quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:00 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Oh, jochie toch. Iedereen die adviezen aandraagt afzeiken en dan niet tegen kritiek kunnen. Dan kan dit topic wel dicht. We mogen toch niks zeggen.
En als je met 100 man 200 liter tapbier hebt, houdt het zuipen op als het bier op is. Niet iedereen drinkt bier, maar dan nog.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 11:55 schreef swollywood het volgende:
[..]
Ben jij wel helemaal goed? Chips vergelijken met een BBQ
Bij onbeperkt vreten en zuipen houdt het vreten dus al op als die vreetkar weggaat.
Advies geven mag wel natuurlijk, mits op een normale manierquote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:02 schreef Myraela het volgende:
[..]
Stel je niet zo aan. Laat Oksel de meeting regelen zoals hij en zijn groepje het willen. En als het je niet bevalt ga je niet. Het is allemaal niet zo lastig hoor.
Weet je wat? Steek die meet lekker op plekje waar de zon niet schijnt!quote:Op zaterdag 17 juli 2010 11:57 schreef Oksel het volgende:
Ik begin mij een beetje te irriteren trouwens. Ik stel mijn terrein, mijn prive gebeuren, beschikbaar voor een achterlijk grote meet. Dat vind ik leuk. Dat zouden mensen hier ook leuk moeten vinden. In plaats van te miepen over beslissingen en wat er wel en niet moet komen, zou men gewoon kunnen zeggen: Wat leuk dat je het doet, ik ben benieuwd naar hoe je het organiseert, ik ga zeker komen. Iedereen weet het beter, iedereen wil het anders, iedereen heeft andere ideeen. Hardstikke goed, hardstikke nuttig, maar je kan geen meet organieren met 100 man. Dat doet een SELECT groepje. En daar ga je mee akkoord, of niet. Wij nemen VEEL adviezen mee. Wij lezen dit topic. We overleggen over zaken. Er is ALLE RUIMTE voor ELK LID van de organisatie om dingen ZELF anders te organiseren. Ik doe dat niet. Ik werk fulltime, dus ik kies voor wat makkelijkere weg, die niet de goedkoopste is. We hebben het over 5 of 10 euro PP meer. Verder is IEDEREEN welkom om de organisatie te joinen, en taken op zich te nemen om het beter/goedkoper te doen dan ik het doe.
Dus kunnen we nu gewoon kappen, en gewoon gezellig meedoen? Want dit gezanik, daar gaat een meet door kapot. De crew heeft het al 45 jaar geprobeert, dat ging ook mis door intern gezeik. Daar heb ik geen zin in, en daarom zeg ik gewoon hoe het gaat. Want het is mijn huis. Als iemand het er niet mee eens is: PRIMA. Dan draag ik de taak met HEEL VEEL LIEFDE aan je over.
En nu kap ik erover, en ga ik gewoon een leuke grote kampeermeet organiseren.
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:05 schreef swollywood het volgende:
[..]
Weet je wat? Steek die meet lekker op plekje waar de zon niet schijnt!![]()
Heel leuk dat jij je priveterrein beschikbaar stelt, maar een Fok!meet organiseren kun je zo te zien niet.
Je geeft zelf aan weinig tijd te hebben, je neemt weinig tot niets aan van mensen die eerder een Fok! Jubileummeet georganiseerd hebben en jouw wil is wet.
Succes met deze kansloze missie!
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:04 schreef Maanvis het volgende:
wordt zowat elke meeting in die kut stairway georganiseerd.
Nee. Weet je waarom niet? Om die denigrerende houding van jou de hele tijd. Als ik in de organisatie zou gaan zitten gaan wij vreselijk ruzie krijgen.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:04 schreef Oksel het volgende:
Zo, klaar nu.Zeus, kom je anders in de organisatie? We kunnen nog wel wat meedenkend en organiserend vermogen gebruiken.
Probeer het eens, zou ik zeggen. Het zal je meevallen, dat beloof ik je.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:06 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nee. Weet je waarom niet? Om die denigrerende houding van jou de hele tijd. Als ik in de organisatie zou gaan zitten gaan wij vreselijk ruzie krijgen.
RZ in de organisatiequote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:05 schreef Oksel het volgende:
Dankje maanvis.
Ik ben arrogant, vervelend enzo. Dat weet ik. Dat is gewoon even nodig, omdat het anders op een stairway meeting uitloopt.
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:05 schreef Oksel het volgende:
omdat het anders op een stairway meeting uitloopt.
Ik heb alleen zelf geen vrachtwagen, Tijn.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:07 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
RZ in de organisatieHeb je er meteen een goeie chauffeur bij
![]()
En dat wil Oksel bieden dus wat is nu het probleem?quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:08 schreef Stefan het volgende:
[..]
Zijn anders leuke meets, de basis is namelijk een stel leuke FOK!kers die met elkaar kletsen en een drankje doen. Terras, eten en drank, meer heeft een FOK!Ker niet nodig.
Dat valt vast wel te regelen.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:08 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik heb alleen zelf geen vrachtwagen, Tijn.
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:10 schreef Ghostbuster het volgende:
Ik kom niet maar het zijn geweldige topics om te lezen altijd
Stefan wat ben jij een zeiklul zeg, Oksel doet zo te lezen zn best.
Dat inderdaad.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:08 schreef Stefan het volgende:
[..]
Zijn anders leuke meets, de basis is namelijk een stel leuke FOK!kers die met elkaar kletsen en een drankje doen. Terras, eten en drank, meer heeft een FOK!Ker niet nodig.
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:19 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat inderdaad.
Hoeveel FOK!kers zijn er? Dan moet het toch peanuts zijn om een aantal barbecues bij elkaar te krijgen? Niet iedereen gaat immers met het openbaar vervoer? Datzelfde geldt voor partytenten. Wie heeft er nou niet zo'n ding? (ok, ik niet.:') )
Het enige wat je dan nodig hebt is vlees (Lidl), een paar bakken salade, stokbroden, sausjes en briketten en/of gas.
En bier.
En toiletten kosten bij Bo-rent ¤69,- ex btw voor een weekend. Daar heb je hooguit twee van nodig.
RZ Bij jou in de buurt is toch ook ruimte zat.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:19 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat inderdaad.
Hoeveel FOK!kers zijn er? Dan moet het toch peanuts zijn om een aantal barbecues bij elkaar te krijgen? Niet iedereen gaat immers met het openbaar vervoer? Datzelfde geldt voor partytenten. Wie heeft er nou niet zo'n ding? (ok, ik niet.:') )
Het enige wat je dan nodig hebt is vlees (Lidl), een paar bakken salade, stokbroden, sausjes en briketten en/of gas.
En bier.
En toiletten kosten bij Bo-rent ¤69,- ex btw voor een weekend. Daar heb je hooguit twee van nodig.
Dit snap ik allemaal heus, geloof me. En zo makkelijk is, het je tijd hebt. Dus kom in de organisatie, en regel het! Kom maar 2 dagen van te voren met een grote auto, en regel het allemaal.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:19 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat inderdaad.
Hoeveel FOK!kers zijn er? Dan moet het toch peanuts zijn om een aantal barbecues bij elkaar te krijgen? Niet iedereen gaat immers met het openbaar vervoer? Datzelfde geldt voor partytenten. Wie heeft er nou niet zo'n ding? (ok, ik niet.:') )
Het enige wat je dan nodig hebt is vlees (Lidl), een paar bakken salade, stokbroden, sausjes en briketten en/of gas.
En bier.
En toiletten kosten bij Bo-rent ¤69,- ex btw voor een weekend. Daar heb je hooguit twee van nodig.
Allemaal regelen hoeft niet, maar een auto zou wel welkom zijn ja.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:29 schreef Oksel het volgende:
[..]
Dit snap ik allemaal heus, geloof me. En zo makkelijk is, het je tijd hebt. Dus kom in de organisatie, en regel het! Kom maar 2 dagen van te voren met een grote auto, en regel het allemaal.
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:35 schreef Oksel het volgende:
En ik heb een mega-BBQ, daar kun je makkelijk 150 man mee te eten geven, als je het uitspreidt over 1,5 - 2 uur. Dan moet er iemand komen BBQ'en, daar heb ik geen zin in. En nee, mensen het er zelf op laten gooien loopt uit op een chaos. En die moet schoon gemaakt worden. En het vlees moet gekocht worden. En 1000 bordjes, sausjes, bestekjes. En dat moet weer opgeruimd worden. En gekocht worden.
Datquote:
Als jij dan ff lekker uit dit topic blijft want je komt *dus* toch niet en wil/kan niet meehelpen organiseren, want met dit gezuig bereik je alleen maar het tegenovergestelde.quote:
Zeker, aanmeldtopic. Maar dat gaat in overleg met de crew..quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:43 schreef Piles het volgende:
Maareh, ik dacht dat een animo-topic een goed idee was? Wellicht handig om die alvast te openen, om te peilen hoeveel mensen er willen komen?
Heel goed ideequote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:43 schreef Piles het volgende:
Maareh, ik dacht dat een animo-topic een goed idee was? Wellicht handig om die alvast te openen, om te peilen hoeveel mensen er willen komen?
Ik heb helaas geen grote tuin, Tijn.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:24 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
RZ Bij jou in de buurt is toch ook ruimte zat.Organiseer zelf ook een meet
Ik vind ¤25,- p.p. niet veel geld voor een avondje zuipen en knagen. Dat zou de meet vorig jaar ook gaan kosten namelijk.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:29 schreef Sally het volgende:
Zo, ben weer terug van de douche.
Jammer dat het toch uit lijkt te draaien op doemdenken, ik probeer samen met Oksel en nog anderen wat op poten te zetten. Laten we het leuk houden (en Oksel mag zijn eigen advies ook wel opvolgen![]()
""Zo, klaar nu.")
We zijn hard aan het overleggen over hoe we het 't beste aan kunnen pakken, en adviezen worden echt wel gelezen. Zelfs een bbq hebben we nog niet geheel uitgesloten, maar wat die bbq betreft: de kooltjes en bbq's zijn zo geregeld (mensen zelf meenemen, naast de reuze-bbq van Oksel), maar het vlees, dat gaat de grootste kostenpost worden. Een American Party lijkt me minder verstandig omdat je met de houdbaarheid van het vlees zit.
Dus we gaan eerst eens kijken wat vlees voor zo'n 75-100 man kost, dan weten we meer. Als mensen bereid zijn 25,- euro p.p. neer te leggen, komen we een heel eind.
Ik weet nog niet hoe ik dan zit qua werk, maar ik heb een auto met trekhaak.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:29 schreef Oksel het volgende:
[..]
Dit snap ik allemaal heus, geloof me. En zo makkelijk is, het je tijd hebt. Dus kom in de organisatie, en regel het! Kom maar 2 dagen van te voren met een grote auto, en regel het allemaal.
Uiteindelijk zal het, hoe vervelend voor jou ook, toch daarop uitdraaien. Om de simpele reden dat het in/rond jouw huis gaat plaatsvinden en jij uiteindelijk degene bent die het georganiseerd heeft (in samenwerking met anderen, dat wel). Iedereen komt naar jou toe met vragen, en jij bent het dan weer aan het regelen (zelfs de dingen die ze prima zelf hadden kunnen bedenken/regelen). Zo gaat het nu eenmaal als je een feestje organiseert, zeker voor zoveel man. Daarom ga ik ook liever bij anderen naar feestjesquote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:35 schreef Oksel het volgende:
En ik heb ook zin in een feestje, niet in een dag waar ik zelf CONTINUE alles aan het organiseren en uitvoeren ben.
Wel een dakterrasquote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:47 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik heb helaas geen grote tuin, Tijn.
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:45 schreef Oksel het volgende:
[..]
Zeker, aanmeldtopic. Maar dat gaat in overleg met de crew..
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:05 schreef Oksel het volgende:
Stel dat de mannen tegen een boom pissen.. en iedereen nog even flink thuis gaat zitten schijten..Voor hoeveel mensen is 1 toilet dan genoeg?
Lukt netquote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:07 schreef yvonne het volgende:
[..]
1 toilet is krap aan voor 20 mensen.
EHBO is geregeld..quote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:06 schreef yvonne het volgende:
[..]
Daar heb je ons toch niet voor nodig
Denk aan:
EHBO
Een paar mensen die nuchter blijven om in noodgevallen te rijden en/of EHBO kunnen geven.
Denk aan: FOK!kers willen altijd wat te knagen hebben, red je het met alleen een snackwagen?
Wie is er verantwoordelijk voor het terrein? (denk aan schade, ongeval(letjes)
Gewoon wat kleine dingetjes om over na te denken.
Het terrein, is dat dat grasveld bij het huis op de bovenste foto?
Hier staat een schema:quote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:05 schreef Oksel het volgende:
Stel dat de mannen tegen een boom pissen.. en iedereen nog even flink thuis gaat zitten schijten..Voor hoeveel mensen is 1 toilet dan genoeg?
Of 60 chinezen..quote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:07 schreef yvonne het volgende:
[..]
1 toilet is krap aan voor 20 mensen.
Als er één gaat zitten kleien gaat je schema in de war.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:16 schreef Oksel het volgende:
[..]
Of 60 chinezen..![]()
Maar even serieus.. stel dat er 100 man komt, die gemiddeld 3x naar het toilet moeten. Vrouwen vaker, mannen pissen maar in de sloot. Dat is 300x toiletbezoek.. over 12 uur tijdsperiode. Dan is dat 2,5 minuut gemiddeld per bezoek.. dat kan toch wel? Is 1 toilet echt niet genoeg? Gaan er dan wachtrijen ontstaan en mensen die in hun broek pissen?
Als het eten per toeval verkeerd valt bij een groepje mensen? Kan je beter voor het geval dat gewoon twee hebben. Kosten van een toilet zijn niet zó hoog.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:16 schreef Oksel het volgende:
[..]
Of 60 chinezen..![]()
Maar even serieus.. stel dat er 100 man komt, die gemiddeld 3x naar het toilet moeten. Vrouwen vaker, mannen pissen maar in de sloot. Dat is 300x toiletbezoek.. over 12 uur tijdsperiode. Dan is dat 2,5 minuut gemiddeld per bezoek.. dat kan toch wel? Is 1 toilet echt niet genoeg? Gaan er dan wachtrijen ontstaan en mensen die in hun broek pissen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |