Levensgevaarlijk die baan.quote:
Buiten de baan?quote:
Waarom is dat gewenst? Schumacher had de deur een fractie van een seconde eerder dicht moeten gooien, dat is waar, maar Barichello ging ook een gaatje in dat er eigenlijk niet was. Hij kan ook aan de andere kant er voorbij.quote:En het is toch gewenst dat daar enige ruimte voor wordt gegeven, wat Schumacher duidelijk nalaat.
Ja, sick, zag ik net langskomenquote:Op zondag 1 augustus 2010 16:21 schreef SoldMayor het volgende:
Dit gebeurde in de SL
Hij zou behoorlijk gewond zijn...
BTW PSV won![]()
Uhh... RIP las ik net? ..quote:Op zondag 1 augustus 2010 16:21 schreef SoldMayor het volgende:
Dit gebeurde in de SL
Hij zou behoorlijk gewond zijn...
BTW PSV won![]()
Toen 'ie ernaast ging was er nog voldoende ruimte, alleen kneep Schumacher de boel toen verder af.quote:
Toen Barrichello ging inhalen was die ruimte er nog. Da's ook vrij duidelijk te zien, want op het moment dat de pitwall ophoudt is er nog nét voldoende ruimte voor Barrichello, maar daarna moet 'ie verder naar rechts uitwijken, omdat Schumacher dat ook doet.quote:Waarom is dat gewenst? Schumacher had de deur een fractie van een seconde eerder dicht moeten gooien, dat is waar, maar Barichello ging ook een gaatje in dat er eigenlijk niet was. Hij kan ook aan de andere kant er voorbij.
Bij bewustzijn, met gebroken knie en been.quote:Op zondag 1 augustus 2010 16:27 schreef SjaakVilleneuve het volgende:
[..]
Uhh... RIP las ik net? ..![]()
Weet er iemand meer over zijn toestand?
Er was toch duidelijk een gat, Schumacher gooit de deur pas echt dicht als Barrichello er al naast zit. Hoe moet je anders iemand inhalen?? Het enige wat Schumacher had kunnen doen is de gehele rechterkant afdekken, maar dan was Barrichello naar links gegaan. Nu was er echter ruimte en Barrichello duikt daar logischerwijs in.quote:Op zondag 1 augustus 2010 16:23 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Buiten de baan?
[..]
Waarom is dat gewenst? Schumacher had de deur een fractie van een seconde eerder dicht moeten gooien, dat is waar, maar Barichello ging ook een gaatje in dat er eigenlijk niet was. Hij kan ook aan de andere kant er voorbij.
Als die voor het geld had gekozen was die niet 1 jaar voor het verlopen van zijn contract vertrokken, dan had ie nog wel ff gewacht en een paar $$ met zo'n 6 nullen op de bankrekening kunnen bijschrijven.quote:Op zondag 1 augustus 2010 16:23 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Buiten de baan?
[..]
*knip*
wat voor schijnvertoning heb je dan al die jaren opgevoerd voor het geld van Ferrari?
Toen hij hem er naast zette en als hij dan rechtdoor was blijven gaan tot aan de bocht, was hij volgens mij met een halve auto buiten de baan gegaan. Schumacher had dan naar links gemoeten en had zijn lijn niet aan kunnen houden. Ik pleit Schumacher niet vrij hoor, hij gooit de deur te laat dicht, alleen je moet niet overdrijven. Dat soort dingen gebeuren. Hij gaf Barrichello bijvoorbeeld meer ruimte dan Webber Vettel gaf bij hun aanrijding, en liet hem wel meteen maximaal ruimte om naar binnen te sturen.quote:Op zondag 1 augustus 2010 16:27 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Toen 'ie ernaast ging was er nog voldoende ruimte, alleen kneep Schumacher de boel toen verder af.
Daar ben ik niet zo van onder de indruk. De idiote beslissingen van Monaco en Silverstone geven dat orgaan niet echt veel autoriteit.quote:Toen Barrichello ging inhalen was die ruimte er nog. Da's ook vrij duidelijk te zien, want op het moment dat de pitwall ophoudt is er nog nét voldoende ruimte voor Barrichello, maar daarna moet 'ie verder naar rechts uitwijken, omdat Schumacher dat ook doet.
We zullen zien wat de stewards er van zeggen.
Omdat Schumacher de deur een fractie van een seconde te laat dichtgooit. Maar uiteindelijk geeft hij hem voldoende ruimte. Dat soort dingen gebeuren aldoor. Je kunt er alle kanten mee op, maar omdat het Schumacher is moet er ineens gedaan worden alsof het een moordaanslag is. Bijna in de pitmuur....oh.. alsof dat gevaarlijker is dan met die snelheid iemand bijna op het gras dwingen. Ik vond het Hamiltonnetje, niks meer, niks minder.quote:Edit: je kunt het goed zien in het filmpje wat ouderjongere al postte:
Op het moment dat Barri naar rechts gaat is er nog ruim voldoende ruimte voor een wagen. Als hij er naast zit opeens niet meer. Hoe zou dat komen?
Had ik in eerste instantie ook, maar na de persconferentie begrijp ik het wel beter. Als het namelijk zo was dat Vettel enkel een gat wilde slaan had hij niet zo bezig geweest met zijn banden warm te houden. Je ziet aan Vettel dat hij op dat moment denkt dat hij nog een rondje achter de sc zit en warmt zijn banden nog even lekker op op het rechte stuk..quote:Op zondag 1 augustus 2010 16:37 schreef M.Melandri het volgende:
Ik heb overigens mijn twijfels bij het verhaal van Vettel. Ik denk dat het team hem gevraagd heeft om webber een gat te laten slaan om zo alsnog een 1-2 binnen te slepen.
het is inderdaad zeker niet de fout van Barrichello, Schumacher gaat nadat Barichello er naast zit toch nog iets naar rechts en wijkt dus van zijn lijn afquote:Op zondag 1 augustus 2010 16:35 schreef kepler het volgende:
[..]
Er was toch duidelijk een gat, Schumacher gooit de deur pas echt dicht als Barrichello er al naast zit. Hoe moet je anders iemand inhalen?? Het enige wat Schumacher had kunnen doen is de gehele rechterkant afdekken, maar dan was Barrichello naar links gegaan. Nu was er echter ruimte en Barrichello duikt daar logischerwijs in.
Dat je vind dat Schumacher niet veel fout deed kan ik nog begrijpen, maar dat je Barrichello nu hiervan de schuld wil geven is wel een beetje belachelijk
Het is niet alsof je kaarsrecht een recht stuk af moet.. Je kiest meestal voor de binnenkant of buitenkant. Schumacher was bezig met naar binnen gaan, alleen hij doet het zo pijnlijk traag dat je niet weet welke kant je moet kiezen.quote:Op zondag 1 augustus 2010 16:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
het is inderdaad zeker niet de fout van Braichello, Schumacher gaat nadat Barichello er naast zit toch nog iets naar rechts en wijkt dus van zijn lijn af
Nee maar het is wel zo dat je je lijn houdt als er iemand naast je zit en niet nog dat extra rukje naar rechts geeftquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:06 schreef rycemasta het volgende:
[..]
Het is niet alsof je kaarsrecht een recht stuk af moet.. Je kiest meestal voor de binnenkant of buitenkant. Schumacher was bezig met naar binnen gaan, alleen hij doet het zo pijnlijk traag dat je niet weet welke kant je moet kiezen.
Beetje vreemd om 'm dubbel te straffen.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:12 schreef Tarado het volgende:
FIA statement just in: Renault are fined $50,000 for the unsafe release of Kubica in their pitstop
Ben ik met je eens maar die stop & go vonden ze blijkbaar niet genoegquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:14 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Beetje vreemd om 'm dubbel te straffen.
Haha ja, die is wel terecht.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:18 schreef Tarado het volgende:
Another FIA statement just in: Mercedes fined $50,000 for the unsafe release of Nico Rosberg
Het schijnt dat Kubica die stop & go niet gedaan heeft maar gestopt is vandaar alsnog de boetequote:Op zondag 1 augustus 2010 17:14 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Beetje vreemd om 'm dubbel te straffen.
Die stop & go was onbegrijpelijk. Het team maakt een fout en de coureur krijgt een stop & goquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ben ik met je eens maar die stop & go vonden ze blijkbaar niet genoeg
Zijn tweede stop was de stop en go, was ook uitgebreid in beeld. De monteurs hebben daar alleen naar zijn wagen zitten kijken en er niets aan gedaan.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het schijnt dat Kubica die stop & go niet gedaan heeft maar gestopt is vandaar alsnog de boete
Dat dacht ik ookquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:28 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Zijn tweede stop was de stop en go, was ook uitgebreid in beeld. De monteurs hebben daar alleen naar zijn wagen zitten kijken en er niets aan gedaan.
De coureur maakt deel uit van het team dus vind ik logisch dat ze die straffenquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:27 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Die stop & go was onbegrijpelijk. Het team maakt een fout en de coureur krijgt een stop & go
Ja je hebt gelijk, dus die reden voor alsnog die boete klopt nietquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:28 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Zijn tweede stop was de stop en go, was ook uitgebreid in beeld. De monteurs hebben daar alleen naar zijn wagen zitten kijken en er niets aan gedaan.
Vandaar al die verontwaardigde reacties over hoe weinig ruimte Webber Vettel liet bij hun aanrijding?quote:Op zondag 1 augustus 2010 16:55 schreef kepler het volgende:
Als je wordt ingehaald dan mag je wel verdedigen, maar je moet ook wel genoeg ruimte geven (en niet 1 cm).
Misschien willen ze op deze manier ook het team zelf straffen?quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ja je hebt gelijk, dus die reden voor alsnog die boete klopt niet
Webber reed iig wel gewoon rechtdoor itt Schumacher.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:33 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Vandaar al die verontwaardigde reacties over hoe weinig ruimte Webber Vettel liet bij hun aanrijding?
Het team wordt toch ook gestraft door die stop and go. Die krijgen immers minder punten.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:34 schreef kepler het volgende:
[..]
Misschien willen ze op deze manier ook het team zelf straffen?
Het gaat niet zozeer om de ruimte maar wel om de lijn die ingezet wordt voor het moment van inhalen, op het moment dat de andere auto ernaast zit kan daar niet meer van afgeweken worden, Webber deed dat met Vettel niet, Schumacher met Barrichello welquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:33 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Vandaar al die verontwaardigde reacties over hoe weinig ruimte Webber Vettel liet bij hun aanrijding?
Daar is nog genoeg ruimte, Vettel hoeft niet met twee wielen over het gras. Verder reden ze daar al naast elkaar en ze raken elkaar omdat Vettel opeens naar rechts gaat, niet omdat Webber hem afknijpt.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:33 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Vandaar al die verontwaardigde reacties over hoe weinig ruimte Webber Vettel liet bij hun aanrijding?
ja das waar, beetje vreemd. Ze hadden of alleen die Stop&Go moeten geven, of alleen de geldboetequote:Op zondag 1 augustus 2010 17:36 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Het team wordt toch ook gestraft door die stop and go. Die krijgen immers minder punten.
Dat was dan een heel mooie crash geweestquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:43 schreef kepler het volgende:
Ik ben allang blij dat er toen niemand uit de pits kwam
dan komt ie in de min te staanquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:40 schreef Wombcat het volgende:
Schumacher verliest 10 plaatsen in Spa bij de kwalificatie.
Het laatste wat ik kon gebruiken was een overwinning van Schumacher op Spa. Ik heb 'm daar al 3 keer zien winnen, en dat was geen pretje.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:41 schreef Tarado het volgende:
10 place grid penalty for Schumacher at Spa... 19 years after his debut!
Daar was toch al niet zoveel kans op.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:48 schreef CloseToTheEdge het volgende:
[..]
Het laatste wat ik kon gebruiken was een overwinning van Schumacher op Spa. Ik heb 'm daar al 3 keer zien winnen, en dat was geen pretje.
dat is ook het vervelende aan F1, je weet nooit of iets bestraft wordt en zo ja hoe zwaar, waarom krijgt Kubica dubbel straf en Rosberg een enkele straf?quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:50 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Beetje onzinnige straf. Zoals gezegd deed Webber ooit hetzelfde bij Massa in Japan en ook Alonso ragde Hamilton in Spa 2007 zowat de muur in. Straffeloos.
En zo kun je in elk seizoen wel zulke acties vinden.
Ja, en? Gaat het nou om hoeveel ruimte of niet? Schumacher liet Barrichello wel genoeg ruimte, ze raakten elkaar helemaal niet, en ging ook nog opzij. Ik zie het verschil wel, alleen wat is nou het criterium dan? Als jij zegt dat hij hem te weinig ruimte liet omdat een paar centimeter te weinig is, dan weet ik nog wel een aantal situaties. Waarom geldt het dan wel voor deze en niet voor die andere?quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:40 schreef kepler het volgende:
[..]
Daar is nog genoeg ruimte, Vettel hoeft niet met twee wielen over het gras. Verder reden ze daar al naast elkaar en ze raken elkaar omdat Vettel opeens naar rechts gaat, niet omdat Webber hem afknijpt.
Ik vind dit op het randje en dan net de verkeerde kant op. Schumacher mag verdedigen, maar zo erg hoefde het nou ook weer niet. Wat als iemand net uit de pits komt, of Barrichello klomt komt te zitten? Gaan ze allebei eraf.quote:Op zondag 1 augustus 2010 18:02 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ja, en? Gaat het nou om hoeveel ruimte of niet? Schumacher liet Barrichello wel genoeg ruimte, ze raakten elkaar helemaal niet, en ging ook nog opzij. Ik zie het verschil wel, alleen wat is nou het criterium dan? Als jij zegt dat hij hem te weinig ruimte liet omdat een paar centimeter te weinig is, dan weet ik nog wel een aantal situaties. Waarom geldt het dan wel voor deze en niet voor die andere?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |