quote:Op dinsdag 27 juli 2010 19:53 schreef uniekhoorn het volgende:
ik ga me niet aanmelden bij facebook.. Blijf bezig..
Ik kijk de foto's van Kwak en vriend wel in Trouwen en zo #59
Ik heb echt precies hetzelfde! In het begin netjes schrijven, maar na een paar bladzijde word het al geklieder haha!quote:Op dinsdag 27 juli 2010 22:53 schreef MevrouwPuff het volgende:
Boekjes! Ook ik sta er altijd lang bij te twijfelen, om vervolgens een saai effen boekje te halen 'want ik kras er toch wel in'. Dan heb ik het plan om een mooi boekje te nemen om netjes in te doen, maar dat lukt me toch niet denk
quote:Op dinsdag 27 juli 2010 23:00 schreef j.t het volgende:
Wauw
O, ben jij er ook zo eentjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
crap in = crap out
Haha, jahquote:
Hahaha, dat inderdaad. En dan in het begin typ-exx gebruiken en heel erg nadenken of datgene wat je wilt opschrijven het wel waard is vereeuwigd te worden in een notitieboekje...quote:Op dinsdag 27 juli 2010 22:53 schreef MevrouwPuff het volgende:
Boekjes! Ook ik sta er altijd lang bij te twijfelen, om vervolgens een saai effen boekje te halen 'want ik kras er toch wel in'. Dan heb ik het plan om een mooi boekje te nemen om netjes in te doen, maar dat lukt me toch niet denk
Het went ook wel na een tijdje, echt waar!quote:Op woensdag 28 juli 2010 07:41 schreef Chicolate het volgende:
Volgend jaar neem ik geen baantje in de ochtend, krijg nu al last van mn slaaptekort.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
I join the clubquote:
hij is net 22. die profielfoto is wel al een beetje oud volgens mij...quote:Op dinsdag 27 juli 2010 23:11 schreef Cocotrimonium het volgende:
He hai!Heb even flink moeten bijlezen, maar volgens mij ben ik nu weer redelijk op de hoogte
@ Viking: Pippa is lief!![]()
@ Kwak: leuk, leuk, leuk! Nieuwsgierig: hoe oud is hij? Op zijn eigen profielfoto vind ik hem namelijk veel jonger uitzien dan op die groepsfoto uit je link. Wel op beide foto's erg smakelijk![]()
@ Sigme: Klara <3 Wat een dotje
[..]
Ik klikte op Shiny's profiel, want nieuwsgierig, maar geen foto's daar
Ow, ik heb mijn achternaam ook gecheckt. Toch 75 mensen met mijn achternaam (meisjesnaam in ieder geval). Oeh! Van mijn man z'n achternaam (en nu dus ook die van mij) zijn er maar liefst 395! Da's wel veel
ik spreek ook heel goed engels!quote:Op dinsdag 27 juli 2010 23:12 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ahja ik dacht al dat ik vast iemand vergat! Volgens mij zijn er zelfs nog wel meer![]()
JufJuf added to my mental listWat een Engels netwerk hier, jewaitz!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |