Als het je vriendin is, dan zeg het toch tegen die persoon? Zou ik in ieder geval wel fijn vinden, als ik stonk en iemand vertelde mij dat, dan kun je er zelf iets aan doen.quote:
Is toch altijd lastig om zoiets te zeggenquote:Op zondag 1 augustus 2010 13:02 schreef Karina het volgende:
[..]
Als het je vriendin is, dan zeg het toch tegen die persoon? Zou ik in ieder geval wel fijn vinden, als ik stonk en iemand vertelde mij dat, dan kun je er zelf iets aan doen.
Nee, vind ik niet, als het een goede vriendin is. Niets zeggen is mijns inziens veel erger, dan laat je die persoon maar rondlopen terwijl ze stinkt (of wat er ook met diegene aan de hand is).quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:05 schreef JustinK het volgende:
[..]
Is toch altijd lastig om zoiets te zeggen
quote:
quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:02 schreef Karina het volgende:
[..]
Als het je vriendin is, dan zeg het toch tegen die persoon? Zou ik in ieder geval wel fijn vinden, als ik stonk en iemand vertelde mij dat, dan kun je er zelf iets aan doen.
Waarom niet? Een aparte geur kan soms een indicatie zijn voor een stofwisselingsziekte.quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:08 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Ja joh daarvoor ga je naar de huisarts.
Wat idioot. Gewoon zeggen tegen de vriendin en laat haar dan maar kijken.quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:11 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Waarom niet? Een aparte geur kan soms een indicatie zijn voor een stofwisselingsziekte.
Dan kan ze alsnog naar de huisarts gaan. Better safe than sorry!quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:11 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Wat idioot. Gewoon zeggen tegen de vriendin en laat haar dan maar kijken.
Dus als jij stinkt ga je naar de huisarts? sorry wat een onzin zeg....quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:13 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Dan kan ze alsnog naar de huisarts gaan. Better safe than sorry!
Nee, want dan weet ik de oorzaak. Maar als je altijd stinkt of ergens naar ruikt zonder dat de oorzaak bekend is dan is dat wel verstandig.quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:16 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Dus als jij stinkt ga je naar de huisarts? sorry wat een onzin zeg....
Maar wat als die vriendin het zelf helemaal niet weet? Dat ze zo gewend is aan die geur dat ze het zelf niet ruikt bijvoorbeeld. En je weet nooit of er wat aan te doen is.. Maar als TS niks zegt kan ze ook niet naar een dokter om daar achter te komen en gaat het sowieso nooit over.quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:14 schreef Isabeau het volgende:
Als er niets aan te doen valt dan zou ik er zeker niets van zeggen. Je maakt haar alleen maar onzeker en een oplossing is er dan niet, dus wat heb je er dan aan.
Mocht je nu wel een idee hebben voor een oplossing of een oorzaak vermoeden, dan zou ik het wel zeggen want dan kan je haar alleen maar helpen.
Onzin? Als je altijd stinkt zonder duidelijke reden dan lijkt het me vrij logisch dat je naar een dokter gaat, want het is nou niet bepaald standaard. Een klasgenoot van mij die stonk vroeger altijd uit z'n mond, wat ie ook deed, en dat bleek later door een ziekte te komen.quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:16 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Dus als jij stinkt ga je naar de huisarts? sorry wat een onzin zeg....
Ja, en misschien wast ze zich toch wel niet zo goed. En als TS er niet over durft te beginnen zal het altijd een mysterie blijven, en heeft ze gegarandeerd ergenissen op vakantie.quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:25 schreef __Saviour__ het volgende:
Kan inderdaad door een ziekte komen. Dan worden bepaalde stoffen niet goed afgebroken waardoor ze zich opstapelen in het lichaam. Dat kan gepaard gaan met een geur.
Er zijn wel ziektes waar je lichaamsgeur onaangenaam van wordt ja. Maar je kunt hier niet uitvinden wat ze heeft (als ze al een ziekte heeft), dat zal ze toch echt met een dokter moeten bespreken dan.quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:19 schreef Sofia90 het volgende:
Kan je van een stofwisselingsziekte gaan stinken? Ja, het is niet onze bedoeling om te roddelen, we bedoelen het ook niet kwaad, we willen haar juist helpen maar omdat ze best snel geprikkeld en onzeker is en we haar ook weer niet zo goed kennen vinden we het moeilijk want we weten niet hoe ze gaat reageren. Ik zou zelf ook wel willen als ik zou stinken dat iemand het tegen me zegt maar ik zou me wel dood schamen en onzeker worden, ook omdat het niet ligt aan slechte adem of vieze kleding.
Ja dat kan: http://nl.wikipedia.org/wiki/Trimethylaminuriaquote:Op zondag 1 augustus 2010 13:19 schreef Sofia90 het volgende:
Kan je van een stofwisselingsziekte gaan stinken? Ja, het is niet onze bedoeling om te roddelen, we bedoelen het ook niet kwaad, we willen haar juist helpen maar omdat ze best snel geprikkeld en onzeker is en we haar ook weer niet zo goed kennen vinden we het moeilijk want we weten niet hoe ze gaat reageren. Ik zou zelf ook wel willen als ik zou stinken dat iemand het tegen me zegt maar ik zou me wel dood schamen en onzeker worden, ook omdat het niet ligt aan slechte adem of vieze kleding.
Je moet ff beter lezen, ik ken haar niet goed genoeg om haar reactie te peilen als ik tegen haar begin over haar lichaamsgeur, dat is best een een gevoelig onderwerp. Ik ga nu een jaar met haar om en therefore is ze een vriendin en mag ze dus ook mee op vakantiequote:Op zondag 1 augustus 2010 13:23 schreef nummer_zoveel het volgende:
Je kent haar niet zo goed maar noemt haar wel 'vriendin' en gaat met haar op vakantie?
Thanks!quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:27 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ja dat kan: http://nl.wikipedia.org/wiki/Trimethylaminuria
http://www.netdokter.nl/index.cfm?act=qena.antwoord&vraag=4656
http://nl.wikipedia.org/wiki/Lichaamsgeur
http://dissertations.ub.r(...)0/m.hoeksma/10sv.pdf
Het advies om het wel te zeggen en duidelijk te maken dat het niet aan haar ligt maar dat het een medische oorzaak kan hebben is imo de beste oplossing.
Nee hoor, dan moet je het duidelijker omschrijven:quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:33 schreef Sofia90 het volgende:
[..]
Je moet ff beter lezen, ik ken haar niet goed genoeg om haar reactie te peilen als ik tegen haar begin over haar lichaamsgeur, dat is best een een gevoelig onderwerp. Ik ga nu een jaar met haar om en therefore is ze een vriendin en mag ze dus ook mee op vakantie
En het beste kun je het gewoon op een nette en voorzichtige manier zeggen.quote:Ja, het is niet onze bedoeling om te roddelen, we bedoelen het ook niet kwaad, we willen haar juist helpen maar omdat ze best snel geprikkeld en onzeker is en we haar ook weer niet zo goed kennen vinden we het moeilijk want we weten niet hoe ze gaat reageren.
Hoe duidelijk wil je het hebbenquote:Op zondag 1 augustus 2010 13:19 schreef Sofia90 het volgende:
maar omdat ze best snel geprikkeld en onzeker is en we haar ook weer niet zo goed kennen vinden we het moeilijk want we weten niet hoe ze gaat reageren. Ik zou zelf ook wel willen als ik zou stinken dat iemand het tegen me zegt maar ik zou me wel dood schamen en onzeker worden, ook omdat het niet ligt aan slechte adem of vieze kleding.
Dat vraag ik me ook af ja!quote:
quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:23 schreef nummer_zoveel het volgende:
Je kent haar niet zo goed maar noemt haar wel 'vriendin' en gaat met haar op vakantie?
quote:Op donderdag 5 augustus 2010 17:28 schreef Granduppaaaaah het volgende:
Houd ze van anale sex? Na een poosje kan de sluitspier niet goed meer werken, en dan heeft de endendarm een open verbinding met de buitenlucht, dat had mijn vorige vriendin ook.
Beetje vreemd om dat te zeggen als je al een jaar met haar omgaat en ze altijd al zo rook hequote:Op donderdag 5 augustus 2010 17:45 schreef _Arual_ het volgende:
Ik zou het op een omslachtige manier zeggen. Toch, ondanks dat het niet uit d'r mond komt, iets zeggen als, 'Joh, wat heb jij nou op? Wat ruik ik toch?'
Je moet toch met een of andere kutsmoes komen om het aan te kaarten, daar komt het denk ik toch op neer. Blafhard zeggen, hee, jij stinkt altijd zo godsgruwelijk, dat lijkt me niet de manier.quote:Op donderdag 5 augustus 2010 18:01 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Beetje vreemd om dat te zeggen als je al een jaar met haar omgaat en ze altijd al zo rook he
Ten eerste gadverdamme, ten tweede ze zegt dat ze dat never nooit zou doen, bovendien ruikt ze ook niet naar poep of scheten of iets in die richtingquote:Op donderdag 5 augustus 2010 17:28 schreef Granduppaaaaah het volgende:
Houd ze van anale sex? Na een poosje kan de sluitspier niet goed meer werken, en dan heeft de endeldarm een open verbinding met de buitenlucht, dat had mijn vorige vriendin ook.
Ja maar het kan niet anders want iemand moet het toch wel geroken hebben en vooral je vader en moeder weten dat wel dus daarom ga ik ervan uit dat zij zelf het wel weet maar het is te persoonlijk. Je gaat ook niet zo snel zeggen, van ja jullie merken van vast dat ik stink dat komt door dit en dat... iedereen heeft zo'n z'n geheimen en onzekerheden.quote:Op donderdag 5 augustus 2010 18:01 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Beetje vreemd om dat te zeggen als je al een jaar met haar omgaat en ze altijd al zo rook he
Joh, ga lekker een of andere ouwe Turk een breezertje aftroggelen ofzoquote:Op donderdag 5 augustus 2010 18:44 schreef Sofia90 het volgende:
Waar zeg ik dat ik het voor een vriendin vraag, het probleem is juist dat ik en vriendin B niet weten hoe we hiermee om moeten gaan en ik me afvroeg of iemand hier weleens van gehoord heeft,
nerd
Ja dat is wel zo alleen het is toch een geur wat niet normaal ruikt. Bij Marokkaanse of Indiaanse vrouwen ruik je ook soms een bepaalde geur maar toch anders, dat is gewoon een andere cultuur. Mijn vriendin komt uit Peru, ik denk niet dat het daaraan ligt. En een ontstoken kut al helemaal nietquote:Op donderdag 5 augustus 2010 18:55 schreef fespo het volgende:
waarschijnlijk een onstoken kut, had iemand op school ook.
je hebt trouwens kans dat familie aan deze lucht is gewend en het hun dus minder opvalt.
net als dat ze het zelf ook niet ruikt.
Ja, doe ik!quote:Op donderdag 5 augustus 2010 18:58 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Joh, ga lekker een of andere ouwe Turk een breezertje aftroggelen ofzo
Wut?quote:Op donderdag 5 augustus 2010 19:02 schreef Sofia90 het volgende:
[..]
Bij Marokkaanse of Indiaanse vrouwen ruik je ook soms een bepaalde geur maar toch anders, dat is gewoon een andere cultuur. Mijn vriendin komt uit Peru, ik denk niet dat het daaraan ligt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |