Da's toch geen reden om je kinderwens uit te stellen en maar te hopen dat je op korte termijn een geschikte partner met ook een kinderwens tegenkomt? Het risico dat dit niet gebeurt is voor haar te groot en dan heeft ze en geen partner en geen kind.quote:Op zondag 11 juli 2010 10:14 schreef Salatrel het volgende:
niet om te trollen hoor maar denk je dat het makkelijker word een partner te vinden als je eenmaal een kind hebt?
Iedereen neemt uit egoisme een kind, zowel mensen met als zonder partner. Daarnaast gaat een op de drie stellen met kinderen scheiden en dan groeit het kind alsnog op in een eenoudergezin. Als het kindje ergens gewenst is, dan is het wel bij TS.quote:Op zondag 11 juli 2010 10:17 schreef RemcoDelft het volgende:
Het bekende "het kan nog net kindje"?
Arm kind, geef kinderen toch de kans op een vader EN moeder i.p.v. uit egoisme een kind te nemen!
Neem een huisdier of zo...
niet om te trollen hoor maar denk je dat het makkelijker word een partner te vinden als je eenmaal een kind hebt?quote:Op zondag 11 juli 2010 10:41 schreef dippiedooh het volgende:
Een kind heeft zeker een vader figuur nodig, ook een moeder figuur. Anders zal er altijd wat ontbreken. De meeste kinderen van gescheide ouders hebben toch iets in hun bovenkamer, waardoor ze een stuk labieler wordenquote:Daar gaat het helemaal niet om. Een man is een leuke bijkomstigheid maar geen noodzaak.
Doe alsjeblieft normaal zeg.quote:Op zondag 11 juli 2010 10:58 schreef Moonah het volgende:
Overigens heb ik in een beetje vergelijkbare situatie gezeten als jij. Ik nam de optie om met een homostel een kind te maken serieus in overweging. Wellicht nog een idee voor je?
.
Dat jij het niet normaal vindt, betekent nog niet dat het niet mag. Of dat het slecht is. Of dat het kind slecht af is. Het zegt meer iets over je eigen bekrompen denkbeelden.quote:
Advertentie:quote:Op zondag 11 juli 2010 10:14 schreef Salatrel het volgende:
niet om te trollen hoor maar denk je dat het makkelijker word een partner te vinden als je eenmaal een kind hebt?
Het kan een ideale oplossing zijn. Het is voor homostellen nog steeds lastig om een kind te 'krijgen' (adoptie ofzo) en het is echt niet zo dat geen enkele homo/homostel een kinderwens heeft.quote:
Waar zeg ik dat het niet mag? Een kind hoort nu eenmaal gewoon een vader en een moeder te hebben die hem/haar opvoeden, punt uit. Ik zie al voor me dat mijn "ouders" twee kerels zijn,quote:Op zondag 11 juli 2010 11:43 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Dat jij het niet normaal vindt, betekent nog niet dat het niet mag. Of dat het slecht is. Of dat het kind slecht af is. Het zegt meer iets over je eigen bekrompen denkbeelden.
Tegenwoordig zijn er diverse realtiemogelijkheden en gezinssamenstellingen. Eenoudergezinnen met alleen een moeder of alleen een vasder, twee moeders, twee vaders, vaders of moeders met een parttime kind vanwege co-ouderschap of andere afspraken mbt de regelingen.quote:Op zondag 11 juli 2010 11:56 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat het niet mag? Een kind hoort nu eenmaal gewoon een vader en een moeder te hebben die hem/haar opvoeden, punt uit. Ik zie al voor me dat mijn "ouders" twee kerels zijn,
Ja, alleen is het verschil dat je een kind neemt als bezegeling op je relatie, niet omdat er ergens een homo rondloopt die een kinderwens heeft en je elkaar maar even gebruikt. Ook erg fijn voor dat kind zelf, hoe wil zo'n kind alleen al zijn schooltijd doorkomen zonder trauma op te lopen.quote:Op zondag 11 juli 2010 12:01 schreef miss_sly het volgende:
In het geval van een alleenstaande vrouw met een donor van een homostel kan het kind dus wel een vader en moeder hebben, ze wonen alleen niet samen. Tja, dat geldt voor heel veel ouders.
Ik vind dit ook een beetje kortzichtig, hoor. Ik heb genoeg kinderen gezien met twee vaders/twee moeders, ja ook pubers, die gelukkig waren. Of ben jij van het type dat homogezinnen sowieso bij jeugdzorg wil aanmelden?quote:Op zondag 11 juli 2010 11:56 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat het niet mag? Een kind hoort nu eenmaal gewoon een vader en een moeder te hebben die hem/haar opvoeden, punt uit. Ik zie al voor me dat mijn "ouders" twee kerels zijn,
Dat is jouw mening.quote:Op zondag 11 juli 2010 11:56 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat het niet mag? Een kind hoort nu eenmaal gewoon een vader en een moeder te hebben die hem/haar opvoeden, punt uit. Ik zie al voor me dat mijn "ouders" twee kerels zijn,
O? Dat was niet mijn reden om een kind te krijgen, hoor. Zal ik je het nummer van de Kinderbescherming even geven?quote:Op zondag 11 juli 2010 12:05 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Ja, alleen is het verschil dat je een kind neemt als bezegeling op je relatie, niet omdat er ergens een homo rondloopt die een kinderwens heeft en je elkaar maar even gebruikt. Ook erg fijn voor dat kind zelf, hoe wil zo'n kind alleen al zijn schooltijd doorkomen zonder trauma op te lopen.
Ik denk dat in het geval van een alleenstaande vrouw met kinderwens en een homostel met kinderwens, je elkaar heel goed kunt helpen en dat het kind zeer zeer gewenst zal zijn. Lijkt me een prima basis voor een kind.quote:
Ook zo leuk voor het kind later: "jij komt uit een reageerbuis, want je mama kon geen man krijgen"quote:Op zondag 11 juli 2010 11:38 schreef trovey het volgende:
Als je die drang hebt en je wilt het doen zonder vader ga dan het liefst naar de spermabank. Geen gedoe met een bekende donor. Ik heb helaas van de zijlijn gezien dat het fout ging en er naar de donor toe afspraken die van tevoren gemaakt werden niet werden nageleefd door de ontvangende partij. Dat grijpt sterk in in alle levens die ermee gemoeid zijn dan kun je beter iemand nemen die via de donorbank zijn bijdrage levert en die dus helemaal geen afspraken met jou heeft gemaakt en dat ook weet. Beter voor moeder, donorvader en kind.
Hoe haal je het in je botte hersens om alle mensen op wie dit slaat zo over één kam te scherenquote:Op zondag 11 juli 2010 10:55 schreef Lulletje-Rozen-Water het volgende:
Een kind heeft zeker een vader figuur nodig, ook een moeder figuur. Anders zal er altijd wat ontbreken. De meeste kinderen van gescheide ouders hebben toch iets in hun bovenkamer, waardoor ze een stuk labieler worden
Kom op zeg, een kind dat de ene week bij zijn/haar moeder is en de andere week bij een homostel.quote:Op zondag 11 juli 2010 12:38 schreef Moonah het volgende:
[..]
Ik denk dat in het geval van een alleenstaande vrouw met kinderwens en een homostel met kinderwens, je elkaar heel goed kunt helpen en dat het kind zeer zeer gewenst zal zijn. Lijkt me een prima basis voor een kind.
Pfff, dan heb je totaal geen levenservaring opgedaan. Denk je alleen al eens in hoe tegen zo'n kind aan wordt gekeken gedurende zijn/haar schooltijd? Hij/zij zal zeker het doelwit worden van pesterijen en dat is nog maar het begin. Dat kind gaat zeker denken dat er iets mis is met hem/haar omdat er geen sprake is van een normale gezinssituatie.quote:
Door mensen zoals jij...quote:Op zondag 11 juli 2010 12:56 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Pfff, dan heb je totaal geen levenservaring opgedaan. Denk je alleen al eens in hoe tegen zo'n kind aan wordt gekeken gedurende zijn/haar schooltijd? Hij/zij zal zeker het doelwit worden van pesterijen en dat is nog maar het begin. Dat kind gaat zeker denken dat er iets mis is met hem/haar omdat er geen sprake is van een normale gezinssituatie.
Ik vind alle cliché's uit je mouw schudden nou ook niet echt hoogwaardig reageren...quote:Op zondag 11 juli 2010 13:00 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Ik heb je nog niet echt inhoudelijk zien reageren moppie.
Ja, maar jouw vader maakt vast geen deel uit van een homostel.quote:Op zondag 11 juli 2010 13:01 schreef LadyBlack het volgende:
Ik heb 27 jaar levenservaring, zoals je hebt kunnen lezen hierboven had ik ook geen "normale" gezinssituatie, maar ik ben daar nóóit mee gepest. En ik heb al helemaal nooit gedacht dat er iets mis was met mij
Het gaat om het principe he...quote:Op zondag 11 juli 2010 13:03 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Ja, maar jouw vader maakt vast geen deel uit van een homostel.
Gescheiden ouders vind ik heel normaal, maar zodra je een kind gaat nemen met iemand waar je geen relatie mee hebt dan is dat een heel ander verhaal, om nog maar te zwijgen over het gebruiken van een homostel.quote:Op zondag 11 juli 2010 13:05 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Het gaat om het principe he...
JIj zegt dat iemand gepest gaat worden omdat hij of zij in een niet normale gezinssituatie opgroeit.
Of gaat het je puur om de homo's?
Ik kan me zo voorstellen dat menig kind van een alleenstaande moeder en een homostel beter af is dan een kind van gescheiden ouders die over het hoofd van hun kind ruzie maken en elkaar ten koste van het kind manipuleren.quote:Op zondag 11 juli 2010 13:08 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Gescheiden ouders vind ik heel normaal, maar zodra je een kind gaat nemen met iemand waar je geen relatie mee hebt dan is dat een heel ander verhaal, om nog maar te zwijgen over het gebruiken van een homostel.
Dat kan natuurlijk ook altijd in een relatie tussen een alleenstaande moeder en een homostel gebeuren.quote:Op zondag 11 juli 2010 13:12 schreef Moonah het volgende:
[..]
Ik kan me zo voorstellen dat menig kind van een alleenstaande moeder en een homostel beter af is dan een kind van gescheiden ouders die over het hoofd van hun kind ruzie maken en elkaar ten koste van het kind manipuleren.
Ja, vooral in al die situaties waarbij dat kind moet uitleggen dat zijn vader een homo is.quote:Op zondag 11 juli 2010 13:12 schreef Moonah het volgende:
[..]
Ik kan me zo voorstellen dat menig kind van een alleenstaande moeder en een homostel beter af is dan een kind van gescheiden ouders die over het hoofd van hun kind ruzie maken en elkaar ten koste van het kind manipuleren.
Kan me anders voorstellen dat het minder drama geeft dan de gemiddelde scheiding (en daarmee wil ik geen gescheiden mensen voor het hoofd stoten).quote:Op zondag 11 juli 2010 13:08 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Gescheiden ouders vind ik heel normaal, maar zodra je een kind gaat nemen met iemand waar je geen relatie mee hebt dan is dat een heel ander verhaal, om nog maar te zwijgen over het gebruiken van een homostel.
Wat verwacht je nou? Dan ik inhoudelijk in ga op die bekrompen, middeleeuwse denkwijzen van jou..? Daar valt toch geen volwassen discussie over te voeren? Uit jouw posts blijkt keer op keer dat jij denkt dat kinderen die niet in een standaard twee-oudergezin opgroeien automatisch een trauma krijgen. Moet ik serieus een poging wagen om dat te gaan weerleggen..?quote:Op zondag 11 juli 2010 13:00 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Ik heb je nog niet echt inhoudelijk zien reageren moppie.
Graag, want dit is te makkelijk.quote:Op zondag 11 juli 2010 13:14 schreef Ssserpente het volgende:
[..]
Wat verwacht je nou? Dan ik inhoudelijk in ga op die bekrompen, middeleeuwse denkwijzen van jou..? Daar valt toch geen volwassen discussie over te voeren? Uit jouw posts blijkt keer op keer dat jij denkt dat kinderen die niet in een standaard twee-oudergezin opgroeien automatisch een trauma krijgen. Moet ik serieus een poging wagen om dat te gaan weerleggen..?
Over inhoudelijk reageren gesproken. Ik heb jou nog niet een keer zien uitleggen wat hier nou zo vreselijk aan is.quote:Op zondag 11 juli 2010 13:14 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Ja, vooral in al die situaties waarbij dat kind moet uitleggen dat zijn vader een homo is.
Ook alweer zo'n voordehandliggende dooddoener.quote:Op zondag 11 juli 2010 13:16 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Kom dan even met bronnen uit gedegen onderzoek die naar jouw mening zijn gedaan.
Precies, je spuit je mening zonder deze te onderbouwen. Je komt met opmerkingen als: 'een kind hoort twee ouders te hebben omdat hij anders een trauma oploopt. Je zit dit ter plekke te verzinnen zonder ook maar met een enkel (praktijk)voorbeeld te komen. Ik zie dus totaal geen argumenten die ik inhoudelijk zou kunnen weerleggen.quote:Op zondag 11 juli 2010 13:16 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Kom dan even met bronnen uit gedegen onderzoek die naar jouw mening zijn gedaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |