Dat meisje heb ik nooit wat mee gehad.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 22:01 schreef Paladijn het volgende:
Tya, stel dat we dit hadden moeten missen
[ afbeelding ]
Mwah, ik geloof dat ze 65~70 dollar incl BTW rekenen. Als dit het probleem was en ze alsnog geld vragen voor onderzoekskosten ga ik in discussie. Ze hadden ook direct Chrysler kunnen bellenquote:Op dinsdag 13 juli 2010 22:01 schreef PeuRac het volgende:
want kan zoiets nu kosten met de uurtarieven daaro? Hier betaal je soms 90 euro/uur Ex BTW!
Met een vaste relatie hadden we dat soort anekdotes moeten missenquote:Op dinsdag 13 juli 2010 22:01 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Dat meisje heb ik nooit wat mee gehad.
om te kotsen!quote:Op dinsdag 13 juli 2010 22:01 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Dat meisje heb ik nooit wat mee gehad.
ellevehC86.quote:Op woensdag 14 juli 2010 00:33 schreef ellevehC86 het volgende:
Welk onderwerp probeer je te ontwijken Alexxxx?
quote:
nee?quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:08 schreef Anne het volgende:
Tering. Hebben jullie buienradar al gecheckt?
kutquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:13 schreef Anne het volgende:
[..]
http://buienradar.nl/tekst.aspx?tekst=24uur
roze/rood.
Opzich heb je een punt, maar mijn klacht is er niet minder om!quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:56 schreef ellevehC86 het volgende:
Had ook een Pontiac Aztek kunnen zijn........niet zeuren jij
Hebben ze geen RuilCamarootje voor je?, als coulanceregeling ofzo?quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:57 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Opzich heb je een punt, maar mijn klacht is er niet minder om!
Goeizo ! En het is nog PTA-gerelateerd ook !quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:40 schreef Alexxxxx het volgende:
Zojuist door een uitzendbureau gebeld, waarschijnlijk ben ik vanaf maandag een maandje heftruckchauffeur. :-)
quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:40 schreef Alexxxxx het volgende:
Zojuist door een uitzendbureau gebeld, waarschijnlijk ben ik vanaf maandag een maandje heftruckchauffeur. :-)
quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:40 schreef Alexxxxx het volgende:
Zojuist door een uitzendbureau gebeld, waarschijnlijk ben ik vanaf maandag een maandje heftruckchauffeur. :-)
quote:
quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:46 schreef Barcaconia het volgende:
En ik rijd binnenkort een tank bij die hoerengarage naar binnen waar mijn Jeep staat. Werkelijk, als ik een trailer had om hem te vervoeren haalde ik hem vandaag nog daar weg en breng ik hem naar een fatsoenlijke garage![]()
Verkeerde onderdelen bestellen, verkeerde diagnose, geen contact opnemen over reparaties etc etc. Als ze maar niet verwachten dat ik ook maar 1 cent ga betalen daar![]()
Ik had hem afgelopen maandag al terug kunnen hebben als ze gewoon direct in de Chrysler computer hadden gekeken, in plaats daarvan gingen ze uit van zand in de benzinetank omdat ik ermee in de duinen ben geweest. Nu ze eindelijk tot de juiste conclusie gekomen zijn bestellen ze de verkeerde onderdelen en ben ik hem sowieso nog tot maandag kwijt![]()
Nooit ga ik daar meer heen, ik had hem daar al niet gekocht omdat ik met het salesteam niet tevreden was en nu weet ik dat ook de garage kut is. Jammer dat hij zo'n beetje RECHT voor de deur daar kapot ging en ik kon kiezen tussen gratis daarheen slepen of voor 200 dollar naar mijn eigen dealer.
* Barcaconia dacht: hoe slecht kan een merkgarage nu zijn? Wrong...
Zo, dat is er uit.
En die kat vind het allemaal primaquote:Op woensdag 14 juli 2010 20:33 schreef Anne het volgende:!
[ afbeelding ] [ afbeelding ]
Zelfs onze bak vol met beton is omgewaaid:
[ afbeelding ]
En zien jullie dat plasje water wat op de schotel ligt? Ja? Dat zit nu dus op mij![]()
![]()
.
Aber jetz haben sie keine niederlandische fernsehprogramm! Verdammt nochmal!!quote:Op woensdag 14 juli 2010 20:33 schreef Anne het volgende:!
[ afbeelding ] [ afbeelding ]
Zelfs onze bak vol met beton is omgewaaid:
[ afbeelding ]
En zien jullie dat plasje water wat op de schotel ligt? Ja? Dat zit nu dus op mij![]()
![]()
.
1 voordeel er is toch geen kut op de tvquote:Op woensdag 14 juli 2010 20:39 schreef Alfisti het volgende:
[..]
Aber jetz haben sie keine niederlandische fernsehprogramm! Verdammt nochmal!!
Inderdaadquote:Op woensdag 14 juli 2010 20:43 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
1 voordeel er is toch geen kut op de tv
quote:Op woensdag 14 juli 2010 20:43 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
1 voordeel er is toch geen kut op de tv
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |