quote:Op donderdag 18 maart 2010 23:04 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Vooralsnog! Gymnasiummeisjes van achter in de twintig zijn over het algemeen echt do-de-lijk saai. Nul spontaniteit, 6 jaar met dezelfde vriend, ze lachen niet om mijn grapjes.
quote:Op donderdag 18 maart 2010 23:04 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Gymnasiummeisjes van achter in de twintig zijn over het algemeen echt do-de-lijk saai.
Het is een van de weinige speeltjes waar jonge baby's iets mee kunnen. Bijna alles aan dat beest is lang (lange benen, lange nek) waardoor het makkelijk is iets vast te pakken. Ook is het erg licht en komt er een geinig piepgeluidje uit. Het ding buigt alle kanten op en is niet kapot te krijgen (nu ja, door Jimmy misschien wel). 't Schijnt bovendien allemaal erg verantwoord gemaakt te zijn, duurzaam of zo.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:15 schreef Marble het volgende:
Ik snap die hype rond die giraffe niet. Opeens zijn ze overal en ik zie the appeal niet echt. Kun jij dat uitleggen Claudia?
Ik overweeg hem een speeltje van Ivan te gunnen.quote:
Is dat ingewikkeld?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:32 schreef Claudia_x het volgende:
Ik ben voor een weeshuis aan Chipotle shredded beef aan het maken. Wie zin heeft kan over een uur of 6,5 aan komen schuiven.
Het is heel simpel: vlees inwrijven met kruiden (komijn, paprika, chili en cayenne), aanbraden en uit de pan halen, ui en knoflook fruiten in braadvocht, vlees terug en tot slot runderbouillon en tomatenpuree erbij. Ik laat het vlees 8 uur opstaan. We eten het straks in wraps met zure room/sla/whatever.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:43 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Is dat ingewikkeld?
En hoe ga je het eten?
Doe je ook afhaal?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:32 schreef Claudia_x het volgende:
Ik ben voor een weeshuis aan Chipotle shredded beef aan het maken. Wie zin heeft kan over een uur of 6,5 aan komen schuiven.
We eten ook wel eens als vulling kip en chorizo met tomaat, dat vind ik ook erg lekker.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:50 schreef Lienekien het volgende:
En dan valt het na die 8 uur natuurlijk helemaal uit elkaar!
Dat klinkt als het vlees dat we eens bij een biologisch burritotentje als vulling hadden. Heul wat anders dan die gehaktvullingen. Was enorm lekker.
Jep, runderriblappen.quote:
Nee, met dank aan het Komkommertje heb ik "alle 25 pikant" gedownload, dus dat komt goed.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 13:15 schreef Frollo het volgende:
Vergeet Het Komkommertje niet hè!
Ben ik dan de bindende factor in dit gesprek? Jazeker! Hier mijn opmerking om een verder onsamenhangend gesprek duiding te geven: 'Vestdijk was ook een arts.' Amen!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:06 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik vind het erg leuk dat Ringo nu ook gezellig meeJAMt. Zelf hoop ik ook zaken mee te gaan maken, maar nu had ik een gesprek met mijn collega die alles van Vestdijk gelezen heeft.
Om eens heel hard te kakken.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:22 schreef JAM het volgende:
Toch zeker wel om over te geven hè, Ringo?
Nou, dat wilde ik niet zeggen, maar je deelt wel gezellig je privéleven mee.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:21 schreef JAM het volgende:
[..]
Ben ik dan de bindende factor in dit gesprek?
Ik heb gelukkig leerlingen. Die lezenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:22 schreef Ringo het volgende:
Ik wou dat ik het met mijn collega's over Vestdijk kon hebben.
100 boeken op één middag?!!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:46 schreef I.R.Baboon het volgende:
Mijn collega bleek ongeveer de complete top 100 boeken allertijden gelezen te hebben. Dat is toch intrigerend, zo op vrijdagmiddag.
Het miezert!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:47 schreef ShadyLane het volgende:
Is er nog schaatsen? Het is lente!
Wie bepaalt die top 100 dan?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:46 schreef I.R.Baboon het volgende:
Mijn collega bleek ongeveer de complete top 100 boeken allertijden gelezen te hebben. Dat is toch intrigerend, zo op vrijdagmiddag.
Maar ik wil wel zo naar huis om schaatsen te kijken.
Een vriend is hier wel heel spartaans in en heeft het ook consequent over zijn iPeul.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 15:12 schreef Frollo het volgende:
Wat een gezellige webstek!
Ja,quote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:38 schreef ShadyLane het volgende:
[..]
Ik heb gelukkig leerlingen. Die lezenBoon
en er is in 5 gym een Nietzsche-hype gaande. Collega's lezen Kluun en Dan Brown.
Nee joh, dat gaat helemaal mis. Dat is weer zo'n bende domme kinderen die denken dat ze hersens in hun kop hebben omdat ze op de hoogste vorm onderwijs genieten die in Nederland mogelijk is - onderwijs van een niveau waarmee je in Polen blij mag zijn als ze je later nog een busje bij een verhuisfirma laten besturen - en dan in de wandelgangen van een andere idioot hebben gehoord dat er vroeger een meneer was die Nietzsche heette en dat'ie gekke boekjes schreef en als je daar wat in bladert,- nou, dan ben je heel wat.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:30 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ja,Boon
.
Toen ik zeventien was, las ik zijn teksten hardop, en nog een keer hardop, en nog eens. SCHOP DE MENSEN TOT ZIJ EEN GEWETEN KRIJGEN. Zo'n kreet kwam dan uit de grond van je puberhart.
Al moet ik bekennen dat ik bij hem nooit verder dan Mijn kleine oorlog ben gekomen.
Een Nietzsche-hype klinkt verder wel heel prijzenswaardig. Ik zou ze koesteren, die kinderen, in dit verder toch zo gure tijdsgewricht.
Ik vroeg Dantes Goddelijke Komedie voor mijn zestiende verjaardag. Maar dat durfde ik mijn klasgenoten niet te vertellen. En dan zat ik nog op een eeuwenoud gymnasium ook, met een schoollied in het Latijn en een conciërge die men claviger noemde.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 18:18 schreef Gellius het volgende:
Wij dweepten in 5 VWO met Otto Weininger. Nietzsche was toen echt iets voor havisten.
T.J.Ouwehand 'Jeugdtheater' - De Brakke Hond, nr.91 - Mechelen, 2006.quote:[...] want Catullus schreef werkelijk de meest briljante gedichten. Op een dag lazen we een gedicht van hem waarin hij beschreef hoe een vrouw een levende mus in haar kut stak. Dat gedicht was werkelijk prachtig. Wij lazen het in het Latijn en kwamen zo tot de ontdekking dat we wel intellectuelen moesten zijn. Na een tijdje verloren we onze interesse voor zijn gedichten, maar omdat we intellectuelen waren en toch iets bij Latijn moesten doen, gingen we boeken van Gabriël Garciá Márquez lezen [...]
Talentje hoor!quote:
Nou. Zo een met veel melk (vooral niet te stijf opgeklopt) en geserveerd door een amandelogige hinde.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:13 schreef JAM het volgende:
Geen latte macchiato, Ringo? Mijn God.
Coffee Company?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:36 schreef Ringo het volgende:
Nou. Zo een met veel melk (vooral niet te stijf opgeklopt) en geserveerd door een amandelogige hinde.
Die ja. Het liefst die aan het Noordeinde, al is die inmiddels massaal ontdekt door het winkelend publiek.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |