Ze is idd al wat meer een personality en lijkt wat realistischer te zijn geworden. Het is nog steeds niet wat je van een volwassen vrouw zou hopen, maar de progressie valt niet tegen.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 21:06 schreef Boca_Raton het volgende:
Sylvie lijkt een stuk rustiger en ingetogener te zijn geworden na haar ziekte. Volwassener ook. Dat is geen dom blondje meer, maar een persoonlijkheid.
Ja ik dacht even dat het zoiets simpels zou worden toen er gister gezegd werd dat het niet teveel poespas was, maar toen ik de jurken zag die de ontwerper normaal maakt... hysterischquote:Op zaterdag 17 juli 2010 21:27 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Wat simpelers had ik ook mooier gevonden ja:
[ afbeelding ]
http://www.honeymoonshop.(...)/freya-s5113-hc.htmlquote:Op zaterdag 17 juli 2010 21:13 schreef Boca_Raton het volgende:
Zullen we eens een leuke jurk voor Yolanthe uitzoeken? Ik ga even snuffelen op 't web.
WAUW!!!quote:Op zaterdag 17 juli 2010 21:27 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Wat simpelers had ik ook mooier gevonden ja:
[ afbeelding ]
Dat beeld had ik ook totdat ik deze beelden op het WK zag;quote:Op zaterdag 17 juli 2010 21:28 schreef Pikanto het volgende:
[..]
Ze is idd al wat meer een personality en lijkt wat realistischer te zijn geworden. Het is nog steeds niet wat je van een volwassen vrouw zou hopen, maar de progressie valt niet tegen.
quote:
Lijkt idd blauw-paars, beetje lavendelquote:Op zaterdag 17 juli 2010 21:33 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Die zussen dus ook in het blauw zoals Wesley? Wie waren die vrouwen dan in het wit met die mooie jurken?
Of was het daar ook blauw? *scrolt terug*
-edit-
Foto's blz 1 van dit topic zijn de dames lila of iets![]()
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 21:32 schreef fratsman het volgende:
[..]
Dat beeld had ik ook totdat ik deze beelden op het WK zag;
quote:Van Inter waren collega's van Sneijder aanwezig, al kwamen zij te laat in de kerk aan.
Nee, Robben, Kuyt en Van Bommel zitten met hun gezin op Aruba en komen niet naar het bruiloft. Wel John Heitinga. Rafael vd Vaart. meer weet ik ook niet.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 21:37 schreef miss_dynastie het volgende:
Zijn eigenlijk alle voetballers en technische staf van het Nederlands elftal (- de Hejtingaatjes dan) er? Heb behalve Sylvie nog niet echt beelden gezien.
Haha, die jurken zitten zo strak dat afzakken onmogelijk is denk ik.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 21:36 schreef Karina het volgende:
Waarom zijn veel van die trouwjurken strapless? Ik zou de hele tijd denken, oei direkt zakt mijn jurk af. Ik vind de jurk van Yolanthe trouwens niet zo mooi, met die hoepels.
quote:FOTO: Oranjefans proberen bij huwelijk Yolanthe en Wesley te komen
17 juli 2010, Zaterdag
Het was wachten op de eerste oranjefans bij Castel Nuovo, de trouwlocatie van Yolanthe Cabau van Kasbergen en Wesley Sneijder. Zaterdag na het middaguur doken de eerste fans bij het plein van het kasteel op. Een nabijgelegen kroeg zag business en heeft haar zaak omgedoopt tot oranjekroeg.
quote:Gast : MB
Gun die mensen toch wat privacy!
Ze stonden al lang genoeg in de schijnwerpers.
Dit is HUN MOMENT.
Proficiat Wesley en Jolanthe! xxx
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 21:40 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Haha, die jurken zitten zo strak dat afzakken onmogelijk is denk ik.
Oh ik dacht dat de Heitingaatjes lekker op huwelijksreis bleven, maar die zijn gewoon gekomenquote:Op zaterdag 17 juli 2010 21:40 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Nee, Robben, Kuyt en Van Bommel zitten met hun gezin op Aruba en komen niet naar het bruiloft. Wel John Heitinga. Rafael vd Vaart. meer weet ik ook niet.
Maar die is er vandaag natuurlijk als meneer Limaquote:Op zaterdag 17 juli 2010 21:42 schreef Haaibaaike het volgende:
Patrick Kluivert is er, De FrogersHeb het ook maar in de Telegraaf gelezen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |