Ik begrijp dat het wat pedant klinkt. Het gaat er mij om dat Twin Peaks een soort embleem vormt, een hele kleine wegwijzer naar de Ander. Het gaat niet zozeer om het 'snappen' van de serie, maar om het herkennen van de toewijding en het talent waarmee het gemaakt is. Met mensen die zoiets niet (kunnen) zien of waarderen kan ik mij wat moeilijker verstandhouden.quote:
Geen schriftelijke bevestiging gekregen?quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:36 schreef Ringo het volgende:
Belde ik daar stipt om 13.58 uur aan, zegt de secretaresse: "U had uw afspraak om één uur, hoor, meneer!" Wel, ik wist zeker van niet, maar dat kan je ook weer niet zo zeggen. Gelukkig kon een halfuurtje later het gesprek alsnog een aanvang nemen. Een léuk gesprek, vond ook de ander. Nu: geduld. Ik was de tweede in een rij van veertien.
Alsof je daar amok over gaat maken. Dan kun je net zo goed meteen zeggen dat je die baan niet wilt. Slikken en sorry zeggen lijkt me het enige wat je kunt doen.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:35 schreef Gilead het volgende:
Geen schriftelijke bevestiging gekregen?
Ik denk dat ze een meningsverschil over TP hadden.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:50 schreef Gellius het volgende:
[..]. Rotterdammers. Zo weinig zelfbeheersing, zo weinig stijlgevoel.
Second that. Zelf was ik waarschijnlijk voor 'Wat leg je uit met je hoerige kankerbek' gegaan.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 17:01 schreef Korstje het volgende:
Je had ze de huid vol moeten schelden, Ringo. Nu geef je slechts pussy-signalen af, wat ben je nou voor een nep-Hagenees!
Ik schrap even wat scenepoints weg in mijn Ringo-archief.
quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 17:47 schreef Gellius het volgende:
Wel euh, ui, wortel, selderij, knoflook fruiten in boter en olie, dan 250 gr rundergehakt, 250 gr varkensgehakt, spek erbij, bakken, tomaten erbij, tomatenpuree, verse tijm, verse oregano, verse rozemarijn, peper, zout, halve liter rode wijn, laurierblaadje, klein beetje bouillon, paar uur pruttelen. Ik baal ervan dat ik - een beetje afgeleid - per ongeluk de verse basilicum er ook bij gegooid hebt, nu krijg je van die flobberige blaadjes in je saus. Maar goed.
Ik wil dat recept trouwens ook wel! Ik heb zondag wederom eters. Dan vind ik langepruttelgerechten altijd wel handig.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 17:36 schreef Lienekien het volgende:
Recept?
Hoe heette dat vleesgerecht ook weer dat Claudia wel eens maakte? Ik geloof dat de pan wel zes uur op het vuur moest.
Ik dacht dat ik een link naar een recept had opgeslagen, maar ik kan het niet meer vinden.
Top!quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 19:15 schreef Claudia_x het volgende:
't Is chipotle beef stew. Ik kan het recept wel even opsnorren.
Hier beschrijf je het al een beetje: LPT?quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 19:15 schreef Claudia_x het volgende:
't Is chipotle beef stew. Ik kan het recept wel even opsnorren.
quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 19:50 schreef Ringo het volgende:
Dat ragúrecept is een puike, trouwens. Maar vanavond ga ik een flinke steak bestellen (...).
Ah, dat recept is heel compleet. Ik heb wel gemerkt dat je beter niet te zuinig kunt zijn met kruiden. In het begint smaakt het gerecht ontzettend pittig, maar aan het einde valt dat erg mee.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 20:22 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Hier beschrijf je het al een beetje: LPT?
(En van de week viel me op dat het eettentje dat ik verderop in dat topic noem, verdwenen is. Dus ik denk dat ik er daarom aan dacht bij Gellius' ragù.)
?quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 20:18 schreef Mainport het volgende:
Waarom ga je in je eentje, heb je geen vrienden
Gooi je 'm in de pm of gewoon hier? Ik zit wel net omhoog voor iets goeds en nieuws.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 20:25 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ah, dat recept is heel compleet. Ik heb wel gemerkt dat je beter niet te zuinig kunt zijn met kruiden. In het begint smaakt het gerecht ontzettend pittig, maar aan het einde valt dat erg mee.
Je leest dit niet, maar toch: ik vind het vervelend voor je. Even afstand nemen lijkt me verstandig. Ik twijfel er niet aan dat je na verloop van tijd hier weer sterker dan ooit onzinnige maar sympathieke berichtjes komt plaatsen.quote:Op donderdag 5 augustus 2010 13:15 schreef DO2 het volgende:
Ik ben in mijn achtbaan aan emoties weer eens uit de bocht gevlogen.
Veel erger is het dat DaD al die tijd naast mij zat.
Ze verdient dit niet, uiteraard. En mijn aanwezigheid op dit toneel zal haar zeker niet helpen.
Ik denk dat ik er daarom verstandig aan doe hier niet meer te verschijnen.
Dus...
Het gaat u allen goed, mensen.
Hier valt iets te lezenquote:Op zaterdag 7 augustus 2010 14:50 schreef JAM het volgende:
Hoeveel verschillende manieren kunnen jullie bedenken om 'hier valt niets te lezen' uit te drukken?
Nu, I.R., met de aanmeldingen gaat het prima. Als jij óók komt kijken dan zijn er al zeker vijf mensen (nee, dat is wat flauw. Ik verwacht ergens tussen de 100 en 160 mensen). MeneerTim krijgt natuurlijk ook een beleefde uitnodiging.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 02:44 schreef I.R.Baboon het volgende:
HEY JAM, ALS ER EEN HOOP MENSEN KOMEN BIJ JE TONEELSTUK KOM IK OOK LANGS. HOE STAAT HET MET DE AANMELDINGEN? EN KOMT HARDHOOFD AL? ANDERS MOET JE MENEERTIM WAT MEER ONDER DRUK ZETTEN.
Heb je weer een rimsessie, JAM?quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 14:55 schreef JAM het volgende:
[..]
Nu, I.R., met de aanmeldingen gaat het prima. Als jij óók komt kijken dan zijn er al zeker vijf mensen (nee, dat is wat flauw. Ik verwacht ergens tussen de 100 en 160 mensen). MeneerTim krijgt natuurlijk ook een beleefde uitnodiging.
Toneelstuk van mijn hand, Nitespeed. Kom je ook kijken? 27 en 28 augustus, 20h00, Den Haag.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 15:00 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
Heb je weer een rimsessie, JAM?
Aanlokkelijk!quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 15:01 schreef JAM het volgende:
[..]
Toneelstuk van mijn hand, Nitespeed. Kom je ook kijken? 27 en 28 augustus, 20h00, Den Haag.
Laat ik me daar even bij aansluiten: ik las het nu pas. En zet even ' Stilness is The move op'.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 23:38 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Je leest dit niet, maar toch: ik vind het vervelend voor je. Even afstand nemen lijkt me verstandig. Ik twijfel er niet aan dat je na verloop van tijd hier weer sterker dan ooit onzinnige maar sympathieke berichtjes komt plaatsen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |