Wel oppassen dat je je handjes na het aanbrengen goed wast hequote:Op woensdag 14 juli 2010 16:54 schreef Orea het volgende:
Oooooooh echt had ik dit eerder geweten! Beter als klaarkomen momenteel
(slaat wel op je ogen zeg die mentol lucht)
quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:54 schreef Orea het volgende:
Oooooooh echt had ik dit eerder geweten! Beter als klaarkomen momenteel
(slaat wel op je ogen zeg die mentol lucht)
quote:Op woensdag 14 juli 2010 17:01 schreef maffemuts het volgende:
[..]
Wel oppassen dat je je handjes na het aanbrengen goed wast he
Maffe iets mompelt met auw oogjes
En dan nog veel te lang moeten wachtenquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:02 schreef huuphuup het volgende:
[..]![]()
Tico thnx voor de tip van t ziekenhuis nog, we zijn vanmiddag gewoon maar even naar Delft gereden, t was zo gepiept, ik heb weinig trek om maar om 8 uur bij die priktent hier voor de deur te staan![]()
En over striae, ik ben heel benieuwd, ik hoop dat ik een beetje gespaard wordt met mn vorige striae, dat het niet ineens keiveel verder scheurt ofzo.
Ja das hier dus ook. Er zit een bejaardenhuis ofzo boven de priklocatie dus het zit stampvol met oudjes die voor de tromboseprikken enzo komen. van 8.15 tot 8.45 is het prikken, als je er om 8 uur bent dan wordt je rond 8.45 geprikt ongeveerquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:05 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
En dan nog veel te lang moeten wachten
Was hierzo, van 8 tot nog wat, moest nuchter, nuchter werd ik misselijk, dus iets over half 8 was ik er..
was ik nog nummer weet ik hoeveel...
Ik lees stiekem af en toe een beetje mee..quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:29 schreef Orea het volgende:
Omdat vol vol is, een nieuwe!![]()
Ik race even naar de apotheek voor iets van Mentolgel voor mijn striae!
maar die mentholgel is niet om striae te voorkomen maar om de jeuk te verlichtenquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:27 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Ik lees stiekem af en toe een beetje mee..maar wist je dat 't krijgen van striae erfelijk bepaald is?
Je kunt je dus smeren als een gek maar de èèn krijgt 't wel of niet.. ligt niet aan het smeren.
Ik had het ook onwijs erg & het jeukte als een gek
Als je goed terugleestquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:27 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Ik lees stiekem af en toe een beetje mee..maar wist je dat 't krijgen van striae erfelijk bepaald is?
Je kunt je dus smeren als een gek maar de èèn krijgt 't wel of niet.. ligt niet aan het smeren.
Ik had het ook onwijs erg & het jeukte als een gek
Ja dat wist ik.. de zin was een beetje vreemd jaquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:33 schreef huuphuup het volgende:
[..]
maar die mentholgel is niet om striae te voorkomen maar om de jeuk te verlichten
het klopt wel trouwens. Mn moeder en oma hadden nauwelijks striae en ik eigenlijk ook nauwelijks.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 18:49 schreef Troeta het volgende:
Ik zit net weer te kijken en die van de baby voelen met 12 weken vertelt net dat je geen borstvoeding mag geven als je een ruggenprik hebt bij de bevalling, geweldig mens!!haha
Ben blij dat ik fok heb gevonden;)
x2quote:Op woensdag 14 juli 2010 18:51 schreef huuphuup het volgende:
ik ga maar es lezen, ik heb wel zin in een potje flinke irritatie
het enige dat me ontbreekt is een pot b&j's
hehe zat je ook rtl te kijken?quote:
Daar zit ik ook (bij het babygedeelte dan) en ook om me dood te ergeren hahaha. Ik post niks mee daar, maar lach me suf om die debiele verhalen hihiquote:Op woensdag 14 juli 2010 18:22 schreef Troeta het volgende:
Mooi dat je de blije doos nog krijgt saffier!!
En wat een grote buik Orea!! Vind je strepen echt meevallen hoor! Fijn dat die mentholgel werkt..
Jullie hadden het over babybites, ik maak daar altijd een beetje ruzie, want kan niet zo goed tegen die rare verhalen daar.
Bij de 12 weken was er iemand die beweerde dat ze de baby al voelde en haar vriend ook van buitenaf, dat geloof ik echt niet hoor!
Een ander roept elke dag tot 28 weken dat ze maar niets voelt, maar ze gaat het niet ff bij de verloskundige checken.
En iemand die bij het UWV was en die hadden haar geadviseerd om de baby weg te laten halen....tuurlijk!!
En stiekem vind ik het een beetje leuk om daar steeds tegen in te gaan en nu vinden ze me niet zo lief meer geloof ik,haha
Orea je kan altijd nog bijhalen als je kindje geboren is hequote:Op woensdag 14 juli 2010 19:46 schreef Orea het volgende:
Oh en ik zit te denken, n.a.v. de gesprekken in het vorige topic, ik heb echt maar 1 pakje maat 50 ofzo.. Verder wel heel veel 50/56... Ik zie een reden om volgende week (dan is het salaris er weer, deze maand extreem vlot erdoorheen, lang geleden![]()
*koopziek*) alsnog even los te gaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |