Anders neem je die uitspraak even letterlijkquote:Op maandag 26 juli 2010 13:37 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
nee je hebt al een boek en denkt dat je daarom niets anders meer hoeft te lezen. Je stelt namelijk vragen die al beantwoord zijn in deze thread.
anders stop je ff met kansloze one-liners en gedraag je je als een volwassenequote:Op maandag 26 juli 2010 13:47 schreef EINZ het volgende:
[..]
Anders neem je die uitspraak even letterlijk
Terwijl het geeneens zijn topic is.. Maar feit dat ie dat zegt , geeft aan dat ie wel in de vooronderstelling hiervan was, aka hij is ook vogeltjesdans.quote:Op maandag 26 juli 2010 14:13 schreef _Led_ het volgende:
Typisch einz, op het moment dat ie uitgeluld is gaat ie zieken, en als mensen zeggen dat ie kinderachtig bezig is zegt ie "ja maar het is mijn topic!"
O het was een serieus antwoord? Volgens mij zei jij alleen maar "natuurlijk niet".quote:Op maandag 26 juli 2010 14:04 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
kan best je topic zijn. Maar als jij vraagt of niet alles een aanname is en ik daar een serieus antwoord op geef waarop jij slechte grappen maakt en totaal niet op mijn antwoord in gaat en ondertussen poogt me dom af te schilderen gedraag je je als een klein verwend kind
(hier een grapje over jouw avatar)
Dat verwachtte ik. Je laat heel subtiel het woord "onderwerp" weg. En ik wil best wel vragen aan vogeltjesdans of hij dit topic aan mij wil geven, hoor. Wedden dat hij dat zo doet?quote:Op maandag 26 juli 2010 14:04 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Nee verkeerd gedacht, dit is het topic van vogeltjesdans.
Uiteraard. En om verwarring te zaaien ben ik tevens Flammie en Joepiepoepie. Of nee wacht, ik wil jou zijn!quote:Op maandag 26 juli 2010 14:09 schreef Michielos het volgende:
[..]
Wat mij eens te meer doet vermoeden dat EINZ en vogeltjesdans een en dezelfde persoon zijn
Ik geef je geen ongelijk makkerquote:Op maandag 26 juli 2010 15:04 schreef EINZ het volgende:
[..]
Uiteraard. En om verwarring te zaaien ben ik tevens Flammie en Joepiepoepie. Of nee wacht, ik wil jou zijn!
Wat moet ik allemaal doen om jou te worden?quote:
nee volgens mij gaf ik aan dat je vraag op verschillende niveaus te beantwoorden zijn. Wanneer je het heel abstract bedoeld kom je al snel bij filosofisch werk terecht, wanneer je het pragmatisch bedoelde heb ik het verschil aangegeven in die post.quote:Op maandag 26 juli 2010 15:01 schreef EINZ het volgende:
[..]
O het was een serieus antwoord? Volgens mij zei jij alleen maar "natuurlijk niet".
Nu wil ik jou zijnquote:Op maandag 26 juli 2010 15:21 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
nee volgens mij gaf ik aan dat je vraag op verschillende niveaus te beantwoorden zijn. Wanneer je het heel abstract bedoeld kom je al snel bij filosofisch werk terecht, wanneer je het pragmatisch bedoelde heb ik het verschil aangegeven in die post.
Je ontkracht mijn uitspraak dat je niet leest niet met dit soort opmerkingen...
hey, toegeven van je eigen fouten en zwakheden is de eerste stap op het pad richting ultieme bescheidenheid.quote:
quote:Op maandag 26 juli 2010 15:34 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
hey, toegeven van je eigen fouten en zwakheden is de eerste stap op het pad richting ultieme bescheidenheid.
Niet iedereen is zo perfect als ik, maar als je het echt wilt, en je voor 110% inzet kun ook jij het bereiken
Om 15 cm eraan te plakken?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |