Trust me, you don't wanna knowquote:
quote:
Volgens mij zijn ze aan het oefenen met de nieuwe layout... vanaf maandag ofzo gaat ie er definitief voor.quote:
Waarom niet live? Hoe dan wel? Het is maar een layout, zit niet erg veel techniek achter, alleen veel styling.quote:Op zondag 11 juli 2010 13:01 schreef skunkasaur het volgende:
[..]
Volgens mij zijn ze aan het oefenen met de nieuwe layout... vanaf maandag ofzo gaat ie er definitief voor.
(natuurlijk een beetje de vraag of ze dat "live" moeten doen... lijkt me niet wenselijk maar wie ben ik)
Ik denk dat ze dat ook gedaan hebbenquote:Op zondag 11 juli 2010 13:20 schreef skunkasaur het volgende:
Joah, ik heb altijd geleerd om dat op een testserver, of in iedergeval een non-publiek deel van de site te testen. Css kan toch een hoop dingen in de war gooien.
Maar maar, finale!?quote:Op zondag 11 juli 2010 @ 14:04 schreef Bakfiets. het volgende:
Nog een paar uur en dan stap ik lekker in de auto op weg naar Zweden.
quote:Op zondag 11 juli 2010 14:04 schreef Bakfiets. het volgende:
Nog een paar uur en dan stap ik lekker in de auto op weg naar Zweden.
Ik ga een uurtje na de finale weg. Dus maak je geen zorgen!quote:
Hoe gaat het bij jullie?quote:Op zondag 11 juli 2010 17:02 schreef wonderer het volgende:
Nog een paar uurtjes en ik ga weer naar mijn schoonouders om voetbal te kijken
Ja, best... goed of zo. Het was zo raar gister, alsof er niks gebeurd was, maar tegelijk hadden we het er wel over. Aan de ene kant was het gewoon een bezoekje aan de schoonouders, met baseball op tv en gesprekken over niks, en aan de andere kant liepen er collega's van hem rond die steeds gebeld werden met updates en werd er vrij zakelijk gemeld dat de wake/begrafenis niet woensdag/donderdag was maar donderdag/vrijdag. Mijn neefje (van Brads andere zus) vertelde dat ze de x-box hadden meegenomen zodat ze niet aan Sean hoefden te denken en zijn broertje zei dat het werkte, want hij was het voor een moment een beetje vergeten.quote:
Uiteraardquote:Op maandag 12 juli 2010 17:25 schreef wonderer het volgende:
Maar een stoere tommy zoals jij kan dat toch wel?
Moet nu de vrijwillige brandweer jullie boomtop komen redden omdat onze überdyke niet genoeg testosteron heeft?quote:Op maandag 12 juli 2010 21:09 schreef lezzer het volgende:
Ja, je gelooft het niet, maar daar nam dus niemand op
Wel bij de vrijwillige brandweer, en die zijn al aan het rijden en nemen ons adres mee in de route.
Super!
Dat heeft daar de hele dag gehangen zonder dat ik het gezien had zeg..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |