Mijn hersenenquote:
Nee! Dan wordt het niks meerquote:
Laat maar komenquote:Op maandag 19 juli 2010 19:53 schreef INViCTuS het volgende:
Ik denk niet dat er noodweer komt of heb ik het dan helemaal verkeerd?
Het is wel goed mogelijk dat er tijden zullen zijn dat het kan gieten..Woensdag kan er wel wat regen gaan vallen, donderdag niet echt denk ik maar vrijdag zou er heel veel kunnen vallen of de storing trekt grootdeels over Duitsland. De berekening laat um nu het oosten schampen en verder over duitsland trekken, dat is ook wel is anders geweest. Daarna wordt er van zaterdagochtend tot zondag veel neerslag in het noorden verwacht. goed, dat zal vanavond na de nieuwste berekening wel weer anders zijn.
[ afbeelding ]
Bij een natte droom denk ik toch echt meer aan andere dingenquote:Op maandag 19 juli 2010 22:36 schreef Gitank2 het volgende:
Denk eerder dat het een (natte) droom is, die wel een keertje uitkomt
Ik ook, maar dat kan individueel verschillenquote:Op maandag 19 juli 2010 22:37 schreef RiKe het volgende:
[..]
Bij een natte droom denk ik toch echt meer aan andere dingen
Raam open laten staan als het regentquote:Op maandag 19 juli 2010 22:37 schreef RiKe het volgende:
[..]
Bij een natte droom denk ik toch echt meer aan andere dingen
Was het niet 5x in 7 jaar in heel europa? In iedergeval onder de 10xquote:Op maandag 19 juli 2010 22:49 schreef Resistor het volgende:
[..]
Raam open laten staan als het regent
Maar 3x lvl3 ergens in Nederland in minder dan 30 dagen tijd lijkt mij wel erg onwaarschijnlijk, hoe vaak komt een lvl3 Estofex überhaupt voor?
Die kans schat ik heel klein in.quote:Op maandag 19 juli 2010 22:33 schreef RiKe het volgende:
Speedy, hoe groot schat je de kans dat die level 3 over heel het land komt?
Volgens: http://estofex.org/cgi-bin/polygon/showforecast.cgi?list=yes&all=yesquote:Op maandag 19 juli 2010 22:49 schreef Resistor het volgende:
[..]
Raam open laten staan als het regent
Maar 3x lvl3 ergens in Nederland in minder dan 30 dagen tijd lijkt mij wel erg onwaarschijnlijk, hoe vaak komt een lvl3 Estofex überhaupt voor?
Gelukkig maak jij je nu heel druk over het redden van onze natuur en onze economie tegelijk (lijkt me eerder een van de twee als de mens niet van mentaliteit verandert) en reageer je niet op iemand die even op een dood dagmoment een plaatje post nav van het voorkomen van extreem weer.quote:Op maandag 19 juli 2010 23:23 schreef Jason__ het volgende:
Gast, waarom vraag je je zoiets nou af.
Ga maar eens iets doen voor de natuur, of verzin iets wat de economische crisis op weg helpt ipv jezelf rare dingen af te vragen die je toch nergens voor nodig hebt.
Ik denk dat het onweer weinig gaat voorstellen.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 08:38 schreef identify het volgende:
Vanavond of vanacht enkele buien, misschien wat onweer... Ben benieuwd
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 14:07 schreef Frankz0rz het volgende:
Veels te benauwd weer. Nederlandse zomers
Ik had de temperatuur hier in Zeeland lager ingeschat vanwege de frisse zeewind,quote:Op dinsdag 20 juli 2010 14:07 schreef Frankz0rz het volgende:
Veels te benauwd weer. Nederlandse zomers
Voor morgen gaat het ook weinig voorstellen denk ik, het oosten heeft weer de beste papieren.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 09:12 schreef aloa het volgende:
[..]
Ik denk dat het onweer weinig gaat voorstellen.
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 14:24 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Voor morgen gaat het ook weinig voorstellen denk ik, het oosten heeft weer de beste papieren.
Hoe is het bij jou?quote:Op dinsdag 20 juli 2010 14:23 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Ik had de temperatuur hier in Zeeland lager ingeschat vanwege de frisse zeewind,
maar het is toch nog 30 graden hier.
moe je diezelfde link eens bij spanje kijkenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 21:06 schreef kahaarin het volgende:
Hmm, mooie krul, ik snap denk ik wel waarom het morgen kan gaan spoken: http://www.sat24.nl/
Als dat gebied nog een stukje opschuift....
dat was een najaarsstorm met zware storm en zeer forse windstoten.quote:Op maandag 19 juli 2010 23:22 schreef Gitank2 het volgende:
27 oktober 2002
[ afbeelding ]
High risk is level 2 nu?
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 21:09 schreef marcel-o het volgende:
[..]
moe je diezelfde link eens bij spanje kijken
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 21:28 schreef mazaru het volgende:
zou het nog onder de 28 graden gaan worden vanavond?
Neem nog een koud biertje (of iets anders)quote:Op dinsdag 20 juli 2010 22:30 schreef Floor-Sofie het volgende:
32 graden Enschede
van mij mag er wel een buitje vallen...
Gisteren ook zo warm, en windstil, zoooo niet uit te houden...
Ik wacht voorlopig nog even. Tis hier aan de kust gewoon 7 graden warmer als het binnenlandquote:
De communicatie in dit topic is ook wel om te huilen en daar ben jij ook debet aan trouwens. Ik stelde je nog een vraag ook.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 21:49 schreef Fredo55 het volgende:
Wat is dit voor vage wolk dat over kwam drijven?
[ afbeelding ]
Klopt, ik zag toen bomen buigen waarbij ik dacht "hoe kan dat nog heel blijven?"quote:Op dinsdag 20 juli 2010 21:11 schreef Againzender het volgende:
[..]
dat was een najaarsstorm met zware storm en zeer forse windstoten.
quote:Op woensdag 21 juli 2010 09:20 schreef dimage het volgende:
De weerkaarten voor vandaag woensdag 21 juli en vandaag is een overgangsdag naar merkbaar koeler weer. In het oosten loopt de temperatuur snel op richting de 29 á 30 graden maar in de loop van de ochtend wordt de bewolking steeds dichter en dichter. Onder invloed van een naderend lagedrukgebied zal er in het westen van het land al aan het begin van de middag lokaal een enkele regenbui mogelijk zijn.
De kans op onweer schat ik in op 10 tot 20% en dan alleen voor het oosten van ons land.
temperatuur:
[ afbeelding ]
Bewolking:
[ afbeelding ]
Cape:
[ afbeelding ]
Neerslag:
[ afbeelding ]
Wind:
[ afbeelding ]
Totaaloverzicht: meetpunt KNMI
[ afbeelding ]
crr/ir 10.8 kaart:
[ afbeelding ]
Visible:
[ afbeelding ]
Gecombineerde noaa 18 kaart
[ afbeelding ]
Had ik gedaan gisteravond idd, zag er lief uit.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 21:09 schreef marcel-o het volgende:
[..]
moe je diezelfde link eens bij spanje kijken
quote:Op woensdag 21 juli 2010 10:38 schreef Drassss het volgende:
Oost oost Nederland in Lvl 1 gebied vandaag. Oostelijke helft van Nederland in het onweersgebied..
Knmi heeft een normale onweer waarschuwing uitgegeven.
Jep typerend voor Nederland. Achja ik heb liever dagen met 22 graden dan de 30+. 30+ is alleen lekker wanneer je niks doet en savonds een BBQ hebt + zwembadquote:Op woensdag 21 juli 2010 10:40 schreef j95 het volgende:
[..]
Het is twee dagen warm geweest, dan krijg je dat
quote:Op woensdag 21 juli 2010 10:41 schreef Drassss het volgende:
[..]
Jep typerend voor Nederland. Achja ik heb liever dagen met 22 graden dan de 30+. 30+ is alleen lekker wanneer je niks doet en savonds een BBQ hebt + zwembad
Dan is het nog niet leuk.. 30 + is gewoon niet fijn. Ik word helemaal sloom en bij minste geringste zweet je.quote:Op woensdag 21 juli 2010 10:45 schreef j95 het volgende:
[..]
Ja idd, als je moet werken is 30+ niks. Maar in je vakantie
Daar zou je best gelijk in kunnen hebben.. Nu vinden we het nog leuk omdat het nieuw is maar over een tijdje niet meer. Want dan is het gewoon geworden en schade groter.quote:Op woensdag 21 juli 2010 10:53 schreef Amnistia het volgende:
Het leuke is dat het steeds vaker voor gaat komen.. vieze warme zomers..
Over paar jaar hebben we het klimaat van Spanje.
Ik merk het nu al aan de stormen.. afgelopen week 2 keer lvl 3 estofex gehad, onweer crawlers die normaal alleen maar voorkomt in Amerika.
Daar is ons land niet voor gemaakt? De huizen zijn hier over het algemeen allemaal van steen en beton in tegenstelling tot de gipswand en ducktape huizen in Amerika.quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:14 schreef Drassss het volgende:
Laat die tornado's maar wegblijven. Daar is ons land niet voor gemaakt. In Amerika kan dat nog, alhoewel ze daar helaas ook soms dodelijk zijn...
Het gaat erom, dat hier altijd wel iets geraakt gaat worden. Mensen die geen idee hebben wat ze moeten doen en als blinde kippen maar in een caravan gaan zitten, omdat het dan lekker veilig is!?quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:15 schreef TheKC het volgende:
[..]
Daar is ons land niet voor gemaakt? De huizen zijn hier over het algemeen allemaal van steen en beton in tegenstelling tot de gipswand en ducktape huizen in Amerika.
Ik denk dat hij bedoelt qua ruimte, de kans dat er daar een tornado in een open veld naar beneden komt is veel groter dan in Nederland, toch?quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:15 schreef TheKC het volgende:
[..]
Daar is ons land niet voor gemaakt? De huizen zijn hier over het algemeen allemaal van steen en beton in tegenstelling tot de gipswand en ducktape huizen in Amerika.
Hmm, in de US hoor je toch ook regelmatig over doden omdat er een tornado over een trailerpark heen is getrokken.quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:17 schreef Drassss het volgende:
[..]
Het gaat erom, dat hier altijd wel iets geraakt gaat worden. Mensen die geen idee hebben wat ze moeten doen en als blinde kippen maar in een caravan gaan zitten, omdat het dan lekker veilig is!?
We kunnen nog veel leren van Amerikanen in dat opzicht
Correct, wanneer je kijkt naar overlijden en het aantal tornado's valt dat altijd best mee. Helaas heb je soms 1 killer tornado erbij zitten die een heel stadje wegvaagt. Daar is niks tegen opgewassen en vandaar ook een aantal doden. Gelukkig bezitten veel steden en normale huizen al over schuilkelders/ tornado sirenes/ radio's/tv's die waarschuwen, zodat het allemaal best meevalt.quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:17 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ik denk dat hij bedoelt qua ruimte, de kans dat er daar een tornado in een open veld naar beneden komt is veel groter dan in Nederland, toch?
Zie mijn edit, het is idd een goed idee om de know-how van de Amerikanen te gebruiken, al denk ik dat het (nog) niet nodig is om tornado sirenes te plaatsen, het zou wel handig zijn om in dit soort weerssituaties een live bericht op de radio/TV te doen.quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:22 schreef Drassss het volgende:
[..]
Correct, wanneer je kijkt naar overlijden en het aantal tornado's valt dat altijd best mee. Helaas heb je soms 1 killer tornado erbij zitten die een heel stadje wegvaagt. Daar is niks tegen opgewassen en vandaar ook een aantal doden. Gelukkig bezitten veel steden en normale huizen al over schuilkelders/ tornado sirenes/ radio's/tv's die waarschuwen, zodat het allemaal best meevalt.
Wij moeten het doen met het knmi die om de 3u een update geeft... tja dat is een verschil.
Laat staan de gekke die tornado's volgen met auto's of helikopters die er naast gaan vliegen
Hmm, mazzelaar! Wat een verschillen trouwens, Groningen bijna 27 graden en Rotterdam 22....quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:32 schreef Stephan1237 het volgende:
Vannacht om 05:00 was het warmer in Rotterdam dan nu
We hebben onze alarm sirenes. Ik zou zeggen dat je die makkelijk kan gebruiken bij zeer slecht weer. Werkt perfect!quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:32 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Zie mijn edit, het is idd een goed idee om de know-how van de Amerikanen te gebruiken, al denk ik dat het (nog) niet nodig is om tornado sirenes te plaatsen, het zou wel handig zijn om in dit soort weerssituaties een live bericht op de radio/TV te doen.
Killertornado's zullen hier niet voor gaan komen maar info voor bv campingeigenaren zou geen overbodige luxe zijn.
Dat gaat niet op voor Vlaardingen. Het is hier in de schaduw nog 26.7 graden. Binnen 27.2quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:33 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Hmm, mazzelaar! Wat een verschillen trouwens, Groningen bijna 27 graden en Rotterdam 22....
http://www.buienradar.nl/
Komt eraan. Regengebied is nu België in aan het trekken.quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:43 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat gaat niet op voor Vlaardingen. Het is hier in de schaduw nog 26.7 graden. Binnen 27.2![]()
Toen ik naar bed ging, was het binnen 28.1. Waar blijft nou die afkoeling?
Ehm, houd ramen en deuren gesloten en zoek een radio/tv zender op toch? Dan hoop ik dat die mensen geen Ziggo hebben.....quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:36 schreef Drassss het volgende:
[..]
We hebben onze alarm sirenes. Ik zou zeggen dat je die makkelijk kan gebruiken bij zeer slecht weer. Werkt perfect!
Onderweg.quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:43 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat gaat niet op voor Vlaardingen. Het is hier in de schaduw nog 26.7 graden. Binnen 27.2![]()
Toen ik naar bed ging, was het binnen 28.1. Waar blijft nou die afkoeling?
quote:Op woensdag 21 juli 2010 12:11 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ehm, houd ramen en deuren gesloten en zoek een radio/tv zender op toch? Dan hoop ik dat die mensen geen Ziggo hebben.....Kans bestaat dat als het een totaalpakket betreft er geen TV is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |