Met een lening beginnen na je studie lijkt mij niet echt een fijne start, maar goed.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:18 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dan reis je maar heen en weer. Of weet je wat; je leent geld voor je eigen ontwikkeling. Dat heet 'een ruggegraat kweken', en is zeer aan te raden.
quote:
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:18 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Weet je hoe lang de reistijd voor mij is als ik naar de uni ga?
Niet te doen.
Je werkt zeker niet omdat het allemaal zo zwaar is?quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:19 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Met een lening beginnen na je studie lijkt mij niet echt een fijne start, maar goed.
Ik ga nu ook geld lenen, ondanks die stufi. Anders kom ik niet rond. Kun je nagaan.
Jij snapt niet dat je in je werk nog steeds met je opleiding van doen hebt?quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:19 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Jij betaalt nog steeds de hypotheek van het huis waar je niet meer in woont?
Niet alle opleidingen vallen onder de categorie "Scorpies - pretstudie".quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:19 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je werkt zeker niet omdat het allemaal zo zwaar is?
Ach, die 2% van de studies waarbij je ook daadwerkelijk aanwezig moet zijn tel ik inderdaad niet mee. Dat zijn de positieve uitzonderingen in het verder dorre, grauwe, en bedorven landschap wat 'scholing' in Nederland tegenwoordig heet.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:22 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Niet alle opleidingen vallen onder de categorie "Scorpies - pretstudie".
Je zit meteen waar deze idioot vandaan komt, de frontpage.quote:Op woensdag 14 juli 2010 10:48 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Wat heb je nu, marrokkaantjes die geen woord nederlands spreken maar dankzij de studiefinanciering op school zich blijven vervelen.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:20 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Jij snapt niet dat je in je werk nog steeds met je opleiding van doen hebt?
En dat vinden ze leuk wil je zeggen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:19 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Er zijn genoeg forenzen die dezelfde afstand afleggen iedere dag.
quote:En het is universiteit, geen uni.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:23 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je zit meteen waar deze idioot vandaan komt, de frontpage.
Check.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:23 schreef -Strawberry- het volgende:
Als je ouders hebt die het niet zo breed hebben,
Checkquote:of als je ouders bent die jou de zorgverzekering laten betalen,
En check.quote:en je gaat niet op kamers, dan hou je dus niets over van die stufi he.
Meid, in mijn tijd kreeg ik 'maar' 73 euro, en werkte ik er gewoon naast voor mijn centen. Ik ging elke dag op en neer naar Utrecht, 1.5 uur reistijd heen en 1.5 uur reistijd terug. De laatste 2 jaar van mijn studie was ik nooit voor half 7 thuis en kon ik gewoon na mijn eten direct door naar werk, wat ik tot een uurtje of 9, 10 deed om de dag erna weer om half 8 op te staan om naar school te gaan. Poeh poeh, wat was dat zwaar zeg.quote:Het is nu ongeveer 103 euro als je nog thuis woont (in mijn geval) en de zorgverzekering is ook rond de 100 euro, die voor je eigen rekening is na je 18e.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:25 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
En dat vinden ze leuk wil je zeggen.
[..]
Ik ga wel werken, anders kom ik niet rond.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:19 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je werkt zeker niet omdat het allemaal zo zwaar is?
Dus jij vind dat de overheid je maar moet sponsoren zodat je later veel geld kunt verdienen voor.........ja, voor wat eigenlijk? Jezelf? Goeie instellingquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:24 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Zeker wel. Maar als ik klaar ben met mijn studie wil ik graag werken om geld te verdienen, niet werken om mijn opleiding af te betalen.
Studeren kan best leuk zijn, maar deze maatregel helpt niet echt nee.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:25 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Studeren is niet leuk, maar het is nodig als je wat wilt bereiken.
En dat zijn de studies die straks nog minder studenten hebben omdat je geen tijd hebt om ernaast te werkenquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:23 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ach, die 2% van de studies waarbij je ook daadwerkelijk aanwezig moet zijn tel ik inderdaad niet mee. Dat zijn de positieve uitzonderingen in het verder dorre, grauwe, en bedorven landschap wat 'scholing' in Nederland tegenwoordig heet.
Slechte zaak. Natuurlijk erger ik mij aan middelmatigheid. Met name op het HBO lopen josti's rond waarvan je je afvraagt wat ze daar in godsnaam doen. Toch ben ik bang dat dit een hoop potentiele studenten zal afschrikken. Het is nou eenmaal niet goedkoop om een studie te volgen en er kleeft een bepaald risico aan. Indien je faalt zit je opgescheept met een flinke schuld.quote:Op woensdag 14 juli 2010 10:43 schreef Regenbui het volgende:
[..]
Brond: http://www.spitsnieuws.nl(...)anciering_nabij.html
Op zich helemaal geen slecht idee. Dit werkt de middelmatigheid weg, en zorgt er hopelijk voor dat de kwaliteit van het onderwijs wat beter wordt. Verder weten de studenten die een "lening" nemen dat dit een investering in de toekomst is, die ze zonder enige moeite af kunnen betalen.
Any thoughts?
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:24 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Zeker wel. Maar als ik klaar ben met mijn studie wil ik graag werken om geld te verdienen, niet werken om mijn opleiding af te betalen.
Ach kom nou, ook al moet je er niet daadwerkelijk aanwezig zijn. De tijd die je moet steken in het lezen van aarsdikke boeken, maken van creditopdrachten en essays is net zo veel als een fulltime baan. Het is dan ook niet vreemd dat bij de meeste studies die aangemerkt worden als "pret" studies - de meeste afhakers zitten. Ik kan mij nog goed herinneren dat in het eerste half jaar van mijn studententijd de zaal tot de nok toe vol zat, daarna was op z'n minst de helft alweer vertrokken. En dat werd de jaren daarna niet beter. Aan het einde van de studie zaten we nog met 30 man.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:23 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ach, die 2% van de studies waarbij je ook daadwerkelijk aanwezig moet zijn tel ik inderdaad niet mee. Dat zijn de positieve uitzonderingen in het verder dorre, grauwe, en bedorven landschap wat 'scholing' in Nederland tegenwoordig heet.
Zegt de persoon die het woord "Marokkanen" niet eens weet te spellen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:25 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Wat heeft dat te maken met dit topic?
En doe eens wat aan je spelling.
Studeren mag je best stimuleren.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:26 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dus jij vind dat de overheid je maar moet sponsoren zodat je later veel geld kunt verdienen voor.........ja, voor wat eigenlijk? Jezelf? Goeie instelling
Ja, en dat was dus bij mij exact hetzelfde. We begonnen met 280 man waarvan er 50 afstudeerdenquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:28 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ach kom nou, ook al moet je er niet daadwerkelijk aanwezig zijn. De tijd die je moet steken in het lezen van aarsdikke boeken, maken van creditopdrachten en essays is net zo veel als een fulltime baan. Het is dan ook niet vreemd dat bij de meeste studies die aangemerkt worden als "pret" studies - het meeste aantal afhakers zitten. Ik kan mij nog goed herinneren dat in het eerste half jaar van mijn studententijd de zaal tot de nok toe vol zat, daarna was op z'n minst de helft alweer vertrokken. En dat werd de jaren daarna niet beter. Aan het einde van de studie zaten we nog met 30 man.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:29 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Zegt de persoon die het woord "Marokkanen" niet eens weet te spellen.
Ah, nu snap ik het. Het is jou allemaal gelukt, dus moet iedereen het maar met zo weinig geld doen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:25 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Check.
[..]
Check
[..]
En check.
[..]
Meid, in mijn tijd kreeg ik 'maar' 73 euro, en werkte ik er gewoon naast voor mijn centen. Ik ging elke dag op en neer naar Utrecht, 1.5 uur reistijd heen en 1.5 uur reistijd terug. De laatste 2 jaar van mijn studie was ik nooit voor half 7 thuis en kon ik gewoon na mijn eten direct door naar werk, wat ik tot een uurtje of 9, 10 deed om de dag erna weer om half 8 op te staan om naar school te gaan. Poeh poeh, wat was dat zwaar zeg.
Doet men toch ook? Of wou je die gratis OV kaart geen stimulatie noemen?quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:29 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Studeren mag je best stimuleren.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:30 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ah, nu snap ik het. Het is jou allemaal gelukt, dus moet iedereen het maar met zo weinig geld doen.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:26 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dus jij vind dat de overheid je maar moet sponsoren zodat je later veel geld kunt verdienen voor.........ja, voor wat eigenlijk? Jezelf? Goeie instelling
Nee, maar ga alsjeblieft niet roepen dat studeren zwaar is, want dat was het niet, is het niet en zal het ook nooit worden. Tenzij je zelf de kantjes ervanaf loopt en loopt te kutten, dan wel ja. Maar dat zal een bak gratis geld ook niet verhelpen hoor, als je zelf zo faalt.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:30 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ah, nu snap ik het. Het is jou allemaal gelukt, dus moet iedereen het maar met zo weinig geld doen.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:30 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Doet men toch ook? Of wou je die gratis OV kaart geen stimulatie noemen?
Ja, want mensen die het geld er niet voor hebben dan, willen dat niet natuurlijk.quote:Op woensdag 14 juli 2010 10:55 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Eens, maar dat komt omdat er teveel studenten zijn. Op deze manier kun je mooi het kaf van het koren scheiden. Gewoon studenten op scholen die willen studeren.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:30 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Doet men toch ook? Of wou je die gratis OV kaart geen stimulatie noemen?
Klinkt hard, maar met dat laatste ben ik het wel eens. Dergelijke figuren zijn zonde van de stufi. Sommige zijn gewoon echt te stupid, terwijl anderen gewoon een klote-instelling hebben. Ga dan maar lekker vakken vullen bij de AH, denk ik dan.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja, en dat was dus bij mij exact hetzelfde. We begonnen met 280 man waarvan er 50 afstudeerdenEn dat vond ik nog veel, want er zaten een zooi faalhazen bij, niet te zuinig zeg
Die mensen verdienden het niet om te gaan studeren, hoe hard het ook klinkt.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:31 schreef Killaht het volgende:
[..]
Ja, want mensen die het geld er niet voor hebben dan, willen dat niet natuurlijk.
Ook een idee. Zoek een baan waar je ook voldoende mogelijkheden hebt om te investeren in jezelf. Zo betaalt de werkgever de studiequote:Op woensdag 14 juli 2010 11:31 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Wat dacht je van het fiscale voordeel als je via je werkgever gaat studeren
Ja in principe is het natuurlijk gewoon een lastenverzwaring voor de hogere klasse. Mensen die een studie kunnen volgen moeten meer gaan betalen en krijgen daar later niets extra's voor terug. Best links.quote:
Oh God, dat volk?quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:29 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Dan zie je maar hoeveel ik van dat volk hou.
Scorpie, niet iedereen is zo geweldig goed als jij en niet iedereen zal het zo gemakkelijk afgaan.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:31 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Nee, maar ga alsjeblieft niet roepen dat studeren zwaar is, want dat was het niet, is het niet en zal het ook nooit worden. Tenzij je zelf de kantjes ervanaf loopt en loopt te kutten, dan wel ja. Maar dat zal een bak gratis geld ook niet verhelpen hoor, als je zelf zo faalt.
Vergeet ff het feit dat heel veel studenten nu in een studentenhuis leven en door studiefinanciering dit kunnen doen. Je vergeet dat veel studenten als ze geen studiefinanciering meer krijgen geen boeken en materiaal of schoolgeld kunnen betalen. En ja, ze werken allemaal al om net rond te kunnen komen en dan ga je die subsidie afschaffen...succesquote:Op woensdag 14 juli 2010 10:56 schreef Regenbui het volgende:
[..]
Met werken is helemaal niets mis. Ik heb naast mijn studie ook 2/3 dagen per week gewerkt, waarbij mij studie er niet onder leed. Als je dit combineert met een gunstige lening kan je vast en zeker je studietijd wel doorkomen.
Het is gewoon een kwestie van je tijd goed verdelen.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:31 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Ik ben van de zogenaamde patatgeneratie maar ik heb het ook altijd gered. En inderdaad, ik kreeg maar 90 euro (ofzo). Net alsof die studenten echt niet zonder die 150 euro extra in de maand kunnen. Het meeste gaat op aan bier en feesten. Nee ze hebben het zo zwaar.
Als ik de reacties hier zo lees begrijp ik de achteruitgang van Nederland wel. Men is gewoon niet bereid om in zichzelf te investeren en is inmiddels al zo gewend aan het afschuiven dat anderen hier de schuld van krijgen.
Wel studenten, wat hebben jullie gestemd? GL? D66? PvdA? Eigen schuld
Laat ze dan strenger selecteren bij de toelating en de groep die echt wil en kan studeren stufi geven, in plaats van iedereen toelaten en slecht onderwijs geven. Maar dat kan natuurlijk niet in Nederland want iedereen moet gelijk zijn, ook al gaat dat ten koste van de uitblinkersquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Klinkt hard, maar met dat laatste ben ik het wel eens. Dergelijke figuren zijn zonde van de stufi. Sommige zijn gewoon echt te stupid, terwijl anderen gewoon een klote-instelling hebben. Ga dan maar lekker vakken vullen bij de AH, denk ik dan.
Tja, je kan ook gewoon bepaalde regels stellen aan een stufi.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Klinkt hard, maar met dat laatste ben ik het wel eens. Dergelijke figuren zijn zonde van de stufi. Sommige zijn gewoon echt te stupid, terwijl anderen gewoon een klote-instelling hebben. Ga dan maar lekker vakken vullen bij de AH, denk ik dan.
Nee, we kunnen het afschaffen want tegenwoordig 'moet' iedereen maar op kamers, want 35 minuten reistijd, dat is onacceptabel.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:32 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Kunnen we ook wel afschaffen ja, waarom zouden studenten gratis mogen reizen als ze gewoon een fiets hebben?
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:36 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Nee, we kunnen het afschaffen want tegenwoordig 'moet' iedereen maar op kamers, want 35 minuten reistijd, dat is onacceptabel.
Er gaan ook Marokkanen naar het MBO. En daar krijg je ook stufi. Ga je lekker bij je tante wonen, krijg je ook nog uitwonende stufi. Dat ze het hele zwikje na 10 jaar moeten terugbetalen (niveau 3 en 4), omdat ze geen diploma halen, hebben ze waarschijnlijk niet eens in de smiezen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 10:54 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Marokkanen die geen woord Nederlands spreken gaan dankzij de stufi naar het HBO? Als je geen Nederlands spreekt haal je de middelbare school niet eens.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:37 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Niet iedereen woont 35 minuten van hun studie af hoor. Er gaan zelfs veel mensen op kamers omdat ze anders elke dag 5 uur onderweg zijn.
Klopt, maar dat gedrag wordt al afgestraft volgens mij. Immers, als je het eerste jaar minder dan 30 ECTS haalt, dan wordt het eerste jaar van stufi als een lening gezien, tenzij je binnen 10 jaar je diploma haalt. Aanscherpen van de regels voor stufi, daar ben ik helemaal voor. Afschaffen daarentegen...quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Klinkt hard, maar met dat laatste ben ik het wel eens. Dergelijke figuren zijn zonde van de stufi. Sommige zijn gewoon echt te stupid, terwijl anderen gewoon een klote-instelling hebben. Ga dan maar lekker vakken vullen bij de AH, denk ik dan.
Ik zie mezelf dan ook niet als geweldig goed, maar als een redelijk doorsnee studentje. Als zelfs mij het lukt, moet iemand zoals jij het ook op eigen houtje lukken. En zo niet, dan kan je het alleen jezelf aanrekenen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:35 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Scorpie, niet iedereen is zo geweldig goed als jij en niet iedereen zal het zo gemakkelijk afgaan.
Dat is idd ook een optie. Studenten die te lui zijn om tijd te investeren in hun opleiding moeten de consequenties van hun gedrag dragen. Al heb ik wel erg makkelijk lullen, ben twee jaar geleden afgestudeerdquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:36 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Tja, je kan ook gewoon bepaalde regels stellen aan een stufi.
Ben je niet serieus bezig met je studie, dag stufi.
Zijn ze toch goed geintegreerd, want het klinkt wel als de gemiddelde NL'se autochtone studentquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:37 schreef Gia het volgende:
[..]
Er gaan ook Marokkanen naar het MBO. En daar krijg je ook stufi. Ga je lekker bij je tante wonen, krijg je ook nog uitwonende stufi. Dat ze het hele zwikje na 10 jaar moeten terugbetalen (niveau 3 en 4), omdat ze geen diploma halen, hebben ze waarschijnlijk niet eens in de smiezen.
Dat kan dus niet, want iedereen moet in de gelegenheid zijn om te kunnen studerenquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:35 schreef cikolata het volgende:
[..]
Laat ze dan strenger selecteren bij de toelating en de groep die echt wil en kan studeren stufi geven, in plaats van iedereen toelaten en slecht onderwijs geven. Maar dat kan natuurlijk niet in Nederland want iedereen moet gelijk zijn, ook al gaat dat ten koste van de uitblinkers
En Nederlanders, gaan die ook naar het MBO? De tering zeg, de focus op Marokkanen begint een absurde omvang te nemen. Niet gezond.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:37 schreef Gia het volgende:
[..]
Er gaan ook Marokkanen naar het MBO. En daar krijg je ook stufi. Ga je lekker bij je tante wonen, krijg je ook nog uitwonende stufi. Dat ze het hele zwikje na 10 jaar moeten terugbetalen (niveau 3 en 4), omdat ze geen diploma halen, hebben ze waarschijnlijk niet eens in de smiezen.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
En Nederlanders, gaan die ook naar het MBO? De tering zeg, de focus op Marokkanen begint een absurde omvang te nemen. Niet gezond.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:41 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Omdat ik vind dat een hoop Marokkanen het niet verdienen om onderwijs te krijgen.
Begin er ook een beetje moe van te worden. Je zou je maar continu druk maken om Marokkanen. Wat een sneu, kutleven moet je dan wel niet hebben?quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
En Nederlanders, gaan die ook naar het MBO? De tering zeg, de focus op Marokkanen begint een absurde omvang te nemen. Niet gezond.
quote:
Een hoop Nederlanders evenmin.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:41 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Omdat ik vind dat een hoop Marokkanen het niet verdienen om onderwijs te krijgen.
Ach ja, dat is er nu met de paplepel ingegoten. In elke samenleving is er altijd een etnische minderheid die wordt gediscrimineerd en belachelijk gemaakt. Ik zou me er niet aan irriteren als ik jou was, meer een tekortkoming aan kennis van die personen. Dat zegt al genoeg over hen. Ze zijn jaloers dat Marokannen ook op de uni en hbo zitten en zij in de plantsoenen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
En Nederlanders, gaan die ook naar het MBO? De tering zeg, de focus op Marokkanen begint een absurde omvang te nemen. Niet gezond.
Het is wel zo makkelijk om je eigen falen af te kunnen schuiven op een ander...quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:42 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Begin er ook een beetje moe van te worden. Je zou je maar continu druk maken om Marokkanen. Wat een sneu, kutleven moet je dan wel niet hebben?
De cultuurverschillen tussen de frontpage en het forum worden eens te meer duidelijk. Ik vind dat een hoop frontpagetrollen, zoals jij, het niet verdienen om toegang tot het forum te krijgen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:41 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Omdat ik vind dat een hoop Marokkanen het niet verdienen om onderwijs te krijgen.
quote:
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:42 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Wat? Het is toch zo? Een hoop jochies komen met hun Prada-petje de boel verzieken.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:43 schreef Ryon het volgende:
Beetje werken, beetje lenen, beetje wat van je ouders krijgen. Boeie die hele stufi.
Ook in de nieuwe plannen zal er naar alle waarschijnlijkheid wel rekening gehouden met de hele zielige studenten. De rest van studerend Nederland redt het ook wel zonder. Hoewel gratis geld fijn is, kan het geld naar betere plekken toe door geschoven worden.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:44 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Er zijn net zoveel Nederlanders en ander volk die hetzelfde doen hoor. Net zoals dat er een heleboel Marokkanen zijn die gewoon wél fatsoenlijk kunnen studeren en zich gedragen.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:43 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ik heb nergens gezegd dat het uitsluitend Marokkanen zijn. Alleen ligt daar op het moment de focus op.
En dat is het probleem: er lopen in Nederland op het moment ontiegelijk veel faalhazen rond. 'Ik heb geen baan en verdien best kut dus reageer ik mijn frustraties maar af op Marokkanen'. Dat soort volk.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:43 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Het is wel zo makkelijk om je eigen falen af te kunnen schuiven op een ander...
Welke focus, JIJ legde daar de focus op, achterlijke troll. Wie begint er nou plotsklaps over Marokkanen? Ga anders lekker op de frontpage met je medetrollen discussieren over hoe fout Marokkanen zijn, stinkzwam.quote:
Makkelijk zeggen, nadat je zelf op je luie gesponsorde reet hebt kunnen genieten van je studiequote:Op woensdag 14 juli 2010 10:54 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Voordeel is dat ze meer werkervaring krijgen.
Daarbij zien mensen nu niet in dat ze geluk hebben dat ze op een zo`n opleiding mogen zitten. Laat ze er maar hard voor werken, je komt niet zomaar aan de top met een simpel door de overheid gesponsord papiertje.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En dat is het probleem: er lopen in Nederland op het moment ontiegelijk veel faalhazen rond. 'Ik heb geen baan en verdien best kut dus reageer ik mijn frustraties maar af op Marokkanen'. Dat soort volk.
Die worden al betaald door gemeentepils drinkend Amsterdam..quote:
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:47 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ik ga er van uit dat je mij bedoeld. Ik zal je vertellen, ik heb een hele goede baan. Ik heb amper papieren aangezien ik daar nog mee bezig ben. Maar ik heb al mijn kennis zelf opgedaan zonder een opleiding. Ik heb een koophuis, mooie auto en alles wat m`n hartje begeert. Zonder studiefinanciering ja.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |