Had ik ook.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 15:26 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
want ik heb een gruwelijke hekel aan de Teletubbies en dat soort programma's.
Het babytv dat bijons op is, vind ik niets mis mee, eigenlijk. Vind het eerder vreemd dat ze zoiets zouden verbieden. Het zijn rustige, korte dingetjes, veel van kleifiguurtjes, wat muziek, en er gebeurt erg weinig. Senna vindt ook lang niet alles leuk, gelukkig. Gisteren heeft ze een minuut of 10 echt zitten kijken, maar dat is echt een uitzondering. ER zijn een paar dingetjes waar ze echt op reageert, en die zet ik dan wel eens op, Ik vind het redelijk overtrokken om die te verbieden.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 15:26 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
In Frankrijk is baby-tv trouwens verboden omdat het slecht zou zijn en ook in de VS is het advies een kind onder de twee geen tv te laten kijken. Ik heb zelf de tv nooit aanstaan ter Annicka's vermaak want ik heb een gruwelijke hekel aan de Teletubbies en dat soort programma's.
Trouwens: dat vind ik een heel goed idee!quote:Op vrijdag 16 juli 2010 13:46 schreef miss_sly het volgende:
Ik vind het zo lief klinken, oekewe moeten maar snel weer meeten
Ja, we gaan uit eten, bij het Okura, Japans aan de tafel, weet je wel. Met een wijnarrangement of cocktails ofzoquote:Op vrijdag 16 juli 2010 15:36 schreef oeke het volgende:
[..]
Trouwens: dat vind ik een heel goed idee!![]()
En wat spannend dat Senna gaat logeren! Gaan jullie iets leuks doen? Met cocktails?
Goh je hebt het goed bekekenquote:Op vrijdag 16 juli 2010 15:40 schreef Estrys het volgende:
Jullie zijn ook niet de doelgroep van de teletubbies natuurlijk![]()
Ik vind Bumba nou ook niet iets om een gat in de lucht te springen maar ach het kind klapt enthousiast mee. Overigens verdenk ik de makers van Bumba ervan dat ze die kinderen die er in spelen uitgezocht worden op uiterlijkOm de ouders die kijken een goed gevoel te geven over hun eigen kind of zo. Jeuj wat zitten daar lelijke kinderen bij
quote:Op vrijdag 16 juli 2010 15:56 schreef oeke het volgende:
Haha, wat erg zeg! Stelletje snobs met je mooie kind!![]()
![]()
Ik doe wel even PM Estrys.
Als ze ouder zijn, worden de programma's soms ook leuker. Huis Anubis, Spangasquote:Op vrijdag 16 juli 2010 16:04 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Ik ben echt niet kindgericht qua voorkeuren, want ik heb dus ook een gruwelijke hekel aan k3.
Wat is er mis met mannen die positief reageren op tieten?quote:Op vrijdag 16 juli 2010 16:08 schreef Estrys het volgende:
Mijn man heeft geen bezwaren tegen K3 zegt hij. Maar ik weet niet of het hem echt om de muziek te doen is. Denk meer Josje![]()
Seb riep eerst steeds bij K3 iets wat klonk als: TIETUH waarop zijn vader steevast antwoordde JA klopt! tja wat moet je met zo'n man
Nou als die mannen nog geen jaar oud zijnquote:Op vrijdag 16 juli 2010 16:13 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Wat is er mis met mannen die positief reageren op tieten?
quote:Op vrijdag 16 juli 2010 16:20 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Dan heet het borstvoedingen dat is toch een goede zaak?
Ik ben een manquote:Op vrijdag 16 juli 2010 16:26 schreef GreatWhiteSilence het volgende:Je maakt er weer wat moois van...
Dat is mij geheel duidelijk...quote:
je post mn grapje doodquote:Op vrijdag 16 juli 2010 16:20 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Dan heet het borstvoedingen dat is toch een goede zaak?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |