abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 12 juli 2010 @ 13:41:34 #76
304120 Bramdecaviaeter
"LSD, 100 µg, i.m."
pi_83954876
meneer randi heeft toch ook ervaringen;)
Inter faeces et urinam nascimur,
  maandag 12 juli 2010 @ 13:43:30 #77
31101 _Led_
Visje aaien niemand zeggen
pi_83954999
maar Randi, lekker belangrijk.

Ik ben echt benieuwd of TS denkt dat dit het wereld-hongerprobleem op kan lossen !
zzz
  maandag 12 juli 2010 @ 13:57:53 #78
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_83955688
quote:
Op maandag 12 juli 2010 13:35 schreef Bramdecaviaeter het volgende:
het feit dat TS niet ingaat op randi is idd geen goede manier om de discussie verder te voeren.

In mijn eerdere post verwees ik dan ook even kort naar hongerstakingen in religie en spirituele ervaringen, daar heb ik alleen nog geen interessant stukje bij opgezocht.
jawel, hij vond het een fundi atheist en op het moment dat je zelf ervaringen hebt weet je dat
hij onzin praat en zo overtuigt is dat hij iedereen op 1 hoop gooit en zelfs beweerd dat het niet bestaat , het lijkt me logisch dat dat niet aangenomen kan worden door mensen die wel ervaren dat er meer is .
Jammer dan dat mensen hem wel geloven , eigen keuze , maar begrijp dat hij echt niks doet bij sommige mensen
en al helemaal geen enkele autoriteit in hem zien of horen en gewoon verder gaan met ervaren
en kennis opdoen en meer dan je schouders ophalen omdat hij vind dat het niet bestaat kan je niet doen ,
Je komt er vanzelf wel achter of het wel of niet bestaat of mogelijk is .
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
  maandag 12 juli 2010 @ 14:06:13 #79
45180 Dennis_enzo
Geen usericon nee
pi_83956080
Ja hoor, bljf maar geloven dat al die duizenden mensen met speciale krachten het wel zouden kúnnen bewijzen, maar het gewoon niet willen, ondanks dat er veel hun uiterste best doen anderen te overtuigen .
Ook geen sig dus
  maandag 12 juli 2010 @ 14:17:35 #80
304120 Bramdecaviaeter
"LSD, 100 µg, i.m."
pi_83956620
quote:
Op maandag 12 juli 2010 13:57 schreef Summers het volgende:

[..]

jawel, hij vond het een fundi atheist en op het moment dat je zelf ervaringen hebt weet je dat
hij onzin praat en zo overtuigt is dat hij iedereen op 1 hoop gooit en zelfs beweerd dat het niet bestaat , het lijkt me logisch dat dat niet aangenomen kan worden door mensen die wel ervaren dat er meer is .
Jammer dan dat mensen hem wel geloven , eigen keuze , maar begrijp dat hij echt niks doet bij sommige mensen
en al helemaal geen enkele autoriteit in hem zien of horen en gewoon verder gaan met ervaren
en kennis opdoen en meer dan je schouders ophalen omdat hij vind dat het niet bestaat kan je niet doen .
Randi legt af en toe misschien de nadruk een beetje op zwendelaars.

Maar ik heb het ook niet zozeer over de ervaring zelf, maar over de oorzaak. Als buitenstaander kun je nooit een echte claim doen over iemand anders zn ervaringen, ik ga er niet vanuit dat zoveel mensen constant moedwillig blijven liegen.
Maar wat nog wel een punt van discussie is is de oorzaak van die ervaringen. In veel zuid amerikaanse religies proberen de mensen in contact te komen met geesten door tripmiddelen te gebruiken. Die trip middelen beinvloed de waarneming op zo'n beetje alle vlakken. Hierdoor neem je sterk intense visuele beelden die je erg sterk koppelt aan bepaalde gevoelens(trip middelen bevorderen synesthesie waardoor je verschillende zintuigen op een vreemde manier gaat vermengen/combineren).
Dit zijn ongetwijfeld zeer bijzondere intense spirituele ervaringen die je kunnen "verlichten". Maar is het zo dat het middel je in staat stelt contact te maken met aanwezige krachten. Of is het zo dat het je waarneming zo beinvloed dat je geconfronteerd wordt met belangrijke gevoelens vanuit jezelf?

Dat tripverhaal heeft te maken met de uithongering, omdat uithongering./uitputting wat soortgelijke effecten kan stimuleren. Het lijkt een deprimerende lusteloze periode maar als je er met een goed gevoel instapt is het gewoon een euphorische levendige ervaring. Wat de TS heeft gedaan valt nog binnen de grenzen van het menselijk uithoudingsvermogen. Veel mensen sterven door dorst na 2-4 dagen maar de omstandigheden hoe dat gebeurt is enorm van belang en als je traint zul je de grenzen wel goed kunnen oprekken.

Bij deze discussies over ervaringen kom je vaak uit op 2 verschillende visies: De ene is het veranderd je waarneming en je projecteert het op je omgeving. De ander is je stelt je zelf open voor bepaalde dingen in je omgeving die je normaal gesproken niet tegen komt.
Inter faeces et urinam nascimur,
pi_83972634
Ik vind het eigenlijk wel een interessant onderwerp ondanks dat ik er sceptisch tegenover sta. Het geheel niet eten en drinken gaat in tegen alles wat we weten over het menselijk lichaam. Het zou erg mooi zijn als we daadwerkelijk zonder voedsel en water zouden kunnen leven. Scheelt een hoop geld maar vooralsnog lijkt er niemand daadwerkelijk in geslaagd om voor langere tijd zonder voedsel en water te overleven zonder er klachten zoals uitdroging te ondervinden. Onze grote vriendin Jasmuheen schijnt het geprobeerd te hebben maar heeft de test van de dokters moeten afbreken omdat haar gezondheid in rap tempo achteruit ging door uitdrogingsverschijnselen.

Ik ben wel benieuwd naar wat ik zou moeten doen om van lichtvoeding te kunnen leven. Ik neem aan dat stoppen met eten en drinken niet voldoende is
  Admin dinsdag 13 juli 2010 @ 10:21:24 #82
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_83989364
>>>>F&L
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_83990724
quote:
Op zaterdag 10 juli 2010 10:23 schreef Pietverdriet het volgende:
TS is knettergek en levensgevaarlijk bezig nu mensen aan te raden meerdere dagen niet te drinken. TS verdient een stevig schop in zijn hol-
Dit...


En TS, medisch onmogelijk? Sommige indianen kunnen hun hartslag en ademhaling dermate verlagen dat ze een maand onder de grond kunnen liggen zonder te eten en drinken. Hier moet je goed in zin en dan nog zijn het gevaarlijke technieken. Iemand zonder training, een normaal mens, kan dat niet dus.
Lambo of Rekt
  dinsdag 13 juli 2010 @ 11:23:20 #84
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_83991174
Er van uitgaande dat het allemaal klopt wat je zegt,

dan nog volgt dit:
quote:
Op zaterdag 10 juli 2010 02:38 schreef vanAgt het volgende:
Conclusie: doktoren hebben het mis, er is een Goddelijke Kracht waar je je op af kunt stemmen, waardoor je je voedt middels prana (zonlicht, Kosmische deeltjes) i.p.v. aardse voeding.
niet uit dit:
quote:
Op zaterdag 10 juli 2010 02:38 schreef vanAgt het volgende:
Ik ben niet overleden en ik ben slechts 3 kilo afgevallen na 4 weken niet eten.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_83996715
quote:
Op zaterdag 10 juli 2010 20:39 schreef Dennis_enzo het volgende:

[..]

Simpel. Je liegt. En anders zou je Randi eens moeten bellen, als je het aan hem voor kan doen kan je een miljoen dollar verdienen.
1,4 miljoen al, het geld is belegd (of in iets dat rente geeft) en doordat er al bijna 20 jaar geen serieuze kandidaat is geweest loopt het al op.
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_83998567
quote:
Op zaterdag 10 juli 2010 02:42 schreef Dennis_enzo het volgende:
Als je 7 dagen niet drinkt ben je dood. Mijn opa heeft zelfmoord gepleegd door drie dagen niet te drinken. Leuk geprobeerd.
Dat is niet geheel waar. In Haïti waren er ook mensen die lange tijd onder het puin zonder water geleefd hadden. Maar dat zijn dan wel veel sterkere mensen die onder meer extreme omstandighedenleven en waar ook natuurlijke selectie in zekere zin nog z'n werk doet.
pi_84001035
quote:
Op dinsdag 13 juli 2010 14:31 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Dat is niet geheel waar. In Haïti waren er ook mensen die lange tijd onder het puin zonder water geleefd hadden. Maar dat zijn dan wel veel sterkere mensen die onder meer extreme omstandighedenleven en waar ook natuurlijke selectie in zekere zin nog z'n werk doet.
dit soort mensen zijn meestal afgeschermd van de directe zonlicht, en zitten meestal in een benarde positie. dus op dit vlak besparen ze al energie. als ze ook nog eens rustig blijven, en het een redelijk normale/lage temperatuur is. zul je ook niet gaan zweten (in het extreme geval waren ze ook nog ~een dag bewusteloos. nog meer energie besparing )
  dinsdag 13 juli 2010 @ 17:25:54 #88
304120 Bramdecaviaeter
"LSD, 100 µg, i.m."
pi_84007491
quote:
Op dinsdag 13 juli 2010 15:24 schreef Caracca het volgende:

[..]

dit soort mensen zijn meestal afgeschermd van de directe zonlicht, en zitten meestal in een benarde positie. dus op dit vlak besparen ze al energie. als ze ook nog eens rustig blijven, en het een redelijk normale/lage temperatuur is. zul je ook niet gaan zweten (in het extreme geval waren ze ook nog ~een dag bewusteloos. nog meer energie besparing )
Niet echt sprake van lichtvoeding dus

Wat ook nog uitmaakt is dat je niet eet, normale voeding met normale dosis vocht(geen komkommers dus) vergen een hoop water om te kunnen verteren. Daarom nooit eten als je weinig water tot je beschikking hebt. Al kun je erg sappige groenten en fruit wel hebben.
Inter faeces et urinam nascimur,
pi_84008703
Boeddha bestond (Siddhartha Gautama 563 - 483 v.Chr), de rest is fantasie.
Weten wat men weet en weten wat men niet weet: dat is kennis - Confucius
pi_84011739
quote:
Op zondag 11 juli 2010 11:53 schreef semexo het volgende:
Kennelik ben je zo bevooroordeeld en zit je zo vol aannames, dat je de bronnen niet eens goed gelezen hebt. In het Guiness Book of Records staat het record op 18 dagen zonder water.

Maar je aannames (want jouw geloof, je "wetenschappelijke benadering" zijn ook puur aannames) zullen je uiteindelijk fataal worden.

Overigens ga ik het zelf niet proberen hoor, zonder water. Maar als de tijd daar is, zullen we zien of het de materialisten zijn, die alles vanuit eigenbelang en vergaring van materiele rijkdom doen, of de spirituele mensen die vanuit het niet-materialistische werken en er juist voor de anderen zijn op deze planeet die overleven.

Uitspraken van mensen zoals jij kwetsen ons dan ook niet, het doet uit alleen maar verdriet hoe het ongeloof, egoisme en materialisme, jullie eigen ondergang zal betekenen.
Er lijkt een soort vreemde aandoening te bestaan waarbij men geen onderscheid lijkt te kunnen maken tussen zaken als methodologisch naturalisme, metafysisch naturalisme en materialisme. Een afkeer van malloterige, niet empirisch gestaafde zweefteverij heeft niet zoveel te maken met een levenswijze die puur gebaseerd is op materialistisch gewin.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  dinsdag 13 juli 2010 @ 22:36:28 #91
310327 L-ascorbinezuur
Procrastination Guru.
pi_84021775
Gevaarlijk topic dit.
Hey, learn to take a compliment.
[i]Thanks. [/i]
pi_84026587
quote:
Op dinsdag 13 juli 2010 19:13 schreef Monolith het volgende:

[..]

Er lijkt een soort vreemde aandoening te bestaan waarbij men geen onderscheid lijkt te kunnen maken tussen zaken als methodologisch naturalisme, metafysisch naturalisme en materialisme. Een afkeer van malloterige, niet empirisch gestaafde zweefteverij heeft niet zoveel te maken met een levenswijze die puur gebaseerd is op materialistisch gewin.
Alle atheisten zijn van god los
Weten wat men weet en weten wat men niet weet: dat is kennis - Confucius
pi_84033045
Er is ook een andere manier, val de Kaaba aan om het te vernietigen, er is een consensus in de Islamitische wereld dat Allah persoonlijk ongenadig hard zal ingrijpen.
  woensdag 14 juli 2010 @ 10:08:38 #94
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_84033702
quote:
Op woensdag 14 juli 2010 09:43 schreef Triggershot het volgende:
Er is ook een andere manier, val de Kaaba aan om het te vernietigen, er is een consensus in de Islamitische wereld dat Allah persoonlijk ongenadig hard zal ingrijpen.
Ik zeg doen!
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  woensdag 14 juli 2010 @ 10:47:48 #95
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_84035055
quote:
Op woensdag 14 juli 2010 09:43 schreef Triggershot het volgende:
Er is ook een andere manier, val de Kaaba aan om het te vernietigen, er is een consensus in de Islamitische wereld dat Allah persoonlijk ongenadig hard zal ingrijpen.
Persoonlijk? Dus onontkenbaar Allah zelf? Niet zelfmoord terroristen uit de naam van Allah maar Allah persoonlijk komt naar beneden om de verantwoordelijke eens flink een pak slaag te geven? Hoe moet ik dit voor me zien?
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. - https://www.healthinharmony.org/
pi_84036745
quote:
Op woensdag 14 juli 2010 09:43 schreef Triggershot het volgende:
Er is ook een andere manier, val de Kaaba aan om het te vernietigen, er is een consensus in de Islamitische wereld dat Allah persoonlijk ongenadig hard zal ingrijpen.
Al die religieuze Geschriften zijn onzin, maar desondanks bestaat reïncarnatie en God nog wel.

Dus de Kaaba aanvallen is onzinnig, soberzo geweld is onzinnig.
  woensdag 14 juli 2010 @ 12:23:27 #97
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_84039251
quote:
Op woensdag 14 juli 2010 11:28 schreef vanAgt het volgende:

[..]

Al die religieuze Geschriften zijn onzin, maar desondanks bestaat reïncarnatie en God nog wel.
Dus wat jij zegt en jouw claims zijn geheel de waarheid en alle religieuze geschriften zijn totaal onzinnig en daarvan is niks waar?

Dat klinkt toch verdomt veel op wat die onzinnige religieuze teksten wel eens stellen of in iedergeval bepaalde volgers daarvan.
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
pi_84040204
quote:
Op woensdag 14 juli 2010 09:43 schreef Triggershot het volgende:
Er is ook een andere manier, val de Kaaba aan om het te vernietigen, er is een consensus in de Islamitische wereld dat Allah persoonlijk ongenadig hard zal ingrijpen.
ik dacht dat de islam voor vrede stond
pi_84041426
quote:
Op zaterdag 10 juli 2010 02:42 schreef Dennis_enzo het volgende:
Als je 7 dagen niet drinkt ben je dood. Mijn opa heeft zelfmoord gepleegd door drie dagen niet te drinken. Leuk geprobeerd.

dwz hij leeft nog? of hij is ook dood want 3 dagen niet drinken ga je niet dood van tenzij je buiten in de blote zon loopt met 35 graden.
Yvonne schreef op maandag 31 oktober 2011 @
13:59:43 in DEF SC #282 aan AchJa & Co
Vanaf hier en nu stopt het in DEF én op FOK!
Ik wil hier een normale SC zonder gebitch!
  woensdag 14 juli 2010 @ 13:16:15 #100
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_84041622
quote:
Op woensdag 14 juli 2010 13:11 schreef rubje het volgende:

[..]

dwz hij leeft nog? of hij is ook dood want 3 dagen niet drinken ga je niet dood van tenzij je buiten in de blote zon loopt met 35 graden.
In sommige gebieden op deze wereld kan je al binnen enkele uren dood zijn zonder water, het gaat idd om de lokale omstandigheden.
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')