Lilacsquote:Op woensdag 21 september 2011 14:15 schreef Cwen het volgende:
Hoe is het met alle mooie Britjes? Vanaf oktober krijgen wij er twee prachtige Britjes van 13 weken bij, ik ben al m'n hele leven dol op het ras en heb dus al een tijdje meegelurkt in dit topic. Ik ga een poging doen een foto van de kittens neer te zetten, nu 11 weken oud:
Garfunkel, lilac katertje:
[ afbeelding ]
Amy, blauw poesje:
[ afbeelding ]
P.S. Groot fan van Sjors en Sjimmie
ja dan koop je ze toch allebei?quote:Op woensdag 21 september 2011 20:36 schreef bibi het volgende:
Wat een geweldige katten allemaal![]()
Sinds dit weekend hebben we onze kittens. We hadden eerst 1 kitten gekozen, maar nadat we een paar keer op bezoek waren geweest bij Nermal. Waren we ook gevallen voor zijn broertje Ziggy![]()
[ afbeelding ]
ook al zo'n lekkere bollequote:Op donderdag 29 september 2011 16:11 schreef Gwywen het volgende:
Beloofd is beloofd![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mooi!quote:Op donderdag 29 september 2011 16:11 schreef Gwywen het volgende:
Beloofd is beloofd![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Sjors & Sjimmie zijn idd allebei fawn. Ze hebben best felle ogen, maar soms wordt dat ook wel een beetje aangezet door Photoshop hoorquote:Op donderdag 29 september 2011 16:39 schreef Cwen het volgende:
Sjors en SjimmieHeerlijke bolle jongens zijn het, met een spectaculaire oogkleur! Wat voor kleur zijn ze nou eigenlijk? Fawn of lilac?
En wat zijn Nermal en zijn broertje lief! Is één van de twee nou half-langhaar of komt dat door de foto?
En Pluis is ook prachtig, zeker die eerste foto![]()
Bij ons nog iets minder dan 2 daagjes, zaterdag gaan we ze ophalen!!
Dat komt niet door de foto. Ziggy heeft een hele andere vacht dan Nermal, echt meer lange haren. Ik heb niet echt verstand er van, maar komt dat vaker voor bij een brit?quote:Op donderdag 29 september 2011 16:39 schreef Cwen het volgende:
Sjors en SjimmieHeerlijke bolle jongens zijn het, met een spectaculaire oogkleur! Wat voor kleur zijn ze nou eigenlijk? Fawn of lilac?
En wat zijn Nermal en zijn broertje lief! Is één van de twee nou half-langhaar of komt dat door de foto?
En Pluis is ook prachtig, zeker die eerste foto![]()
Bij ons nog iets minder dan 2 daagjes, zaterdag gaan we ze ophalen!!
Ja, Pluis is echt heel bol en fors, vooral als je nagaat dat 't een meisje is van nog maar 9 maanden.quote:
Onze Pluis heet niet voor niets Pluis.quote:Op vrijdag 30 september 2011 16:45 schreef bibi het volgende:
[..]
Dat komt niet door de foto. Ziggy heeft een hele andere vacht dan Nermal, echt meer lange haren. Ik heb niet echt verstand er van, maar komt dat vaker voor bij een brit?
Mijn Britjes zijn op Fok! geboren.quote:Op vrijdag 30 september 2011 16:48 schreef bibi het volgende:
[..]
Die van Sanne heb ik redelijk gevolgd vanaf dat ze bij haar kwamen, ik heb heel wat gelurkt toen.
Beide Britjes van ons kunnen niet tegen dichte deuren. Dan gaan ze inderdaad heel hard miauwen. Alles moet het liefst open, altijd. En AC ligt altijd op de trap. Vooral als we slapen. Het is net of ze de buitendeur in de gaten houdt tegen inbrekers. Onze waakkat.quote:Op maandag 3 oktober 2011 10:29 schreef Gwywen het volgende:
Wat een schatjes!![]()
Grappig dat die van jullie ook op de rand van de bank en op de trap gaan liggen, dat doet Pluis ook.
En tegen dichte deuren kan Pluis ook niet, net zo min als onze vorige Brit. Deuren moeten ópen! Klaaglijk miauwen, en als de deur dan opengaat, niet erdoor gaan, nee, het ging er gewoon om dat die deur open moest.
Onze HTK kat heeft die tic gelukkig niet
Haha ja heel herkenbaar dat pootje!quote:Op maandag 3 oktober 2011 12:12 schreef Gwywen het volgende:
Britten zijn inderdaad wat minder slim dan HTK's.
Ik vind dat wel grappig, zo'n grote ronde dommige poes![]()
Liggen die van jullie ook zo gek?
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |