Transmissie olie moet je vaak op de bak zelf bijvullen, en laat die nou vaak diep weggestopt zitten.quote:Op maandag 2 augustus 2010 08:52 schreef The6thgate het volgende:
Oeh wasstraat, dat is een goeieIk heb geen zin om 'm zelf te wassen aangezien ie ergens anders in de wijk staat en ik vind dat autowassen voor je eigen deur moet
Gisteren zelf een nieuwe autoradio erin gezet. Viel nog best tegen, maar gelukkig zaten de juiste aansluitingen al in de auto. Ik wil alleen nog weten waar ik in de motor transmissie-olie kan bijvullen, maar dat is toch niet zo 1-2-3 te vinden.
Jaa straksquote:Op maandag 2 augustus 2010 09:54 schreef Purdey het volgende:
Je vertrekt vandaag toch House? Hele goede reis, en doe voorzichtig!
Ja ik had al ergens een schroef gevonden met een kleurtje en een nummer erop, laat ik nou net geen service-manual erbij hebbenquote:Op maandag 2 augustus 2010 10:13 schreef JJH het volgende:
[..]
Transmissie olie moet je vaak op de bak zelf bijvullen, en laat die nou vaak diep weggestopt zitten.
Transmissieolie gaat over het algemeen heeeel lang mee hoor.quote:Op maandag 2 augustus 2010 10:34 schreef The6thgate het volgende:
[..]
Ja ik had al ergens een schroef gevonden met een kleurtje en een nummer erop, laat ik nou net geen service-manual erbij hebbenDenk dat ik 'm toch een keer voor een grote beurt ga wegbrengen, is ie gelijk nagekeken.
En wordt de transmissieolie eigenlijk wel gecheckt bij een grote beurt?quote:Op maandag 2 augustus 2010 10:39 schreef JJH het volgende:
[..]
Transmissieolie gaat over het algemeen heeeel lang mee hoor.En een werkplaatshandboek is meestal wel op Marktplaats op de kop te tikken voor een paar euries .
Dat hoort wel gedaan te worden, en meestal doen ze dat ookquote:Op maandag 2 augustus 2010 10:44 schreef Piles het volgende:
[..]
En wordt de transmissieolie eigenlijk wel gecheckt bij een grote beurt?
Kreeg die tip mee van de vorige eigenaar. Die zei dat de auto eens in de zoveel tijd begint met wat inhouden en dat dat overging na bijvullen van transmissieolie. Toevallig komt dat nu af en toe voorquote:Op maandag 2 augustus 2010 10:39 schreef JJH het volgende:
[..]
Transmissieolie gaat over het algemeen heeeel lang mee hoor.En een werkplaatshandboek is meestal wel op Marktplaats op de kop te tikken voor een paar euries .
Is het een automaat? Anders snap ik er geen jota van.quote:Op maandag 2 augustus 2010 11:48 schreef The6thgate het volgende:
[..]
Kreeg die tip mee van de vorige eigenaar. Die zei dat de auto eens in de zoveel tijd begint met wat inhouden en dat dat overging na bijvullen van transmissieolie. Toevallig komt dat nu af en toe voor
Volgens mij gaat ie hem kopen, niet leasenquote:Op maandag 2 augustus 2010 17:28 schreef JJH het volgende:
Dat mag je leasen?
Heb je alleen die proefgereden of had je nog meer auto's op de shortlist staan?
Ja is idd een automaat.quote:Op maandag 2 augustus 2010 16:43 schreef vannelle het volgende:
[..]
Is het een automaat? Anders snap ik er geen jota van.
Wauwie!quote:Op maandag 2 augustus 2010 16:50 schreef Catch_me het volgende:
Ben vandaag weer bij de dealer geweest en ik mocht hem meteen proefrijden, waarna ik eigenlijk gelijk verkocht was
Heb er wel nog een andere uitlaat bij gekozen maar over 2 weken wordt precies deze geleverd![ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Turboloze motor chippen heeft vrij weinig zin anders.quote:Op maandag 2 augustus 2010 18:17 schreef Catch_me het volgende:
Zelf gekocht idd.
Er zit een 1.8 motor in met 143pk maar ik laat hem in de loop van het jaar nog een keertje chippen
Oké.quote:
Het is ook 2 jaar geleden ofzo voor het laatst weer gedaan. Had inderdaad al op internet gezien dat er een aparte peijlstok voor de bak is.....maar ik zie 'm nietquote:Op maandag 2 augustus 2010 20:21 schreef vannelle het volgende:
[..]
Oké.
Versnellingsbak heeft een aparte peilstok, olie peilen doe je met draaiende motor.
Olie kun je via het "peilstokpijpje" bijvullen.
Maar vraag je ook even af waar die olie blijft, regelmatig bij moeten vullen is niet de bedoeling.
Succes!
Voor die paar pk een paar honderd euro neerleggen is gewoon zonde van je geld iig.quote:Op maandag 2 augustus 2010 22:18 schreef JJH het volgende:
Nieuw kopen?
Toe maar.Ik had alleen de sedan gekozen.
En je kunt een turboloze motor prima chippen, geen probleem. Allen de vermogenswinst is relatief weinig ten op zichte van een turboblok.
Toffe bak hoor, maar waarom een nieuwe? Zonde van je geld imo. Waarom koop je niet een met de kop er net af?quote:Op maandag 2 augustus 2010 16:50 schreef Catch_me het volgende:
Ben vandaag weer bij de dealer geweest en ik mocht hem meteen proefrijden, waarna ik eigenlijk gelijk verkocht was
Heb er wel nog een andere uitlaat bij gekozen maar over 2 weken wordt precies deze geleverd![ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Sinds kort kan ik niet zien hoe hard ik ga onder de 90. Precies die kant van t dashboard is het lampje kapot gegaanquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 12:26 schreef jacobras het volgende:
Lol, gisteravond in een oude Volkswagen Golf (1.6 benzine van '89) zonder stuurbekrachtiging gereden. Dat is echt even wennen, lijkt me echt niets als je zoiets in een krap plekje moet parkeren...Overigens kon ik amper zien hoe hard ik ging, ding had heel zwakke dashboardverlichting.
Dat snap ik ook niet helemaalquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:34 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Toffe bak hoor, maar waarom een nieuwe? Zonde van je geld imo. Waarom koop je niet een met de kop er net af?
kikoooooo bedoelt het volgens mij niet met die reden.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:13 schreef Purdey het volgende:
[..]
Dat snap ik ook niet helemaalNatuurlijk is het een hartstikke gave auto, maar als je net je rijbewijs hebt..Ik zou het even rustig aan doen. Mijn budget is hetzelfde, maar dan wel min een 0
![]()
Hoe oud ben je eigenlijk Catch_Me?
quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:14 schreef CherryLips het volgende:
Ik zoek een vijfdehands auto die ik zonder al te veel schuldgevoel tegen een paal/in de sloot kan parkeren
En dan de 4x4.. Kun je nog zelf uit de sloot komenquote:
Dat realiseerde ik me ook, auto's dalen gigantisch snel in waarde. Begreep hem dus ook welquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:15 schreef Anne het volgende:
[..]
kikoooooo bedoelt het volgens mij niet met die reden.
Als je een nieuwe auto koopt is ie eigenlijk direct na aankoop al in waarde gezakt.
Je kunt beter een 2ehands 'nieuwe' auto kopen.
Dat bedoelde ikquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:15 schreef Anne het volgende:
[..]
kikoooooo bedoelt het volgens mij niet met die reden.
Als je een nieuwe auto koopt is ie eigenlijk direct na aankoop al in waarde gezakt.
Je kunt beter een 2ehands 'nieuwe' auto kopen.
Ik denk dat als je een Panda tegen een paal parkeert, schuldgevoel nog wel het minste is waar je je druk over moet makenquote:
Ik heb het zonder boekje gedaan, het systeem wijst zichzelf eigenlijk wel. In z'n achteruit zetten, dan kiezen in wat voor soort vak je wil inparkeren (auto's naast elkaar, of achter elkaar). Dan drukken op vak waar je 'm wil hebben, even corrigeren met de pijlen en op OK drukken. Dan laat je de rem voorzichtig los en draait het stuur automatisch de auto het vak in.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 23:06 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Dat inparkeren is het enige dat ik nog niet getest heb bij de Prius.
Moet ik ook eens doen eig, maar ik heb daar geen boekje van gehad.. Voor de navigatie en cruise control heb ik ook alles zelf mogen uitzoeken.
Ik heb wel een boekje op internet gevonden, maar iets in je hand leest toch makkelijker.
Haha ja, en dan op een auto knallenquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 23:53 schreef jacobras het volgende:
Zou wel vet zijn als je dat echt goed en snel kan instellen, kom je aanrijden, handen achter je hoofd en inparkeren maar.
Jammer alleen dat er dan geen leasewagen vanaf kanquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 16:22 schreef EMCioran het volgende:
Defensie betaalt goed![]()
ik vind het een toffe auto, en als je het kunt missen is het mooi dat je in een nieuwe kan rijden. Zelf zou ik het niet zo snel doen, puur omdat er na een paar jaar gewoon superveel van de waarde af is, maar aan de andere kant: dat gevoel van een splinternieuwe auto is ook wel redelijk onbetaalbaar
Daarom: alleen als je het goed kan instellen, auto-ontwijkend dusquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 23:56 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Haha ja, en dan op een auto knallen![]()
Het moet wel leuke gezichten opleveren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |