SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Laatste vijf delen:
Geneeskunde [Deel 56]
Geneeskunde [Deel 57]
Geneeskunde [Deel 58]
Geneeskunde [Deel 59]
Geneeskunde [Deel 60]
Geneeskundewebsites voor studenten en co-assistenten
• Geneeskundestudent
• Arts en Student
• Medisch Student
• Co-motions
• VVAA
• NHG Standaarden
• Overzicht handige links van mol_air
• Medische rekenmachine
• Websurg - tekst en video's van voornamelijk laparoscopische chirurgie
• Artsus.nl - medisch weblog voor de jonge medicus
IB Groep
• Loten? Hoe en wat
Universiteiten (aantal studieplaatsen), toelatingsmogelijkheden en per universiteit de regelmatige posters (jaar van aanvang)
Rijksuniversiteit Groningen (410)
• Zij-instroom
• Decentrale Selectie (50 % van de plaatsen)
• 40 collegeweken per jaareinfach_mich (2005)
ArendBarend (2006)
MaxC (2007)
Pluizel (2006)
Starla (2002)
Honeymooner (2003)
Juzme (2009)
Davidov2009 (2008)
VU Amsterdam (350)
• Decentrale selectie (tot 50% van de plaatsen)Goodspeed.(2005)
DDM (2000?)
7.Leonardo (2007)
pmdomela (2008)
MindVision (2009)
Laertes (2009)
Universiteit van Amsterdam (350)
• Decentrale selectie (50% van de plaatsen)Zwaardvisch (2003)
Merel1808 (2008)
Christiaan (2009)
fusionfake (2009)
Kassaa (2009)
Universiteit Leiden (315)
• Zij-instroom
• 39 collegeweken per jaarintoxicated (2004)
Repeat (2005)
entwined (2004)
Dr.Plien (2004)
nlse (2004)
arabicangel667 (2005)
mol_air (2004)
Bhai (2005)
Asclepius (2001)
Hoolaa (2005)
Elby1988 (2007)
Universiteit Utrecht (344)
• Decentrale selectie, SUMMA (vierjarig)
• 40 collegeweken per jaar (vanaf 2006 BaMa, CRU'06)dr.dunno
Jan-Ton (2005)
darkie_blue (2003)
M1RR1E (2005)
gohan16 (2005)
Naoual17 (2005)
Leejow (2007)
iofn (2005)
Bellah (2007)
Erasmus Universiteit Rotterdam (410)
• Decentrale selectie (tot 50% van de plaatsen)Singa (2005)
Wuder (2004)
Heinekenner (2007)
Switchboy (2007)
Ludacriss (2010)
Radboud Universiteit Nijmegen (330)
• 40 collegeweken per jaar
• Decentrale selectie (tot 50% van de plaatsen)fee-tje (2003)
ralfie (2003)
Kantar (2007)
dotKoen (2007)
Universiteit Maastricht (341)The_DopeMan (2003)
nevaeh87 (2005)
chriztiaan (2006)
DR878 (2005)
Duuvelke (2007)
Seam (2008)
BloodyVirginMary (2009)
AndersSven-
Spyronius (2006: Biomedische Wetenschappen Utrecht)
EricT (Biomedische Wetenschappen en Geneeskunde Groningen)
(staat je naam er niet bij en moet dat wel... meld ff in dit topicvoeg jezelf toe op de wiki pagina)
De bron van de OP vind je hier: http://wiki.fok.nl/index.php/OP/Geneeskunde"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."
Die Cardiology III heb ik ook, machtig fijn ding. Niet dat ik al veel van de functies gebruik, maar tijdens LO hoorde ik wel een stuk meer dan de mensen met die "gewone" Littman, geloof idd de Classic.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 14:29 schreef intoxicated het volgende:
Ik heb de Littmann Cardiology III, hij is erg fijn. Hoewel ik altijd wou geloven dat het niet uitmaakt, is het geluid zoveel helderder dan bij een Classic II SE. De eerlijkheid gebiedt idd wel te zeggen dat ik thuis het verschil niet hoor als ik 'm vergelijk met de Spirit Triple Cardiology van m'n huisgenote, hoewel wij thuis dan weer geen spannende souffles hebben
Dus tja, met die laatste kom je zeker je coschappen ook goed door. De Littmann is ook een beetje voor de show
Samsung android schil isquote:Op zaterdag 31 juli 2010 16:37 schreef Christiaan het volgende:
Terugkomend op de telefoondiscussie: ik heb een iPhone 3GS en een Samsung Galaxy S. Dat zou dan de beste Androidtelefoon van het moment moeten zijn, maar man, wat werkt dat kut. Lang niet zo kut als WM, dat moet ik toegeven, maar intuïtief is iets heel anders.
Hunter Green is er nog welquote:Op zaterdag 31 juli 2010 15:57 schreef intoxicated het volgende:
Heb 'm hier gekocht (in de winkel zelf, maar met opsturen zal het vast ook wel goed gaan): http://www.vosmedisch.nl/contents/nl/d3.html
Was de goedkoopste in NL op dat moment, hoewel dat nu wel anders kan zijn, dus check het vooral nog even
Edit: Oh, al zie ik nu dat ze 'm daar niet meer in het zwart hebbenJammer.
De samsung heeft android 2.1, de desire na dit weekend waarschijnlijk al 2.2 met de volgende verbeteringenquote:Op zaterdag 31 juli 2010 16:44 schreef Rituals het volgende:
Ik twijfelde tussen de HTC Desire en de Samsung Galaxy S! Ik begrijp dat de keuze voor de HTC Desire een goede was?![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sommigen beweren zelfs een paar 100% snelheidswinst t.o.v. de oudere androids en filmen in hd kwaliteit enz.
Verder heeft samsung mij met hun interface nooit geboeid, als je ditSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.met dit vergelijkt bijv:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 5% gewijzigd door fusionfake op 31-07-2010 18:38:05 ]The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, and wiser people so full of doubt![]()
Geriatrische gynaecologie voor de ware speleoloog!
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________![]()
De gemiddelde internist loopt echt niet met zo'n ding hoor, dus waarom je em als beginnend geneeskundestudent zou kopen is mij een raadsel.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 16:35 schreef Christiaan het volgende:
[..]
Die Cardiology III heb ik ook, machtig fijn ding. Niet dat ik al veel van de functies gebruik, maar tijdens LO hoorde ik wel een stuk meer dan de mensen met die "gewone" Littman, geloof idd de Classic.![]()
Wel het virgo-model hè?
"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."![]()
En Google leert mij dat ze ook echt bestaan![]()
Glow-in-the-dark modellen trouwens ook
"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."![]()
quote:Op zaterdag 31 juli 2010 23:29 schreef intoxicated het volgende:
En Google leert mij dat ze ook echt bestaan![]()
Glow-in-the-dark modellen trouwens ook![]()
![]()
Ik weet niet waar jij shopt, maar ik kom er gelukkig nietquote:Op zaterdag 31 juli 2010 23:29 schreef intoxicated het volgende:
En Google leert mij dat ze ook echt bestaan![]()
Glow-in-the-dark modellen trouwens ook![]()
![]()
Zeker! Nouja, het kan, of het gaat gebeuren is een tweedequote:Op zondag 1 augustus 2010 05:01 schreef Rituals het volgende:
Ik hoop voor jou dat je morgen kunt uitslapen Repeat![]()
.
![]()
![]()
Ik heb ook de Littman classic, wel een fijn ding inderdaad.
Maar als dit je eerste is, voldoet al de goedkoopste die je kan vinden. Much cheaper![]()
![]()
Gekregen van mijn pappie.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 19:45 schreef Repeat het volgende:
[..]
De gemiddelde internist loopt echt niet met zo'n ding hoor, dus waarom je em als beginnend geneeskundestudent zou kopen is mij een raadsel.Op maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.![]()
TT![]()
Ik begeleid liever de eerstejaarslessen bodypaint thorax.![]()
Tevens TVP en herinnering om op het bovenstaande in te tekenen![]()
Bodypaint thorax? Wut? Doen ze niet gewoon aan snijden bij jullie?quote:Op zondag 1 augustus 2010 10:07 schreef iofn het volgende:
TT![]()
Ik begeleid liever de eerstejaarslessen bodypaint thorax.![]()
Tevens TVP en herinnering om op het bovenstaande in te tekenenOp maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.![]()
Jawel, maar het bodypainten is een soort introductie voor het LO thorax, om ze vertrouwd te maken met elkaars lichaam ofzo![]()
![]()
Ik kwam toevallig afgelopen week een foto tegen van mijn bodypaint!quote:Op zondag 1 augustus 2010 10:07 schreef iofn het volgende:
TT![]()
Ik begeleid liever de eerstejaarslessen bodypaint thorax.![]()
Tevens TVP en herinnering om op het bovenstaande in te tekenenEr was bij ons een docent die vrij slecht kon verbergen dat hij lichamen beoordeelde in plaats van de bodypaints
.
Your body. Your soul. Your rituals.![]()
Oh, laat eens zien.quote:Op zondag 1 augustus 2010 12:29 schreef Rituals het volgende:
[..]
Ik kwam toevallig afgelopen week een foto tegen van mijn bodypaint!Er was bij ons een docent die vrij slecht kon verbergen dat hij lichamen beoordeelde in plaats van de bodypaints
.
Op maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.![]()
Nee. Gewoon mamma-onderzoek op afstand.quote:Op zondag 1 augustus 2010 12:33 schreef Rituals het volgende:
[..]
Zodat je ook even mijn bodypaint kunt beoordelen zeker.
Op maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.![]()
Nog ff hier op reageren:quote:Ik vond Gyn heel erg leuk om te doen, zou het ergens ook helemaal niet erg vinden om erin verder te gaan, maar mijn hart (haha, woordgrapje ) ligt toch ergens anders. Voor mij wordt het de cardio
Mijn huisgenote wou altijd wel de Gyn in, maar is ook afgeknapt op het hele traject om erin te kunnen komen. Hoop dat het jou wel goed afgaat! Al wel wat plekken op het oog, of nog niets te vinden?
Ik heb over 2 weken een gesprek bij het fertiliteitscentrum van Groningen, geen sollicitatie hoor, gewoon kijken of er mogelijkheden zijn. Verder overal open sollicitaties heengestuurd, dus wie weet hoor ik binnenkort wat. En anders eerst maar een jaartje spoed ofzo, ook altijd nuttig, al weet ik toch echt wel zeker dat ik gyn wil worden. En idd, zodra je man bent, ben je al bijna in opleiding idd..
@ de stethoscoopdiscussie: ik heb de Littman III en hoor wel verschil in vergelijk tot de goedkopere stethoscopen.![]()
Welke docent is dat dan?quote:Op zondag 1 augustus 2010 12:29 schreef Rituals het volgende:
[..]
Ik kwam toevallig afgelopen week een foto tegen van mijn bodypaint!Er was bij ons een docent die vrij slecht kon verbergen dat hij lichamen beoordeelde in plaats van de bodypaints
.
![]()
quote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hij deed verder niets hoor! Hij ging alleen in de 'keur-houding' staan en leek meer te kijken naar je lichaam dan naar je tekening.
Aardige vent verder! Heb hem een paar keer als begeleider van een werkgroep gehad, prima man.Your body. Your soul. Your rituals.![]()
quote:Op zondag 1 augustus 2010 13:54 schreef Rituals het volgende:
[..]Ja, dat is wel een 'opmerkelijk man'. Ken hem alleen van snijzaal, waar hij goed uitlegt, maar waar hij je best kan afbranden als je een te domme vraag stelt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hij deed verder niets hoor! Hij ging alleen in de 'keur-houding' staan en leek meer te kijken naar je lichaam dan naar je tekening.
Aardige vent verder! Heb hem een paar keer als begeleider van een werkgroep gehad, prima man.
Ik had geloof ik Vorstenbosch bij het bodypainten, dat is echt een goeie docent.![]()
Ja dat klopt, heb ik ook gemerkt. Tijdens de werkgroep geeft hij veel extra informatie over de toepassing van bepaalde vraagstukken. Hoe we later iets zouden moeten onderzoeken, welke testen je moet aanvragen e.d. Wel leuk.quote:Op zondag 1 augustus 2010 14:01 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Ja, dat is wel een 'opmerkelijk man'. Ken hem alleen van snijzaal, waar hij goed uitlegt, maar waar hij je best kan afbranden als je een te domme vraag stelt.
Ik had geloof ik Vorstenbosch bij het bodypainten, dat is echt een goeie docent.
Vorstenbosch is inderdaad een goede docent! Zijn responsiecolleges worden ook altijd een stuk beter bezocht dan die van andere docenten.
Your body. Your soul. Your rituals.![]()
Naar ik gehoord heb snijden ze bijna nergens meer. Dan heb je een practicum waar je alleen mag kijkenquote:Op zondag 1 augustus 2010 10:10 schreef Christiaan het volgende:
[..]
Bodypaint thorax? Wut? Doen ze niet gewoon aan snijden bij jullie?![]()
![]()
Zo cool manquote:Op zondag 1 augustus 2010 14:40 schreef Repeat het volgende:
[..]
Naar ik gehoord heb snijden ze bijna nergens meer. Dan heb je een practicum waar je alleen mag kijken
maar Rituals, waar blijven die pics dan he?
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
Kijk en voelen!quote:Op zondag 1 augustus 2010 14:40 schreef Repeat het volgende:
[..]
Naar ik gehoord heb snijden ze bijna nergens meer. Dan heb je een practicum waar je alleen mag kijken
Jij bent ook uiterst geïnteresseerd in een tekening van de pancreas/duodenum/milt zekerquote:Op zondag 1 augustus 2010 14:43 schreef Seam het volgende:
[..]
Zo cool man
maar Rituals, waar blijven die pics dan he?
.
Your body. Your soul. Your rituals.![]()
quote:Op zondag 1 augustus 2010 14:46 schreef Rituals het volgende:
[..]
Kijk en voelen!![]()
[..]
Jij bent ook uiterst geïnteresseerd in een tekening van de pancreas/duodenum/milt zeker.
![]()
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
Ik ging opzoek naar een mooie bodypaint voor jou, maar vond toen iets anders!quote:
13 Creepiest Anatomical Tattoos
En nog een paar bodypaints voor Seam.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your body. Your soul. Your rituals.![]()
Toen met dat bodypainten had ik er voor de lol ook maar even meteen een stethoscoop om mijn nek bij getekend
Shine bright like a diamond.![]()
Waarom hadden wij dat soort practica nou weer niet![]()
Stuk leuker dan die oude mannenlijken
"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."![]()
Seam, ouwe pedo, ik zit net Fanfarlo te luisteren, en bedenk me net dat jij me daaraan hebt geholpen. Ga ze over een maandje voor de derde keer deze zomer zien. Daar bij jou in de buurt zelfs, ga je ook? (Pukkelpop)
Op maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.![]()
![]()
Op een onbewooooooond eiiiiiland!
"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."![]()
Nee helaas geen festivals voor mij dit jaarquote:Op zondag 1 augustus 2010 21:26 schreef Christiaan het volgende:
Seam, ouwe pedo, ik zit net Fanfarlo te luisteren, en bedenk me net dat jij me daaraan hebt geholpen. Ga ze over een maandje voor de derde keer deze zomer zien. Daar bij jou in de buurt zelfs, ga je ook? (Pukkelpop)
Ik wil wat geld besparen zodat ik nog wat wedstrijden van Ajax kan gaan kijken en ik moet in de winter waarschijnlijk ook nog eens naar Engeland speciaal voor een concert
Leek me wel erg tof, die line-up ziet er echt goed uit
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: