feitenquote:
Haha je UI met die leuke balkjesquote:
Hoezo?quote:Op woensdag 7 juli 2010 16:22 schreef mschol het volgende:
[..]
je hebt een faal internetverbinding dan
Onzin.quote:Op woensdag 7 juli 2010 16:35 schreef mschol het volgende:
[..]
een -normale- internetvebinding klapt er niet uit als er een webpagina wordt geladen..
Hoezo? In het verleden heb ik ook wel andere, veel uitgebreidere avatars gehad, het was (en is) juist een kunst om binnen de 10 kb het verhaal te vertellen wat je kwijt wilt.quote:
quote:
Slappe praat.quote:Op woensdag 7 juli 2010 16:54 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Hoezo? In het verleden heb ik ook wel andere, veel uitgebreidere avatars gehad, het was (en is) juist een kunst om binnen de 10 kb het verhaal te vertellen wat je kwijt wilt.
Typisch gepraat van nu, alles moet makkelijk, alles moet kunnen. En als er iets fout gaat, dan lost een ander het wel weer op. Bah.quote:
Won jij niet de "uitgebreidste avatar in de categorie lifestyle"- award? In 2006 dacht ik.quote:Op woensdag 7 juli 2010 16:54 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Hoezo? In het verleden heb ik ook wel andere, veel uitgebreidere avatars gehad, het was (en is) juist een kunst om binnen de 10 kb het verhaal te vertellen wat je kwijt wilt.
Er ging niks fout.quote:Op woensdag 7 juli 2010 17:00 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Typisch gepraat van nu, alles moet makkelijk, alles moet kunnen. En als er iets fout gaat, dan lost een ander het wel weer op. Bah.
Ja gvd!quote:Op woensdag 7 juli 2010 23:34 schreef timbob het volgende:
wiewatwaar?
Want?quote:Op woensdag 7 juli 2010 23:46 schreef Tism het volgende:
[..]
Ik heb een nieuwe na bijna 4 jaar potdomme..
Welke had je eerst ook alweer?quote:Op woensdag 7 juli 2010 23:46 schreef Tism het volgende:
[..]
Ik heb een nieuwe na bijna 4 jaar potdomme..
onzin?quote:
Die ene die ik normaal heb was ineens verdwenen en ik kon hem niet uploaden via de Usericonmanager, hij was te groot..quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |