Even een samenvatting, door óf AD óf zijn verleden óf allebei is zijn gevoel nagenoeg nihil. In praktisch alles.quote:Op zondag 11 juli 2010 23:42 schreef _Eevee het volgende:
Ik begrijp uit het bericht niet echt waarom je geen sex hebt..
Of het beter gaat worden weten we niet. Ik heb stiekem de hoop dat andere AD of geen AD zijn gevoelens terugbrengt.quote:Op maandag 12 juli 2010 00:13 schreef RealZeus het volgende:
Tsja, als jullie niet het idee gaan hebben dat het beter wordt wordt het ook lastig natuurlijk.
Jij hebt je behoeftes en hij blijkbaar niet. En dat gaat one way to another toch opspelen. I.m.o. is sex no8u eenmaal onlosmakelijk verbonden met een relatie.
Wat betreft die kinderen is je vriend verstandig. Hij heeft zelfs zoiets dat hij ze (momenteel) geen stabiele basis kan bieden en die wijsheid is niet iedereen gegeven.
Dat kan, maar bij mijn weten zijn de meeste AD niet zo libidoverhogend.quote:Op maandag 12 juli 2010 00:18 schreef TShadow het volgende:
[..]
Of het beter gaat worden weten we niet. Ik heb stiekem de hoop dat andere AD of geen AD zijn gevoelens terugbrengt.
Mijn behoefte aan hem is groter dan mijn behoefte aan sex. Ik vraag me wel af of ik dit over 5 jaar nog stoer zeg, maar t zelfde geldt voor de kinderen: het is iets wat meespeelt in een eventuele verre! toekomst. Maar de gedachte is aanwezig.
De kans dat hij jou verlaat is erg groot he. Aangezien die voor niets of iemand voelt, kan dat voor jou ook ineens afgelopen zijn. Dat het voor hem ineens niet meer goed voelt. Natuurlijk kan jou gevoel ook nog veranderen.quote:Op maandag 12 juli 2010 06:59 schreef TShadow het volgende:
En voor nu zeg ik, ik blijf bij hem, of er nu iets veranderd of niet. Ik heb zelf gezegd dat ik t onwijs moeilijk had met t idee van kinderloos blijven maar híj was degene die zei dat dat niet t geval zou zijn.
Zoals ik er nu over denk heb ik nog nooit zoveel van iemand gehouden en ben ik nog nooit zo verliefd geweest als op hem en is hij belangrijker voor mij dan wat dan ook.
Maar ik besef wel degelijk dat het mij raakt als hij niet opgewonden raakt van mij of iets dergelijks omdat ik zo aan mijzelf kan twijfelen.
Aan de andere kant voelt hij echt praktisch niets meer voor iets of iemand en ben ik de enige die af en toe nog voor t aanwakkeren van die vlam zorgt. Dus dat zegt ook weer iets. Relatief gezien..
Je bedoelt middels een zaaddonor of adoptie?quote:Op maandag 12 juli 2010 06:59 schreef TShadow het volgende:
Nouja eigenlijk nooit op die manier aan gedacht
Voor wat kinderen betreft, hij wilt ze wel, we tillen dit bewust over mijn studie heen en dan zijn we ook alweer 5/6 jaar verder. Maar alleen als hij stabiel is en waarschijnlijk niet van zichzelf.
nuecken?quote:
Dus jij wil seks, maar hij niet door een verleden van depressies, paniekaanvallen en weinig gevoel? Vreemd. En hoe lang verwacht jij dat die relatie zonder seks gaat duren? Hij moet toch een keer seks met je willen, anders zal het ooit stuklopen. Misschien is hij wel echt aseksueel? Ah, door AD lees ik nu net. Zou goed kunnen, maar een excuus is het niet. Kan me niet voorstellen dat jij die gevoelens kan uitschakelen. Hij kan je nu iets niet bieden wat jij wel nodig hebt.quote:Op zondag 11 juli 2010 23:28 schreef TShadow het volgende:
De relatie is niet vrijwillig op deze manier ingericht, en nee, ik ga hem ook aan de kant zetten om deze reden want daar ben ik veel te gek op hem
Wat is er mis met gewoon een vriendschap hebben dan? Lijkt me een stuk handiger, vooral voor jou.quote:Op maandag 12 juli 2010 06:59 schreef TShadow het volgende:
Nouja eigenlijk nooit op die manier aan gedacht
Voor wat kinderen betreft, hij wilt ze wel, we tillen dit bewust over mijn studie heen en dan zijn we ook alweer 5/6 jaar verder. Maar alleen als hij stabiel is en waarschijnlijk niet van zichzelf.
En seks.. Hij sluit t niet uit maar het zit er voorlopig niet in.
Verder vraag ik me af of t niet gigantisch raar wordt naar zo'n lange tijd.
En voor nu zeg ik, ik blijf bij hem, of er nu iets veranderd of niet. Ik heb zelf gezegd dat ik t onwijs moeilijk had met t idee van kinderloos blijven maar híj was degene die zei dat dat niet t geval zou zijn.
Zoals ik er nu over denk heb ik nog nooit zoveel van iemand gehouden en ben ik nog nooit zo verliefd geweest als op hem en is hij belangrijker voor mij dan wat dan ook.
Maar ik besef wel degelijk dat het mij raakt als hij niet opgewonden raakt van mij of iets dergelijks omdat ik zo aan mijzelf kan twijfelen.
Dus dan voel je je speciaal.quote:Aan de andere kant voelt hij echt praktisch niets meer voor iets of iemand en ben ik de enige die af en toe nog voor t aanwakkeren van die vlam zorgt. Dus dat zegt ook weer iets. Relatief gezien..
Een vrouw kan zichzelf wegcijferen en zich laten nuecken ook al heeft ze geen zin, om de relatie te behouden.quote:Op maandag 12 juli 2010 09:06 schreef Stefan het volgende:
Verminderd libido door AD is bekend ja, maar geen reden om geen seks te hebben. Je moet het sowieso bijhouden en gewoon ook eens zin maken. IIg als je de relatie wilt behouden. Tijdelijk minder seks, oke, maar er moet wel toekomst inzitten.
quote:Op maandag 12 juli 2010 09:55 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Een vrouw kan zichzelf wegcijferen en zich laten nuecken ook al heeft ze geen zin, om de relatie te behouden.
Maar een man die zijn piemeltje niet omhoog krijgt dankzij de AD's? Tja dan wordt het lastig.
Je zou toch denken als hij behoefte heeft aan zoenen en knuffelen, dat hij ook wel andere handelingen kan verrichten....en dan niet eens persé neuken.quote:Op maandag 12 juli 2010 09:58 schreef Stefan het volgende:
[..]
Je kan een vrouw ook op andere manieren bevredigen. Gaat erom dat je samen seks hebt.
Maar goed, als de TS behoefte heeft aan seks en ze krijgt niks dan zal ze op een gegeven moment wel terecht gefrustreerd raken denk ik.
Zonder nuecken blijft het water naar de zee dragen denk ik.quote:Op maandag 12 juli 2010 09:58 schreef Stefan het volgende:
[..]
Je kan een vrouw ook op andere manieren bevredigen. Gaat erom dat je samen seks hebt.
Maar goed, als de TS behoefte heeft aan seks en ze krijgt niks dan zal ze op een gegeven moment wel terecht gefrustreerd raken denk ik.
quote:Op maandag 12 juli 2010 10:03 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Zonder nuecken blijft het water naar de zee dragen denk ik.
Persoonlijk vind ik dat TS haar genot dan maar elders moet zoeken. Als je geen sex hebt terwijl het relatieniveau daar wel toe zou mogen leiden, dan is sexen met een ander geen vreemdgaan vind ik.
Eens. Hij moet daar begrip voor op kunnen brengen als hij echt wil dat ze gelukkig is. De vraag is wel of ze wil seksen met anderen. Niet ieder persoon doet dat als er geen verliefdheid bij komt kijken. Daarom ook leek het mij een logischere optie dat deze relatie wordt gereduceerd tot vriendschap.quote:Op maandag 12 juli 2010 10:07 schreef Stefan het volgende:
[..]
Het is evengoed vreemdgaan. Ze moet het bespreken, wil ze seks dan moet ze afspreken dat ze dat met toestemming elders mag zoeken bij tijd en wijle of ze maakt het uit. Hij mag kiezen.
quote:Op maandag 12 juli 2010 10:12 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Eens. Hij moet daar begrip voor op kunnen brengen als hij echt wil dat ze gelukkig is.
Iets zegt me dat TS niet echt van de one-night-stands is, maar enkel van seks in een liefdesrelatie.quote:Op maandag 12 juli 2010 10:14 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ja, ze hoeft niet elke dag een ander, maar gewoon soms een seksdate. Maar ze moet het wel bespreken, vreemdgaan is not done.
quote:Op maandag 12 juli 2010 10:15 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Iets zegt me dat TS niet echt van de one-night-stands is, maar enkel van seks in een liefdesrelatie.
Of een vriendschap met hem hebben en ergens anders een echte liefdesrelatie zoeken.quote:Op maandag 12 juli 2010 10:18 schreef Stefan het volgende:
[..]
Sja, dan moet ze of een seksloze relatie accepteren, of hem dwingen in therapie te gaan of het uitmaken.
quote:Op maandag 12 juli 2010 10:19 schreef -Strawberry- het volgende:
Misschien dat hij ook geen eens moeite doet om zijn libido op pijl te krijgen omdat hij weet dat zij hem toch niet gaat verlaten.
Klopt ook, en ik zou écht willen dat hij overstapt op andere AD, maar hij slikt t al een héle tijd en niet zonder reden, juist daarom en wegens omstandigheden die momenteel spelen is het overstappen op dít moment niet makkelijk.quote:Op maandag 12 juli 2010 08:51 schreef Maanvis het volgende:
Euh, libidoverlies is toch een bekende bijwerking van antidepressiva? Ziedaar de verklaring waarom je geen sex hebt
Als ik t voor t zeggen heb komen die kids er ook (hopelijk) en het liefst met hem maar als dat echt niet gaat dan maar via een andere weg. En als dát niet gaat..quote:Op maandag 12 juli 2010 09:09 schreef Stefan het volgende:
Overigens heeft een seksloze relatie en zwanger worden ook niet veel met elkaar te maken. Tegenwoordig heb je geen seks nodig om zwanger te worden natuurlijk.
Hij voelt wel degelijk veel voor mij* alleen niet in seksueel opzichtquote:Op maandag 12 juli 2010 09:41 schreef -Strawberry- het volgende:
Aseksueel much? Die emotionele band snap ik nog, maar als je zoveel voor elkaar voelt wil je dat toch ook op een lichamelijke manier laten merken? Misschien dat hij toch niet zoveel voor je voelt als je denkt.
Als je goed leest zie je ook ergens staan dat ik de enige ben die t gevoel nog af en toe aanwakkert en dat dat al veelzeggend is. Ik heb een hele tijd gedacht dat de verhoudingen scheef waren en dat mijn gevoel veeel sterker was ten opzichte van dat 'leuk gezelschap maar meer niet' van hem. Lang over gesproken en tot de conclusie gekomen dat, als je jaren afgestompt bent geweest van gevoel, er iemand is die je toch nog iets laat voelen, dit wel heel uniek moet zijn.quote:Op maandag 12 juli 2010 09:46 schreef Maverick_tfd het volgende:
In de ene alinea zeg je dat hij sowieso weinig gevoel heeft, in de andere alinea dat hij heel erg veel om je geeft? Klinkt tegenstrijdig.
Ik start dit topic absoluut niet om te vragen of ik mijn relatie moet verbreken of dat ik beter af ben met vriendschap. Hij heeft mij dan niet meer voor zichzelf maar ik heb hém ook niet meer voor mijzelf.quote:Op maandag 12 juli 2010 09:52 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Wat is er mis met gewoon een vriendschap hebben dan? Lijkt me een stuk handiger, vooral voor jou.
En in zijn geval verandert er vrijwel niets, enkel dat dat hij je niet meer voor zichzelf heeft. Je hoeft hem niet meteen kwijt te raken als je de relatie niet meer ziet zitten.
[..]
Dus dan voel je je speciaal.
Maar hij moet toch ook wel inzien dat je in deze relatie/vriendschap met hem niet optimaal gelukkig kan zijn? Het zal egoïstisch van hem zijn om dit door te zetten als er echt geen perspectief is.
Dit dus. Is ter sprake gekomen, hij vind t niet erg als ik op zoek ga naar een fuckbuddy.quote:Op maandag 12 juli 2010 10:12 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Eens. Hij moet daar begrip voor op kunnen brengen als hij echt wil dat ze gelukkig is. De vraag is wel of ze wil seksen met anderen. Niet ieder persoon doet dat als er geen verliefdheid bij komt kijken. Daarom ook leek het mij een logischere optie dat deze relatie wordt gereduceerd tot vriendschap.
Ik denk dat je daar niet zo bang voor hoeft te zijn. Iemand met zoveel problemen en zonder seksuele lust gaat niet snel een andere relatie vinden, hooguit een vriendschap. Maar ja, waarom een vriendschap zoeken als hij jou nog als vriend heeft?quote:Ik start dit topic absoluut niet om te vragen of ik mijn relatie moet verbreken of dat ik beter af ben met vriendschap. Hij heeft mij dan niet meer voor zichzelf maar ik heb hém ook niet meer voor mijzelf.
Zo zijn wij ook begonnen overigens, als vrienden. Maar we realiseerden dat we toch voor elkaar wilden gaan. Alleen gaat dat gewoon niet zo vlekkeloos.
Da is wel positief van hem, hij wil je dus niet beperken.quote:Dit dus. Is ter sprake gekomen, hij vind t niet erg als ik op zoek ga naar een fuckbuddy.
Maar mijn gevoel zit bij mijn vriend. Ik heb het overwogen maar ik zou het gewoon niet kunnen.
quote:Op maandag 12 juli 2010 10:29 schreef TShadow het volgende:
Dit dus. Is ter sprake gekomen, hij vind t niet erg als ik op zoek ga naar een fuckbuddy.
Maar mijn gevoel zit bij mijn vriend. Ik heb het overwogen maar ik zou het gewoon niet kunnen.
Niet iedereen kan dat natuurlijk.quote:Op maandag 12 juli 2010 10:36 schreef Stefan het volgende:
[..]
Seks en lust moet je loskoppelen van liefde.
Hij zal t wel nodig hebben he.. iemand kan daar niet zomaar mee stoppen...quote:Op maandag 12 juli 2010 09:49 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Stoppen met anti-depressiva. Het is troep en het draait het libido de nek om.
Hij wil mij absoluut niet beperkenquote:Op maandag 12 juli 2010 10:32 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik denk dat je daar niet zo bang voor hoeft te zijn. Iemand met zoveel problemen en zonder seksuele lust gaat niet snel een andere relatie vinden, hooguit een vriendschap. Maar ja, waarom een vriendschap zoeken als hij jou nog als vriend heeft?
[..]
Da is wel positief van hem, hij wil je dus niet beperken.
Oke, dan weet je dus wel wat je opoffert. Mij lijkt het nog wel enigszins verstandig als jullie met een psychiather of iets dergelijks gaan praten, helemaal als zijn libido zo verlaagd is door medicijnen. Die heeft vast wel vaker met dat soort situaties te maken gehad.quote:Op maandag 12 juli 2010 10:44 schreef TShadow het volgende:
Overigens op je andere vraag, ik ben geen maagd meer.
quote:Op maandag 12 juli 2010 11:09 schreef TShadow het volgende:
t. Hij moet eerst stabiel genoeg zijn om vervolgstappen te kunnen nemen en eea te verwerken
Het is niet een kwestie van kunnen maar van willen. Als je echt wilt kun je het ook.quote:Op maandag 12 juli 2010 11:09 schreef TShadow het volgende:
Ik schakel t uit en als t te hoog oploopt help ik mij zelf een handje
Overstappen op AD (hij heeft het ook inderdaad nodig dus 'stoppen met die troep' is niet zo makkelijk) of in therapie samen lijken allemaal oplossingen, en ik hoop dat t ook allemaal opgelost zit maar t vermoeden is dat zijn problemen dieper liggen, het is een combinatie van heden en verleden, en dat moet eerst verwerkt worden
Voor mij is het belangrijk dat hij wel wilt maar niet kan, hoewel die grens voor hem een beetje vaag is momenteel.
Ik ben bang dat teveel daarin wroeten juist averechts werkt. Hij moet eerst stabiel genoeg zijn om vervolgstappen te kunnen nemen en eea te verwerken
Ik weet ze wel uit te zoeken
quote:Op maandag 12 juli 2010 12:10 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Het is niet een kwestie van kunnen maar van willen. Als je echt wilt kun je het ook.
Ja, dan maar zonder gevoel erbij.quote:Op maandag 12 juli 2010 12:16 schreef Stefan het volgende:
[..]
En anders verzin je andere dingen, orale seks, handwerk, dildo of viagra. Nu offert zij zich op maar hij kan best af en toe haar een plezier doen. Compenseren kan altijd.
quote:Op maandag 12 juli 2010 12:17 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ja, dan maar zonder gevoel erbij.
Precies, dat bedoelde ik ookquote:Op maandag 12 juli 2010 12:19 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ja, maar dat is beter dan geen seks. Het helpt je lust te bevredigen en je doet het samen. In een relatie doe je ook wel eens de afwas met tegenzin, dit is net zo iets. De ander een plezier doen.
Dat inderdaad.quote:Op maandag 12 juli 2010 12:16 schreef Stefan het volgende:
[..]
En anders verzin je andere dingen, orale seks, handwerk, dildo of viagra. Nu offert zij zich op maar hij kan best af en toe haar een plezier doen. Compenseren kan altijd.
Buiten dat zijn de meeste mannen niet zo moeilijk als het op sex zonder gevoel aankomt.quote:Op maandag 12 juli 2010 12:21 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Precies, dat bedoelde ik ookDan maar zonder gevoel erbij hoor, geen gezeur.
Ja maar die mannen hebben dan in elk geval nog gevoelens van lust, en dat ontbreekt hier ook.quote:Op maandag 12 juli 2010 12:29 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Buiten dat zijn de meeste mannen niet zo moeilijk als het op sex zonder gevoel aankomt.
Daar heb je een punt inderdaad.quote:Op maandag 12 juli 2010 12:32 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ja maar die mannn hebben dan in elk geval nog gevoelens van lust, en dat ontbreekt hier ook.
Als je weet hoe een depressie voor sommige mensen is, dan kan je ook wel begrijpen dat je op zo'n moment geen zin hebt ik seks toch?quote:Op maandag 12 juli 2010 12:35 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Daar heb je een punt inderdaad.
Heb ik heel weinig inlevingsvermogen als ik zeg dat ik me niet kan voorstellen hoe het is om geen sexuele gevoelens te hebben?
Zij wil tenminste voor haar relatie vechten. Dat vind ik een betere instelling dan die"Oh, het gaat even kut, dus maak ik het maar uit"instelling die veel mensen hebben.quote:Op maandag 12 juli 2010 12:39 schreef JoPiDo het volgende:
vrouwen die kinderen willen en dan jaren vergooien met dit soort 'relaties'
quote:Op maandag 12 juli 2010 12:49 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Zij wil tenminste voor haar relatie vechten. Dat vind ik een betere instelling dan die"Oh, het gaat even kut, dus maak ik het maar uit"instelling die veel mensen hebben.
quote:Op maandag 12 juli 2010 12:49 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Zij wil tenminste voor haar relatie vechten. Dat vind ik een betere instelling dan die"Oh, het gaat even kut, dus maak ik het maar uit"instelling die veel mensen hebben.
Tuurlijk. Waarom ook blijven bij degene die je een goed gevoel geeft, bij wie je alles hebt behalve een seksuele relatie. Waarom dat als je ook een seksuele relatie kan hebben met een ander die je een kind kan schenken maar verder niets.quote:Op maandag 12 juli 2010 12:39 schreef JoPiDo het volgende:
vrouwen die kinderen willen en dan jaren vergooien met dit soort 'relaties'
Dat laatste ben ik niet helemaal met je eens. Anderen kunnen je en een goed gevoel geven en daarbij ook nog een sexuele relatie met je hebben. Kortom, een relatie.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:28 schreef TShadow het volgende:
[..]
Tuurlijk. Waarom ook blijven bij degene die je een goed gevoel geeft, bij wie je alles hebt behalve een seksuele relatie. Waarom dat als je ook een seksuele relatie kan hebben met een ander die je een kind kan schenken maar verder niets.
Waar zie jij dat hij nooit kinderen wilt?quote:Op maandag 12 juli 2010 12:56 schreef JoPiDo het volgende:
[..]
Het is trekken aan een dood paard: die gast verandert echt niet en wil gewoon nooit kinderen.
TS wil heel duidelijk wel kinderen, maar denkt dat zij hem zo kan 'bewerken' dat hij op een geven moment ook kinderen wil, dus in plaats dat ze haar gevoel uitschakelt en reeel gaat nadenken, blijft ze bij hem met het idee dat het ooit wel goed komt.
Lieve schat dat wíl ik niet. Ben je wel eens verliefd geweest op iemand, taalde je nog naar andere vrouwen? Ik zit zo niet in elkaarquote:Op maandag 12 juli 2010 13:32 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat laatste ben ik niet helemaal met je eens. Anderen kunnen je en een goed gevoel geven en daarbij ook nog een sexuele relatie met je hebben. Kortom, een relatie.
Wat hij bedoelt is dat je als je echt kinderen wilt je niet bij hem moet blijven.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:28 schreef TShadow het volgende:
[..]
Tuurlijk. Waarom ook blijven bij degene die je een goed gevoel geeft, bij wie je alles hebt behalve een seksuele relatie. Waarom dat als je ook een seksuele relatie kan hebben met een ander die je een kind kan schenken maar verder niets.
Nee, dat snap ik ook wel maar daarom denk ik ook dat een fuckbuddy voor jou niet gaat werken.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:33 schreef TShadow het volgende:
[..]
Lieve schat dat wíl ik niet. Ben je wel eens verliefd geweest op iemand, taalde je nog naar andere vrouwen? Ik zit zo niet in elkaar
Dat inderdaad. Sex is onlosmakelijk verbonden met een relatie.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:32 schreef Stefan het volgende:
Een seksuele relatie is voor mij wel essentieel hoor. Anders ben je gewoon goede vrienden.
Op dit moment kies ik voor mijn vriend.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:34 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Wat hij bedoelt is dat je als je echt kinderen wilt je niet bij hem moet blijven.
quote:Op maandag 12 juli 2010 13:36 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat inderdaad. Sex is onlosmakelijk verbonden met een relatie.
tof, zie je er een beetje goed uit?quote:Op maandag 12 juli 2010 13:44 schreef TShadow het volgende:
begin 30 en we zijn nu een jaar samen maarre hij vraagt ook niet van mij dat ik seksloos door t leven ga he
quote:Op maandag 12 juli 2010 13:44 schreef TShadow het volgende:
begin 30 en we zijn nu een jaar samen maarre hij vraagt ook niet van mij dat ik seksloos door t leven ga he
Waar wacht je dan op? Je komt blijkbaar iets te kort in deze relatie, lichamelijk en/of qua kinderwens. Je verwacht dat hij je dat ooit kan of gaat bieden, maar hij verandert niet, echt niet. En al helemaal niet voor jou! Je zit deze relatie voor jezelf en je omgeving goed te praten, terwijl je allang weet dat er iets niet klopt.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:39 schreef TShadow het volgende:
[..]
Op dit moment kies ik voor mijn vriend.
Ik ben nog jong (begin 20) en zoals gezegd (wat dus wel wordt aangenomen, speculeren is leuk!) heeft mijn vriend nooit gezegd geen kinderen te willen. Hij wil ze juist wel! Alleen als de situatie stabieler wordt dan deze nu is. En voor er opmerkingen komen dat hij nooit veranderd..
Hij is in de tijd dat ik hem ken al stukken stabieler geworden. Rome was ook niet in een dag gebouwd.
Daarom wil hij dus ook geen kinderen, totdat hij mentaal een stuk stabieler is.quote:Op maandag 12 juli 2010 15:12 schreef Stefan het volgende:
Wil je uberhaubt kids opvoeden in een huis waar papa zwaar depressief is?
quote:Op maandag 12 juli 2010 15:14 schreef -Strawberry- het volgende:
Alleen weet je dus niet of hij ooit mentaal stabiel zal worden.
Klopt, dus dat is waar TS rekening mee moet houden. Hoewel ik een leven lang met AD ook niet echt een fijn leven zou vinden, helemaal niet als je libido en gevoelswereld op een laag pitje blijven staan.quote:Op maandag 12 juli 2010 15:15 schreef Stefan het volgende:
[..]
Sommige mensen worden dat nooit, hebben altijd AD nodig.
Wat een eye-opener. Ik zeg net dat mijn vriend al ontzettend is veranderd in de afgelopen 12 maanden en nu kom jij met de mededeling dat hij nooit zal veranderen en zeker niet voor mij?quote:Op maandag 12 juli 2010 15:10 schreef JoPiDo het volgende:
[..]
Waar wacht je dan op? Je komt blijkbaar iets te kort in deze relatie, lichamelijk en/of qua kinderwens. Je verwacht dat hij je dat ooit kan of gaat bieden, maar hij verandert niet, echt niet. En al helemaal niet voor jou! Je zit deze relatie voor jezelf en je omgeving goed te praten, terwijl je allang weet dat er iets niet klopt.
Over een jaar of 5 kijk je terug op deze tijd en denk je 'waar was ik toen mee bezig'.
Is ook niet fijn, overstappen op nieuwere/mildere AD staat wel op de planning. Hij slikt al sinds zijn jeugd dezelfde AD en dosis, dus inmiddels zullen er ongetwijfeld AD zijn waarbij de verschijnselen niet zo heftig zijn.quote:Op maandag 12 juli 2010 15:17 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Klopt, dus dat is waar TS rekening mee moet houden. Hoewel ik een level lang met AD ook niet echt een fijn leven zou vinden, helemaal niet als je libido en gevoelswereld op een laag pitje blijven staan.
Hij heeft nooit eens mogen afbouwen? Apart, lijkt me toch niet dat je iemand zo maar zijn hele leven aan de AD laat zitten. Misschien dat je het al ergens hier gemeld hebt, maar loopt hij nog bij een psycholoog of iets dergelijks?quote:Op maandag 12 juli 2010 15:41 schreef TShadow het volgende:
Is ook niet fijn, overstappen op nieuwere/mildere AD staat wel op de planning. Hij slikt al sinds zijn jeugd dezelfde AD en dosis, dus inmiddels zullen er ongetwijfeld AD zijn waarbij de verschijnselen niet zo heftig zijn.
Kom ik vanavond op terug, kan vriendlief beter verwoordenquote:Op maandag 12 juli 2010 15:46 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Hij heeft nooit eens mogen afbouwen? Apart, lijkt me toch niet dat je iemand zo maar zijn hele leven aan de AD laat zitten. Misschien dat je het al ergens hier gemeld hebt, maar loopt hij nog bij een psycholoog of iets dergelijks?
Nee. Zoals ik er nu voor sta blijf ik bij hem, met of zonder kinderen.quote:Op maandag 12 juli 2010 15:56 schreef Copycat het volgende:
Heb je voor jezelf wel een bepaalde deadline gesteld? Voor jet het weet heb je te lang gewacht.
quote:Ondertussen wonen we voor de buitenwacht al bijna een jaar samen
Dus jullie zijn bijna een jaar samen en jullie wonen ook al bijna een jaar samenquote:begin 30 en we zijn nu een jaar samen maarre hij vraagt ook niet van mij dat ik seksloos door t leven ga he
Ik denk het niet. Ik denk dat je over een tijdje toch echt behoefte hebt aan een normale relatie. Heeft hij met jou om jou of om zich aan je op te trekken en zich beter te voelen? M.a.w. ben jij zijn psychologe?quote:Op maandag 12 juli 2010 15:57 schreef TShadow het volgende:
[..]
Nee. Zoals ik er nu voor sta blijf ik bij hem, met of zonder kinderen.
quote:Op maandag 12 juli 2010 16:03 schreef -Strawberry- het volgende:
RedelijkHeel snel gaan samenwonen dus....
Door voor de koelkast, jij kan goed rekenen!quote:Op maandag 12 juli 2010 16:02 schreef Viper_74 het volgende:
[..]
[..]
Dus jullie zijn bijna een jaar samen en jullie wonen ook al bijna een jaar samen
En alle reacties en adviezen worden afgedaan met de melding
"ik ken hem toch beter dan jullie"
"jullie weten niet waar je over praat"
Ik heb ook het idee dat zij zich te speciaal voelt omdat zij de enige is die nog een beetje gevoel in hem kan losmaken, een soort reddende engel. Dat is heel gevaarlijk natuurlijk.quote:Op maandag 12 juli 2010 16:06 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Ik denk dat je over een tijdje toch echt behoefte hebt aan een normale relatie. Heeft hij met jou om jou of om zich aan je op te trekken en zich beter te voelen? M.a.w. ben jij zijn psychologe?
RZ, ik heb aan mijn vriend net zoveel als hij aan mij. Ik zit ook niet altijd even lekker in mijn vel en dan zijn de rollen net zo goed omgedraaidquote:Op maandag 12 juli 2010 16:10 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik heb ook het idee dat zij zich te speciaal voelt omdat zij de enige is die nog een beetje gevoel in hem kan losmaken, een soort reddende engel. Dat is heel gevaarlijk natuurlijk.
Maar echt TS, je moet wel perspectief hebben in een relatie. Zorg dat het er komt, of besef dat je in een relatie met hem erg veel tekortkomt en dat een vriendschap eigenlijk ook wel prima is. Want daar lijkt het nu meer op, een vriendschap ipv een relatie.
Dus jullie zijn elkaars psycholoog. En stel dat het uitgaat, wat dan? Dan flikkeren jullie allebei in een meters diep gat.quote:Op maandag 12 juli 2010 16:17 schreef TShadow het volgende:
[..]
RZ, ik heb aan mijn vriend net zoveel als hij aan mij. Ik zit ook niet altijd even lekker in mijn vel en dan zijn de rollen net zo goed omgedraaidWat mij betreft is de relatie een aanvulling en geen opvulling en andersom is dat naar mijn idee zeker ook zo.
Hoewel die angst er uiteraard is
Strawberry, ik heb geenszins het reddende engel idee hoor. Zoals ik al eerder aangaf kaartte ik dat gevoelsvoorbeeld aan omdat ik in het begin t idee had dat hij niet(s) zoveel voor mij voelde.
Maar het tegendeel is waar.
We zijn begonnen met vriendschap. Maar het voelt veel te goed om 'savonds lekker naast hem op de bank te zitten of savonds naast hem in bed te kruipen. We zagen elkaar een keer in de week, en van die ene keer ging ik steeds vaker toch even met de trein naar hem of andersom, tot we uiteindelijk vrij vlot samenwoonden. Ik ben in die periode zelfs nog gaan daten maar was er met mijn hoofd niet bij. Mijn hart en mijn hoofd is bij hem. Vandaar dat we officieus voor de term 'relatie' hebben gekozen.
Wat is de definitie van relatie? Bij mij is dat álles wat wij nu hebben, plus misschien seks.
Maar ik heb vaker een 'seksrelatie' met anderen gehad alleen heb ik mij nog nooit zo compleet gevoeld (emotioneel gezien) als nu met mijn vriend.
Dus waar zit dat verschil precies?
Dat zit 'm in het feit dat jij je emotioneel compleet voelt, maar lichamelijk heel wat tekort komt. owieso vind ik het moeilijk om te begrijpen hoe jij zoveel voldoening uit die relatie kan halen op emotioneel gebied, als hij zelf vrijwel geen emoties voelt en heel veel problemen heeft. Maar dat zal jij zelf natuurlijk wel het beste weten, wij weten vrijwel niets over jullie relatie. Alleen wacht niet op iets wat je waarschijnlijk nooit van hem zal krijgen, voor je het weet heb je een groot deel van je leven verspild met een relatie zonder toekomst. Ik hoop dat je later geen spijt zal krijgen, wanneer je inziet dat de emotionele band die je met hem hebt ook met iemand anders zou kunnen hebben, maar dan ook met seks erbij.quote:Op maandag 12 juli 2010 16:17 schreef TShadow het volgende:
Maar ik heb vaker een 'seksrelatie' met anderen gehad alleen heb ik mij nog nooit zo compleet gevoeld (emotioneel gezien) als nu met mijn vriend.
Dus waar zit dat verschil precies?
De relatie is in jouw ogen waardevol omdat je verwacht en hoopt dat hij verandert. Ondertussen zit hij al de hele periode aan de medicijnen en heb jij met zijn gedrag leren omgaan. Uiteindelijk komt er aan deze relatie ook gewoon een einde, omdat er een punt komt waarop je er genoeg van krijgt.quote:Op maandag 12 juli 2010 16:09 schreef TShadow het volgende:
[..]
Door voor de koelkast, jij kan goed rekenen!
Maar op reacties dat ik mijn vriend moet dumpen zeg ik inderdaad, nee. Want dat ben ik niet van plan.
En als ik zeg dat er een stijgende lijn bij hem inzit qua emotionele stabiliteit en er wordt vervolgens gezegd dat hij absoluut niet gaat veranderen, tsja wat verwacht je dan?
Dat ik zeg, nee jullie hebben gelijk, die stijgende lijn verbeeld ik mij, ik dump hem per direct?
Ik vind het sowieso moeilijk, ik zeg bewust, zoals ik er nú voor sta blijf ik bij hem. Maar mijn vriend en ik weten allebei dat dit een momentopname is.
En een deadline stellen vind ik ook zoiets. Status: Relatie maar mogelijk single per 3 oktober 2012.
Wil niet zeggen dat ik alle reacties af doe en mijn vingers in mijn oren stop.
Een reactie als iets als samen met iemand praten (als psycholoog) goeie, ben ik voor!
Reacties als hem dumpen en een waardevolle relatie zoeken... Nee.. Mijn relatie is mij waardevol.
quote:Op maandag 12 juli 2010 17:06 schreef JoPiDo het volgende:
Maar goed, het is natuurlijk dom van mij om van een vrouw te verwachten dat ze reëel over dingen nadenkt.
Ik laat het je weten als je gelijk hebtquote:Op maandag 12 juli 2010 17:06 schreef JoPiDo het volgende:
[..]
De relatie is in jouw ogen waardevol omdat je verwacht en hoopt dat hij verandert. Ondertussen zit hij al de hele periode aan de medicijnen en heb jij met zijn gedrag leren omgaan. Uiteindelijk komt er aan deze relatie ook gewoon een einde, omdat er een punt komt waarop je er genoeg van krijgt.
Maar goed, het is natuurlijk dom van mij om van een vrouw te verwachten dat ze reëel over dingen nadenkt.
Zo'n gevoel heb ik ook.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:36 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nee, dat snap ik ook wel maar daarom denk ik ook dat een fuckbuddy voor jou niet gaat werken.
Ik denk alleen wel dat je vriend zijn goede relatie op deze manier wel naar de palestijnen helpt. Zodra jij een man tegenkomt die je ook een goed gevoel geeft en je ook lichamelijk nog wat aandacht schenkt ben jij weg.
quote:Op maandag 12 juli 2010 17:50 schreef TShadow het volgende:
Nogmaals, goeie tips neem ik graag ten harte!
Dan vraag ik me af of jij wel weet wat een normale relatie inhoudt.quote:Op maandag 12 juli 2010 17:50 schreef TShadow het volgende:
[..]
Ik laat het je weten als je gelijk hebt
Wat doe je voor beroep, psycholoog ofzoiets? Vind t wel erg knap dat jij precies weet waarom ik waarde hecht aan mijn relatie.
Overigens heb ik t idee dat ik mijn posts beter moet nalezen. Zo heb ik ook nergens beweerd dat wij elkaars psycholoog zijn en dat dat het enige is wat ons bindt. Blijkbaar wordt dat wel als dusdanig opgevat.
Ik heb het over seksrelaties als tegenhanger van de vriendschaprelatieHoe dan ook zijn t beiden relaties met bepaalde verwachtingspatronen waar ik dus totaal niet achter stond.
Dat probeer ik te zeggen, ik heb mijn 'jeugd-->volwassen worden' verspild aan een man die geen knip voor de neus waard was, maar we zijn toch jaren samen geweest, incl. gesprekken en seks en alles wat je mag verwachten als je 'relatie' op zoekt in t woordenboek maar als ik dat kon overdoen.. Zou ik t nog niet doen want t is een ervaring. Het is nu ook een ervaring maar ik ben er blij mee.
En wederom een aanname, dat mijn huidige relatie alleen maar kommer en kwel is.
Wel nu, ik word wakker naast een depressieve en lamlendige vent, ga godzijdank werken, tijdens werk belt ie om de haverklap om zich te beklagen en moet ik m weerhouden om niet voor de trein te springen, savonds kook ik jan lul omdat alles toch bagger is en vervolgens gaan we slapen om t hele riedeltje weer over te doen.![]()
Sorry strawberry, ik waardeer je posts echt! Een beetje sarcasme moet kunnen.
Maar nee, we doen ook nog leuke dingen samen, zoals naar de bioscoop, lekker uit eten, dagje stadten of naar de dierentuin of lekker naar t strand. Zo hebben we ook t ritueel om elk weekend een kop koffie en een lekker broodje te gaan eten samen.
En ondanks dat t gevoel niet dusdanig aanwezig is, hebben we wel dingen samen waar we plezier uit halen. Maar ik snap goed waar je vraag vandaan komt, want een opmerking als 'hij heeft geen gevoel' wekt inderdaad de indruk alsof hij enkel maar als een zoutzak op de bank zit.
Verder heb ik mij afgevraagd waarom ik dit topic ook alweer opende, want het is wél zo dat hoe vaker er wordt gezegd, zet je vriend aan de kant, hoe meer ik het gevoel heb dat ik hem niet kwijt wil.
Maar desondanks is het fijn om even anoniem te spuien en te levelen. Nogmaals, goeie tips neem ik graag ten harte! Maar hoe raar het ook overkomt, mijn gevoel zal ik niet kunnen veranderen; ik ben geen meisje dat met de eerste de beste naar bed gaat en ik ben ook niet iemand die haar gevoel opzij zet omdat ze een beurt nodig heeft
Tip 1:quote:Op maandag 12 juli 2010 18:25 schreef Stefan het volgende:
[..]
Je bedoelt: tips die in mijn straatje passen. Zie namelijk voldoende goede tips, alleen staan ze jou niet aan.
Serieus?quote:Op zondag 11 juli 2010 23:23 schreef nederland_kampioen het volgende:
Gewoon vaker neuken, zo raar is dat toch niet!
Het staat voor mijn gevoel best raar, een ultimatum stellen. Schat, als ik niet binnen 3,5 jaar zwanger ben, ben ik bij je weg. Kan ik doen hoor. Wat als ik zelf niet zwanger kan worden? Wat als ik morgen besluit om bij mijn vriend weg te gaan vanwege de kinderwens, en 2 jaar vanaf nu is hij stabiel genoeg en heeft hij een gezin met een ander? Om maar 2 uitersten te noemen. Ik vind t moeilijk om zo ver vooruit te kijken maar dat ben ik persoonlijk. Mijn excuus als ik niet direct iets met deze tip doe.quote:Op maandag 12 juli 2010 00:36 schreef eleusis het volgende:
- Is hij bereid om in ieder geval aan het seksprobleem te werken? Als hij er niets mee wil doen en het wel best vindt, dan gaat het op de lange duur mis en kun je beter stoppen. Je mag het best als een ultimatum stellen. Het gaat gewoon om wat voor jou een noodzakelijke basis is voor een goede relatie, is die er niet dan is het voor jou niet acceptabel en dat is best normaal om dat te vinden, zoals anderen hierboven ook al zeggen.
Aangepast!quote:Op maandag 12 juli 2010 09:27 schreef Beauregard het volgende:
FOK! is dermate geavanceerd dat je niet zelf hoeft te enteren als je aan het einde van het tekstvak komt.
Neem dat mee voor de volgende keer. Succes en de hartelijke groetjes, Beauregard.
Zoals ik al meerdere malen aangaf zijn we vanuit deze positie begonnen maar voelen we te veel voor elkaar om enkel vriendschap te willen (in de normale zin van t woord). Als er een man is die mij wilt en die accepteerd dat ik het grootste gedeelte van de week bij mijn vriend zit en een bed deel, prima! Tuurlijk kan dit over een paar jaar veranderen, maar nu nog niet.quote:Op maandag 12 juli 2010 09:44 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Kunnen jullie niet gewoon beter vrienden zijn dan? Hoef je ook geen seks te hebben, komt vrijwel op hetzelfde neer... Ik denk niet dat ik samen met iemand zou kunnen zijn die vrijwel geen gevoelens heeft en toont op lichamelijke wijze. Dan is het net een vriendschap en je doet jezelf te kort.
quote:Op maandag 12 juli 2010 09:49 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Stoppen met anti-depressiva. Het is troep en het draait het libido de nek om.
Vind dit oprecht een goeie tip maar dan moet je t wel kunnen.quote:Op maandag 12 juli 2010 10:03 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Zonder nuecken blijft het water naar de zee dragen denk ik.
Persoonlijk vind ik dat TS haar genot dan maar elders moet zoeken. Als je geen sex hebt terwijl het relatieniveau daar wel toe zou mogen leiden, dan is sexen met een ander geen vreemdgaan vind ik.
Op dit moment kies ik voor een seksloze relatie accepteren. Buiten dat is mijn vriend al bezig met gesprekken met een psych, of acupunctuur bijv. of straks haptonomie, geloof mij, hij grijpt alles aan om zelf ook uit dat lusteloze schuitje te klimmen.quote:Op maandag 12 juli 2010 10:18 schreef Stefan het volgende:
[..]
Sja, dan moet ze of een seksloze relatie accepteren, of hem dwingen in therapie te gaan of het uitmaken.
Ook een goede tip overigens en ook een die ik serieus heb overwogen maar dan moet ik eerst nog een bepaalde drempel overquote:Op maandag 12 juli 2010 10:36 schreef Stefan het volgende:
[..]
Seks en lust moet je loskoppelen van liefde. Je hebt bepaalde behoeftes, als je die niet kwijtkan moet je dat elders zoeken. Een fuckbuddy hoeft je gevoel voor hem niet te belemmeren.
Maar wat ook kan, samen naar parenclub, hij wil dan geen seks maar jij wel en wellicht kan ie er van genieten dat jij geniet.
Sommige mensen zijn gewoon echt aseksueel toch? Niet persé door depressie en dergelijke, maar ze zijn aseksueel en dat zal ook niet veranderen. Die hebben die gevoelens van lust niet en vinden het daardoor maar vies. De vrouw uit de Telegraaf zou dan ook iemand moeten zoeken die aseksueel is, anders hou je het natuurlijk niet vol nee.quote:Op maandag 12 juli 2010 18:46 schreef Stefan het volgende:
Stond laatst een stuk in de Vrouw bijlage van de Telegraaf over een vrouw die nooit seks wilde, ze vond het vies, stom, zonde tijd. En ze vond het ook vreemd dat geen relatie stand bleef houden. Wat ik weer naief vond. Een tijdje zonder seks kan, door ziekte/depressie. Maar er moet wel uitzicht zijn dat het weer normaal wordt.
quote:Op maandag 12 juli 2010 18:56 schreef TShadow het volgende:
Tip 2
[..]
Het staat voor mijn gevoel best raar, een ultimatum stellen.
Mwah, er zijn vast wel mannen die in zijn voor een open relatie. Maar ja, dan moet jij die man ook weer delen, dus dat is ook niet echt een oplossing. Natuurlijk is het beter als jullie relatie uiteindelijk op seksueel gebied ook helemaal in orde komt, maar die garantie heb je dus niet. Ja, als hij stopt met AD misschien of overstapt op een ander medicijn dat niet libidokilling werkt.quote:Op maandag 12 juli 2010 18:56 schreef TShadow het volgende:
Zoals ik al meerdere malen aangaf zijn we vanuit deze positie begonnen maar voelen we te veel voor elkaar om enkel vriendschap te willen (in de normale zin van t woord). Als er een man is die mij wilt en die accepteerd dat ik het grootste gedeelte van de week bij mijn vriend zit en een bed deel, prima! Tuurlijk kan dit over een paar jaar veranderen, maar nu nog niet.
Gaat het bij hem echt met zoveel tegenzin? Dat vind ik heel raar. Je zou toch allerminst moeten kunnen genieten van het feit dat je vriendin geniet, ook al vind je het zelf niet opwindend. Hij moet jou toch graag een fijn gevoel willen geven? Ik bedoel, het hoeft niet eens neuken te zijn, want dan zit je aan viagra vast en is toch wat lastiger te doen dan andere handelingen. Maar vingeren of iets dergelijks moet toch wel te doen zijn?quote:Tip 9:
Orale seks, handwerk, viagra.
Een beetje moeilijk uit te leggen. Zorgt zowel bij hem als bij mij een soort 'kortsluiting', iets doen wat eigenlijk niet 'klopt' en er daardoor geen van beiden van genieten. Ik weet dat het heel raar klinkt. Maar wat dat betreft sla ik liever de hand aan mijzelf. Hoewel ik mij wel kan voorstellen dat t net zoiets is als de afwas, een 'vervelend klusje'. Ik besef wel degelijk dat dit een compleet idiote relatie is voor de buitenwacht, je vriendin bevredigen een vervelend klusje Maar anderszijds doe ik liever de afwas alleen als je merkt dat je vriend een 'hekel heeft aan de afwas'.
Dat is wel positief, naast het feit dat hij ook al heeft aangegeven dat jij seks met anderen mag hebben mocht je dat willen. Maar misschien kent hij jou goed genoeg om te weten dat je dat toch niet zal doen, dat kan ook.quote:Op dit moment kies ik voor een seksloze relatie accepteren. Buiten dat is mijn vriend al bezig met gesprekken met een psych, of acupunctuur bijv. of straks haptonomie, geloof mij, hij grijpt alles aan om zelf ook uit dat lusteloze schuitje te klimmen.
Hopelijk blijft dat zo.quote:Ik ben het afgelopen jaar gelukkiger geweest dan ik ooit was dus ik zie eigenlijk geen reden om dat te veranderen
En er toch een heel topic over openen op fok en uitgebreide antwoorden geven waarom jij dingen wel en niet gaat doen en waar mensen het lef vandaan halen jou en je vriend te beoordelen.quote:Ik ben het afgelopen jaar gelukkiger geweest dan ik ooit was dus ik zie eigenlijk geen reden om dat te veranderen
Dat maak jij ervan. Jullie mogen oordelen over mij wat jullie willen, op basis van de info die ik geef. Ik kan het er niet mee eens zijn, maar dat is jullie recht. Nogmaals, als ik zeg dat mijn vriend al een heel stuk veranderd is, en er wordt vervolgens gezegd dat hij nooit zal veranderen, is gewoon een kwestie van lezen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 10:49 schreef Viper_74 het volgende:
[..]
En er toch een heel topic over openen op fok en uitgebreide antwoorden geven waarom jij dingen wel en niet gaat doen en waar mensen het lef vandaan halen jou en je vriend te beoordelen.
Als je gelukkig was had je hier niet lopen zeuren, punt.
dus dikke bs
Heb ik bij deze gedaan, mijn keuze gemaakt. En op basis waarvan die keuze is gemaakt is duidelijk.quote:Op maandag 12 juli 2010 10:18 schreef Stefan het volgende:
[..]
Sja, dan moet ze of een seksloze relatie accepteren, of hem dwingen in therapie te gaan of het uitmaken.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:09 schreef TShadow het volgende:
Ik houd ontzettend veel van mijn vriend en los van de frustratie die inmiddels is uitgesproken ben ik gelukkig met hem. .
Gefrustreerd is een groot woordquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:12 schreef Stefan het volgende:
[..]
Was je nu gefrustreerd omdat het niet was uitgesproken of omdat je al in tijden geen seks hebt gehad?
En wat gaat HIJ daar aan doen?
Dat zou inderdaad kunnenquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:15 schreef Copycat het volgende:
Volgens mij geldt juist voor seks dat zin maken zin krijgen is. Ook al is je libido zo laag, dan kun je hem zelf een handje (...) helpen door het gewoon te doen. Klinkt misschien wel erg simpel, maar die moeite zou je vriend zich imo minimaal mogen getroosten.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:15 schreef Copycat het volgende:
Volgens mij geldt juist voor seks dat zin maken zin krijgen is. Ook al is je libido zo laag, dan kun je hem zelf een handje (...) helpen door het gewoon te doen. Klinkt misschien wel erg simpel, maar die moeite zou je vriend zich imo minimaal mogen getroosten.
Dat gebeurd welquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:19 schreef Stefan het volgende:
[..]
Klopt. De drempel is soms wat groter en iemand denkt dan: och, ik zit wel lekker op de bank. Maar als je die ander gewoon meeneemt en hem/haar even opweg helpt kan het wel leuk worden.
Nu heb je nooit seks. Als je eerst begint het 1x per week samen te doen, beginnen met massage of samen douchen. Das al wat.
Dan heb je niet goed gelezen denk ik, want hij geeft haar echt wel opties en probeert zelf ook te veranderen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 18:45 schreef Musyn het volgende:
Afgaande op de informatie die je hier geeft, zie ik niet dat hij echt helpt om jouw frustratie te verlichten en ik vrees dat, zolang jij jezelf blijft wegcijferen, dat dezelfde problemen de kop op zullen blijven steken.
Ja maar hij laat het aan haar over, ze hebben samen een probleem en zij 'moet' het grootste gedeelte zelf oplossen want voor hem is het allemaal wel best zoquote:Op woensdag 14 juli 2010 18:47 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dan heb je niet goed gelezen denk ik, want hij geeft haar echt wel opties en probeert zelf ook te veranderen.
En dat is inderdaad het risico dat de TS neemt. Maar ze wil en kan ook niet anders als ze hem niet kwijt wil en onder omstandigheden heel erg gelukkig met haar vriend is.quote:Op woensdag 14 juli 2010 18:50 schreef Musyn het volgende:
[..]
Ja maar hij laat het aan haar over, ze hebben samen een probleem en zij 'moet' het grootste gedeelte zelf oplossen want voor hem is het allemaal wel best zo. Dat hij probeert te veranderen is een goede zaak, maar wie zegt dat dit gaat lukken, of op zijn minst, dat dit snel genoeg zal gaan om de relatie uit de sleur te trekken? Het is best mogelijk dat tegen die tijd de verhoudingen tussen hen zodanig zijn scheef gegroeid dat ze nietmeer recht te trekken zijn. :/
Daar heb je gelijk in. Laten we hopen dat TS zich voldoende bewust is van het risico.quote:Op woensdag 14 juli 2010 18:53 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
En dat is inderdaad het risico dat de TS neemt. Maar ze wil en kan ook niet anders als ze hem niet kwijt wil en onder omstandigheden heel erg gelukkig met haar vriend is.
Maar weet jij dat? Stompen anti-depressiva je gevoel dusdanig af dat je helemaal geen lustgevoelens meer hebt?quote:Op woensdag 14 juli 2010 19:07 schreef Xennia het volgende:
Pfoe, het idee dat ik mijn vriend niet eens in de verte opwind, zou ik niet kunnen verdragen. Ik denk niet dat ik me dan aantrekkelijk, gewild, begeerd en vrouwelijk zou voelen. Ik zou hem dit zeker kwalijk nemen vroeg of laat.
Ik vind je dapper en naief tegelijk. Ik bewonder je doorzettingsvermogen, maar vind tegelijkertijd dat je jezelf enorm tekort doet.
Het blijft een afweging die alleen jij kunt maken. Kennelijk levert deze relatie je nog genoeg op om er mee door te gaan. Ik hoop alleen niet dat je over een tijdje het gevoel hebt dat je kostbare (vruchtbare) jaren hebt vergooid.
Geen idee. Hij slikt het natuurlijk al wel erg lang.quote:Op woensdag 14 juli 2010 21:46 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Maar weet jij dat? Stompen anti-depressiva je gevoel dusdanig af dat je helemaal geen lustgevoelens meer hebt?
Ik dacht misschien dat jij het wist omdat jij in de psychologie werkt.quote:Op woensdag 14 juli 2010 22:14 schreef Xennia het volgende:
[..]
Geen idee. Hij slikt het natuurlijk al wel erg lang.
En toch kan ik me niet voorstellen dat je, zeker als je net verliefd bent, geen enkele keer seks wilt hebben met je vriendin.
Ja, dat begreep ik. Dat is meer het terrein van psychiaters. En ik werk met kinderen en daar heb ik het doorgaans niet over hun libidoquote:Op woensdag 14 juli 2010 22:26 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik dacht misschien dat jij het wist omdat jij in de psychologie werkt.![]()
Nee, dat snap ik.quote:Op woensdag 14 juli 2010 22:31 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ja, dat begreep ik. Dat is meer het terrein van psychiaters. En ik werk met kinderen en daar heb ik het doorgaans niet over hun libido
Praktisch alles?quote:Op zondag 11 juli 2010 23:53 schreef TShadow het volgende:
[..]
Even een samenvatting, door óf AD óf zijn verleden óf allebei is zijn gevoel nagenoeg nihil. In praktisch alles.
Wat vond je vriend van de sex?quote:Op donderdag 7 april 2011 21:24 schreef TShadow het volgende:
B_K, het is meer zwartwit neer gezet dan het in werkelijkheid is. We doen en deden heel veel leuke dingen samen, etentjes, filmpje pakken, borrel op een mooie dag, maar ook intimiteit zonder sex. Het gevoel is alleen bij hem afgevlakter dan bij een 'normaal' persoon.
Het is niet ineens gekomen hoorToch wel een tijd overheen gegaan. Maar we kwamen er allebei achter dat veel praten erover een groot struikelblok wegnam. En op een gegeven moment kom je op een punt dat je beiden denkt, het moet toch ooit een keer gebeuren, waarom niet vanavond? En onwennig.. Ik heb een klein borreltje genomen, mijn vriend was nuchter. En een beetje melig, maar op een goede manier. In de afgelopen tijd hebben we elkaar zo goed leren kennen, we weten wat we aan elkaar hebben, kennen elkaars grenzen, en onbewust toch ook op dat vlak denk ik.
Nou is de frequentie nog niet zoals bij jonge stellen die nog dolverliefd zijn, maar dat hindert niet. Zoals ik al aangaf, ik wist waar ik voor tekende, en mijn vriend heeft echt alles voor mij over, dat is mij meer waard.
Nou moet ik toegeven dat de sex zo verdomd lekker isdat ik gerust graag mijn geduld bewaar
Mooi dat het toch nog goedgekomen lijkt te zijn.quote:Op donderdag 7 april 2011 16:47 schreef TShadow het volgende:
Even een update. Ik ben blij dat mijn vriend niet iemand is die beloftes doet, en dat hij er vervolgens aan herinnerd moet worden om inderdaad aan zichzelf te werken. Inmiddels zijn we van 'rare relatie' naar volwaardige relatie gaan en het was het wachten waard!! Damn
Grappige is wel dat al mijn twijfels, want ja, die had ik wel, betreft sex en kinderen en dergelijke, ook compleet verdwenen zijn. Ik ben blij dat ik een half jaar geleden ook al zeker wist dat dit mijn ware liefde was
Maar ik vond het wel leuk om deze update even te posten, bedankt voor het meeleven en meedenken allemaal
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |