Define echt 3D, het was 3D door het scherm, net alsof het uit meerdere lagen bestaat. Op een paar apparaten lieten ze een 3D film die ook daadwerkelijk uitkomt zien, dus het apparaat wordt ook een draagbare videospeler.quote:
Tof!quote:Op donderdag 29 juli 2010 21:36 schreef Pheno het volgende:
[..]
Define echt 3D, het was 3D door het scherm, net alsof het uit meerdere lagen bestaat. Op een paar apparaten lieten ze een 3D film die ook daadwerkelijk uitkomt zien, dus het apparaat wordt ook een draagbare videospeler.
Maart, geen idee.quote:Op donderdag 29 juli 2010 21:37 schreef iBenny het volgende:
[..]
Tof!
Klinkt nu als super... weet je ook wanneer die uitkomt en hoeveel het gaat kosten?
Mag aannemen dat Nintendo iets bedacht heeft qua beveiliging deze keer?quote:
Slaap lekkerquote:
Aha.quote:
Oh das wel klote ja, Bij mij kwam der een keer een in de sloot, had een afzwaaier. Was bij een wedstrijd in Californie. Een aligator was ons te snel af. Was wel klote want dar was onze beste beby en de reserve had te weinig ervaring dus alsnog game lostquote:Op donderdag 29 juli 2010 21:32 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Gooide er een keer 1 zo ver dat ie over het werpveld heenvloog, op de weg terecht kwam en werd platgereden. Het helmpje hielp helaas niet
dit is een computerspelletje toch?quote:Op donderdag 29 juli 2010 21:45 schreef crv het volgende:
[..]
Oh das wel klote ja, Bij mij kwam der een keer een in de sloot, had een afzwaaier. Was bij een wedstrijd in Californie. Een aligator was ons te snel af. Was wel klote want dar was onze beste beby en de reserve had te weinig ervaring dus alsnog game lost
Ik snap niets van die computerspelletjes van tegenwoordig.quote:Op donderdag 29 juli 2010 21:47 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
dit is een computerspelletje toch?
trusten bosquote:
trustenquote:Op donderdag 29 juli 2010 21:48 schreef Bellatrix het volgende:
Ik ga slapen, ben nog ziekjes en morgen om 7 uur werken.![]()
![]()
Nee, ze doen alsof ze aan dwergwerpen doenquote:Op donderdag 29 juli 2010 21:47 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
dit is een computerspelletje toch?
IRL we zijn zelfs met het IOC in overleg om te kijken wat de olympische mogelijkheden zijnquote:Op donderdag 29 juli 2010 21:47 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
dit is een computerspelletje toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |