Ligt eraan welke je pakt. Slof kan ook anders betaal je meer bezorgkosten dan het pakje zelfquote:
Ik rijd zo wel even naar de Total danquote:Op zondag 18 juli 2010 14:33 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
Ligt eraan welke je pakt. Slof kan ook anders betaal je meer bezorgkosten dan het pakje zelf![]()
Of je doet gelijk je hele week boodschappen
Aaaaarrrrggghhh nee waarom je dat zelf niet kan gaan halen koekwaus.quote:
quote:Op zondag 18 juli 2010 14:34 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Aaaaarrrrggghhh nee waarom je dat zelf niet kan gaan halen koekwaus.
Je moet die mannen ook altijd alles uitleggen.quote:
quote:Op zondag 18 juli 2010 14:34 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Aaaaarrrrggghhh nee waarom je dat zelf niet kan gaan halen koekwaus.
quote:Op zondag 18 juli 2010 14:37 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Je moet die mannen ook altijd alles uitleggen.
Jezus die duurt gewoon even 9 minutenquote:
sommige mensen kunnen er niet zo goed mee omgaan en dan krijg je inderdaad een stuk met niks aan het eindquote:Op zondag 18 juli 2010 14:39 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
Jezus die duurt gewoon even 9 minuten
Oke met de laatste 3 minuten niks
Irritant is dat altijdquote:Op zondag 18 juli 2010 14:41 schreef DuTank het volgende:
[..]
sommige mensen kunnen er niet zo goed mee omgaan en dan krijg je inderdaad een stuk met niks aan het eind
nja als het liedje is afgelopen, is ie afgelopen, maar op je MP3 is het echt irritant, want dan duurt het een eeuw voordat het volgende nummer komtquote:
Ja en dan vergeet je weer door te klikkenquote:Op zondag 18 juli 2010 14:44 schreef DuTank het volgende:
[..]
nja als het liedje is afgelopen, is ie afgelopen, maar op je MP3 is het echt irritant, want dan duurt het een eeuw voordat het volgende nummer komt
bijna full-time daar in die pitt, ze traden echt 1,5 op ofzoquote:
Ja daarvoor gingen ze helemaal losquote:Op zondag 18 juli 2010 15:15 schreef DuTank het volgende:
[..]
bijna full-time daar in die pitt, ze traden echt 1,5 op ofzo
quote:Ontsnapte pelikaan gespot in Den Bosch
Van de drie pelikanen die zijn ontsnapt uit de Beekse Bergen is er eentje gevonden. In Den Bosch is het beest gespot. De vogel was neergestreken op het dak van een huis aan de Noorderplas in de Brabantse stad. Omstanders fotografeerden hem en meldden het bij de politie.
Toch is het dier nog niet gevangen. Omdat pelikanen liefst met de wind mee vliegen, is de kans groot dat de dieren opduiken ten noorden van het safaripark in Hilvarenbeek.
Roderick, Blauwerick en Groenerick, zoals de pelikanen heten, zijn te onderscheiden aan de rode, blauwe en groene ring om de poot. Ze doen nog maar sinds kort mee aan de roofvogelshow, maar zijn al wel getraind.
Ze jagen op vis. Roofvogels jagen namelijk.quote:Op zondag 18 juli 2010 15:50 schreef Ceased2Be het volgende:
Sinds wanneer is een pelikaan een roofvogel trouwens?
daar zat ik dus bijquote:Op zondag 18 juli 2010 15:18 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
Ja daarvoor gingen ze helemaal los
Alleen worden ze onder de watervogels geschaard qua subgroepering, onder roofvogels worden eigenlijk maar 2 groepen gerekend valk-achtigen en de sperwers en arenden.quote:Op zondag 18 juli 2010 15:51 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ze jagen op vis. Roofvogels jagen namelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |