abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_83837268
Ssserpente, balen dat je productie terugloopt! Mijn productie is ook niet meer wat het geweest is, maar ik voed 's ochtends en 's avonds nog, maar dan gewoon voor de intimiteit. Ze krijgt eigenlijk gewoon flesvoeding en mag 's ochtends en 's avonds (en als ze 's nachts wakker wordt) bij mij sabbelen en dan maakt het niet zoveel uit hoeveel eruit komt. Misschien is dat ook iets voor jullie? Dan hoef je niet echt afscheid te nemen. Ik hoef niet meer te kolven, dat maakt het voor mij ook een stuk gemakkelijker. Meer vrijheid!
  Moderator vrijdag 9 juli 2010 @ 09:00:59 #152
5428 crew  miss_sly
pi_83837288
Ja Sorbootje, dat denk ik ook wel eens. En dat is natuurlijk wel een heel lief idee!
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_83837312
Ja daar houd ik wel van, lekker romantiseren
  Moderator vrijdag 9 juli 2010 @ 09:07:07 #154
5428 crew  miss_sly
pi_83837454
"Alles is zoals ik wil, als ik kijk door mijn roze bril"

Ik vraag me ook maar niet af hoeveel Senna daadwerkelijk binnenkrijgt met de bv. We vinden het allebei fijn, en dus houden we het nog even vol zo. Ik denk als er echt niets meer uitkomt, ze vanzelf stopt, maar kennelijk voorziet het nog in een behoefte
Sserpente, als Lente die papfles voor een groot deel leegdrinkt en ze drinkt wat bij jou, zit ze bijna al aan de 300-400 cc die ze per dag moet drinken, toch?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 9 juli 2010 @ 09:20:47 #155
272309 Groofsken
De goeie ouwe zak.
pi_83837850
Die havermout, bij waterpokken, haal je die gewoon in de Albert hein?

Iemand hier ervaring daarmee?
pi_83838080
Mefke veel kinderen beginnen met papa zeggen omdat dat makkelijker schijnt te zijn dan mama
Wat stoer dat hij al zwemt!! Echt super leuk, heb je er een filmpje van? Nu krijg ik ook zin om te gaan zwemmen met Niels

Vlindur wat gaat Rienk ineens vlug!

Welkom Clair Ook al een grote baby!!

Het duurde net 15 minuten voordat Niels ging slapen, ik hoop dat dat zo doorzet De buren zullen hier ook wel denken dat hij zwaar mishandeld wordt Gillen joh!!
Vanavond moet ik weg; met mijn broertje naar de stad om een cadeautje voor onze mama te kopen. Hopelijk gaat mijn man door op deze manier van naar bed brengen, want hij zegt er wel heel veel moeite mee te hebben dat Niels zo overstuur raakt. Maar wat jij ook zei BE, het is vooral heel erg kwaad schreeuwen, pas na een tijdje wordt het zielig vermoeid huilen en daarnet ging hij ook wel echt slapen toen ik hem weer goed in bed legde. Deze keer heb ik hem er niet uit hoeven halen om hem te troosten.
En vannacht is hij maar een keer wakker geworden Was grappig vanmorgen, ik hoorde ineens zijn muziekbeestje. Hij heeft dus ontdekt dat hij aan het touwtje kan trekken, heel cute.
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>
pi_83838115
quote:
Op vrijdag 9 juli 2010 09:20 schreef Groofsken het volgende:
Die havermout, bij waterpokken, haal je die gewoon in de Albert hein?

Iemand hier ervaring daarmee?
gewoon de goedkoopste havermout die je kan vinden.
Wat havermout in een washand doen en dit in het badje leggen. Goed nat laten worden en dan erin knijpen en dat over het lijfje laten stromen.

Hoeraaaaa Finn is 1
Gefeliicteerd!!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  vrijdag 9 juli 2010 @ 09:32:54 #158
272309 Groofsken
De goeie ouwe zak.
pi_83838146
Dank Vicky .
pi_83838261
Finn Gefeliciteerd grote knul!!

Awh heeft R. ook al de waterpokken Groofsken sneu hoor Helemaal met deze hitte lijkt me het heel naar.



Toch ben ik blij dat hij nog zo naar mij kan lachen ondanks dat ik, als hij zo hard aan het krijsen is, soms het gevoel krijg dat ik hem zwaar aan het mishandelen ben
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>
pi_83838903
Leander heeft gisteren garnalen gehad En ook best wel veel. Lief had ze klaargemaakt en op de eethoek gezet. We dachten dat Leander daar niet bij kon, wel dus We waren even wasopvouwen en toen we weer in de kamer kwamen hij was achteraf ook wel weer verdacht stil zat ie op de grond met allemaal garnalen om hem heen. En maar smikkelen. Smaakte hem wel goed. Ik wlde het afpakken want alleen fv bla bla bla maar hij werd helemaal boos. Dus we hebben hem lekker laten eten. Enige nadeel was dat ie daarna helemaal niks meer wilde drinken. Dus had ie pas vannacht om 01:00 weer een fles.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  vrijdag 9 juli 2010 @ 10:48:39 #161
308657 kahlanamnell
Knowledge is a weapon
pi_83840559
quote:
Op vrijdag 9 juli 2010 10:00 schreef MeNicole2 het volgende:
Enige nadeel was dat ie daarna helemaal niks meer wilde drinken.
blij dat die van mij niet om 01:00 de fles moest, vind dat doorslapen wel zo fijn. Mijn dochter wil de fles van 20:00 bijna niet meer, ze eet al meestal meer dan haar broer die 2 jaar ouder is en in de peuterpuberteit zit (en dus af en toe niet wil eten of alleen koekjes).

Al was zoonlief vanacht wel aan het spoken, om 01:00 maar even in ons bed gehad voor een paar minuten, het was ook wat warm in huis.
I intend to be formidably armed
  Moderator vrijdag 9 juli 2010 @ 10:53:45 #162
5428 crew  miss_sly
pi_83840773
quote:
Op vrijdag 9 juli 2010 10:48 schreef kahlanamnell het volgende:

[..]

blij dat die van mij niet om 01:00 de fles moet, vind dat doorslapen wel zo fijn.

Al was zoonlief vanacht wel aan het spoken, om 01:00 maar even in ons bed gehad voor een paar minuten, het was ook wat warm in huis.
Hmm, je leest waarschijnlijk nog niet lang genoeg mee, maar in dit geval is het wel van groot belang dat hij goed drinkt, omdat hij veel te veel was afgevallen in korte tijd.
Soms is het niet zo zwart-wit als je snel zou denken
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_83841201
Haha die Leander!! wat is hij toch inventief! Nou ik zou me niet al te druk maken dat hij daarna niet meer wilde drinken hoor Nicole, in garnalen zit heel veel vet en energie
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>
pi_83843229
Waaah Niels staat wat knap! en die muziekmobile hebben wij ook! Gaat altijd standaar aan als hij naar bedje gaat
Knap man, Niels kon ook al best wel vroeg zitten volgens mij, het zitten van Wolf gaat nog niet echt

ah hebben ze nu allebei waterpokken Groofsken? zo sneu
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_83843449
quote:
Op donderdag 8 juli 2010 21:41 schreef Stiemie het volgende:

[..]

Helaas wel. Er is hier op zo'n 100 meter afstand aan de overkant een serie concerten in het park en vanavond en morgen mogen we meegenieten met Marco. Zaterdag is Anouk er weer. Alleen galmt Marco wat meer.
Oh wat irritant moet dat zijn! En dan helemaal Marco Borsato Nee je hoeft niet naar huiiiiiiiiiiiiiiiiiiis
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_83844918
In het kader van briljante acties presenteer ik mijn man: zet ie minke alleen in de auto door de wasstraat. Gevolg: kind volledig over de zeik! Lekker handig schat kon haar gelukkig snel troosten maar zo huilen had ik nog nooit bij gaar gehoord, vet zielig. Net flesje gehad en nu lekker slapen! Hopelijk zonder nachtmerries over grote borstels en water...

Niels wat ga je rap vent!
pi_83845173
Ach gos Minke! Kind wist vast niet wat haar overkwam!
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  vrijdag 9 juli 2010 @ 12:19:13 #168
308657 kahlanamnell
Knowledge is a weapon
pi_83845287
quote:
Op vrijdag 9 juli 2010 10:53 schreef miss_sly het volgende:
Hmm, je leest waarschijnlijk nog niet lang genoeg mee
Jawel. lurk al tijdje mee, had mijn bericht ook al aangepat, had het gepost en dacht toen: volgens mij was er iets aan de hand. Dat was ik even aan het opzoeken en mijn berichtje aangepast, anders komt het ook zo vreemd lullig over.
I intend to be formidably armed
pi_83846154
Finn, gefeliciteerd! 1 jaar

en Niels staat mijlpaal

Groofsken, beterschap voor je kinderen
quote:
Op vrijdag 9 juli 2010 08:58 schreef Sorbootje het volgende:
Miss, ik heb ook wel eens het idee dat Isabeau soms wat meer bij mij moppert, omdat ik haar vertrouwde waarde ben, haar rustpunt. Bij mij hoeft ze niet lief en adorable te zijn.
en toch klopt dat gewoon ook volgens mij

Ik merk dat aan mijn ouderen kinderen. Bij mij zijn ze altijd lastiger dan bij een ander. Dit geldt zelfs voor papa.
Ik ben er altijd. Ik verzorg ze, zorg dat ze 's morgens op school komen, haal ze weer. Ik regel alles! Vriendjes, verenigingen, zwemles, dokter.
Mijn echtgenoot werkt in diensten en ze zien hem om de week helemaal niet. Naar hem luisteren ze beter omdat ze hem veel minder zien en hij geen echte "zorgtaken" heeft (althans niet in de zin van geregel enzo, thuis wel natuurlijk).
pi_83846560
Oh is Finn alweer 1!!! gefeliciteerd!

En die foto van Niels! Staan rules! En wat issie toch leuk!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_83846841
Ik loop erg achter met reageren, maar heb wel alle verhalen over ongelukjes en bijna ongelukjes gelezen waar je liever niet bij stil staat. Maar het zijn wel goede lessen!!

Lijnloos, handige actie van je man zeg!!

Finn gefeliciteerd!!
pi_83848110
quote:
Op donderdag 8 juli 2010 21:53 schreef Ssserpente het volgende:
Thanks, Laura! En hoeveel voedingen zou ze moeten krijgen dan? Ze krijgt sowieso 's avonds voor het slapen nog 250 cc pyjamapap, maar daar drinkt ze steeds minder van. Komt omdat ze steeds meer eet tijdens het avondeten. Zou ik die niet kunnen laten vallen dan 's ochtends pap geven bijvoorbeeld?
In principe 500 cc. Thijs wilde ook 's avonds ook niet meer, en die krijgt dus vaak 's ochtends 210+7+bambix (uit de rietjebeker) en tussen de middag pap van 180+6+heleboel bambix.

Nu, met het warme weer, bied ik 's avonds wel een fles aan. En die gaat vaak wel leeg. Maar volgens mij is de richtlijn ongeveer 500 cc fv per dag.
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_83848315
Finn van harte gefeliciteerd!

Wij zijn terug van het cb en Timo zou prikjes krijgen maar dat ging niet door want hij is wat afgevallen Hij is nu 73,5 cm en 8530 gram. 22 juni was hij nog 8695 gram.
  vrijdag 9 juli 2010 @ 13:47:34 #174
272309 Groofsken
De goeie ouwe zak.
pi_83848800
Ja, R heeft waterpokken nu, S nog niet. Maar hij lijkt er weinig last van te hebben .
pi_83852338
Finn al weer 1, gefeliciteerd!
Niels staat, knap hoor!
Leander aan de garnalen

Jamie lijkt papa te zeggen, het wordt steeds duidelijker. Was van de week al op het kdv maar toen wilde ik het niet geloven. Had echt ja hoor zal je wel verkeerd gehoord hebben. Als hij op grond zit en hij pakt je handen trekt Jamie zich zelf op naar staan. Dus box en bed zijn omlaag. Net heeft hij lekker in zn badje gespetterd op t balkon. Waar hij zn piemel ontdekte en hij is er achter dat hij vast zit en er niet af kan Hier ook de waterpokken lijkt wel, straks maar ff havermout halen voor dat Jamie gaat logeren. Hij gaat tot zondag middag naar zn oma dan kunnen wij het verf werk afmaken en de zolder aftimmeren.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')