En een gitaar voor bij het kampvuurquote:Op maandag 20 september 2010 14:51 schreef Vinz0r het volgende:
Het heeft altijd zin om een boek mee te nemen
Dat zou me niks verbazen als jullie dat gaan maken..quote:Op maandag 20 september 2010 15:02 schreef hcwp het volgende:
[..]
En een gitaar voor bij het kampvuur
Als je niet kan slapen, is dat zeker een aanrader. Twee bladzijdes en je bent vertrokken naar dromenlandquote:Op maandag 20 september 2010 18:00 schreef wilhen het volgende:
Het Hamil is ook heerlijk om te lezen.
Ligt er denk ik aan wat je kader vind denk ik, maar volgens mij ben je tijdens die 2 weken wel druk bezig.quote:Op dinsdag 21 september 2010 15:25 schreef Gemtek het volgende:
Kan je je laptop meenemen voor als je 's avonds niks te doen hebt?
1e weekje kan dat wel ja.. zit je niet vaak op je kamertje en wil je vaak wel slapen als je er eindelijk bentquote:Op dinsdag 21 september 2010 15:25 schreef Gemtek het volgende:
Kan je je laptop meenemen voor als je 's avonds niks te doen hebt?
Inderdaad...quote:Op dinsdag 21 september 2010 20:40 schreef Druid het volgende:
Natres amo is zo voorbij, laptopje raak je niet aan wschl
Ja, ik, als ik het goed gehoord heb is er van de KMA nog iemand omgevallen, van ons niemand.quote:Op dinsdag 21 september 2010 21:09 schreef Vortix het volgende:
Stonden er nog lui stram in de houding vandaag?
Als er oefenavonden zijn! Najaar wordt erg stil.quote:Op maandag 27 september 2010 09:21 schreef CpV het volgende:
Ik kreeg wel te horen dat ze om de motivatie te houden misschien wel mensen die nog geen AMO hebben gedaan gaan laten meedraaien op oefenavonden waarvoor geen AMO benodigd is. Kan je in ieder geval ook kennis maken met je peleton enzo. Ben benieuwd, erg jammer dat het allemaal zo lang duurt.
Zoiets. Geen zin om het jaarplan erbij te zoeken momenteel, maar je zit er niet ver vanaf.quote:Op woensdag 29 september 2010 21:28 schreef hcwp het volgende:
Volgens mij blijven de O&T momenten voor het 50e zoveel mogelijk gehandhaaft... hoeveel dat er uberhaubt nog kunnen zijn tot 1 dec... Vier opkomsten wellicht?
Zit geen horloge bij. Advies is om een goedkoop digitaal horloge te kopen wat tegen een stootje kan.quote:Op maandag 4 oktober 2010 08:46 schreef CpV het volgende:
Zit er bij je PGU trouwens ook een horloge? Of moet je zelf zo'n mooi en handig dingetje kopen?
Ik heb dit weekend toevallig net mijn sollicitatieformulieren verstuurd voor 20 bat, eem sgt had het op de infoavond over een wachttijd van ongeveer 9 maanden tot een jaar voordat je bij je peleton wordt ingedeeld. Een amo plek werd volgens een luitenant verwacht rond Maart-Mei.quote:Op woensdag 29 september 2010 21:18 schreef Schild het volgende:
Staat het gehele Korps nu stil tot eind van het jaar?![]()
Volgens mij staan 10,30,40 en 50 Bat in ieder geval zeker stil. Weet iemand de situatie bij 20 Bat?
Hmm, ze vertelden mij afgelopen week dat degenen die nu in dienst zijn (alle keuringen dus doorlopen en aangesteld) al op een wachtlijst staan en pas ergens verderop in 2011 AMO kunnen doen. Ik zou er dus maar op rekenen dat het nog wel ff gaat duren. De eerste AMO's 2011 zitten al vol.quote:Op maandag 4 oktober 2010 14:14 schreef sportsok het volgende:
[..]
Ik heb dit weekend toevallig net mijn sollicitatieformulieren verstuurd voor 20 bat, eem sgt had het op de infoavond over een wachttijd van ongeveer 9 maanden tot een jaar voordat je bij je peleton wordt ingedeeld. Een amo plek werd volgens een luitenant verwacht rond Maart-Mei.
Ik ben per 1 september aangesteld, dat is ook de reden dat ik maareens ben gaan bellen met m´n bataljon vorige week. De brief dat ik per 1 september aangesteld zou zijn inclusief arbeidsvoorwaarden kreeg ik ergens laatste week augustus en had vorige week nogsteeds niks gehoord van het bataljon over kleden en AMO terwijl dat normaal zo´n 2 a 3 weken duurt.quote:Op maandag 4 oktober 2010 14:39 schreef sportsok het volgende:
was je bij een infoavond? Ik vermoed namelijk wel dat ze het iets rooskleuriger voorstellen dan dat het in werkelijkheid is.
Om dezelfde reden waarvoor we een vrijwillige brandweer hebben.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:45 schreef rubje het volgende:
ff een vraagje over die nationale reserve.
Ik lees zo overal dat de nationale reserve meer van de weekend soldaten zijn die ons ten tijde van het Warschauwpact moesten beschermen,alleen is dat niet meer en is dus de vraag wat nog het eigenlijke nut is van de natiionale reserve.
De Natres zorgt ervoor dat ik niet in mijn weekend op kan komen draven voor een kleine overstroming ofzoquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:45 schreef rubje het volgende:
ff een vraagje over die nationale reserve.
Ik lees zo overal dat de nationale reserve meer van de weekend soldaten zijn die ons ten tijde van het Warschauwpact moesten beschermen,alleen is dat niet meer en is dus de vraag wat nog het eigenlijke nut is van de natiionale reserve.
Het programma van een gemiddelde Natres AMO zit zo propvol dat kastinspecties iets minder belangrijk worden. Die van mij is niet een keer opengemaakt tijdens een kamerinspecties destijds.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 13:12 schreef Deathwings het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat die kast door inspectie komt in de AMO
Alles moet passen in een kast, is mij ook gelukt in mijn AMO.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 12:36 schreef Vortix het volgende:
Jup. Heb hier een kast helemaal gevuld met kleren en daar passen mijn schoenen, DT, slaapzak, rugzak en uitrusting nog niet eens bij.
Vergeleken met wat ik aan spullen in mn amo had en nu, zou t nu ook niet meer passen.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:43 schreef Remco026 het volgende:
[..]
Alles moet passen in een kast, is mij ook gelukt in mijn AMO.
In Assen kregen ze een kast voor de harde PGU, wij in Oirschot moesten ALLES in een kast proppen volgens een lijstje.
Maar wat krijgen jullie dan bij de Natres, oude bokketuig met pukkeltje of SMP pakket met bijbehorende 60 liter tas. Want ook de 60 liter tas past in de kastquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 14:48 schreef Vinz0r het volgende:
[..]
Vergeleken met wat ik aan spullen in mn amo had en nu, zou t nu ook niet meer passen.
De rugtas alleen al is 2x groter.
Ik heb bij het kleden, 17 september gewoon het oude bokketuig met kleine rugzak gekregen. De mensen van Simic hadden wel de nieuwe spullen.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 20:09 schreef Remco026 het volgende:
[..]
Maar wat krijgen jullie dan bij de Natres, oude bokketuig met pukkeltje of SMP pakket met bijbehorende 60 liter tas. Want ook de 60 liter tas past in de kast
Zit niet bij de Natresquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 20:09 schreef Remco026 het volgende:
[..]
Maar wat krijgen jullie dan bij de Natres, oude bokketuig met pukkeltje of SMP pakket met bijbehorende 60 liter tas. Want ook de 60 liter tas past in de kast
Niet lullig bedoelt, maar vind ik niet meer als terecht.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 20:15 schreef StinsonB het volgende:
[..]
Ik heb bij het kleden, 17 september gewoon het oude bokketuig met kleine rugzak gekregen. De mensen van Simic hadden wel de nieuwe spullen.
Ik vind 't zeker niet terecht. Dat Natres wat minder dan normale eenheiden oefent wil nog niet zeggen dat ze met ouwe troep hun ding moeten doen.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 21:11 schreef Vinz0r het volgende:
[..]
Niet lullig bedoelt, maar vind ik niet meer als terecht.
Als de beroepsmilitairen maanden moeten wachten op hun ruilingen/aanvragen, en Natressers die t eens in de 2 maanden gebruiken t wel krijgen klopt er iets niet.
Cimic is ook een soort van Natres maar merendeel van hun krijgen t voor uitzendingen.
Ben ik zeker met je eens hoor. Mijn post was ook antwoord op een vraag, niet een klachtquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 21:11 schreef Vinz0r het volgende:
[..]
Niet lullig bedoelt, maar vind ik niet meer als terecht.
Als de beroepsmilitairen maanden moeten wachten op hun ruilingen/aanvragen, en Natressers die t eens in de 2 maanden gebruiken t wel krijgen klopt er iets niet.
Cimic is ook een soort van Natres maar merendeel van hun krijgen t voor uitzendingen.
Bij het KPU heb je de mogelijkheid om spullen te passen, doe dit dan ook!quote:Op zondag 10 oktober 2010 12:19 schreef TMartina het volgende:tof van de foto's. Heeft iemand nog een lijstje met welk spul je hebt?
Afin, mijn enige zorg is misschien wel dat alles wat ik krijg veel ste groot is, aangezien ik klein en slank ben.
Juist.quote:Op zondag 10 oktober 2010 14:08 schreef TMartina het volgende:
Top, ik heb inmiddels wel wat gevonden e.d, oa op internet staat een brochure van 250 pagina's wat je allemaal nog prive kan kopen en toegestaan is. Ik weet wel dat ik handdoeken massaal daar dus ga inkopen zodra ik op mezelf woon =D
balen man!! Weet je al in welke compagnie je terecht gaat komen?quote:Op maandag 11 oktober 2010 17:41 schreef laptoptas het volgende:
vorige week een brief gehad van 30 natres bataljon.
ze kunnen me niet in 2010 aanstellen:(
word verzet naar volgend jaar..
vervelend zeg, had me er echt op verheugd!
Link aubquote:Op zondag 10 oktober 2010 14:08 schreef TMartina het volgende:
Top, ik heb inmiddels wel wat gevonden e.d, oa op internet staat een brochure van 250 pagina's wat je allemaal nog prive kan kopen en toegestaan is. Ik weet wel dat ik handdoeken massaal daar dus ga inkopen zodra ik op mezelf woon =D
heb je het over mij ofwat? Heb die laptop gewoon meegenomen hoor. Was geen probleem. Heb hem idd wel gebruikt. Maar zat 's avonds meer in de kantine dan achter de laptopquote:Op woensdag 6 oktober 2010 14:24 schreef wiver het volgende:
Het is schitterend weer voor de AMO buiten.
Heeft onze laptop-vriend weer erg mazzel mee!
quote:Het is terecht te noemen dat beroepseenheden prio hebben boven reservisten mbt PGU. Heb ook niet de illusie dat wij in no-time iets in de ruiling kunnen gooien, was het maar zo'n feestOp zaterdag 9 oktober 2010 21:11 schreef Vinz0r het volgende:
[..]
Niet lullig bedoelt, maar vind ik niet meer als terecht.
Als de beroepsmilitairen maanden moeten wachten op hun ruilingen/aanvragen, en Natressers die t eens in de 2 maanden gebruiken t wel krijgen klopt er iets niet.
Cimic is ook een soort van Natres maar merendeel van hun krijgen t voor uitzendingen.
quote:Oneindig.Op dinsdag 26 oktober 2010 14:37 schreef Iska het volgende:
Sollicitatieformulieren verstuurd! Hoe lang duurt het ongeveer voordat je reactie kan verwachten en onderzoeken mag gaan doen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |