero hour heb je denk een 130 food leger nodig ongeveer, wel raar dat je moeite hebt met die missie zonder die achievement te halen.
Je kan ook hier even kijken: http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Campaign/Zero_Hour
Kan je ook alle andere missies mee kijken als je daar hulp nodig hebt.
Wat misschien ook een optie is, is om gelijk je bunkers vooraan de salvagen en je terug te trekken naar de higher ground. Dan heb je nog maar één choke te verdedigen, die je helemaal vol kan bouwen met bunkers als je wil.quote:Op zondag 8 augustus 2010 23:08 schreef Rikketik het volgende:
[..]
[..]
Thanx beiden, ik zal het eens doorlezen.
Maar inderdaad, ik had al gezien dat je de achievement gelijk krijgt als die vierde hatchery vernietigt, dus of mijn basis er uiteindelijk aangaat zal me niet veel boeien. Het probleem is alleen dat mijn legertje al compleet weggeveegd is op het moment dat ik die eerste drie hatcheries onder vuur kan nemen. Dan komt er vanuit het oosten nog een zerg rush op m'n basis af en dan ben ik dus genaaid.
Misschien pak ik het ook wel helemaal verkeerd aan hoor. Ik heb het een aantal keer geprobeerd door alles tegelijk te doen, maar misschien kan ik beter eerst de boel compleet dichtgooien bij de choke points, zorgen dat m'n economy in orde is en pas met ongeveer tien à vijftien minuten over op de teller een leger gaat trainen.
En je main dan?quote:Op zondag 8 augustus 2010 23:15 schreef tedkees2 het volgende:
[..]
Wat misschien ook een optie is, is om gelijk je bunkers vooraan de salvagen en je terug te trekken naar de higher ground. Dan heb je nog maar één choke te verdedigen, die je helemaal vol kan bouwen met bunkers als je wil.
Zero Hour is toch met die constante zerg attacks? Kan je dan niet je voorste linie (is alleen bunkers en turrets) laten vallen en focusen op je ramp? Al je belangrijke gebouwen staan toch boven.quote:
Je kan die bunkers in basis juist beter salvagen en de 2e aan de buitenste kant besschermen (en een extra bunker neerzetten)quote:Op zondag 8 augustus 2010 23:43 schreef tedkees2 het volgende:
[..]
Zero Hour is toch met die constante zerg attacks? Kan je dan niet je voorste linie (is alleen bunkers en turrets) laten vallen en focusen op je ramp? Al je belangrijke gebouwen staan toch boven.
Vergeet niet een een stuk of 10-15 healers mee te sturen met je leger, het scheelt echt een hoopquote:Op maandag 9 augustus 2010 00:06 schreef Rikketik het volgende:
Mjah, ik heb het nog een keer geprobeerd, maar het blijft maar mislukken. De verdediging ging stukken beter, maar het lukte me gewoon niet om tot die zerg base linksonder door te dringen. Hoe groot mijn legertje ook is, ik kom nog net dat heuveltje op en daar word ik vervolgens afgeslacht.
Nou ja, ik zal het morgen nog een laatste keer proberen en ongeacht de afloop ben ik er dan ook wel klaar mee. Het moet wel leuk blijven natuurlijk.
Had ik ookquote:Op maandag 9 augustus 2010 00:06 schreef Rikketik het volgende:
Mjah, ik heb het nog een keer geprobeerd, maar het blijft maar mislukken. De verdediging ging stukken beter, maar het lukte me gewoon niet om tot die zerg base linksonder door te dringen. Hoe groot mijn legertje ook is, ik kom nog net dat heuveltje op en daar word ik vervolgens afgeslacht.
Nou ja, ik zal het morgen nog een laatste keer proberen en ongeacht de afloop ben ik er dan ook wel klaar mee. Het moet wel leuk blijven natuurlijk.
Er leiden meerdere wegen naar Romequote:Op maandag 9 augustus 2010 00:12 schreef Simsfan88 het volgende:
Hoe stuur je een bericht naar iemand anders? Wilde kijken wie er van Fok online is, maar krijg het gewoon niet voor elkaar. Om iemand toe te voegen moet je zijn emailadres hebben en je kunt alleen vrienden aan een party toevoegen ofzo... ikke niet snap
Als je add friend doet vanuit je friends list, moet je nog even doorklikken naar add character friend. Dan kan je met naam en ID mensen toevoegen.quote:Op maandag 9 augustus 2010 00:12 schreef Simsfan88 het volgende:
Hoe stuur je een bericht naar iemand anders? Wilde kijken wie er van Fok online is, maar krijg het gewoon niet voor elkaar. Om iemand toe te voegen moet je zijn emailadres hebben en je kunt alleen vrienden aan een party toevoegen ofzo... ikke niet snap
Denk 't wel ja. Ik heb op dit moment alleen sp3c online. Kan zijn dat m'n lijstje niet compleet is overigensquote:Op maandag 9 augustus 2010 00:26 schreef Simsfan88 het volgende:
Maar moet je iemand als vriend toevoegen om een bericht te kunnen sturen? Jij hebt me ook al eens een bericht gestuurd Sjoerd, ben ik nu je vriend?
Had in topic #8 ook wat tips gegeven, maar zodra je die heuvel op loopt beginnen 2 spine crawlers te steken en komt er allerlei Zerg aangerend. Loop zodra 1 van de 2 spinecrawlers je steekt weer van het heuveltje af. De Zerg die getriggered is door de aanval komt sowieso op je af rennen en kan je dan rustig afmaken. Zodra dat dood is ga je bezig houden met de spine crawlers.quote:Op maandag 9 augustus 2010 00:06 schreef Rikketik het volgende:
Mjah, ik heb het nog een keer geprobeerd, maar het blijft maar mislukken. De verdediging ging stukken beter, maar het lukte me gewoon niet om tot die zerg base linksonder door te dringen. Hoe groot mijn legertje ook is, ik kom nog net dat heuveltje op en daar word ik vervolgens afgeslacht.
Nou ja, ik zal het morgen nog een laatste keer proberen en ongeacht de afloop ben ik er dan ook wel klaar mee. Het moet wel leuk blijven natuurlijk.
Daar had ik nog niet eens aangedacht eigenlijk. Goeie tip, thanx! Ik was namelijk ook al zo slim geweest om een constante stroom reinforcements naar die heuvel te sturen (d.m.v. rally points) maar probleem is dan dat maar de helft gelijk getriggered wordt door zerg/spinecrawlers en je de andere helft zelf weer moet aansturen. Kost je uiteindelijk weer allemaal kostbare seconden. Als je die zerg dan naar dat open stuk lokt, heb je bovendien meer overzicht.quote:Op maandag 9 augustus 2010 00:35 schreef Jimmie het volgende:
[..]
Had in topic #8 ook wat tips gegeven, maar zodra je die heuvel op loopt beginnen 2 spine crawlers te steken en komt er allerlei Zerg aangerend. Loop zodra 1 van de 2 spinecrawlers je steekt weer van het heuveltje af. De Zerg die getriggered is door de aanval komt sowieso op je af rennen en kan je dan rustig afmaken. Zodra dat dood is ga je bezig houden met de spine crawlers.
Blijf je stug staan alles neerschieten ga je gewoon veel poppetjes verliezen omdat je in een trechter staat en alles over je heen krijgt terwijl met een paar stappen terug verdeel je de hoeveelheid damage die je krijgt over een langere periode.
Mijn volgorde was eerst 1 bovenaan pakken, terugtrekken/opbouwen en dan links de laatste 3 pakken (andersom is er behoorlijk wat tijd voorbij waardoor bovenaan het leger sterker is geworden).
Zorg dat je zat SCV's aan het begin maakt (minimaal 21 op je mineral line) en maak een ctrl-groep van je barracks en blijf tijdens je aanval de barracks selecteren en marines en medics pompen.
Mocht het maar niet blijven lukken zou ik niet gaan fixeren op de achievements want er komen nog velen malen lastigere
Klopt.quote:Op maandag 9 augustus 2010 01:26 schreef Mindstate het volgende:
Als ik zoek naar de Mac-versie van Starcraft 2, zie ik Mac/PC, ik begrijp dat de 'gewone' versie in de winkel ook compatibel is met de Mac?
Ja. Je kan mensen berichten sturen zonder vriend te zijn, je kan alleen niet zien of ze online zijn.quote:Op maandag 9 augustus 2010 00:26 schreef Simsfan88 het volgende:
Maar moet je iemand als vriend toevoegen om een bericht te kunnen sturen? Jij hebt me ook al eens een bericht gestuurd Sjoerd, ben ik nu je vriend?
Ben nu aan het kijken, veel terran spelers. ik als noob terran heb daar veel aanquote:Op maandag 9 augustus 2010 00:40 schreef tedkees2 het volgende:
Nog effe snel een leuke match kijken : http://www.livestream.com/dfcbigtv PvP, twee pro gamers.
Omdat je team matches niet met random mensen moet spelenquote:Op maandag 9 augustus 2010 10:33 schreef Orchestra. het volgende:
Waarom zit ik bij 3v3 altijd in een team met de grootste idioten van het noordelijk halfrond?
het is soberzo leuker om samen te spelen via TS oid, dan met een random.quote:Op maandag 9 augustus 2010 11:46 schreef GoodGawd het volgende:
[..]
Omdat je team matches niet met random mensen moet spelenIk begin er in ieder geval niet meer aan
al kan jij nogal eens vervelend zijnquote:Op maandag 9 augustus 2010 11:58 schreef Casino.Bob het volgende:
[..]
het is soberzo leuker om samen te spelen via TS oid, dan met een random.
quote:Op maandag 9 augustus 2010 12:09 schreef Nuck.Chorris het volgende:
[..]
al kan jij nogal eens vervelend zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |