Nou ja de kruiken die ik heb zijn ook al een jaar of 3...quote:Op donderdag 8 juli 2010 14:50 schreef Saffier het volgende:
5 jaar oud zijn ze hè Tico, was ook ijdele hoop dat ze nog goed zouden zijnMaar kon het wel proberen
Bij de een lagen er 3 druppels water onder na een uur of 6 en bij de andere wel wat meer. Te veel om risico mee te lopen gewoon.
En ik 'durf' niet te gaan wassen![]()
Toen ik dat klaar had bij Tobias zette de bevalling in. Maar mijn nesteldrang wil wel wassen
![]()
harde buik/voorwee wegzucht![]()
quote:Op donderdag 8 juli 2010 14:43 schreef Saffier het volgende:
[..]
Nee ze kosten idd niet zoveel, daar gaat het ook helemaal niet om
Maar wel het feit dat ze alletwee lekkenis spontaan een reden om me erg druk om te maken
Pessie wat fijn dat je terug mag naar de vlos én dat je gerustgesteld bent mocht het toch op een ziekenhuisbevalling uitdraaien
Ik had met Tobias ook een thuisbevalling 'gepland' dat werd een ziekenhuis vanwege prematuur. Op het moment dat het noodzakelijk is voor jou óf je kind maakt het je echt niet meer uit hoor!Wat schattig van Tobias! Hij wil het dus niet, hihi...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik wil nu weer graag thuisbevallen, Tobias ziet dat absoluut niet zittenZijn reactie; 'Nou, maar als dan de baby komt, dan bel ík wel een ambulance hoor! Heb jij het telefoonnummer van de ambulance mama?'
Te lief
Ik ben zo blij! Verloskundige vind het ook goed, zei alleen wel dat ik er wel rekening mee moet houden dat vaak de bloeddruk toch weer stijgt en het dan dus echt einde verloskundige en thuisbevalling is. Maar dat had ze in het ziekenhuis al gezegd en dat begrijp ik nu ook wel. Ben gewoon even blij voor vandaag. Stel dat ie besluit te komen dan mag ik thuis!
Mijn mam zei dat ik mn kruiken zo moest bewaren, mijne lekken niet...quote:Op donderdag 8 juli 2010 14:50 schreef Orea het volgende:
Is dat verstandig Ticoo, om dat zo te doen? Of kan ik het nu zo laten en het straks als we hem niet meer nodig hebben zo opbergen?
Flugel sticker!!
Nieuwe kruiken gewoon 'droog' opbergen heb ik altijd begrepen.quote:Op donderdag 8 juli 2010 14:50 schreef Orea het volgende:
Is dat verstandig Ticoo, om dat zo te doen? Of kan ik het nu zo laten en het straks als we hem niet meer nodig hebben zo opbergen?
Flugel sticker!!
Das misschien wel waar Saffier... Ik pak ze inderdaad ook zelf..quote:Op donderdag 8 juli 2010 14:59 schreef Saffier het volgende:
Lekker gevoel toch Pessie? Hou dat maar even vast hoor
Mijn kruiken hebben bijna 4,5 jaar echt stilgelegen, ik denk dat dat het verschil maakt met de jouwe, die zijn tussendoor nog gebruikt.
Zie je, het komt allemaal op z'n pootjes terecht!quote:Op donderdag 8 juli 2010 14:52 schreef pessie het volgende:
[..]
Wat schattig van Tobias! Hij wil het dus niet, hihi...
Ik ben zo blij! Verloskundige vind het ook goed, zei alleen wel dat ik er wel rekening mee moet houden dat vaak de bloeddruk toch weer stijgt en het dan dus echt einde verloskundige en thuisbevalling is. Maar dat had ze in het ziekenhuis al gezegd en dat begrijp ik nu ook wel. Ben gewoon even blij voor vandaag. Stel dat ie besluit te komen dan mag ik thuis!
Ja echt, waaaarrrrrrr maak je je druk omquote:Op donderdag 8 juli 2010 15:02 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Pessie wat fijn dat je terug naar de vlos mag![]()
Saffier, dilemma
Preciesquote:Op donderdag 8 juli 2010 15:04 schreef Cantare het volgende:
[..]
Zie je, het komt allemaal op z'n pootjes terecht!2 vliegen in 1 klap: weer terug naar de vk maar óók voorbereid op een zh-bevalling.
Ik wil een groene...quote:Op donderdag 8 juli 2010 15:05 schreef Saffier het volgende:
[..]
Ja echt, waaaarrrrrrr maak je je druk om![]()
![]()
Tico ik moet een witte en een ecru hebben, in een doos op zolder.
Wanneer komt mijn man thuis![]()
Neeehhh da's de moeite niet joh! Mijn kruiken komen bij de babywinkel om de hoek vandaan, daar van de week even kijken of ze nieuwe losse doppen verkopen en anders haal ik gewoon 2 nieuwe kruiken.quote:Op donderdag 8 juli 2010 15:12 schreef krijtlijk het volgende:
Saffier, is het niet een idee om 2e hands Hema kruiken via marktplaats aan te schaffen en bij de Hema nieuwe doppen?
Je hebt gelijk!!quote:Op donderdag 8 juli 2010 19:28 schreef Orea het volgende:
Klopt het dat ik Son ook nog niet heb gezien vandaag?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |