quote:Op vrijdag 9 juli 2010 09:18 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Je hebt zo van die dagen.
Verstuurd vanaf de iPhone van MIJN VRIENDIN
quote:Op vrijdag 9 juli 2010 11:04 schreef fathank het volgende:
TS was in de Men At Work om een nieuw G-star truitje te passen
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, hij klopt precies. HAHAquote:Op vrijdag 9 juli 2010 11:04 schreef fathank het volgende:
TS was in de Men At Work om een nieuw G-star truitje te passen
quote:Op vrijdag 9 juli 2010 11:04 schreef fathank het volgende:
TS was in de Men At Work om een nieuw G-star truitje te passen
Ja, precies. Inderdaad. Dat is vrij kansloos.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 10:21 schreef Homey het volgende:
[..]
Ook leuk zijn van die gasten die heel slecht bij de vrouwen liggen maar het moment dat ze een keer een vriendin hebben continu brallen “mijn vriendin dit”, “mijn vriendin dat”
Of nog erger: he hoe is het? Hoe is het met de vrouwen?
Terwijl hij dat noooooit zou vragen als hij geen vriendin had. Zo typisch.
Ondertussen was je in dezelfde pauperwinkel aan het winkelen.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 14:33 schreef Federer-fan het volgende:
Let op:![]()
Aanvulling op de OP.Nieuw fenomeen op Fok! misschien?
![]()
Dus die jongen en zijn vriendin waren kleren aan het passen. Op een gegeven moment was die jongen bij de kassa om af te rekenen en zijn vriendin had nog iets gepast. Het waseen of ander lang T-shirt van ik denk vijftien euro. Hij zei zo heel zelfverzekerd: "Doen." En vervolgens leekhij erg onder de indruk van het feit dat hij twee spijkerbroeken, drie T-shirts en nog wat andere dingen had gekocht, voor zichzelf en voro zijn vriendin. Stond hij er echt zo bij van "Kijk mij eens even welvarend zijn." Was geloof ik tweehonderd euro bij elkaar ofzo. Wat een verliezer ben je dan zeg. Als je dat nou doet in de PC Hooftstraat bij een dure winkel.. Dan vind ik het nog triest maar dan slaat het nog ergens op. Nu was het gewoon Royal Sadness.
Haha goeie!quote:Op vrijdag 9 juli 2010 09:18 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Je hebt zo van die dagen.
Verstuurd vanaf de iPhone van MIJN VRIENDIN
Verstuurd vanaf bovenop je vriendinquote:Op vrijdag 9 juli 2010 14:47 schreef Unglaublich het volgende:
[..]
Haha goeie!
Verstuurd van mijn iPad.
Dan moet ik je nu kunnen zien! Voel je mijn hand?quote:
Blijf van mijn ballen afquote:Op vrijdag 9 juli 2010 14:49 schreef Unglaublich het volgende:
[..]
Dan moet ik je nu kunnen zien! Voel je mijn hand?
Hij wilde gewoon voelen of ze niet te heet warenquote:
Ik wou dat het zo was. Want dat zou betekenen dat ik een MIJN VRIENDIN heb.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 14:38 schreef Nembrionic het volgende:
TS dacht even zijn vriendin te neuken in het kleedhokje maar werd betrapt. Gevolg: "een vriend"-achtig verhaal
FAAL.
Ik dacht het niet.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 14:55 schreef xyzyx het volgende:
[..]
Hij wilde gewoon voelen of ze niet te heet waren
Dat klopt, maar alleen omdat ik een wit T-shirt met een diepe V-hals (voor onder overhemden) zocht dat ik nergens anders kon vinden.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 14:44 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Ondertussen was je in dezelfde pauperwinkel aan het winkelen.
quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |